Valentin Baranovskij ir Gabrielius Zagurskas

22: „UTENIS“ 0:0 „SŪDUVA“

Tiesą pasakius, nelabai yra apie ką ir berašyti. Po rungtynių prieš „Trakus“ buvo galima teisintis, kad teko lošti prieš vieną geriausių šio sezono komandų. Buvo netgi galima ieškoti šiokių tokių gražių akimirkų ir guostis, kad gal kitą kartą pasiseks labiau. O štai šiandien apkaltinti galima nebent tik karštą orą. Tai jį ir apkaltinkime.

Greičiausiai tik dėl aukštos temperatūros ir karštos saulės „Sūduva“ žaidė nuobodžiai ir be įkvėpimo, o „Utenis“ – maksimaliai taip, kaip šiose rungtynėse tokia komanda ir turėjo žaisti. Tad ko gero šios komandos žaidėjai yra labiau pripratę prie uteniško klimato, nei tie, kurie šiuo metu gyvena Marijampolėje.

Greičiausiai dėl to „Utenis“ žymiai efektyviau eidavo į kontratakas ir pavojingų progų sukūrė bent du kartus daugiau, nei „Sūduva“. Aišku, skaičiai nėra dideli – kokie 3 kartai prieš kokį 1 „Sūduvos“. Štai taip ir gavosi, kad lyg ir aikštės bei kamuolio persvarą turėjusi „Sūduva“ bazinės statistiko srityje „Utenį“ aplenkė minimaliai – 8 smūgiai link vartų prieš 5 ir 5 – į vartų plotą prieš 3.

Apie tai, kad atakos nuobodžios, o gynėjai – toliau karts nuo karto pagrybauja nesinori ir vėl kalbėti. Nei Vaskelos, nei Slavicko pasirodymai šiose srityse „Sūduvos“ stiliaus nepakeitė.

Pažymėti galima nebent neįtikėtinai išaugusį elementaraus techninio broko lygį. Tas matėsi jau ir rungtynėse su „Trakais“, o šiandien – akis badyte badė. Keista, tačiau vienas aktyviausių šios prastos statistikos augintojų buvo Nerminas Jamakas.

Ir vėl nustebino Veselinovičius. Labai keista, kai tokiose rungtynėse pakeičiamas vienintelis padorus komandos puolėjas. Ir jei Kecapas krašte dar buvo šiek tiek matomas, tai pastatytas į puolimo centrą – apskritai išnyko. Jei ką reikėjo keisti – tai būtent šį žaidėją.

Galbūt Kecapas ir yra neblogas futbolininkas, tačiau akivaizdu, kad „Sūduvos“ futbolas jam nėra parankus. Jo pozicijoje esančiam žaidėjui nuolat tenka eiti į dvikovas su priešininko gynėjais, nes mūsų atakuojantys krašto saugai retokai šiuo metu gauna kamuolių į plotą. O va apeiti Lietuvos klubų gynėjų Kecapui praktiškai niekada nepavyksta. Štai taip ir džiūsta šis žaidėjas, nieko doro nenuveikdamas.

Ir jei Veselinovičius demonstruoja tokį karštą tikėjimą Kecapu, taip pat norėtųsi, kad ir komandos žaidimas būtų minimaliai pakoreguotas taip, kad gerosios jo savybės būtų išnaudotos. O kad Kecapas gali greitai bėgti įrodė dar rungtynėse su „Stumbru“, kai be ypatingų pastangų pasivijo atakon skuodžiantį Grigaravičių.

Taip pat nustebino ir teisėjas, kuris, atrodo, įvedė naują taisyklių korekciją – „jei spiri kamuolį, o jis atšoka ne ten, kur nori – gali jį pasitaisyti ranka“.

Kadangi komandoje šiandien nėra ką pagirti, tai nebent galima eilinį kartą „padėkoti“ tvarkaraščio autoriams, kurie ir vėl suplanavo rungtynes darbo valandomis. Kaip sykis tuomet, kai karštis, po alinančios dienos, tampa beveik nepakeliamas.

O mums kas lieka? Galim jau pradėt galvot apie tradiciškai labai blogą Pakruojo stadiono aikštę. Nes, greičiausiai, būtent ją reikės kitą savaitę apkaltinti dėl eilinių prarastų taškų.

Tags Utenis

Pasidalink su draugais:

47 koment.

