Admir Kecap

24: „ŠIAULIAI“ 0:2 „SŪDUVA“

Puiku. „Sūduva“, žaisdama sau įprastiniu trečiojo rato stiliumi, laimėjo dar vienas rungtynes. „Įprastas“ stilius reiškia, kad komanda ypatingų stebuklų nerodo, tačiau bent vieną įvartį įmuša ir tris taškus pasiima. Šiuo metu tai yra pats svarbiausias dalykas, kuris kaskart pagerina komandos situaciją lentelėje, žaidėjams suteikia daugiau pasitikėjimo, o mums – teigiamų emocijų.

Mistinis priešininkas

Kaip „Šiauliai“, kad ir su keliais papildomais žaidėjais, kurių šiandien nebuvo, sugebėjo laimėti prieš „Trakus“ ar „Kruoją“ – man sunku suvokti. Tiesą pasakius, šiandien „Šiauliai“ labiausiai priminė anų laikų „Dainavą“, užpildytą vidurinės mokyklos mokiniais.

Pirmą kėliny galima buvo suskaičiuoti ant dviejų rankų pirštų kartus, kai „Šiaulių“ komanda sugebėdavo su kamuoliu persiristi per vidurio liniją. Antram kėlinį „Šiauliai“ rodė daugiau energijos, tačiau ir tada toliau „Sūduvos“ baudos aikštelės prieigų nukurnėti retai kada pavykdavo.

„Šiauliai“ gamino kilogramus techninio broko, o dažnas perdavimas labiau priminė kiemo, nei profesionalų futbolą. Tuo tarpu gintis sekėsi gan sėkmingai greičiau dėl to, kad „Sūduva“ pati nesugebėdavo padoriau užbaigti dažnos situacijos, kuri galėdavo virsti „proga“. O kai antrame kėlinyje „Šiauliai“ ėmė daugiau žaidėjų siųsti toliau vidurio linijos – pasipylė ir progos. Užtenka prisiminti dvi šimtaprocentines Karolio Laukžemio situacijas.

Tad žiūrėdamas šiandien į „Šiaulius“ aš taip ir nesugebėjau nuspręst, kuri komanda šiemet bus paskutinė – ši ar „Kruoja“. Po „Šiaulių“ pergalės prieš „Trakus“ maniau, kad ši komanda tikrai turės sugebėjimų iš paskutinės vietos išsikrapštyti, tačiau šiandien „Šiauliai“ buvo dar labiau bedančiai, nei „Kruoja“. Nebent, kaip kartais mėgstama sakyti, „sužaidė blogiausias sezono rungtynes“.

„Sūduvos“ žaidimai

Jei į šias rungtynes žiūrėti perdėm optimistiškai – galima sakyti, kad „Sūduvos“ žaidimai gerėja. Po truputį, po centimetrą, tačiau kokybės yra daugiau. Šiandien ir progų buvo (ko nematėme rungtynėse su „Granitu“), ir po kampinio pagaliau įvartis buvo įmuštas (nors dauguma standartinių situacijų kaip visada buvo beviltiškos).

Balionų buvo – tačiau greičiausiai jų sunku išvengti lošiant prieš autobusą. Tačiau akivaizdu, kad atakos įvairovė, lyginant su pirmąją čempionato puse, yra išaugusi. Ne viskas kol kas gaunasi taip, kaip norėtųsi, tačiau rezultatas pasiekiamas.

Po pertraukos „Sūduva“ laimėjo ketverias rungtynes (1 pralaimėjimas, 1 lygiosios), „Trakai“ – 3 (2 pralaimėjimai, 1 lygiosios), „Atlantas“ – 2 (3 lygiosios), o „Spyris“ – 1 (1 pralaimėjimas, 1 lygiosios). Kolegos dar galės pasitaisyti šiame ture, tačiau akivaizdu, kad kol kas „Sūduva“ pagrindiniams konkurentams nenusileidžia. To šiuo metu visiškai pakanka.

Pasidžiaugti galima, kad pagaliau ėmė ryškiau lošti Admiras Kecapas. Galbūt Veselinovičius yra teisus – reikia žaidėjui suteikti daugiau laiko, kad jis normaliai galėtų adaptuotis naujoje komandoje. Lietuviams treneriams dažnai tokios kantrybės pritrūksta – neparodei pirmose rungtynėse stebuklo – sėsk ant suolo. Po šiandienos rungtynių ir man pačiam derėtų atsiimti kritikos žodžius, kuriuos laidžiau treneriui už atkaklų nieko ypatingo nerodančio Kecapo laikymą aikštėje.

