Karolis Chvedukas

19: „KRUOJA“ 1:2 „SŪDUVA“

Pagaliau! Pagaliau pamatėme „Sūduvą“, lošiančią padoresnį futbolą, pirmaujančią ir laiminčią. Galų gale, ir pergalė buvo logiška – laimėjo geriau žaidusi ir daugiau sukūrusi komanda. Aišku, atsižvelgiant į beviltiškas šių rungtynių sąlygas.

Nors vasara – jau į pabaigą, tačiau futbolo išvaizdą Lietuvoje neišvengiamai lemia žvėriškas karštis. Belieka tik dar kartą paklausti tvarkaraščio autoriaus, kodėl tokią karštą dieną rungtynės vyksta šeštą, o ne, pavyzdžiui, septintą valandą. Na bet jei į Lietuvos futbolo biurokratų futbolo populiarinimo planą įeina futbolininkų kankinimas karščiu, o žiūrovų – lėtu futbolu – nieko nepadarysi.

Galbūt mes kažko nežinome. Galbūt kokios Ispanijos ar Anglijos futbolas irgi tokiu būdu išpopuliarėjo. Gali būti, kad kur nors futbolą populiarinti padėjo ir tokios dulkančios bei grumstuotos vejos, kokia jau kelintą sezoną „želia“ Pakruojyje.

„Sūduva“ šias rungtynes pradėjo kiek pakoreguotos sudėties. Greičiausiai šią korekciją taip pat lėmė oro temperatūra. Pastarąsias kelias rungtynes buvo akivaizdu, kad Nerminui Jamakui sunkoka tuo pačiu kokybišku stiliumi sužaisti visas rungtynes. Todėl Mariaus Šoblinsko pasirodymas pirmame kėlinyje, o Jamako vietoje Mariaus – antro pradžioje, buvo pakankamai logiškas. Kaip ir „Laukžemis – ant suolo, Radzinevičius – aikštėje“ derinys. Kiek keistesnis buvo Baranovskio paleidimas aikštėn vietoje Veliulio, o ne įprastinio Kecapo, kuris ir vėl nieko ypatingo neparodė.

Šiandienos du kėliniai parodė du dalykus.

Vis tik Nerminas Jamakas yra reikšmingas komandos papildymas. Antrame kėlinyje „Sūduva“ žaidė geresnį futbolą, nei pirmame. Abu pirmo kėlinio įvarčiai buvo lengvai „netyčiniai“. Gal ir simboliška, kad abu buvo įmušti per 2 minutes. Daugiau nieko išskirtinio nė viena iš komandų nesukūrė.

O va antrame kėlinyje „Sūduva“ ėmė lošti staigiau (kiek tai buvo įmanoma tokiame karštyje), įvairiau ir progų bei pusprogių prikūrė daugiau nei su „Trakais“ ir „Uteniu“ kartu sudėjus. Antrasis įvartis buvo logiškas, jis, kaip sako komentatoriai, „brendo“.

Įmušusi „Sūduva“ nesustojo ir daugiau rungtynių komentatoriui nesuteikė progų tikėti „Kruojos“ sėkme. Akivaizdu, kad antrasis įvartis atpalaidavo komandą. Štai jums ir antroji tiesa – kai muši įvarčius, jokios psichologinės problemos nekankina. Tad kitaip nei paskutiniuose dvejuose turuose, „Sūduva“ geriausiai sužaidė ne pirmas 20 rungtynių minučių, o paskutinį pusvalandį.

Tiesa, „Kruoja“ ir šiandien nebuvo ypatingai kietas varžovas. Ši komanda šiemet sugebėjo net kelis kartus pakeisti „statusą“. Šiandien „Kruojos“ jau niekas nebevadina „praėjusio sezono sidabro laimėtojais“. Šiandien dažniau buvo stebimasi, kad „Kruoja“ mėgina atsikratyti kiauro autsaiderio vaidmens.