Komentuok!
 1. Dovydas 2015, rugpjūčio 6 | 20:26 Atsakyti

  Suduvos zaidime tvyrojo visiskas chaosas. Tuo ir naudojosi Utenis. Treneris sublizgejo savo „genialumu“ isimdamas is aikstes Laukziami paskutini nominalu puoleja.

 2. Anonimas 2015, rugpjūčio 6 | 20:34 Atsakyti

  Sūduva višiskai nemoka žaisti prieš komandas, kurios stato autobusą. Dar ir patys žaidėjai kažkodėl priartėja prie baudos aikštelės bijo prasmugiuoti iš toli. Manau vertėtų įvairiau žaisti, net neprisimenu, ar Sūduva šį sezoną įmušė bent vieną įvartį po kontratakos. Jei taip toliau tęsis tai ne tik medalių nebus, bet net ir ketvirtos vienos.

 3. Klim 2015, rugpjūčio 6 | 20:42 Atsakyti

  Cia ne autobusas kaltas. Ar turi treneris kokius nors taktinius planus kiekvienom rungtynem? Rungtynese su Uteniu to reikejo tiketis kad bus pastatytas ar autobusas ar troleibusas. Klausimas: kaip tokiu atveju zaidzia Suduva? Trakai taip pat pastate autobusa ir jo nepavyko iveikti. Lygiai tas pats siandien. Ar gali komanda keisti taktini plana rungtyniu eigoj- stai kur klaustukas. Sprendziant is visko-nelabai

 4. Vytenis 2015, rugpjūčio 6 | 21:53 Atsakyti

  Man kas užkliuvo (žiūrint per teliką), tai dešinio krašto nebuvimas. Kažkokia skylė ten totali buvo. Ir nustebino, kad Utenis kelias atakas, kur tikrai turėjo geras progas, sužaidė neprotingai ir iššvaistė galimybes. Kad Sūduva nepataiko iš idealios, tai man, retkarčiais stebint, tikrai pasirodo. Bet kad Utenis savo progas švaistytų – keistoka. Gal tikrai ta saulė

 5. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 6 | 22:36 Atsakyti

  dešinio krašto problema – akivaizdi, nors tokia ryški buvo tik šiandien. sakyčiau, čia ir vėl reikia į trenerį žiūrėt. pusę sezono ten lošė Živkovičius ir Baranovskis. Ir tiedu jaunuoliai visai gerai susiklijavo. Puikiai vienas kitą jautė ir pakeisdavo, kai reikėdavo. Tada Baranovskis sėdo ant suolo, o vietoj jo atsirado Kecapas. Ir dešinio krašto nebeliko. O štai šiandien jis neatsigavo net ir tada, kai aikšten buvo išleistas Baranovskis. Gal Živkovičius jau nusivaręs buvo ar dar kokia priežastis. Tačiau, tikėtina, tokia greičiausiai yra šio krašto ateitis. Na nebent įvyks stebuklas ir Kecapas pradės lošt lyg koks Ronaldo – apsivarinėt priešininkus ir mušt po pora bankių kiekvienose rungtynėse.

 6. Benas 2015, rugpjūčio 6 | 22:52 Atsakyti

  Mastymo, matymo ir greicio stoka. Jeigu technikos mokytis jau per velu, tai siuos dalykus tobulinti dar galima. Ypac – greicio. Ne begime ( to, tur but, irgi jau per velu siekti), o veiksmu… Biauriai perlaikomas kamuolys; atsidengti turintys neskuba. Pozicinis zaidimas buvo labai patogus uteniskiams. Kazkodel treneriui tai ne motais. Labai nusivyliau…

 7. Tomas 2015, rugpjūčio 6 | 23:24 Atsakyti

  Manau, kad reikia bandyti Narbekova kalbinti į Marijampolę atvykti. Šį sezoną jau kažko tikėtis neverta, bet kitam galėtų kojas apšilti ir kitais metais solidžiai pasirodyti bandyti.

 8. Klim 2015, rugpjūčio 6 | 23:26 Atsakyti

  Jo. Kazkaip sezono pradzioj aiskiai issiskyre Boranovskio Zivkoviciaus duetas. Dabar nei to nebeliko. Kokiu tikslu be formos atsirado Kecapas, nieks nezino..