Karolis Laukžemis ir Admir Kecap

Karolis Laukžemis ir Admir Kecap rungtynėse prieš „Granitą“


 

Spėju, panašiai įsižaidimo galima laukti ir iš Karolio Laukžemio. Jis laiko gauna kiekvienose rungtynėse ir kiekvienose jų būna matomas. Tačiau šiandien šis žaidėjas jau turėjo dvi auksines progas. Tad sekmadienį galėsime ir iš jo laukti įvarčio. Juk Tomas Radzinevičius vėl ilsėsis. Nors Tomas visais laikais mokėjo kortelių prisirinkti, tačiau šiemet jų kaip niekad daug.

Gal taip net ir geriau. Akivaizdu, kad Tomas šiuo metu yra mažumą sėdęs. Gerų dalykų jis vis viena sugeba kaskart sukurti, tačiau pastarosiose keliose rungtynėse jam trūksta tikslumo, elegancijos, kurios automatiškai tikiesi iš kiekvieno jo prisilietimo prie kamuolio.

Beje, šiandien galėjome stebėti gan įdomų reiškinį. Kai žiauroką traumą gavo Prebiračevičius ir „Sūduvos“ sudėtis likusiam laikui sumažėjo vienu žmogumi, komanda iš tikro pradėjo lošti gražų futbolą. Pagaliau buvo galima pasakyti, kad žaidėjai intensyviai juda be kamuolio, o šis – vaikšto greitai ir efektyviai.

Iškart pradėjo eiti atakos, o „Šiauliams“ pulti tapo žymiai sudėtingiau. Juk ir dvi kiečiausios šių rungtynių progos buvo sukurtos tuomet, kai „Sūduva“ žaidė dešimtyje. Įdomu, ar nebūtų galima būtent taip žaisti ir tuomet, kai komandos sudėtis pilna?

„Sūduvos“ matematika

Galim tik pasidžiaugt, kad komanda buvo papildyta naujais žaidėjais. Tvarkaraščio autorių dėka A lyga šiandien varo tokiu įtemptu grafiku, kad kai kurioms lygos komandoms kapanotis yra žvėriškai sunku. Nesu didelis medicinos žinovas, tačiau spėju, kad kai žaidėjai kelias savaites iš eilės negauna net minimalaus laiko atgauti fizines jėgas, traumų tikimybė taip pat išauga. Jau nekalbant apie tai, kad nusilesę futbolininkai į rungtynių pabaigą pradeda vieni kitus kapoti, nes normaliai pasivyti ir pakovoti jau nebeturi jėgų.

Ir už viską mes galime tik padėkoti Lietuvos futbolo biurokratams. Kada nors jiems pastatysime paminklą. Šalia to liūdno jaunuolio, kuris stovi prie Nacionalinės futbolo akademijos Kaune. Tik naujasis personažas bus ne su futbolininko apranga, o su kostiumu, portfeliu ir alaus pilvuku. Bus aukštai iškėlęs galvą ir įžūliai šypsosis.

Grįžtant prie „Sūduvos“ reikalų – smagu, kai kiekvienas keitimas turi teigiamos įtakos žaidimui. Smagu, kai žaidėjai, kurie laisvai galėtų eiti į startinę sudėtį, netelpa į leistiną 11 žmonių skaičių. Sveikatos žaidėjams šis faktas neprideda, tačiau rungtynių eigai įtakos turi. Ypač, kai priešininkai svarbiu rungtynių momentu aikštėn yra priversti leisti žaidėjus, kuriems kol kas derėtų už dublerius lošt.

Kino seansas

Kadangi apie rungtynes daug diskutuoti kažin ar bus prasmės, siūlau pažiūrėti du neblogus futbolo.tv filmus, kuriuose pagrindinį vaidmenį atliko „Sūduvos“ saugas Marius Šoblinskas. Filmai neblogi, nes Marius – visai pakenčiamas aktorius. Ir nors pats Marius kalba, kad jokių didelių svajonių jis jau nebeturi, tačiau kaip taisyklė pasako ką nors, ką įgyvendinti yra įmanoma.