„Kruoja“ žaidė įprastinį „kruojišką“ futbolą. Paprastą, mažumą kampuotą ir pagrįstą aukštais perdavimais link Beniušio. Kartais šios komandos žaidėjai žybtelėdavo. Tačiau net ir tokiais atvejais atrodė, kad tas žybsėjimas labiau yra lemtas geresnio labai prastos Pakruojo aikštės „išmanymo“.

O va „Sūduvos“ pusėje rungtynių žaidėju derėtų paskelbti Karolį Chveduką. Panašiai kaip rungtynių prieš „Utenį“ žaidėju buvo galima skelbti Veliulį. Šiandien Chvedukas krutėjo labai smagiai ir svariai prisidėjo prie abiejų „Sūduvos“ įvarčių.

Vaidas Slavickas, panašu, taip pat jau „integravosi“. Jei ir toliau žais taip pat patikimai kaip šiandien, garantuoju, kad turi šansų patekti į šio blogo „geriausių sezono žaidėjų“ trejetuką.

Galbūt – tai yra trečia tiesa. Apie tai, kad „Sūduva“ kiekvienose rungtynėse turi vis naują lyderį, o iš tikro stabiliai težaidžia vienintelis Tomas Radzinevičius. Ir kol komandoje kaskart puikiai negros bent 5-6 žaidėjai, tol net ir žaisdama su lygos silpnaisiais „Sūduva“ tampys mūsų nervus.

Tiek šiam kartui. Beje, atkreipkite dėmesį, kad buvo pakeistas kito turo rungtynių laikas. „Sūduva“ Marijampolėje su „Granitu“ žais ne pirmadienį, kaip buvo skelbta anksčiau, o šeštadienį.

Tags Kruoja

Pasidalink su draugais:

61 koment.

Komentuok!
 1. voleur 2015, rugpjūčio 11 | 23:55 Atsakyti

  santrauka paziurejus tai taip 50-50 sakyciau, o ir is rezultato nesimato labai jau stebuklu, man tai patinka tomo zaidimas noras imusti toks ir turi but puolejas :) kaip cia kazkuris minejo tai ir musu treneris jau kapsuko bahuriukas „Treneris Aleksandras Veselinovičius Sugebėjome įveikti labai gerai organizuotą „Kruojos“ komandą.“ tai kokia jau cia komanda? autsaideriai, praktiskai priespaskutine vieta. Sekantis varzovas ar net visa tvirtove bus granitas vau 😀

 2. Dovydas 2015, rugpjūčio 12 | 08:17 Atsakyti

  Faktaa tas kad komanda atsitiese po nelabai sekmingu praeitu turu rungtyniu..Ar ilgam? Neabejotinas komandos lyderis Tomas Radzinevicius. Arba rinktines treneriai akli arba samoningai nekviecia Tomo i Lietuvos rinktine. Snd Tomas visa galva geresnis uz kai kuriuos rinktines “ turistus“..

 3. carlos 2015, rugpjūčio 12 | 08:28 Atsakyti

  vienos nuobodžiausių sezono rungtynių, na čia aišku aikštės ir oro didelis indėlis, o šiaip nesimatė man to sūduvos pranašumo iki antro įvarčio, na bent jau ne didesnis negu įprastai, nei aš ten tų progų ir aštrumų mačiau, o poto tai faktas, kad kruoja visiškai jokio potencialo puolime neturi, juolab išėmus beniušį (o ir su jio ne kažkokų), nebent vėl gi dėl superinės aikštės kokia nesąmonė pati iššoka…

 4. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 12 | 08:48 Atsakyti

  na aš apie tai ir mėginau pasakyt – kad Sūduva normalesnį futbolą pradėjo lošt po antro įvarčio. Tas lyg ir įrodo, kad visų pirma Sūduva turi psichologinių problemų, kurios išderina žaidimą tuomet, kai įvarčio mušti nesiseka. O kad rungtynės nuobodokos – tiesa. Kaip ir tiesa ta, kad prasta veja ir karštas oras neišvengiamai tai sąlygojo. Bet čia jau biurokratų reikalas licenzijuoti tokius stadionus ir sudaryti tokį grafiką.