 9. Dilys 2015, rugpjūčio 7 | 08:03 Atsakyti

  Sezonas nuleistas i kanalizacija. Ir taip jau keketa sezonu. Kazkam reiketu labai susimastyti apie savo sugebejimus vadovauti fubolo komandai

 10. Varvalas 2015, rugpjūčio 7 | 08:45 Atsakyti

  Taigi, einama teisinga kryptimi – užimti šeštą vietą. Po ankstesnių pirmenybių Sūduva buvo antra, trečia, ketvirta, penkta, šįmet – … Bus sunkiau negu medalius laimėti. Juk nė viena komanda nenori būti penkta (net Sūduva suvokia, kad tai ne prestižinė vieta) , tai Stumbras, Utenis, Kruoja, Granitas, +Sūduva iš paskutiniųjų trinasi dėl šeštosios :)

 11. griezhtas 2015, rugpjūčio 7 | 09:49 Atsakyti

  Nedarom tragedijos, kadangi ir konkurentai zaidzia panasiai, tai dangus dar nenugriuvo.
  Trenerio keitimas tikrai nieko nepades, kaip ir murausko pakeitimas nes savivaldybes paramos uzteks tik 1 lygos viduriui, be svajoniu apie A lyga.
  O del zaidimo, tai dabar yra psichologines bedos, nes nepavykus per pusvalandi ikalt golo prasideda nervai ir chaosas.

 12. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 7 | 10:03 Atsakyti

  Matai, tragedija ar ne – čia ne esmė. Ko gero esmė yra ta, kad tiek Trakų, tiek Atlanto duobes galima argumentuot. Tos komandos nesėkmingai sulošė Europoje ir iš esmės silpo – nuo traumų ir ligų iki į užsienį išvažiavusių žmonių. Tuo tarpu Sūduva – atvirkščiai. Ilsėjosi (ir, tikiuosi, biš pasitreniravo), susigrąžino traumuotus bei prisirinko kietų (bent jau taip atrodė) legionierių. Todėl dabar būtų pats laikas įgaut šiek tiek persvaros prieš viršutinius lentelės konkurentus. Mat Trakai ir taip yra toli bei turi didelį taškų rezervą. O prisimenant paskutinius sezonus, galima drąsiai teigti, kad Atlanto duobė amžinai nesitęs – Sarsanija sezono pabaigoje vis viena tą komandą į kumštį paims. Apibendrinant – kai galbūt Sūduva pradės rodyt padoresnį žaidimą ir pagaliau susitvarkys su visokiomis darželio lygio psichologinėmis problemomis – gali būti tiesiog per vėlu.

 13. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 7 | 10:06 Atsakyti

  Dar – visko gali būti, kad medalių klausimą spręs 1-2 rungtynės. Pvz., tai, kaip kai kurios komandos sužais tarpusavyje arba tai, kaip viena ar kita komanda loš su aukščiau bei žemiau esančiomis komandomis. Kad ir dabar – pvz gali sakyt, kad Atlantas yra aukščiau Sūduvos dėl pergalių prieš Trakus ir Žalgirį. O kad Sūduvai velniškai sunkiai sekasi imti taškus iš pirmųjų komandų, apatines tiesiog privalo nugalėt. Taigi, teisintis dėl vakar prarastų taškų nėra jokios galimybės. Čia net diskutuot nėra ką. Turėjo būti trys taškai – nepriklausomai nuo to, kokį žaidimą Sūduva lošė ir nesvarbu, kokiu būdu ta pergalė galėjo būti pasiekta.

 14. M 2015, rugpjūčio 7 | 10:15 Atsakyti

  Is esmes, stebint, Atlanto pasirodyma lygoje keleta pastaruju sezonu, nesunku izvelgti, kad ir si komanda patiria bent keleta duobiu per sezona ir isbarsto kruvas tasku pries zemiau esancias komandas. Tad is esmes tiek Atlantas, tiek Suduva gyvena panasiu ritmu. Esminis skirtumas – Atlantas uz Suduva surenka mazdaug dvigubai daugiau tasku, zaisdamas pries pagrindinius konkurentus, nes sugeba bent karta iveikti Zalgiri, paimti nemazai tasku tiek is Traku, tiek is Suduvos (nes mes geriausiu atveju pries Atlanta lygiasias istempiam). Tad didziausia problema vis dar islieka nesugebejimas aplosti auksciau esanciu komandu (nors, aisku, nesugebejimas bent karta per tris rungtynes aplosti Uteni irgi gan absurdiskas reikalas).

