Vaidas Slavickas

Atostogos baigėsi. Futbolo bus trečiadienį

Štai ir baigėsi atostogos, kurias „Sūduva“ leido ypač audringai. Nereikia net Europos lygos – nutikimų per kelias savaites buvo per akis. Šio savaitgalio draugiškose rungtynėse prieš „Nevėžį“ aikštėje palakstė praktiškai dvi „Sūduvos“ komandos. Ir tik keletas žaidėjų buvo menki kadidatai A lygos kovoms (Antanavičius, Kardokas ir, kaip suprantu, pro šalį pravažiavęs Tomas Mikuckis).

Esminės sudėties naujienos – kaip and delno. „Sūduvoje“ nebeliko Edvardo Tamulevičiaus, kuris taip ir nerado šnekos su Veselinovičiumi. Vietoje jo atsirado Karolis Laukžemis – buvęs rezultatyviausias šiuo metu toliau žaidėjus barstančio „Granito“ puolėjas. Laukžemio statistika šių metų sezone – 18 rungtynių, 7 įvarčiai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 4 geltonos kortelės. Savo įvartuką Karolis įmušė ir šeštadienio draugiškose.

Vaidas Slavickas ir Giedrius Slavickas

Seni geri laikai – du „Sūduvos“ Slavickai 2009 m., ką tik laimėję Lietuvos taurę

 

Didžioji žinia – neabejotinai yra Vaido Slavicko sugrįžimas. Nors, atrodo, Vaidas „Sūduvoje“ žaidė dar visai neseniai – prieš trejus metus – tačiau jo grįžimas „gimtinėn“ yra netoli tų jausmų, kuriuos sukėlė namo grįžęs Tomas Radzinevičius. Įdomu tik kuriam laikui Vaidas parvažiavo? „Sūduva“ apie sutarties su Vaidu Slavicku trukmę žinių nepateikė.

Kitus du vidurio sezono naujokus dar spėjome pamatyti paskutinėse oficialiose rungtynėse prieš „Žalgirį“. Belieka tikėtis, kad Nermin Jamak ir Admir Kecap per atostogas ne tik atostogavo, bet ir padoriau įsipaišė į komandos schemas.

O schemų braižyti Veselinovičiui tikrai teks. Juk jis dabar turi ne tik tris pajėgius naujokus. Arminas Vaskela ir Audrius Brokas taip pat pasveiko. Tad jei vienu metu „Sūduvos“ treneris sunkiai galėjo ką rasti ant suolo keitimui, tai dabar kandidatų bus per akis.

Tai ir bus įdomiausias dalykas trečiadienio rungtynėse. Kokią komandą Aleksandaras Veselinovičius leis aikštėn ir kokį futbolą ta komanda loš. Žvelgiant į naujų jėgų plūstelėjimą, belieka viltis, kad nepasikartos klasikinis „Sūduvos“ algoritmas – po ilgesnių pertraukų pareikalauti tiek pat laiko įsibėgėjimui.

O štai lygos lentelė šiuo metu yra gerokai sudarkyta tvarkaraščio genijų. Kitaip ir būti negali, kai vienos komandos yra sužaidę 16 rungynių, o kitos – 19. Aišku, esminės tendencijos aiškios. Lentelėje kol kas akis drasko tik „Spyris“ trečioje vietoje. Ir artimiausiu metu „Sūduva“ šios Kauno komandos greičiausiai nepasivys.

Tikėkimės, kad vytis pradės jau šį trečiadienį Kaune.

Pasidalink su draugais:

4 koment.

Komentuok!
  1. Kuzma SS 2015, liepos 22 | 08:59 Atsakyti

    Prisijungsiu su bambėjimu – tikrai erzina, kad visas mėnuo bus vien tik darbo dienomis. Kada galėsiu atvažiuot palaikyt SAVO komandos, net neįsivaizduoju. Dabar belieka tenkintis web transliacijų žiūrėjimu ramybės būsenoj…

  2. griezhtas 2015, liepos 22 | 15:52 Atsakyti

    Dabar kai turim faktiskai ant suolo visa antra komanda, tas maratoninis tvarkarastis turetu iseiti mums i nauda. Plius Traku ir Atlanto tvarkarastis, dar blogesnis.

Naujas komentaras