Kažkada Marius norėjo, kad į rungtynes susirinktų pilnas Marijampolės stadionas. O štai dabar jis užpageidavo A lygos aukso. Šiais metais, Mariau, greičiausiai jų gauti nepavyks. Jie buvo rezervuoti dar prieš sezoną. Tačiau kitais metais – kodėl gi nepabandžius? Ypač jei apie tokius žemiškus dalykus, kaip pilnas stadionas ir aukso medaliai imtų svajoti ne tik Marius, bet ir kiti komandos nariai.

Pasidalink su draugais:

80 koment.

Komentuok!
 1. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 19 | 21:28 Atsakyti

  Štai taip ir gaunasi – kai sprendimai su sveiku protu pykstasi, tai ir galvoju, kad galbūt to kažkam reikia, kas už sveiką protą yra galingesnis

 2. DZHIT 2015, rugpjūčio 19 | 22:22 Atsakyti

  Kovacevičius tėvystės atostogų pasiėmęs kiek matau ir dar už Sūduva-2 lošia II lygoje :) O šiandien žaidimas buvo negražus, neįdomus, bet viskas gerai kas gerai baigiasi (rezultato prasme). Kada pagaliau Laukžemis įmuš? Šiandien turėjo vieną tikrai šimtaprocentinę progą bet…..
  Bet kokiu atveju trys taškai geriau nei vienas :)

 3. DZHIT 2015, rugpjūčio 19 | 23:27 Atsakyti

  Žiauru tuomet, jeigu Timofejavui kažkas nutiko…Kodėl niekur apie tai neskelbiama? Visgi komandos žaidėjas, kuris yra/ buvo perspektyvus. Gaila vienok.

 4. Meistras 2015, rugpjūčio 20 | 03:14 Atsakyti

  O as tai dabar ziuriu, turedami tiek zaideju, ir geru keitimu, galima visas 90 minuciu vienu tempu atlakstyt. Tas ir pasimato, nes musam 2oje rungtyniu puseje. Tai ir budavo problema, kai neimuse per 1aji kelini, prasideda panika. O dabar nuolatos tolygiai (nors ir sakyciau blankiai) zaisdami, vistiek islaukiam varzovu klaidos ir sukrapstom ta 1-2 ivarcius, ko pries 2ojo penketo komandas pilnai uztenka. Va su tiesioginiais oponentais jau reikia rimciau pasikapot, bet ten svarbu apsigint, ir islaukt savo sanso, nes nei Trakai nei Atlantas su mumis zaisdami nesivercia per galvas, kad imustu kuo greitesni ivarti.

 5. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 20 | 08:58 Atsakyti

  Kitas dalykas – tos komandos ir autobusų nestato. Bent jau iki tol, kol įvartį įmuša:) taip kad žaisti yra erdviau nuo pat rungtynių pradžios.

 6. Varvalas 2015, rugpjūčio 20 | 09:25 Atsakyti

  Vakar atakose kamuolys „vaikščiojo“ neblogai, nes buvo laikomas ant žemės. Balionų buvo tik tiek, kiek privertė varžovas balionintis. Dėl įvairovės ir jų reikia. Va, tik iškišti kamuolį į smūgiuotiną poziciją sekėsi sunkiau, o ir pora kartų iškišus – Laukžemis prastai pataikė. Manau, kad gynybą ištampyti buvo galima tolimais smūgiais, bet gal tik Ugge pamėgino kalti iš toliau.
  Gynyboje vyrauja „pagerintas“ pastovumas – vakar lygiose vietose tik Chvedukas ir Živkovičius padovanojo po kamuolį varžovams. Jau tapo tradicija, kad pastarasis kiekvienose rungtynėse bent po kartą žiopteltų. Lyginant su sezono pradžia jis sėdo labai labai. Ir abu buvę Granito žaidėjai Veliulis ir Laukžemis, matyt, mažiau silkių valgo … Klaipėdoje jie pavarydavo, o dabar kažin neteks laukti, kad Arvi stipresnio šviežio cukraus paduotų ar Mantinga aguonų daugiau užbertų.

  • Anonimas 2015, rugpjūčio 20 | 23:45 Atsakyti

   As tai nemanau kad Zikvovicius labai sedo, jam tik patiketa daugiau darbu, nuolat atakas pradet, ir dar begiot kamuoli nuo kampinio kelt…nu cia man isvis idomus reikalas, kai gynejas is kitos aikstes puses turi nuolat lakstyt kad pakelt kampini.

