istorijos

Viskas bus gerai!

Štai ir baigėsi dramos Lietuvos futbole. Patriukšmavom ir gana. Rinktinė vakar sugrįžo į sau įprastą kelią „kovojom, bet nepavyko“. Maždaug tokiomis nuotaikomis gyvenom prieš pora metų, kai rinktinę treniravo LFF nusamdytas „užsienio specialistas“ iš Vengrijos. Šiaip ne taip Pankratjevas sugebėjo nekristi dar labiau į purvą ir dabar gali ramiai girti komandą už tai, kad nepralaimėjo daugiau nei trijų įvarčių skirtumu.

Gali būti, kad vakar rinktinė sužaidė netgi aukščiau savo galimybių. Tik girtis tuo yra tas pats, kaip džiaugtis nelaimėjus loterijos, nes pritrūko vieno skaičiaus. Loterija yra laimima, kai atspėji visus skaičius. Visa kita – nesvarbu.

Štai šiandien visi ploja Vykintui Slivkai. Už ką? Už tai, kad neįmušė įvarčio? Kas matė visų vakarykčių atrankinių apžvalgą, pastebėjo, kad panašiose situacijose buvo mušti kokie 4-5 įvarčiai. Galų gale, tie patys šveicarai antrą įvartį labai panašiai įmušė. Sakyčiau, reikėtų turėti savigarbos ir matyti dalykus tikroje šviesoje. Tai, kad Vykintas Slivka nesugebėjo išnaudoti iš dangaus nukritusios idealios progos yra ne priežastis džiaugtis, o tik dar vienas prastos lietuviško futbolo kokybės įrodymas. Džiaugsmui nėra jokių priežasčių.

Desperacijos apimtus Lietuvos futbolo mylėtojus nachui pasiųsti sugebėjo net ir ponia Gudzinevičiūtė. Net ir jai prisireikė pasiųsti žinutę iš Azerbaidžiano. Gal ir nieko nuostabaus, kad dvi labiausiai korumpuotų organizacijų pasaulyje (Olimpinis komitetas ir FIFA) atstovai jaučia būtinybę vienas kitą ginti ir paaiškinti mums, debilams, kad mūsų nuomonė niekam nerūpi ir nieko nereiškia. Kaip visada geriausiai šią situaciją savo bloge apibendrino kolega Remis. Emocijų stokojantis, tačiau racionalus ir argumentuotas situacijos išaiškinimas yra ko gero vienintelis blaivaus proto balsas visame pastarųjų savaičių triukšme. Tad jį paskaityti ir rekomenduoju.

Aš pats pakeliui suraičiau dar du tekstus rinktinės ir federacijos garbei. Tačiau, ramiai apsvarstęs, nusprendžiau, kad jų skelbti nėra jokio reikalo ir prasmės. Jiems vieta – šiukšlių dėžėje.

>

O štai „Sūduvos“ mylėtojų jau greitai laukia įdomus nutikimas. Kitos savaitės pradžioje į Marijampolę atvažiuoja „Žalgiris“. Taigi, šventė bus.

„Sūduva“ savaitgalį žaidė labai įdomias draugiškas su F.B.K. Kaunu. Deja, jų pamatyti negalėjau, tad kas matėte – pasidalinkite įspūdžiais.

Įdomiausia šių rungtynių spalva, be abejo, buvo „Sūduvos“ naujoko Nermin Jamak pasirodymas. Jūsų nuomonė apie šio žaidėjo išvaizdą taip pat būtų labai įdomi. Pats žaidėjas save apibūdina štai kaip: „Esu vidurio saugas, kuris mėgsta turėti kamuolį, skirstyti perdavimus komandos draugams bei kontroliuoti žaidimo eigą.“ Prisiminę šio sezono „Sūduvos“ bėdas, prie kiekvieno Jamak teiginio galime dėti riebų pliusą. Viso to „Sūduvai“ šiais metais labiausiai ir trūksta.

Kol kas nebuvo paskelbta, ar bosnis jau galės lošti kitą antradienį prieš „Žalgirį“. Galbūt pakeliui ir tai paaiškės. Tačiau bet kokiu atveju Marijampolės laukia gera futbolo šventė, po kurios, deja, teks iškeliauti į ilgas atostogas. Tam, kad sezoną ir vėl galėtume užbaigti purve.

Pasidalink su draugais:

80 koment.