 15. Varvalas 2015, rugpjūčio 7 | 10:33 Atsakyti

  to griezhtas // Žinoma, kad tai ne tragedija, nes kiekviena tragedija turi pabaigą. O čia kiekvienais metais tas neįvardijamas žanras tęsiasi ir net nematyti jokios pabaigos (ar galo). Jei čia būtų tik psichologinės bėdos, tai V.M. pasamdytų kokiam mėnesiui psichologą ar net jų visą kliniką.

 16. R 2015, rugpjūčio 7 | 11:07 Atsakyti

  Nežinau, bet kažkaip keistai atrodo ne tik Sūduva, bet ir kitos komandos. Aišku nesinori galvoti apie visokias sąmokslo teorijas, bet labai keistai susikloso kai kurios dvikovos… Teoriškai priežasčių galima prisigalvoti, bet profesionalūs žaidėjai negali būti toki nestabilūs. Gali būti traumos, formos praradimas. Ir tai vienam kitam, o ne visai komandai. Nebent bendram baliui visi nekokybišką gėrė. Bet kai vienose rungtynėse krauna stipresniam, o kitose gauna juodai nuo autsaiderių… O gal yra taip, kaip kažkada dominuojant žinomam bankininkui buvo pletkai, kad vietos jau prieš sezoną sudėliotos…

  Bet negalvokim apie tai… Na nesiseka.. Gal pasiseks.. Čia gi mūsų kaimo komanda, vieną tokią gi turim
  Kai liks Ramonas užbaigt sezono, atsigriebsim.

 17. Dilys 2015, rugpjūčio 7 | 12:58 Atsakyti

  Cha cha cha jeigu Spyris stipri komanda. Kad komanda susiformuotu reikia ne vienu metu. Jeigu Spyris patapo Suduvai stipriu varzovu tai kazkas negerai su Suduva

 18. Meistras 2015, rugpjūčio 7 | 13:55 Atsakyti

  Suduva negroja ir viskas. Atrodo ir pastriprinta ir viskas okey turetu but, bet kaip nesamones daro taip nesamones…jei buvo pradzioj sezono pora tokiu lygiu rungtyniu ir nulemdavo pralaimejima rikosetas, ar dar kokia nelaime, tai dabar pralosiam pelnytai, tiesiog zaidziam arba prasciau, arba vietoj trypciojam., o jau sezones i kita puse persirito. Tai belieka maltis is paskutiniu ir pasiimt ta bent 4 vieta ir tiketis gaut vieta Europoje, kadangi investiciju siais metais atlikta nemazai…arba tiketis nesusimaut LFF taurej ir iseit i finala.

  • Anonimas 2015, rugpjūčio 7 | 16:06 Atsakyti

   Iš principo sutinku su požiūriu ir reikalavimu komandai. Bet dėl LFF taurės finalo turiu patikslint – jau seniai nepakanka tik patekti į finalą. Reikia būtinai jį laimėt, norint žaist UEFA (jei A lygoj neužsitikrini tokios teisės).

   • Anonimas 2015, rugpjūčio 7 | 17:10 Atsakyti

    Na tai patekus i finala galima jau ten reikalus pasiderint :) Cia zinoma ta taure tai tikrai yra paguoda ir ne tokio biudzeto komandai ta paguoda reikalinga. Bet kazkaip nepanasu kad viskas galetu keistis is esmes, juolab net dabar taip oponentams klumpant, mes jiems padedam laikytis.

 19. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 7 | 16:30 Atsakyti

  Iš dar kitos pusės – paguoda LFF taure yra labai klaidinga. Kada paskutinį kartą ten Sūduva ką nors doresnio nuveikė? Dar seniau, nei laimėjo medalius. Todėl apie taurę labai galvot nėra prasmės – reikia pasistengt čempionate reikalus susitvarkyt.