 7. Diviriks 2015, rugpjūčio 20 | 09:46 Atsakyti

  9 taškai per 3 rungtynes – puikus rezultatas, nors tuos 9 taškus buvo būtina iškovoti. Rugsėjo mėnesį nusimato daug smagių rungtynių ir tada galutinai paaiškės, ar eilinį kartą liksim prie suskilusios geldos ir pradėsim laukti kito sezono, ar tęsim kovą dėl medalių.

  Bet kokiu atveju, Sūduvos sugebėjimas rikti taškus, net ir su ne itin geru žaidimu, teikia vilčių.

 8. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 20 | 09:57 Atsakyti

  jo, gražu džiaugtis 9 taškais, tačiau reikia nepamiršti, kad lošta su komandomis, kurias šiandieninė Sūduva lyg ir turėtų 3-4 įvarčių skirtumu ir viena koja įveikt. aišku, realybė yra tokia, kad antroje sezono pusėje ko gero tik vienas Stumbras lošia beviltiškai, o visos kitos dugno komandos neblogai sugeba su lyderiais pasipešiot. Tad trečio rato rezultatas greičiausiai ir priklausys nuo to, kaip Sūduva suloš su Atlantu ir kaip tas pats Atlantas loš su „mažomis“ komandomis (ką daryti Atlantui kol kas sunkokai sekėsi)

 9. ziuriovas 2015, rugpjūčio 20 | 11:49 Atsakyti

  man kaip neutraliam fanui, tai vakar buvo kazkas kraupaus. Isjungiau rungtynes po pirmo kelinio, nes vemt verte tas nuobodus kamuolio stumdymas ir jokiu progu nebuvimas. Gal antroj pusej kazkas ir pasikeite, bet kai esi toks beginklis pries LYGOS AUTSAIDERI, tai gal tikrai nelabai verta suduva tu medaliu?

 10. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 20 | 12:04 Atsakyti

  o kas tų medalių verti? Atlantas, kuris Šiaulius nugalėjo tokiu pačiu rezultatu, o Utenio, Granito ir Stumbro įveikti nesugebėjo. Ar Trakai, kurie tiems patiems Šiauliams pralaimėjo? O gal tiesiog čempas biš įdomesnis, nes nuspėjamų rungtynių (nepaisant visų fixų) yra mažiau, nei ankstesniais metais.

 11. griezhtas 2015, rugpjūčio 20 | 12:11 Atsakyti

  O man vakar patiko, kad visa pirma kelini, be nervu ir desperaciju suduva islaike savo zaidimo stiliu, ir nuvaike siaulius net neleisdami paciupineti kamuolio, jautesi zaidime ramybe ir pasitikejimas savim. Taip ir toliau, nes niekas nesugeba gintis 90min nepadarydamas nei vienos klaidos.

  • Anonimas 2015, rugpjūčio 20 | 13:28 Atsakyti

   Tokiu atveju reikia, kad mūsiškiai turėtų kiaušus kaip Vinnie Jones. Nes dažnai neįmušus iki antro kėlinio vidurio, imama panikuot, skubėt, laidyt balionus, lėkt aklai į puolimą paliekant gynyboj skyles. Su Šiauliais to nepamatėm tik dėl to, kad kaip tik antro kėlinio viduryje Kečapas ir įmušė.
   Kita vertus, čempas tuo ir įdomus, kad reikia kovot kiekvienose varžybose, ir nei vienose varžybose nebūna lengvų pasivaikščiojimų

 12. FK Švyturys 2015, rugpjūčio 20 | 16:56 Atsakyti

  Kas serga už Marijampolės futbolą, kviečiami sekantį antradienį (25 d.) į senąjį Sūduvos stadioną stebėti LFF taurės III etapo varžybų tarp FK Švyturys ir I lygos dalyvės FBK Kaunas komandų.

 13. s 2015, rugpjūčio 21 | 01:42 Atsakyti

  Sporto tv delfyje prie įvykiu parašyta, kad transliuos 22d. Sūduva – Atlantas, čia kažkas pasikeitė tvarkaraštyje ar tiesiog apsikvailino delfis?