Komentuok!
 1. Anonimas 2015, birželio 15 | 12:54 Atsakyti

  Nerminas pasuot kamuolį moka, pirmas įvartis – po jo idealaus paso Tomui, kampinius kelti moka, tiesiai iš kampinio įskraidino antrą įvartį, tiesa, dar kaunietis kažkiek irgi prisidėjo :) Žaidė pirmas 45 min., įspūdis tikrai neblogas, aišku ir varžovas buvo, kuris šiandien ir Šilui nelabai koks varžovas :)

 2. Antonimas 2015, birželio 15 | 14:10 Atsakyti

  Antram kėliny išleido dublerius. Vaizdas baisus. Turbūt nieko daugiau nereik ir sakyt, o vietinės pamainos, jei kovosime dėl medalių, nebus bent 3 metus minimum..

 3. Jonas | SDV 2015, birželio 15 | 16:25 Atsakyti

  Chm, tai teoriškai išeina, kad teoriškai žaisti galėtų:) kadangi jau seniai buvo šneka apie šį žaidėją, tai „popieriai“ irgi turėtų būti seniai sutvarkyti.

 4. asdasda 2015, birželio 15 | 17:49 Atsakyti

  Nezinau kokes varzybas matet bet as maciau kaip tas bosnis sunkei lose su nepilnos sudeties fbk kuris yra pirmoje lygoje 10 .Prarado daug kamuoliu atrode letas ,pasa turi o kampinius ir neispudingai kele o ten kad isimete i vartus vartininko klaida.O suduva neturi jokiu dubleriu antram keliny lose tie patys zmones is miesto pirmenybiu kurie lose suduva 2 jie ne priklauso ne ka suduvai tiesiog padeda kai nera zaideju.

 5. Wayn 2015, birželio 15 | 19:13 Atsakyti

  Tai štai kaip mūsų godotinas blogeris atrodo 😀

  Šiaip Sūduvos dublerius neseniai mačiau žaidžiančius II lygoj. Puikiai atrodė. Aišku, varžovas silpnesnis buvo, bet šiaip ar taip.

 6. Anonimas 2015, birželio 16 | 09:56 Atsakyti

  tegul jie kad ir kelių miestų pirmenybėse dalyvauja, kad tik į naudą jiems ir praktikos daugiau įgytų. Ten buvo visi jauni, gražiai nuaugę ir dar perspektyvūs vyrukai, o muštravo prieš rungtynes juos vienas iš Sūduvos trenerių, tai koks skirtumas kaip jie vadinasi, dubleriais ar „legionieriais iš miesto pirmenybių“.

 7. Jonas | SDV 2015, birželio 16 | 14:47 Atsakyti

  na ir tegul žaidžia. vis geriau, nei Marijampolėje ant suolo sėdėt ir tose keistose jaunimo komandose tinginiaut. gal sprendimas Puzarą atiduot yra keistokas, nes pernai jau ir už pagrindinę komandą karts nuo karto pasirodydavo. Bet gal treneriams geriau matyt.

 8. MM 2015, birželio 16 | 14:55 Atsakyti

  futbolas.lt: Gavome neįtikėtiną laišką, kuriame teigiama, kad Sūduva gali ruoštis Europai, o Edgaras Jankauskas – kostiumą. Oho!

  Ir vis dėlto…

 9. Jonas | SDV 2015, birželio 16 | 15:56 Atsakyti

  Man vis tik didžiausią juoką kelia tai, kad tokios žinios eilinį kartą pirmiausia pasirodo čia ar futbolas.lt, o ne yra pranešamos oficialiai. Nejaugi žmonės vis dar nepasimokė, kad informacija visada daro tai, ką moka geriausiai – „nuteka“. O kai liaudis pradeda tokius gandus tąsyti – tekančią interpretacijų upę sustabdyti tampa nebeįmanoma.

 10. griezhtas 2015, birželio 16 | 16:16 Atsakyti

  Valskio atgal nereikia, nes nezinau ka jis veiktu su dabartiniu suduvos stilium, kai siekiama zaist poziciskai, na nebent bandytu nesutapt charakteriais…

  O del Europos, gerai, nebus daugiau menesio pertraukos nuo futbolo, bet vilciu is jos dideliu nera, nes europai reikia zaidimo nuo gynybos ir kontru…

 11. Jonas | SDV 2015, birželio 16 | 16:23 Atsakyti

  privalumas yra nebent tai, kad chebrai toks iš dangaus nukritęs šansas būtų puiki motyvacija sulošti energingiau nei kartais gaunasi A lygoje. o dėl Valskio – tai ką aš žinau. žiūrint į paskutines rungtynes, tai žaidėjas, kuris vienas gali pora priešininkų apeit ir dar į vartus pataikyt – tikrai būtų ne pro šalį. nebent anų laikų konfliktas lietė ne tik žaidėją ir trenerį, bet ir kitus žaidėjus.