 5. griezhtas 2015, rugpjūčio 12 | 09:25 Atsakyti

  Kaip sakiau lieku prie savo teorijos, kad visos dabartines suduvos problemos yra psichologines, del zaideju pasitikejimo savim trukumo. Ka puikiai parodo Chveduko interviu „…Ačiū Dievui, kad greitai sugebėjome pelnyti išlyginamąjį įvartį. Esminis momentas, kad visi vyrai stengėsi….“
  Pastikintys savim (zalgiris) sakytu kazka a la „…greit irodeme, savo pranasuma…, ..pilnai kontroliavome zaidima ir greit istaiseme smulkias klaidas…, …esame geresne komanda ir tai irodeme ar pan..“

  • Anonimas 2015, rugpjūčio 12 | 09:30 Atsakyti

   Būtent – man irgi dažnai atrodo, kad mūsiškiai per mažai savim pasitiki. Nes pernelyg jau kukliai kalba apie save, savo galimybes ir žaidimą

 6. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 12 | 18:09 Atsakyti

  Gal ir taip. Bet man jis žymiai naudingesnis buvo gynyboje – tas labai matėsi. o va puolant – tai ko gero nė karto nesugebėjo apeiti gynėjo, nors erdvės dažniausiai būdavo per akis. Ir, ko gero, sugebėjo atlikti iš savo krašto vieną padoresnį pakėlimą į baudos aikštelę, po kurio Radzinevičiui ne taip daug trūko. Tačiau, kad ir kaip bevartytum, iš tokio žaidėjo ir dar legioneriaus norisi žymiai daugiau. Veliulis bent jau kas trečias rungtynes puikiai sužaidžia. Iš kitos pusės – gal ir gali pasirodyti kad prie Kecapo nuolat kabinėjuosi, tačiau prieš kiekvienas rungtynes slapčiomis galvoju – „na gal šį kartą galėsiu jo fotkę įdėti kaip pagrindinę straipsnio iliustraciją, nes jis nuveiks ką nors, kas padarys rungtynių didvyrių“.

 7. DZHIT 2015, rugpjūčio 12 | 23:42 Atsakyti

  Stebėjau Atlanto rungtynes ir ryškiai matosi Sarsanijos įtaka, autoritetas (Maksimovas dvejas rungtynes sėdėjo ant suolo, nes nerodė iniciatyvos žaisdamas. Pasėdėjo, apmąstė, gavo pyzdi nuo trenerio ir šiandien visai kas kitą žaidimą rodė). Sūduvos treneris per daug skystas, rankomis mosikuojantis serbas…Nenoriu varyti ant saviškių, bet taip mums ir reikia :) Žaidimo stiliai skirtingi. Biudžetai taipogi skirtingi, bet kažkodėl Atlantas laimi prieš pagrindinius konkurentus, o Sūduva-ne. Sūduvos stilius „kamuolio smaukymas ir kontroliavimas visų rungtynių metu“ matom, kad naudos neduoda ir neduos, nes tiesiog meistriškumo stoka atakų užbaigime. Matysit, kai Atlantas dabar šoktels ir gale sezono rikiuosi antri, Trakai treti, o mes… Na, pagyvensim pamatysim.
  O dabar atvažiuoja Granitas. Duos kovą Granitas Sūduvai tuo net neabejoju. Lengva nebus.

