Paulius Janušauskas

9: ATLANTAS 1:2 SŪDUVA

Štai taip.

Galime ramiai tarti: komanda visiškai sugrąžino skolą po nevykusių rungtynių prieš “Trakus”. Po pergalės prieš vieną iš stipresnių lygos klubų jo aikštėje nėra jokio reikalo ieškoti kokių nors kabliukų. Futbolą “Sūduva” žaidė, įvarčius mušė, pati praleido mažiau ir pasiėmė tris taškus. O kad lošė prieš komandą, kuri į vienus vartus suvarė “Žalgirį” – nuo to ši pergalė tik dar vertingesnė.

Galėtum sakyti, kad džiaugtis dar anksti. Juk laukia rungtynės su “Žalgiriu” ir “Trakais”. Tačiau džiaugtis tikrai verta. Nepaisant visokių klupinėjimų šiame sezone, turime būti objektyvus ir pasakyti, kad ši “Sūduvos” laida iš tikro yra stipresnė už kelias ankstesnes.

Vienintelis įdomus klausimas – kokios yra maksimalios šios komandos galimybės? Ar žaidimas, kurį šiandien matėme yra optimaliausia “Sūduvos” forma? Tą greitai pamatysime.

 

Pirmo kėlinio santrauka

Jei lygintume su praeitomis šių komandų rungtynėmis, galėtume sakyti, kad pirmą kėlinį abi žaidė be gynybos?

Kam tai buvo naudinga? Be abejo, “Atlantui”. “Atlantas” turėjo dėl to pakankamai daug erdvės “Sūduvos” pusėje, o spausdami “Sūduvą” jos aikštės pusėje, perimdavo nemažai kamuolių viduryje. Tuo tarpu “Sūduvos” atakoms pradžioje trūko greičio, improvizacijos ir aštrumo.

Taigi, “Sūduvos” esminis tikslas buvo nepraleisti rungtynių pradžioje.

 

Predrag Pavlovič

Šiandien – vienos ryškesnių Predrago Pavlovičiaus rungtynių

 

Tą pavyko padaryt, nors pirmas 15 minučių “Atlantas” dominavo. Vėliau žaidimas apsilygino – “Atlantas” prarado aštrumą, galbūt ėmė trukdyti ir nuovargis po to, kai rungtynių pradžią lošė intensyviai visoje aikštėje. “Sūduva” gi pradėjo atakuoti šiek tiek įdomiau ir agresyviau, o gintis – atidžiau.

Svarbiausi klausimai:

 • “Atlantas” neturėjo įprastinių krašto gynėjų. Tai kodėl “Sūduva” neparuošė jokio įdomesnio plano atakoms būtent kraštais?
 • Kodėl prieš lėtą Jokšą buvo pastatytas ne ką greitesnis Kecapas, o ne Baranovskis, kuris panašioje situacijoje, berods pernai, lengvai “Atlanto” veteraną aplenkdavo į visas puses?

Tarpinės išvados

 • “Sūduva” sužaidė pakankamai gerą kėlinį – sukūrė keletą progų, neleido ką nors išskirtinai pavojingo sukurti “Atlantui”;
 • Nudžiugino neblogas žaidimas standartinėse situacijose – tiek prie savų, tiek prie “Atlanto” vartų;
 • Kėlinio žaidėjais rinkčiau Jamaką, Pavlovičių ir Radzinevičių. Pažymėčiau abu vidurio gynėjus ir uždėčiau pliusą Kardumui.

 

Antro kėlinio santrauka

Taip, antras kėlinys prasidėjo taip pat, kaip ir pirmas – pavojingomis “Atlanto” atakomis. Tai truko maždaug 10 minčių. O tada viena po kitos nutiko dvi nuostabios “Sūduvos” kontratakos.

 

Ernestas Veliulis

Spardytam ir daužytam Veliuliui tai nesutrukdė atlikti puikiausią perdavimą

 

Kas ten nutiko tokio nuostabaus? Ogi tai, ko trūko pirmame kėlinyje – staigūs ir aštrus judesiai aikštės kraštuose. Perdavimai čia buvo labai svarbūs. Tačiau aš norėčiau pabrėžti ką kitą – tikslų, greitą ir piktą abiejų įvarčius mušusių žaidėjų žaidimą. Galėtum sakyti, kad “Atlanto” gynėjai abu kartus sužaidė tokiu stiliumi, dėl kurio mes labai dažnai saviškius kritikuojame. Tačiau “Sūduvos” mušikai, ypač Janušauskas, akivaizdžiai labiau norėjo įmušti, nei “Atlanto” žaidėjai apsiginti.

