2016-8

Žiema baigėsi. Kelionė prasideda

Primenu – jau rytoj, šeštadienį Marijampolėje prasideda futbolo sezonas. Lygiai 12 val. “Sūduva” loš pirmas draugiškas rungtynes “su komanda iš Kauno” (jaučiu, kad šis Pauliaus Janušausko sugalvotas terminas gali gali tapti gana populiarus).

Turint omeny pareigūnų ketinimus futbolą šiemet mums rodyti griežtai darbo dienomis ir paprastiems piliečiams įprastomis darbo valandomis, tai gali būti viena iš retų galimybių pamatyti “Sūduvos” rungtynes nuo pradžios iki pabaigos.

Savaime suprantama – pirmosios draugiškos rungtynės turi daugiau simbolinės, nei praktinės reikšmės. Padoresnio komandos vaizdo tikrai nepamatysime.

Taip pat negalėsime padoriau įvertinti komandos naujokų lygio ar veteranų formos. Greičiausiai futbolas nebus labai dailus, greitas ar įtemptas. Bus techninio broko, o žaidėjai garantuotai nepasirodys iš geriausios pusės. Pirmos sezono rungtynės visada būna tokios.

Tačiau pora dalykų gali būti ir įdomūs, ir malonūs.

“Sūduvos” žaidėjų sąrašą – kokie 16 žmonių, laisvai galinčių lošti startinėje sudėtyje. Be ypatingų išlygų ir papildomai palaužant galvą, kas yra tinkamiausias pagrindiniam vienuoliktukui.

Galim būti tikri, kad rytoj juos visus aikštėje ir pamatysim. Bet įdomiau yra kas kita. Įdomiau bus pažiūrėti į žaidėjų išdėstymo aikštėje variantus – net jeigu jie ir nebus galutiniai. Dėl žaidėjų paskirstymo po pozicijas galima pasiginčyti, tad smalsu kaip šį reikalą mato “Sūduvos” treneriai.

Kitas dalykas – pirma kelionė į rungtynes po žiemos visada jaudina. Kai kas gali sakyti, jog dėl draugiškų rungtynių “jaudintis” gali tik bepročiai, tačiau kas yra tokius jausmus išgyvenęs, žino apie ką aš čia rašau. O kas nežino – gali ateiti ir pats pasižiūrėti. Arba – eiti velniop.

Spyris ir FK Sūduva

Pernai „Sūduvos“ žaidimai su „Spyriu“ buvo kaip reta permainingi.

 

O štai “Komanda iš Kauno” greičiausiai galės mums parodyti ar pasiteisino lygos vadų ketinimas sumažinti lygoje žaidžiančių komandų skaičių siekiant išvengti komandų, atliekančių patrankų mėsos funkcijas.

Kol kas trys pernykščio sezono vidutiniokės ypatingu optimizmu nešvyti, o jų padoresnieji žaidėjai vis kaišo galvas kituose klubuose.

Juk ir kelmui aišku – jei “Utenis” ir Kauno komandos nesugebės išlaikyti bent jau pernykščio lygio (kuris taip pat nebuvo išskirtinis), tie keli kandidatai laimėti medalius gali labai greitai ir toli palikti šias komandas už nugaros.

Tiek naujienų. Ateikit rytoj į rungtynes ir atneškite žaidėjams gėlių. O kad būtų lengviau šeštadienio ryto laukti, siūlau pasikartoti visus pernykščius “Sūduvos” įvarčius. Aš tai padariau vakar ir galiu patvirtinti – šis beveik pusvalandžio filmas neprailgo.

Pasidalink su draugais:

8 koment.

Komentuok!
  1. Anonimas 2016, sausio 29 | 17:13 Atsakyti

    Žalgiris (Spyris) ateityje tikrai taps vienu iš lyderiaujančių klubų A lygoje, ypač jeigu ir toliau bus mylimi savivaldybės.

  2. Juozas 2016, sausio 30 | 14:59 Atsakyti

    Atėjau apie 20 minutę į rungtynes, tad Sūduvos įvarčių nemačiau. Kas paliko blogą įspūdį tai atsarginiai puolėjai-tiek Laukžemis, tiek Kardokas (kuris 88 minutę VIENAS prieš vartininką ir vėl neįmušė ir iš to sekusios žalgirio kontraatakos prasileidom įvartį). Nežinau kokios progos reikėtų kardokui, kad toks žaidėjas (neapsiverčia vadint puolėju jo) įmuštų. Turbūt tuščių vartų, bet irgi reik į vartų plotą pataikyt dar… Tikiuosi Tomas temps visą sezoną kaip ir pernai, nes tokiem kaip Kardokas vieta ne A lygoj.

Naujas komentaras