Bartkus ir Radzinevičius

„Sūduvos“ geriausieji: rinkimai!

Tradicinių šio blogo rinkimų pradžia – paskelbta! Ir vėl kviečiu visus suinteresuotus asmenis išrinkti geriausią šio sezono „Sūduvos“ žaidėją. O kad šiemet rinkimus užsukau vėlokai, rekomenduoju daug negalvoti ir kuo skubiau savo balsus man atsiųsti – iki čempionato pabaigos liko tik pora rungtynių.

Rinkimai vyks jau 8 kartą – juos organizuoju nuo pirmųjų blogo atsiradimo metų. Štai jums kasmetinio žaidimo suvestinė:

Metai Pirma vieta Antra vieta Trečia vieta
2014 Džiugas Bartkus Tomas Radzinevičius Karolis Chvedukas
2013 Nerijus Valskis Tomas Radzinevičius Marius Šoblinskas
2012 Rafael Ledesma Karolis Chvedukas Vaidas Slavickas
2011 Vaidas Slavickas Karolis Chvedukas Povilas Valinčius
2010 Vaidas Slavickas Liu Chao Andrius Urbšys
2009 Ramūnas Radavičius Saulius Klevinskas Vaidas Slavickas
2008 Darius Maciulevičius Tomas Mikuckis Ivans Lukjanovs

Kaip matote – pernai geriausiuoju buvo išrinktas Džiugas Bartkus, o štai Vaidas Slavickas yra žmogus, dažniausiai papuldavęs į trejetukus. Nieko nuostabaus, kad pastaraisiais metais įprastu trejetuko dalyviu yra Tomas Radzinevičius. Čia taip pat galime pamatyti įvairiausių Lietuvos futbolo personažų – kai kurie iki šiol neblogai lošia futbolą kituose klubuose. Yra čia ir trys užsieniečiai – latvis Lukjanovs, kinas Liu Chao ir vienas įdomesnių lietuviško futbolo personažų Rafael Ledesma.

Rinkimų taisyklės – nesikeičia jau daug metų, tačiau jas pakartosiu.

Išrenkat 4 (keturis) jūsų manymu geriausius šių metų „Sūduvos“ žaidėjus. Būtinai jiems paskiriate vietas – nuo pirmos iki ketvirtos. Jei to nepadarysite – aš automatiškai vietas paskirsiu pagal jūsų pateiktą žaidėjų seką. Tuomet visa tai siunčiate man elektroniniu paštu – jonas@sdv.lt. Kaip matote paštas pasikeitė, tačiau jei netyčia išsiųsite senuoju – taip pat gausiu. Kam patogiau, sąrašą galite atsiusti ir per Facebook’ą – tam naudokite SDV profilį.

Kiekvienam iš jūsų sąraše esančių žaidėjų aš paskirsiu balus – už pirmą vietą duosiu 5 balus, už antrą – 3, už trečią – 2, už ketvirtą – 1. Štai ir visa matematika.

Rinkimus šiemet skelbti yra žymiai smagiau, nei buvo pernai. Pernai „Sūduva“ sužaidė vieną liūdnesnių pastarojo meto sezonų, todėl ir „geriausio žaidėjo“ rinkimai atrodė kiek dirbtiniai. Šiemet nuotaikos yra žymiai geresnės.

Tad pirmyn. Ilgai negaiškit, daug negalvokit. Laiko turim nedaug. Lauksiu jūsų balsavimo biuletenių.

Pasidalink su draugais:

17 koment.

Komentuok!
 1. Anonimas 2015, lapkričio 9 | 19:28 Atsakyti

  Štai ką rašo Remigijus:
  „Beje, užkulisiuose sklando gandas, kad kai kas pagrasino pasitraukti iš čempionato, jei „Kl.granitas“ bus pašalintas ir visi rezultatai anuliuoti.“
  Ar gali Sūduva iškelti tokį ultimatumą?

  • griezhtas 2015, lapkričio 10 | 08:51 Atsakyti

   Mūsų prezidentas emocionalus žmogus, tai toks veiksmas labai nenustebintų. Nežinau ar pats jo vietoje nepasiduočiau tokiom emocijoms.

 2. Jonas | SDV 2015, lapkričio 9 | 21:46 Atsakyti

  oho, kokie galingi gandai:) tiesą pasakius, nelabai daugiau kam ir yra prasmės ultimatumus kelti. nors… keista, kad futbolas.lt tyli – juk paprastai jis pirmas užuodžia tokias potencialias sensacijas.

 3. DZHIT 2015, lapkričio 10 | 09:06 Atsakyti

  Jeigu taip įvyktų, jog tarkim Sūduva po Granito galimo pašalinimo pasitraukia, tai tuo atveju įvyksta didelis „zapadlo“ kelialapius į Čempionų lygos ir Europos lygos atrankas turinčioms komandoms? Visgi 7 komandos liktų A lygoje kas pagal reglamentą sako, kad jokios Europos.
  Tuo atveju praktiškai galutinai būtų sugriauta A lyga. Įdomu ką Lff bachūrai tuo atveju kalbėtų. Oi laukiu penktadienio :-)

 4. Anonimas 2015, lapkričio 10 | 09:19 Atsakyti

  LFF turbūt nenorėtų prarasti komandos, kuri yra stabili, surenkanti daugiausia žiūrovų stadione, turinti normalius rėmėjus ir geriausią stadioną. Taigi sprendimas turėtų būti tikrai įdomus.

 5. Anonimas 2015, lapkričio 10 | 09:27 Atsakyti

  Tiesą pasakius aš panašiai jaučiuos, kaip Murauskas – kokio velnio tiek metų sirgt, važinėt, jei vis tiek net atrodytų jau 100% aiškioje situacijoje, kažkokie buduliai nusprendžia kabinete visiškai kitaip. Nors galimybių kitokiems sprendimams tikrai yra.
  Be kita ko, reikia suprast, kad Murauskas dar ir savo pinigus „investuoja“ į veiklą, kuri logiškai mąstant tikrai niekada neatsipirks. Jūsų neužknistų?

 6. DZHIT 2015, lapkričio 10 | 09:48 Atsakyti

  Aišku pikta, kai žmonės stengiasi, kuria, dirba vardan futbolo ateities, o čia lengvu mostu viską gali sugriauti. Iš kitos pusės gal ir geriau būtų tiesiog radikalius sprendimus priimti (kalbu apie Sūduva). Sukrėtimas įvyktų ir tas duotų efektą. Kol visi ramiai šiltai sėdi, tai ir problema ne tokia opi atrodo. Permainų reikia. Žinoma nuo viršaus pirmiausiai.

Naujas komentaras