Sūduva - Šiauliai

Ar bus trys taškai?

„Sūduvos“ esminis tikslas artimiausiai porai rungtynių yra aiškus ir paprastas – 6 taškai. Nesvarbu, kas ir kaip žais. Svarbu – nešvaistyti taškų iki vasaros pertraukos, po kurios komanda galės sugrįšti sustiprėjusi. „Šiauliai“ sužaidė lygiom su „Atlantu“ ir nugalėjo „Kruoją“? Na ir kas. Negalės žaisti Šoblinskas? Jokio skirtumo. „Sūduvai“ tai neturi jokios reikšmės. Prarastų taškų niekas nesupras.

Apie šios savaitės bangas ir „Sūduvos“ žaidimo subtilybes pakalbėjome iš peties, tai nepradėsiu tos pačios dainelės iš naujo. Jei dar neskaitėte komandos prezidento nuomonės apie tai – paskaitykite.

Taip pat galime pasidžiaugti, kad į turo rinktinę po ilgokos pertraukos ir vėl pateko „Sūduvos“ žaidėjas. Šį kartą juo tapo Ernestas Veliulis ir tai nieko nenustebino.

Karolis Chvedukas ir vėl gavo kvietimą į rinktinę. Tuo stebėtis taip pat nereikėtų. Čia įdomiau yra kas kita. Karolis Chvedukas kitą savaitę važiuos su rinktine lošti draugiškų rungtynių. O tai lyg ir reiškia, kad jo nebus kito sekmadienio rungtynėse su „Spyriu“. Štai jums ir dar vienoms rungtynėms prarastas dar vienas žaidėjas.

Komandos prezidentas taip pat jau paminėjo būsimą naujoką – bosnių vidurio saugą Nermin Jamak, šiuo metu bebaigiantį Kroatijos čempionatą priešpaskutinę vietą užimančioje komandoje. Matysim, kaip čia atrodys vieną čempionatą jau atlošęs žmogus, bet blogiau tai tikrai nebus.

Kita nebloga naujiena buvo apie tai, kad jau treniruotis pradėjo Arminas Vaskela. Trumpai tariant, panašu į tai, kad antrąją sezono dalį „Sūduva“ galės pasitikti gerokai sustiprėjusi.

O kol kas jums siūlau prisiminti tas legendines praeito sezono rungtynes, kai per didžiausius karščius vidury dienos prieš „Šiaulius“ žaidę „Sūduvos“ žmonės po pergalės gavo progą išsimaudyti „Sūduvos Sakalų“ suorganizuotame baseine.

Sūduva - Šiauliai

Sūduva - Šiauliai

Marius Šoblinskas

Pasidalink su draugais:

8 koment.

Komentuok!
 1. Remis 2015, gegužės 29 | 17:43 Atsakyti

  Bet tai vis vien kokia kvailystė – pačiu geriausiu oru šešios A lygos komandos gulės tris savaites (o Sūduva ir visą mėnesį) pilvus išvertusios. Atsisakytų savo kvailos taurės sistemos, tai galėtų tos, kurios nedalyvauja eurotaurėse, bent LFF Taurės vienas rungtynes sužaisti.

  • Anonimas 2015, gegužės 29 | 19:21 Atsakyti

   Visiškai nesuprantamas dalykas yra ta pertrauka, ypač toms komandoms, kurios nedalyvauja EL atrankoje, nes mėnesis be varžybų gali labai pakenkti komandos formai. Kitas dalykas yra, kad jei ne ši pertrauka sezoną galima būtų sutrumpinti bent dviems savaitėm ir nereiktų žaisti prie minusinės temperatūros. Ir žiūrovams vasaros vakarais stebėti futbolą moloniau, nei ankstyvą pavasari art vėlyvą rudenį.

 2. mindaugas 2015, gegužės 29 | 20:44 Atsakyti

  As nesuprantu irgi kam ta pertrauka reikalinga,dl 3 ar 4 klubu kencia like 7 ir ziurovai.gal ir nesulyginama cia bet kokioj italijoj klubai atlose kas tris dienas su europinem rungtynem ir nesiskundzia

 3. Marijus 2015, gegužės 29 | 22:24 Atsakyti

  Lietuvoj turbūt tik Žalgiris yra pajėgus žaisti dviem frontais, nes turi pakankamai atsarginių žaidėjų. Ir tai klausimas – kaip matėm prieš keletą metų, Žalgiriui užsitesęs žygis Europoje vos nekainavo čempionų titulo. Na bet dabar Žalgiris jau labiau patyręs, geriau sukomplektuotas.
  Kitos komandos padoresnio suoliuko neturi ir žaidimas dviem frontams joms yra labai sudėtingas dalykas. Kita vertus, ta pertrauka yra nesąmonė. Jeigu klubas jau iškovojo teisę lošti eurotaurių atrankose ir už tai gaus nemenkus pinigus, tegul sukasi kaip išmano. Kiti klubai neturi dėl to kentėti. Arba tegul Europoje žaidžiantys klubai pasidalina pinigais :)

 4. Tbx 2015, gegužės 31 | 20:33 Atsakyti

  toks jau tas Šiaulių futbolas šiais metais. Protarpiais labai primenantis praeitų metų Bangą.
  Radavičius pats įleidžia žmogų į baudos aikštelę, o tada kerta, kad teisėjui nekiltų abejonių, kad tai 11m+raudona.

Naujas komentaras