  • griezhtas 2015, rugpjūčio 13 | 08:02 Atsakyti

   Dabartiniu metu Sarsanija yra vienintelis kelias jaunam Lietuvos zaidejui i rimtesni uzsienio kluba, tai papuole pas Sarsanija zaidejai ir pasiruose uz ji numirt., nes kitu atveju liks granitai ir I lyga. Zodziu as budamas jaunu zaideju pas sarsanija zaisciau ir uz dyka ir buciau pasiruoses mirt aiksteje 😀

   O su musu stilium viskas tvarkoje, kol neprasideda nervai ir desperacijos. Zaizdami savo ramu zaidima, 95% atveju vistiek sulauktu priesininku klaidos ir pramustu. Dabar del zaideju pasitikejimo savim trukumo 20-30 min pazaidzia taip kaip reikia, o jei per tiek neimusa, pradeda panikuot ir uzsiminet desperacijom, ko pasekoja griuva zaidimas, o tas chaosas priesininkams jau nebepavojingas, o ir gale erdves atsiveria.

   • Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 13 | 08:54 Atsakyti

    Teisingai čia pakalbėjai. Gaila tik, kad ši problema matėsi dar sezono pradžioje. Šiandien – sezono vidurys, o komandai vis dar trūksta pasitikėjimo, vis dar trūksta tokio žaidimo, kokį Pakruojį lošė po antro įvarčio.

    • griezhtas 2015, rugpjūčio 13 | 08:59 Atsakyti

     Vesilinovicius aiskino, kad jamaka ir kecapa perka tam, kad jie savo pavyzdziu padetu auginti kitiem zaidejams pasitikejima savim ir nugaletoju mentaliteta, tik tikriausiai pamirso apie kalbos barjera…

  • Antonimas 2015, rugpjūčio 13 | 09:57 Atsakyti

   Man jau geriau tas, kaip tu sakai „kamuolio smaukymas“, nei pastaruosius pora metų balionų mėtymas. Pats sakai, kad turim problemų su užbaigimu, o mėtant balionus ta problema būtų dar didesnė.

 8. Meistras 2015, rugpjūčio 12 | 23:50 Atsakyti

  O kodel kamuolys taip daznai pas Zikvoviciu atsiduria? Ar del to kad jis nebijo iniciatyvos imtis, ir sugeba tai atlikti? Gynyboj jis puikiai gali susitvarkyti, bet daznai smezuoja priekyje, atrodo kone vienintelis puikiai skersuoti kamuolius gali i baudos aikstele, bet paskui is puolimo i gynyba sunku parbegti. Tokiu atveju atrodo si zaideja reiketu i saugus statyti, nes vienas pries viena tai bet kuri zaideja sugeba apeiti.

 9. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 12 | 23:57 Atsakyti

  Kad ir kaip čia viskas besivynioti – anksti dar baltas vėliavas kelt. Kol kas Trakų, Atlanto ir Sūduvos žaidimas panašiai banguojantis. Tik taškų kiekis mažumą skiriasi. Žiūrėsim, ar paskui šitą trejetuką Spyris spės. Faktas kaip blynas – nėra aiškumo nei lentelės viršuje, nei apačioje. Todėl kiekvienos rungtynės – žvėriškai svarbios. Gerai – vadinasi, bus sezono antra dalis įdomesnė.

  • Anonimas 2015, rugpjūčio 13 | 00:13 Atsakyti

   O as kaip tik manau, kad virsus jau aiskeja, ir tai bus Zalgiris su Trakais, vien del to kad Trakai sugeba tolygiau zaisti, didziaja dali sezono. Atlantas grybauja, bet kaip visada pries lemiamas kovas juos Sarsanija paima i savo kumsti, neveltui Suduva su Atlantu zaisdama net ir pirmaudama kokiais 2 ivarciais, nuolatos praranda iniciatyva ir galu gale arba pralosia arba gauna lygiasias (tai tolygu pralosimui pirmaujant). O stai musiskiai tikrai kazkaip praskysta, tik nesuprantu kodel, zaidejai neprastesni, tik atrodo issigasta spausdimo.
   Kita vertus antra dalis tikrai bus idomesne, jeigu pasiims dar kazkas tasku is Traku, bei Atlantas ir Suduva sugebes balansuot 3-5 tasku skirtumu,kai kiekvienos varzybos atrodys lyg zutbutinis musis, zvelgiant i cempionato pabaiga.