 14. Varvalas 2015, rugpjūčio 21 | 10:21 Atsakyti

  Sūduva turi 11 dienų pertrauką, nors neseniai per 13 dienų sužaidė 4 rungtynes. Kitoms komandoms teko 7 – 8 nežaidimo dienos. Ar per tą pertrauką vyks kažkokios svarbios varžybos (ne Sūduvą turiu omeny)?

 15. Dovydas 2015, rugpjūčio 21 | 23:40 Atsakyti

  Kas per idiotai daro tvarkarasti?? Tai rungtynes beveik kasdien tai menesio pertraukos. Ar ne laikas R. Pikci i i pensija? Bet cia lialkos chebra..

 16. voleur 2015, rugpjūčio 24 | 21:22 Atsakyti

  atlantas rodo kaip reikia zaist matyt dambrauskas taktika suo suede 😀 ir komentatoriaus komentarai tai kartais uzknisa: „dabar jau bus autobusas“ , “ puola tik su keliais futbolininkais“ , “ atlantui iki dideles laimes“ cia tik keleta prisiminiau :) dar kazka pezejo kaip cia zalgiris gali pralost atlantui 2kartus per sezona ir so on 😀

 17. DZHIT 2015, rugpjūčio 24 | 22:09 Atsakyti

  Atlantas su Sarsanja priešakyje rodo tikrą futbolą. Bravo. Ši komanda antroje sezono pusėje susikaupia, treneris įtakos turi daug šioje komandoje, tai ir rezultatas matomas. Tikiu, kad jeigu ir toliau, tai lenks Trakus jie. Na o Sūduva dėl trečios su Trakais kaposis :)

 18. griezhtas 2015, rugpjūčio 24 | 22:50 Atsakyti

  Zalgiris pastates buvo, kaip kitaip paaiskinsi zalgirio idealius pasus atgal Paniukovui. 😀

  O jei rimciau tai zalgiris isejo visiskai nenusiteikes zaidimui ir tikejosi, kad patvarkys atlanta kaip stumbra, zaizdami viena koja.
  Atlantas apart kovingumo stebuklu nerode (kad ir tie zalgirio pasu paniukovui liko neisnaudoti), tiesiog zalgirio zaidimas siandien buvo gedingas.

 19. Meistras 2015, rugpjūčio 25 | 01:05 Atsakyti

  Atlantas turi dideli charekteri, ir pries arsiausius savo priesininkus zaidzia pati geriausia zaidima. Visai nesidziaugiu sia Atlanto pergale, nes ir mums su jais dar reikes pasikapot…

 20. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 25 | 10:05 Atsakyti

  Tiesą pasakius, visos šnekos apie prastą Žalgirio žaidimą ir apie tai, kad „čempionai neverti čempiono vardo“ nieko nereiškia, nes nepanašu, kad čempionai galėtų ir vėl netapti čempionais. tad vienas kitas pralaimėjimas tai komandai tik biš kraują pavarinėja ir iš snaudulio pažadina. Skirtumas tik tas, kas anksčiau Žalgiris pralošdavo kokiam Granitui, o šiemet pralošia tik artimiausiems Sūduvos konkurentams. o va Atlanto pergalė reiškia, kad jei Sūduva šiemet dar norės dėl medalių pakovot, tai rugsėjį turės dukart Atlantą nugalėt. Sekmadienio rungtynės parodys, ar Sūduva gali būti rami bent jau dėl ketvirtos vietos.

 21. Favoritas 2015, rugpjūčio 25 | 11:47 Atsakyti

  Dėl Atlanto džiugu, kad jie pabaigoj sezono įgauna geriausią sportinę formą jau keli metai iš eilės (nors pastovumo jiems trūksta, nenustebčiau jei po šios pergalės prarastų taškus Stumbrui ar Kruojai). Mes gerą formą buvom įgavę prieš porą metų, ir jei neklystu tai buvo vienintelis kartas Sūduvos istorijoje kai taip stipriai ir užtikrintai finišavom. Šiuo metu sudėtis yra stabili, nauji žaidėjai įsilieja į komandą, kiti išsigydė traumas, yra pajėgių žmonių ant suolo – visos sąlygos demonstruoti gerą žaidimą.
  Bet kokiu atveju net ir dabar dėliot taškus ir sakyt kas kurią vietą užims yra per anksti. Sūduva visas galimybes tapti prizininkais turi savo rankose. Su tuo pačiu Atlantu žaisim net 3 kartus. Dabar svarbiausios artimiausios rungtynės su Spyriu. Pergalės atveju žaidėjai būtų ramesni bent dėl 4 vietos. O kaip žinia Sūduvai psichologija labai svarbi :)