 20. voleur 2015, rugpjūčio 10 | 21:25 Atsakyti

  ir as jau pritariu nukryziavimui, tiek jau mes tu treneruku matem dar vienas nepamaisys. Realiai galvojant turetu atejes treneris per pora menesiu pradet rodyt zaidima/rezultata, nes treneriui leist 2metus dirbt ir gal tada prades rodyt rezultatus man rodos ne tie laikai o ir suduva ne tokia komanda, ir as noriu cia ir dabar na gerai po pusmecio maksimum:)

 21. griezhtas 2015, rugpjūčio 10 | 22:17 Atsakyti

  Gal pavardinsite pvz. Kai po trenerio nukryziavimo viduri sezono ivyksta stebuklas ir prasideda geras zaidimas? Kiek pamenu visus atvejus tai buna kelios geros varzybos ant psicholiginiu sparnu, o paskui ateina dar didesne sikna.
  Mane suduvos pirmo pusvalandzio zaidimas kol suduva suduva zaidzia ramiai ir pagal plana tenkina, problemos atsiranda jei per ta laika nepavyksta imust, o tada jau prasideda psichologines problemos, nervai, vienasmenio zaidimo proverziai ir zaidimas griuva lieka chaosas. Todel as kazkaip labiau uz zaideju neisipaisanciu i komandini zaidima pravalyma, o ne treneriu keitima

 22. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 11 | 09:06 Atsakyti

  chm, na čia diskusija iš peties:) ta proga galima eilinį kartą sugrįžti prie legendinės mano frazės, kurią pagautas emocijų išspjoviau prieš sezoną, kai paaiškėjo, kad Sūduva nusamdė vaikų trenerį. Yra akivaizdus faktas, kad Sūduvos vadams nuo pat šios komandos sugrįžimo į A lygą niekaip nepavyksta komandai tinkamo trenerio surast. Dažniausiai einama kompromiso keliu, o kadangi komandai visada yra keliami kone aukščiausi tikslai. paprastai vidury sezono sukyla nervai dėl to, kad komanda nuo tų aukštųjų tikslų yra pakankamai toli. Šiuose nervinguose taškuose ir komanda, ir treneris tampa pasmerkti. Tad belieka laukti, kol treneris bus ištrenktas. Taip pat belieka laukti kito sezono. Mes to kito sezono laukti pradedam ko gero anksčiausiai lygoje. Kasmet. Va aš ir galvoju – ar ateis toks laikas, kai bus nusamdytas treneris, su kuriuo komanda iš karto ims groti. Arba, mažų mažiausiai, norėčiau, kad ateitų laikas, kai treneriai iš komandos nebus mėtomi ištikus pirmai rimtesnei sezoninei krizei. Tad jei jau buvome tokie gudrūs, kad pasiėmėm vaikų trenerį tam, kad Sūduva medalius laimėtų, būtų neblogai su tuo treneriu pagyvent bent pora sezonų.

  • griezhtas 2015, rugpjūčio 11 | 12:15 Atsakyti

   Ne nepamirstam to fakto, kad antras suduvos treneris (pasaulio cempiono tevas) turi patirties vadovaujant vyru komandai.
   Ir velgi as lieku prie savo teorijos, kad silpniausia vieta suduvoje ne treneris ir ne zaidejai, o psichologija, tiksliau mentalitetas. Uztenka, kad ir paklausyt Atlanto, Zalgirio ar tu paciu Traku treneriu ar zaideju interviu, is ju net ir po blogu varzybu sklinda pasitikejimas savim ar net arogancija „kas cia driso mums tokiems geriems trukdyt arba tuoj ivardijama, kad pora zaideju zaide ne pagal ju bendra gera lygi, bet jei vistiek labai geri“. Musu kai pakalbina, kuri zaideja tai teisinasi, „ka te mes, kapsuko bachiurkai, be sekmes galim padaryt“.
   Tas pats ir su gerbejais, zalgirio gerbejams, net ir po beviltisku varzybu zalgiris buvo geriausias, mes net ir po geru varzybu ivardijam, kas nepakankamai gerai suzaide ir kur prigrybavo ir kad jei laimejo tai tik sekmes deka.
   Paskui mes kaip gerbejai netikim komanda, atitinkamai komanda pasiskaicius bloga (esu tikras dauguma ju skaito) irgi netiki savim, o kai netiki savim tai ir treneris neitikins juos girdamas ir kitais budais motyvuodamas, o jei dar uzeina prastu rezultatu ruozas….
   Zodziu nuo siandien as visus suduvos zaidejus tik girsiu 😀

   • Favoritas 2015, rugpjūčio 11 | 14:33 Atsakyti

    Griezhtas – girdamas išpaikinsi dar labiau 😉

    Jau ir dabar jaučiasi, kad esam stipresni „ant popieriaus“ tai ateina ne kovoti, laimėti, o pasiimti medalius. Deja, jų niekas taip lengvai neduoda.