  • Varvalas 2015, rugpjūčio 13 | 09:18 Atsakyti

   aš apie tą blyną – faktą galvoju kitaip: priekyje lentelės situacija pakankamai aiški. Žalgiris – tikrai nesusilpnėjo. Jiems liko formalumai „laukti kitų metų čempionų Eurolygos“. Trakai buvo sukaupę tiek pat taškų, tai kad ir kiek jų prarastų (o daug nepraras, nes dubleriai geri ir treneris konkretus), tai žemiau trečios nenutūps. Atlantas visuomet sezono pabaigoje gerina žaidimą; pas juos krito tik Paniukovo lygis ir kiek girdėjau, sąmoningai „krito“. Tai, va šios dvi komandos rokiruosis tarpusavyje. Nėra jokių požymių, kad į tą trečią vietą kops Sūduva (tą geriausiai įrodo lengvai perskaitomas Sūduvos žaidimas). Stebuklas gali įvykti tik tuo atveju, jei Sūduva bent 2 kartus iš 3 patvarkytų Atlantą. Būk kokiu nori optimistu, bet tuo patikėti neįmanoma: pagal dabartinį žaidimą ir tai, kad 2 rungtynės vyks Klaipėdoje, tik Atlantas gali dukart patvarkyti Sūduvą … Spyris turėtų artėti link „apatinės“ chebros – jis tikrai nėra kuo geresnis už Utenį.

   • Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 13 | 11:30 Atsakyti

    O pikčiausia, kad „ant popieriaus“ Atlanto sudėtis tokia, kad su kitu treneriu tai greičiausiai kur nors ten su Stumbru ir Uteniu stumdytųsi

 10. Anonimas 2015, rugpjūčio 13 | 08:53 Atsakyti

  Net neabejoja, kad Trakai dar nemažai taškų išbarstys, nes pas juos žaidėjų trūkumas, vakar rungtynėse ant suolo sėdėjo vien dublerių komandos žaidėjai, o po šių rungtynių dar du žaidėjai iškrito. Sunkus metas jiems atėjo, o Atlantas sugeba susisiimti svarbiausiu sezono metu, todėl manau dar niekas neaišku kovojant dėl sidabro. Sūduva lieka antram plane.

 11. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 13 | 08:57 Atsakyti

  Taip, po paskutinės pergalės prieš Sūduvą galvojau, kad Trakai neabejotinai ims antrą vietą. O va po pralaimėjimų Šiauliams ir Atlantui galvoju, kad Trakams geriausia būtų, jei čempionatas pasibaigtų šiandien. Po pasivažinėjimų Europoje ir suvokimo, kad Žalgirio nebepavys, matosi, kad Trakams žiauriai motyvacijos trūksta. Taip ir gaunasi, kad pendelių neįmuša.

  • griezhtas 2015, rugpjūčio 13 | 09:21 Atsakyti

   As tai sakyciau, kad Trakams ne kiek motyvacijos truksta, kiek fiziskai sunkiai veza, vistik suolas trumpas, zaideju rotacija tik del korteliu ir traumu, o poilsio nuo sezono pradzios neturejo jokio. Be suolo pailginimo gali neislaikyt savo ritmo.

 12. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 13 | 10:56 Atsakyti

  man rods, kad Trakai „sunkiai fiziškai vežė“ jau pirmo rato rungtynėse Marijampolėje. Tik va – paskui sugebėjo užsukt tokį grajų, kai primušdavo visiems įvarčių ir galėdavo ramiai gynyboje likusią rungtynių dalį lindėt. Dabar gi, matosi, tuos įvarčius mušti sekasi žymiai sunkiau, dirbti reikia daugiau, tai ir nebesigauna tas pats žaidimas.