  • griezhtas 2015, birželio 16 | 16:37 Atsakyti

   Valskis lyderis buvo kol negrizo Radze, grizus Radzineviciui likusia sezono dali isskyre tik egoizmu. As lieku prie savo, kad Valskis nera tinkams komandiniam zaidimui.

   Beje kelis gynejus apeit ir pramust i vartus neblogai gali veliuilis, tik ji reiktu atleist nuo gynybiniu funkciju vykdymo, nes gintis jis nei megsta, nei moka. t.y. reikia krasto saugo, kad veliuli butu galima statyt po puoleju.

   • Jonas | SDV 2015, birželio 16 | 16:48 Atsakyti

    na nežinau. man lyg ir tais laikais atrodė, kad būtent sugrįžus Radzinevičiui Valskis tapo geriausiu jo „parankiniu“. pirmoje sezono pusėje jis savarankiškai mušė įvarčius, o antroje dalyje, kartu su Radzinevičiumi labai smagiai bendradarbiavo ne tik kurdami progas vienas kitam, bet ir suteikdami laisvų plotų kitiems. aišku, verta prisiminti ir paskutines rungtynes prieš Žalgirį, kai visai netikėtai be Valskio ir Radzinevičiaus atsirado lyderių jaunimo tarpe

   • Meistras 2015, birželio 16 | 23:17 Atsakyti

    Grieztas kazkodel uzsisedes ant Valskio. Turbut zino daugiau uz mus. Bet siaip jis nebuvo toks ryskus savanaudis, kad neispasuotu kamuolio, praradinetu, striginetu…Tikrai nebuvo toks, daugelis Suduvos gerbeju si zaideja prisimena su malonumu, Jo individualiu veiksmu deka buvo pasiekta neviena pergale. O butent sugrizus Radzineviciui, ju tendemas grojo kaip is natu. Ir butent tada kiek pamenu, Suduvos komanda antroje rato puseje buvo geriausia komanda, lenke net Zalgiri! Del ko sis zaidejas praverstu? O gi del savo mastymo, jis rasdavo ir laisvus plotus, ir kamuoli spirdavo ne kur papuola, o ten kur mato kad yra galimybe. Poziciniam zaidimui jis taip pat savo agresyviu zaidimu tiktu.

    • griezhtas 2015, birželio 17 | 07:39 Atsakyti

     Visada praeiti idealizuojam… reiketu video Valskio laiku paziuret, kad prisimint jo kamuoliu praganymus, klaidu gausybe ir tuos kelis jo golus.
     Beje kazkada Remis suivedinejo statistika ir isvede, kad ir statistiskai valskis nieko gero.

     • M 2015, birželio 17 | 09:12

      Kad ir koks „lievas“ tas Valskis, siuo metu uz ji neturim geresnio saugo, tad, idomu, kokiais epitetais turimus saugus reiketu vadinti. As asmeniskai pritarciau Valskio isigijimui. Reikia pripazinti, savanaudiskumo (tiesa, sakyciau buvo jauciama tik pacioje uzpraeito sezono pabaigoje) sitam zaidejui niekada netruko, bet, manau, panasus zaidejas dabar mums ir yra reikalingas, nes siuo metu truksta zmoniu, galinciu iniciatyvos imtis. Ir nereikia taip buti aklai nusistacius pries zaideja del kazkokiu neaiskiu priezasciu ir ieskoti to nusistatymo pateisinimo per visokius savanaudiskumus ar prastas statistikas (nors 27 ivarciai per sezona ne tokia ir bloga statistika, nebent as kitaip pasauli suprantu).

     • griezhtas 2015, birželio 17 | 10:08

      As nesakau, kad Valskis visai niekam tikes zaidejas, as sakau, kad siumetiniai suduvai jis netinka. Valskis groja tada kai yra laisvu erdviu ir kur issibeget, t.y. kai komanda zaidzia nuo gynybos ir kontrom, o siemet suduvos zaidimas yra visiskai priesingas tam kas tiktu Valskui.
      Siu metu suduvai geriau tiktu kitu du mano taip labai nemegstami ex zaidejai tai andelkovicius ir ledesma, nei kad valskis.