 22. Marijus 2015, rugpjūčio 25 | 12:03 Atsakyti

  Na jeigu Sūduva dar pergyvena dėl 3 vietos, tai ką aš žinau :) nebijokit, Spyris jau nebepretenduoja į tą 4 vietą, trūksta pajėgumų kauniečiams

 23. griezhtas 2015, rugpjūčio 25 | 16:01 Atsakyti

  Tokia kruoja, kokia buvo siemet, lietuvos futbolui tikrai nereikalinga. beje kur jos pinigai uz dalyvavima europos lygoje nukeliaus?
  Dabar tik visas idomomumas, ka kuris klubas nugriebs is kruojos zaideju.

    • Remis 2015, rugpjūčio 26 | 09:00 Atsakyti

     Viskas su tais pinigais labai paprasta. UEFA perves LFF, LFF dalį tų pinigų „areštuos“, nes atliekama keletas tyrimų, kurie gali baigtis piniginėmis sankcijomis. Kiek paskirs baudų, tiek tų euriukų pasiliks LFF sąskaitoje. Viskas, kas liks, keliaus Kruojai, nes formaliai ji tuos pinigus jau uždirbo.

     • Vytenis 2015, rugpjūčio 26 | 10:02

      Ar esi tuo tikras? Mano žiniom (iš administracijos Ekrano atveju) UEFA jokių pinigų nepervedinėjo. Neperdavinėjo, nes nebuvo atliktas „paper work“. Tai ir LFF, teisėjų asociacija ir pnš neturėjo nuo ko nusirašyti. Ar manai, kad UEFA tiesiog atlieka pavedimą gale metų? Nėra taip, nėra.

     • Remis 2015, rugpjūčio 27 | 12:45

      Kruojos sitaucija – tai ne Ekrano situacija. Ekranas buvo įsiskolinęs žaidėjams ir tas reikalas nukeliavo iki UEFA, kuri ne tik pinigų jiems neskyrė, bet ir dar dviems metams suspendavo. Kruoja tokių bėdų neturi, tad jai visi euriukai turėtų priklausyti.

  • Favoritas 2015, rugpjūčio 26 | 09:41 Atsakyti

   Gerai, su pinigais viskas paprasta – bus kam juos paimt, bet ar taip paprasta tik pyst ir uždaryti klubą vidury sezono? Sutartys su žaidėjais, taip pat įsipareigojimai Alygai. Ne paprasčiau paleisti svarbesnius ir brangesnius žaidėjus bei baigti sezoną su vietiniais?

   • Remis 2015, rugpjūčio 26 | 10:04 Atsakyti

    Lyg Vėtra, REO ar Ekranas neturėjo įsipareigojimų žaidėjams. „Tik pyst ir uždarai“ šiuo atveju gali reikšti, kad uždarai visiems laikams. Jei būtų planas tęsti veiklą, tada rinktumeisi kitą kelią. Be to, jei reali pašalinimo grėsmė, tai vis vien rezultatas būtų toks pats – kitais metais galėtum pradėti tik iš Lietuvos futbolo dugno.

    • Antonimas 2015, rugpjūčio 26 | 10:20 Atsakyti

     Aš nematau kitos priežasties tokio staigaus uždarymo, kaip jaučiama lb didele grėsmė lb didelėms nuobaudoms dėl padarytų aiškių nusikaltimų.

 24. Jonas iš Sūduvos 2015, rugpjūčio 25 | 17:09 Atsakyti

  Šaukštas š.. visą statinę medaus sugadina, nežinau kaip jūs bet aš iš tos statinės nė lašo nenoriu į savo dubenį, tuo labiau kad neaišku, ką iš tos statinės pakabinsi š.. ar medų.
  .
  Organizacija dingo, bet asmenys, bijau, nusės kituose klubuose, tikiuosi ne Sūduvoje.