 13. Marijus 2015, rugpjūčio 13 | 11:07 Atsakyti

  Spyris ketvertuke aišku neišsilaikys, bet jie žiauriai atsiplėšę nuo apačios, tai turbūt liks penktoj vietoj. Kaip debiutantams, kuriuos daugelis (ir aš tame tarpe) matė paskutinėj vietoj, labai neblogas rezultatas :)

 14. Anonimas 2015, rugpjūčio 13 | 13:29 Atsakyti

  Aš tai stebiuosi tais, kurie komentaruose tvirtino, kad A. Kecapas turi labai svarią futbolininko dosje. Na, nieko ten stulbinančio neįžiūriu – trynėsi vidutiniokų komandoje ir pasėdėjo ant atsarginių suolelio B rinktinėje. Net dauguma Sūduvos lietuvių (pvz. Radzinevičius, Slavickas, net Bartkus) tuo aspektu atrodo geriau. Akivaizdu, kad pasirenkant šį legionierių loterijoje buvo pralaimėta.

 15. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 13 | 13:53 Atsakyti

  na gal tu čia mažumą nuvertinti serbų čempionatą, kuriame pernai Kecapo klubas berods 5 vietą užėmė ir kuriame net ir biedniausių klubų biudžetai ko gero yra didesni už mūsų Žalgirio. O ir pats Kecapas ten ant suolo nesedėjo, buvo renkamas geriausiu klubo žaidėjų ir, berods, paskutiniais metais kapitonu buvo. Tuo nei Radzė, nei Slavickas, nei juo labiau Bartkus pasigirti negali. Bėda yra tik tame, kad žaidžia ne skaičiai ir ne istorija, o žmonės, kurie laksto aikštėje čia ir dabar.

 16. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 13 | 14:11 Atsakyti

  nagi, neįtikėtina:) tai yra tobulas pavyzdys to, kaip delfis „gamina“ naujienas. Delfis duoda šaltini – sportas.info, tačiau pačiame delfyje naujiena pateikta visiškai kitaip – pradedant nuo to, kad sportas.info straipsnio pavadinimas buvo su klaustuku (kas iš esmės keičia naujienos toną) ir baigiant tuo, kad delfio grafomanai tiesiog praleido Sarsanijos paneigimą. Štai ir gavosi „naujiena“, kuri skamba įspūdingai, o iš tikro yra totalus feikas. tai tokia ta lietuviška žurnalistika.
  .
  Štai sportas.info originalas: http://www.sportas.info/naujienos/28151-k_sarsanija_palieka_atlanta.html

 17. Dovydas 2015, rugpjūčio 14 | 17:57 Atsakyti

  As taip greitai nenurasyciau Spyrio. Jie pajaute kad gali kabintis uz trecios ketvirtos vietos. Ir jie tai darys. Ir Suduvai sukels nemazu problemu.. Sekite ivykius:)

 18. M 2015, rugpjūčio 14 | 22:28 Atsakyti

  Pernai buvo 3 siek tiek uz mus stipresnes komandos (Zalgirio net neminiu), todel pernykste 5 vieta buvo gana racionali. Siemet tokiu komandu tik 2. Jeigu nutiks taip, kad vel liksim 5, tai bus blogiau, negu blogiausia, kas teoriskai galetu ivykti, be to, tokiu atveju nutruks musu serija „uzemem 3, 4 ar 5 vieta, nes daugiau nebuvo kam jos uzimt“, nes siuo atveju, teoriskai vertinant komandu pajegumus, nelabai kam yra daugiau ta 4 vieta paimti. Tad jei Spyris sugebetu mus aplenkti, turbut reiketu sveikinti musu treneri su antirekordu, kurio bent jau pastaruosius 7-8 sezonus jokiam treneriui nepavyko pasiekti – buti aplenktam komandos, kuri teoriskai yra gerokai kuklesne visomis prasmemis.