     • Anonimas 2015, birželio 17 | 10:27

      Man is esmes nesvarbu, kas ateis i komanda. Svarbu kad zaidejas butu aukstesnio lygio. Ar tai bus Valskis, ar tai Andelkovicius…Faktas, kad Lietuvos lygoje, jie buvo aukstesnio meistriskumo zaidejai. O Suduvoje siemet nera dideliu pagalbininku Radzineviciui.

     • griezhtas 2015, birželio 17 | 10:39

      Tai, kai nesvarbu koks zaidejas ateis i komanda bi tik aukstesnio lygio, tai ir gaunasi, kad ateina menesiui ir nieko nepazaidzia, nes jis visiskai netinka prie komandos. Kaip, kad buvo su Andelkovicium, kuris visiskai netiko prie Gvildzio propoguoto stiliaus, nors prie Veselinoviciaus stiliaus manau visai neblogai isipaisytu. Ir priesingai su Valskiu, jis tiko prie Gvildzio stiliaus, bet prie Vesilinoviciaus visiskai netiktu.
      Valskui norint atgaivint savo marke reiktu eiti i nuo gynybos zaidziancia komanda Uteni, Spiri, Kruoja (jei ji dar gyvens), o ne i suduva, trakus ar zalgiri.

     • M 2015, birželio 17 | 13:03

      Matai, labai sunku nustatyti, ar tikrai Valskis toks netinkamas siu metu Suduvai. Taip, siemet komanda stengiasi zaisti pozicini, letesni futbola, bet mes akivaizdziai matome, kaip sunkiai sekasi kurtis progas ir tuo labiau jas isnaudoti. Reiskia, musu zaidimas veikia mazdaug iki aikstes vidurio, o toliau ima strigti. Jei ten bus toks zmogus kaip Valskis, yra tikimybes, kad puolimas veiks efektyviau, bus zaidziama siek tiek astriau ir nevengiama, esant progai, kontratakuoti. Tiesa, atmesti hipotezes, kad Valskis nebutu toks efektyvus, koks buvo prie Gvildzio, taip pat turbut negaletume, nes tame logikos yra nemazai, bet ja patikrinti, kaip ir visus kitus spejimus, imanoma tik Valskiui is tikruju sugrizus i Suduva, o tai reiskia, jog isvadas daryti dar per anksti.

     • Favoritas 2015, birželio 17 | 13:52

      Dar sakyčiau labai svarbus ir pastaruoju metu ypač aktualus faktas yra charakterių suderinamumas :) Su Gvildžiu jis susiderino ant 3 raidžių. Nežinia kaip buvo su žaidėjais ir VM!
      Ir aišku ar susiderins su Veselinovičium? Prie Gvildžio Valskis keisdavo pozicijas aikštėje kelis kartus per rungtynes, kuo pats ne kartą viešai skundėsi. Tai čia klausimas ar pastatytas į Veseslinovičiaus struktūrą jis jaustųsi gerai ir užtektų erdvės. O gal kaip tik Gvildys meistriškai jį išnaudojo mėtydamas po visą aikštę, nes užsieny Valskis stebuklų neparodė?

 12. Favoritas 2015, birželio 16 | 17:57 Atsakyti

  Nu Budraitis šaršalą moka sukelt, vien sdv kiek komentarų per porą valadų 😉
  Labiau norėtųsi į Europą išvažiuot, tą kelionę laimėjus patiems. Nu bet duoda – imk, muša – bėk!
  O Jankauskas kaip spėju matuojasi rinktinės kostiumą, ne Sūduvos?! :)

 13. Jonas | SDV 2015, birželio 17 | 14:50 Atsakyti

  akivaizdu, kad kažkas kažką labai greitai „verda“:) nors man atrodo, kad sprendimą lems ne situacijos „atitikimas“ įstatymo raidei, o kokie nors kiti, „kvailiems gerbėjams“ nematomi ir nežinomi niuansai. kaip LFF reikės, taip LFF ir padarys. spėju, kad klubai tą galutinį sprendimą jau žino.

 14. Remis 2015, birželio 17 | 15:10 Atsakyti

  Kai kalba eina apie 200 tūkstančių eurų, tai LFF negali priimti sprendimo „iš lempos“, nes tada Kruojos vadai iš principo arbitražui paduos. Ir jei bus pagrįsta ne dokumentais, o gerais norais, tai LFF praloš. Kaip greitai keičiasi LFF pozicija susidūrus su teisininkais, matėme iš Galkevičiaus ir Salamanavičiaus neregistravimo istorijos.