    Prisiminkim, 2013m antrąją sezono dalį, kur bachūriukai kibo priešininkams už gerklių, kovojo, plėšėsi ir demonstravo gražų akiai futbolą. Ko pasekoje ir rezultatas buvo labai geras. Dabar tos dvasios nebeliko… ir vėl grįžtame prie sanatorinio futbolo.

    Tiesa, šiais metais be galo ilgai patys laikom kamuolį. Ir kaip sezono pradžioj sakė Jankauskas po rungtynių su Sūduva „tegul laiko jie tą kamuolį, bet kas iš to, kad aštrumo nesukuria“. Deja, į priekį nepasistūmėjom.

    O dėl kritikos tai komanda, kurios tikslas imti medalius esanti 5 vietoje ir net 16tšk atsiliekanti nuo 2 vietos, pagyrų nenusipelno. Čia kaip ir sakei, viską lemia žaidėjų psichologija. Požiūrio reikalas ar tu išgirdęs kritiką patikėsi, kad tu esi prastas žaidėjas ir tau niekas nepavyks, ar tu supyksi ir nersiesi iš kailio įrodyti visiems, kad gali daug daugiau ir tobulėji diena iš dienos!

 23. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 11 | 15:33 Atsakyti

  Visi iš dalies esate teisūs, o aš – tai iš viso dievas:) Kaip paklausai kartais kaip Sarsanija savo futbolininkus po rungtynių su žemėm maišo, tai supranti, kad toje komandoje viskas paprasta – jei nevarysi kaip reikiant, keliausi į kokį Granitą. Iš kitos pusės – jei jau tariame, kad gerbėjų kritika gali komanda psichologiškai destabilizuoti – tai jau tikrai komandoje reikia ne trečio trenerio, o psichologo. Čia juk sportas, o ne vaikų darželis. Sporte kitaip ir nebūna. Laimi – tave ant rankų nešioja. Praloši – prakeikia.

 24. Anonimas 2015, rugpjūčio 11 | 16:47 Atsakyti

  Žaidėjai – profesionalai, už savo darbą gaunantys atlygį. Kiek gauna priklauso nuo jų pačių pastangų ir rezultatų. Ir vertina tiek rinka, tiek mes, žiūrovai, įskaitant šio blogo komentatorius. Todėl tikrai nemanau kad su jais reikia elgtis, kaip kaip supermamos siūlo elgtis su trimečiais vaikais. Jei jau kuris nors žaidėjas pradės neatlaikyt tokių korektiškų ir argumentuotų komentarų, kokie yra šiame bloge, tai tikrai tegul eina kuo greičiau į Granitą ar kokią nors Šilutę. Nes net Šilui toks netiks. Ir nereikia. Sportininkas turi būt kovotojas, ir komentarai šiame bloge jų mažų mažiausiai turi neveikt. O jei veikt tai tik teigiamai!
  Dabartinėje situacijoje visi mato, kad mūsiškiai nežaidžia taip kaip gali. Kiekvienam akivaizdu, kad nepasiekia tų rezultatų, kurių iš jų tikimasi ir reikalaujama. Neabejoju, kad ir patys žaidėjai tuo nepatenkinti. Tikiu kad tai juos motyvuoja, ir kad Kruoją rytoj sudraskys, ir kad ir per kraujus, pagaliau pasiims medalius

 25. DZHIT 2015, rugpjūčio 11 | 17:46 Atsakyti

  Apie medalius…jų niekas nedalina ir neleis pasiimti, o teks kovoti ir išsikovoti. Ar pavyks išsikovoti čia jau kitas klausimas. Viena yra tai, kad žemiau esančius varžovus privalu įveikti, ir tik tada galima tikėtis kažko tai. Šiai dienai apie tuos medalius tik pasvajoti, o užuot svajojus- sunkiai dirbti ir tyliai siekti to. Na ir kas, kad „ant popieriaus“ esame „antri“, bet žaidžia ne kontrakto dydžiai, sumos, o pasiaukojantys futbolininkai. Kurie aukojasi, atiduoda viską ir dar daugiau, tie ir laimi. Šiai dienai Sūduva tikrai neatiduoda tiek, kad galėtų rikiuotis tarp prizininkų. Gali pykti kiek nori, teisintis kiek nori, bet jeigu rezultato nėra, tai visoje sistemoje kažkas ne taip. Šiandien tik pergalė ir tik pergalė tenkins. Tai tiek.

Naujas komentaras