 25. Antonimas 2015, rugpjūčio 25 | 19:50 Atsakyti

  Darai darai varkes, pamatai, kad jau padai svyla ir pagalvoji: „Ai gal reik tept slides, užteks tiek kiek yra. Pabandysim iš naujo kitam mieste.“

 26. DZHIT 2015, rugpjūčio 25 | 22:41 Atsakyti

  Buvo Banga, dabar Kruoja. Kas sekantys? Spėju Šiauliai arba Granitas. Žinoma ne šį sezoną, bet kažkuriam iš šių klubų laukia panašus likimas. Įdomu ką veiks žaidėjai. Tikiuosi į Sūduvą nei vienas neateis iš jų bent jau šį sezoną. Nesvarbu, kad galbūt atitinkamas žaidėjas nebuvo susijęs su tuo, bet šešėlis ir juoda dėmė liks ilgam.
  Ypač gaila jaunų žaidėjų, kurie turės blogą reputaciją dėl būtent to klubo veiklos, ir tai trukdys rimčiau kažkur prasimušti.
  Na ką, futbolas Pakruojyje galutinai sugriautas.

 27. Meistras 2015, rugpjūčio 25 | 23:44 Atsakyti

  Na o dabar sausiu visai ne i tema. Bet Zalgirio varzovas svedu Malmo, rodes blanku futbola susitvarke ir su Zalcsburgo Buliais ir su Celticais….Stai ir blanki komanda, kuri neatrode taip galingai netgi pries musiskius zaliuosius.

 28. griezhtas 2015, rugpjūčio 26 | 10:45 Atsakyti

  Dar del kruojos ismetimo. Tai kaip bus su diskvalifikacijomis per technines pergales su kruoja? pvz Semberas turi praleist sekancias del raudonos korteles, tai tai varzybos su kruoja uzsiskaitys kaip rungtyniu praleidimas del diskvalifikacijos?

  • griezhtas 2015, rugpjūčio 26 | 11:01 Atsakyti

   Tiesiog klausiu :) palengvint greičiausiai, kad nepalengvintu, nes žalgirį tai kaip tik stipriau nuteiktų ir labiau sukoncentruotų.
   Nors žinant, kad Kyklys ir Elivelto traumuotas, dar nebūtų Šembero, tai vidurį su kuryba būtų ne kažkas… :)

 29. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 26 | 11:16 Atsakyti

  o, Kuklį ir Eivelto praleidau. Tuomet tam tikra kritinė masė gal ir susidarytų:) Nepaisant visko, žaidimai su Atlantu vis viena ko gero turės didesnės reikšmės.

 30. Favoritas 2015, rugpjūčio 27 | 09:26 Atsakyti

  Labai teisingas sprendimas abiems pusėms, tiek klubui, tiek ir pačiam Kovačevičiui. Šiaip norėčiau, kad ir Isodą paleistų, vardan jo tobulėjimo kitoje komandoje.

 31. Varvalas 2015, rugpjūčio 27 | 09:59 Atsakyti

  Jo ir neturėjo būti Sūduvoje. Pamenu, kaip jis atvyko į treniruočių stovyklą Kipre (ar kažkur pietuose) ir jau kitą dieną buvo su juo sudaryta sutartis. Koks „genijus“ prastūminėjo (ar dar ir dabar prastūminėja) į komandą tokius legionierius, kuris ir dubleriams netinka? Dabartiniai serbai čia niekuo dėti, nes jų tuomet dar nebuvo akiratyje.

 32. Diviriks 2015, rugpjūčio 27 | 12:22 Atsakyti

  Kovačevičius kaip krašto gynėjas nesižiūrėjo – per daug išsiblaškęs. Naudos iš jo išpešti buvo galima. Nebuvo visiškai blogas futbolininkas, tik galbūt jį reikėjo bandyti krašto sauguose, nes energijos, užsivedimo šis žaidėjas niekada nestokojo, o ir vieną kitą padorų perdavimą sugebėdavo iškišti.

  Na, bet jau šaukštai po pietų – belieka palinkėti sėkmės ir minėti geru žodžiu bei nespręsti tinkamumo/netinkamumo, kai jau gulbės giesmės sugiedotos.

 33. Jonas | SDV 2015, rugpjūčio 27 | 14:19 Atsakyti

  o man tai labiausiai patiko, kad jis buvo retas atvejis, kuris nuolat ieškojo kontakto su tribūnomis – visaip ten mojuodavo ir skatindavo palaikymą. žodžiu, faktas, šis išsiskyrimas – logiškas ir tikėtinas.

Naujas komentaras