 15. Jonas | SDV 2015, birželio 17 | 15:35 Atsakyti

  Ko gero teisingas požiūris. Matysim kas čia gausis. Graudu tik tai, kad štai tokie klausimai sprendžiami likus pora dienų iki Europos taurių burtų ir taip keliamos bereikalingos emocijos.

 16. Antonimas 2015, birželio 17 | 15:50 Atsakyti

  Tikriausiai psichologas kažką negero apie jų būseną susirinkimo metu pasakytų, nes labai jau su tušinukais nerviškai elgiasi :)

 17. Aurimas B 2015, birželio 17 | 22:11 Atsakyti

  Dėl Sūduvos nežinau, bet Kruoja tikrai dar galutinio sprendimo nežino. Ir negali žinoti, nes jis dar nepriimtas (bent jau vakar taip buvo). O priimtas bus (jeigu kažkas bus) pasitelkiant mistines UEFA rekomendacijas.

 18. Griezhtas 2015, birželio 17 | 22:19 Atsakyti

  Baltarusis (centro) gynejas perziuroj, cia jis kazi vietoj kazkurio is dabartiniu numatytas ar suolui prailginti?
  Kovaseviciu aisku butu galima drasiai siust namo ale tada reiketu krasto gyneju perziuroj, o ne centro…

 19. Favoritas 2015, birželio 17 | 22:32 Atsakyti

  Aš tai manyčiau, kad arba vietoj Prebiračevičiaus arba Tsyvilko, abimes jiems užtikrintumo trūksta. Gynėjų suolą kažin ar tikslinga ilginti, centre dar isodą turim.
  Toks gana netikėtas pranešimas apie centro gynėją… nors gal mes kažko nežinom apie Europą…

  Žaidėjo aprašymas su ypatingai aktualiu dosjė tai juoką sukėlė: trisdešimtmetis gynėjas yra sužaidęs 7 rungtynes už U-21, o visai neseniai t.y. prieš 7 metus net įmušė vieną įvartį, ir ne bet kam, o Islandijai :)

 20. Varvalas 2015, birželio 17 | 22:45 Atsakyti

  Tai galės iškart penkių vidurio gynėjų sienele žaisti :) Du niekaip nesusikalba, tai jei į „gyvą ražančių“ surištų serbą neištariama pavarde, Isodą, Civylką, Ugge ir tą baltarusį, gal šitos naujovės ir varžovai neperskaitys. Smagu, kad Sūduva laikosi tradicijų ir amžinai peržiūroje tikrina tas pozicijas, kuriose lyg ir žaidėjų netrūksta (na, skaičiumi, o ne žaidimo kokybe).
  Nors iš tikrųjų nė vienas vidurio gynėjas nerodo jokios iniciatyvos pradėti ataką – vis numeta kamuolį krašto gynėjams. Tai gal ir reikėtų keisti, nes nė vienas iš dabar ten žaidžiančių nėra nei gynybos „siena“, nei atakų pradžia. Vadai turi didesnes galvas ir akis, tegul ir mąsto.

 21. Jonas | SDV 2015, birželio 17 | 23:22 Atsakyti

  et, neblogi tie baltarusiai. ir Cyvilko visai neprastas – tik žaist mažokai gauna. ukrainiečiai geri. ir serbai, kaip matom, pusė velnio. man į šitą naujieną žiūrint kyla tik vienas klausimas komandos ponams. O Isodą kur dėsit? Žaidėją, kuris jau prieš pora metų visą sezoną pagrinde sužaidė ir sužaidė taip pat visai neblogai. tikrai neprasčiau už dauguma Sūduvoje lošusių ukrainiečių, baltarusių ir serbų.

  panašu į tai, kad greitai sulauksime dar vienos žinios iš serijos „Kazlų Rūdos Šilą sustiprino žaidėjas iš Sūduvos“.

  • asdasd 2015, birželio 18 | 11:29 Atsakyti

   Nu ten idomi situacija kodel i vietini zaideja kuris jau lose yra tep nusisvilpt.Kai tep grybauja ir ilya ir serbas, Isoda negawo ne vieno progos suzaist pagrinde.Nes kiek maciau antroje komandoje lose tvarkingai .Gal koki konfliktai su treneriu.