  Aisku, as pats netikiu, kad Spyris galetu mus aplenkti, bet kas zino…

 19. s 2015, rugpjūčio 14 | 23:34 Atsakyti

  Sakė čia kažkas kur dingo Budraitis, o jis vėl apie Sūduvą ir gandus, kad Marekas Zubas gali treniruoti Sūduvą. Jei šis gandas pasitvirtins, atsiimsiu visus savo žodžius apie Budraitį ir pradėsiu girti koks tai yra geras Sūduvos klubo sprendimas.

  • griezhtas 2015, rugpjūčio 15 | 10:12 Atsakyti

   Papasakok kuo geras zubas? Kad turedami 3 kart didesni biudzeta nei konkurentai, zaizdami visiskai blanku futbola, vos istempe 1 vieta?
   Butu geras zubas butu jau seniai nupirktas.

 20. s 2015, rugpjūčio 15 | 11:22 Atsakyti

  griezhtai, jei vaikų trenerį pasikvietėm tai Zubas būtų galimai žmogus, kuris gali išgelbėti skęstančią Sūduvą, kadangi Zubas su Žalgiriu įveikė Lech Poznan ir įrašė šį įvykį į Lietuvos istoriją. Taip pat Zubas turi nugalėtojo mentalitetą, kurį įdiegtų Sūduviams ir tada beliktų laukti kada Sūduva 1 vietą laimės ir pastatys Žaliai žydrus į vietą.

 21. s 2015, rugpjūčio 15 | 11:49 Atsakyti

  Opa, Valskis Trakuose žais (Futbolo.tv naujienos), nu ką pražiopsojo mūsų Serbas žaidėją, kurio labai trūko Sūduvai šiais metais :).

  • griezhtas 2015, rugpjūčio 15 | 17:52 Atsakyti

   Trakam kurie zaidzia nuo gynybos ant kontru valskis pagal profili kaip ir tinka. Bet dabartinei suduvai jis butu ne i tema, taip kad teisingas sprendimas buvo jo neimt, o jei dar prisiminus jo charakteri…

 22. s 2015, rugpjūčio 15 | 12:30 Atsakyti

  Kas teisybė taas ne melas, legionieriai turi būti visa galva aukštesni už paprastus lygos žaidėjus tos pačios tautybės, o tas Kecapas labai blankiai žaidžia, tai užlaiko tą kamuolį tai vėl, man tai tam krašte jis toks drimba grynai, nei bėgioti nei nieko tik perlaiko kamuolį ir praranda. Tą Kecapą lauk iš Sūduvos kartu su serbais, Sūduva su tokiais žaidėjais ir biudžetu turėtų būti 1-2 vietoje kovoti su Žalgiriu dėl pirmos, o ne vos penktoje laikytis. Dar gyniau tą Serbą, bet dabar kaip nepaimė Valskio ir leido Trakams paimti jį labai nusivyliau mūsų treneruku. Įsivaizduokit mirtiną duetą puolime Radzė ir Valskis, man vos pagalvojus pereina šiurpas per kūną.

 23. Anonimas 2015, rugpjūčio 15 | 14:34 Atsakyti

  Valskis paskutiniu metu vigriams buvo per prastas, taip kad uztruks laiko ir trakam jy reanimuot, taip, kad niekas nezino kaip butu jeigu butu

 24. s 2015, rugpjūčio 15 | 17:45 Atsakyti

  Šiaip labai realu, kad Marek Zubas galėtų artimiausiomis savaitėmis Sūduvą pradėti treniruoti, kadangi atsistatydino iš GKS Lenkų klubo ir dabar bedarbis.

 25. Meistras 2015, rugpjūčio 15 | 19:19 Atsakyti

  Valskis vienas geresniu cia futbolininku, tik kazkas ten ivyko tarp Suduvos vadu ir sio futbolininko, tai manau is principo niekas jo nekalbino, nors salygas galejome siulyti tikrai neprastesnes nei Trakai. Zuba sunkiai Suduva ipirkti galetu, bet jeigu taip nutiktu, tai turbut sveikintinas dalykas. Sis treneris visad buvo labai diplomatiskas, protingas zmogus.

Naujas komentaras