 22. Meistras 2015, birželio 18 | 15:25 Atsakyti

  O tai gal koki Ugge parduoda? Cia siaip pasvarstymui, nes jau is turimu 3 gyneju neina atrinkt vieno ? Kazkaip neitiketinai skamba. Atakas dabar geriausia turbut gali pradet Zivkovicius. Bet tas kraste tuno o ne centre. Nors koks skirtumas, vistiek kamuoli dazniau gauna is centro, nei kokie musu saugai 😀

 23. niekas 2015, birželio 18 | 15:46 Atsakyti

  Gynėjai gal visų pirma tegul tobulina gynybos įgūdžius, o atakas rengiant daugiau iniciatyvos reikėtų iš vidurio saugų. Patyręs vidurio gynėjas nepamaišytų, nes iš dabar esančių tik Uggė atrodo stabiliai.

  • Favoritas 2015, birželio 18 | 19:49 Atsakyti

   Kruoja kyla iš pelenų 😀 Mačiau tik pirmą įvartį ir pamaniau, kad viskas aišku. Tuo metu kaip tik komentatorius pasakė: Žalgiris rezultatu 1:0 pirmauja prieš vicečempionus (!) Tai ir rezultatas atitinkamas :)

 24. griezhtas 2015, birželio 18 | 19:54 Atsakyti

  Zalgiris ar tai visiskai nenusiteikes, tikedamasis viena koja aplost i pakruoji nuvaziavo, ar tai prarades pasitikejima savim ir ikrites i psichologine duobe. As kazkaip buvau isitikines kad po pralaimejimo atlantui ant to pykcio kruoja sudraskys, o jie ten tik vaikstinejo sanatoriniu stilium ir nervavosi.

 25. Anonimas 2015, birželio 18 | 23:09 Atsakyti

  Tsivilko man rodos sutartis baigias, tai gal ir neprates. O Sūduva tikrai nieko nežino ir niekam nesiruošia. Žaidėjai atostogoms bilietus turi ir nieks apie jokią Europą nesvajoja.

 26. Jonas | SDV 2015, birželio 18 | 23:53 Atsakyti

  Sakai, – bilietus turi ir atostogaut ketina? sakyčiau, neblogai tie Sūduvos futbolistai gyvena. Ir aš tiek atostogų gaut norėčiau. Tik nežinau, kur tokį darbą rast – rodai tokius šiaip sau, nelabai įspūdingus rezultatus,, bet vis tiek atostogų kone du mėnesius per metus išrašo.

  • griezhtas 2015, birželio 19 | 09:18 Atsakyti

   Speju, atostogaus jie ne ilgiau kaip pora savaiciu.
   O siaip dirbant intensyviai fiziskai reikia tu savaiciu visisko poilsio grynai fiziniam atsigavimui, nes kitaip paskui biuleteniai pasipils.
   Aisku kai galvoje mintis apie turkijos all inclusive, kazin kaip pavyks pries zalgiri nusiteikt…

 27. Jonas | SDV 2015, birželio 19 | 09:28 Atsakyti

  matai, Sūduva ir taip šiais metais tų pertraukų turi – reikia padėkot tvarkaraščio genijams. o žiūrint į šiandieninį Sūduvos futbolą, tai, jeigu nori pasikapot dėl trečios vietos, o ne su Spyriu dėl penktos – tai derėtų labiau galvoti apie treniruotes ir draugiškas, o ne apie atostogas. na bet čia Lietuva, nieko nepadarysi.

 28. griezhtas 2015, birželio 20 | 12:59 Atsakyti

  Netycia uzmaciau dali suduvos U-18 transliacija, tai tikrai issikyre Antanaviciaus zaidimas, mato aikste duoda, gerus astrius pasus, pataiko i vartus ir primetus, kad jam dar tik 16 metu, nemanau, kad su musu jaunimu tokia jau beviltiska situacija. Geriau jau viena ronaldo, nei 10 I lygos lygio zaideju uzaugint:D

  • Anonimas 2015, birželio 21 | 15:04 Atsakyti

   Tikrai taip, Antanavicius turi talento. Na ir pavyzdziui mazieji 6 Marijampoles futbolininkai 11-12 metu istojo i Panevezio futbolo akademija, kiti stos i Kauno. Dabar tik toks klausimas, o kodel Marijampolej nieks neisteigia akademijos? Juk sakoma, kad salygos cia kone geriausios tarp visos Lietuvos.

Naujas komentaras