Kas buvo po to? Be abejo, tuomet prasidėjo pats įdomumas.

Smagu ir naudinga buvo tai, kad “Sūduva” neužsidarė “namuose”. Galima būtų teigti, kad įmušusi du įvarčius “Sūduva” ėmė žaisti taip, kaip “Atlantas” žaidė kėlinio pradžioje – pradėjo spausti ir vaikytis “Atlantą” aikštės viduryje, kas vertė priešininką nemažai klysti ir gaišti laiką bei energiją gynyboje.

Deja, likus dešimčiai minučių tapo dar karščiau.

Mažumą neatsargus Laukžemio žaidimas, šiek tiek pagalbos iš šlapios plastmasės ir tapo didžiausia didžiausias klausimas tapo panašus į tą, kurį pastaraisiais metais ne vieną kartą kėlėme: ar “Sūduva” sugebės išsaugoti tai, ką pasiekė tuomet, kai to labiausiai reikia?

Ir štai pagaliau mes sulaukėme šventės savo namuose!

“Sūduva” sugebėjo išsaugoti rungtynių pasiekimą, nors net teisėjas buvo linkęs ignoruoti tam tikras situacijas, kai “Atlantas” kamuolius perimdavo nelabai švariai. Be abejo, šiek tiek “Sūduvai” padėjo ir pats “Atlantas” – juk visi puikiai žinome, kad balioninis futbolas būna sėkmingas tik retkarčiais, o būtent tokiu futbolu Klaipėdos komandos žaidėjai bandė išlyginti rezultatą šiandien.

 

Tomas Radzinevičius

Tomas Radzinevičius įmušė pirmą „tikrą“ ir savęs vertą įvartį.

 

Norėčiau pabrėžti, kad būtent tas laikas, kuris ėjo po “Sūduvos” įvarčių parodė geriausią mūsų komandos gynybą šiais metais. Nebuvo taip, kad “Sūduvos” vartai būtų visiškai uždaryti. Tačiau “Sūduvos” žaidėjai nemiegojo, nežioplinėjo ir labai aktyviai ėjo į visas dvikovas. Būtent tas aktyvumas ir agresyvumas dažniausiai ir padėdavo dvikovas laimėti – net jei po kelių sekundžių ir vėl prasidėdavo nauja “Atlanto” ataka.

Jokių ypatingų klausimų antras kėlinys neiškėlė.

O va galutines išvadas padaryti verta:

 • “Sūduva” visiškai reabilitavosi po paskutinio žaidimo su “Trakais”;
 • “Sūduva” jau dabar yra surinkusi beveik tiek pat taškų su pagrindiniais varžovais, kiek pernai turėjo per visą sezoną;
 • Pagaliau “Sūduvoje” gerai suveikė visos grandys;
 • Pagaliau “Sūduva” sugebėjo parodyti charakterį ir neprarasti pergalės paskutinėmis minutėmis.

Sveikinu visus, įskaitant ir žaidėjus, su puikia pergale!

Tags Atlantas

Pasidalink su draugais:

49 koment.

Komentuok!
 1. Meistras 2016, balandžio 27 | 21:38 Atsakyti

  Na pradzioje atrode, kad Atlantas imus savo ivarti, gerai rasdavo savo zaidejus, gerai zaide mazuose plotuose ir atrode, kad bus nepyragai. Taciau Atlantas neimuses ivarcio uzduso.
  As vistiek neatsisakyciau antrojo Atlanto komandos pavadinimo, tai yra medkirciai…Rankomis darbavosi nemaziau nei kojomis, ir gerai kad Suduva kazkiek prisitaike prie sio zaidimo tipo, ir pati karts nuo karto pasistumde.
  Janusausko ivartis slystant pilvu ir imusant galva, turetu buti pavyzdys kaip zaidejas turi kovoti, ir siekti ivarcio…
  Laukzemio bauda tai buvo nelaime, nekeikciau taip sio zaidejo, kuris padejo gintis.
  Beje ka pastebejau, tai Suduva nekeite zaidimo braizo, nors pirmavo 2-0. Kaip kad budavo, stiprina gynyba, vien ginasi ir neatlaike spaudimo, padaro kokia nesamone. Tad geresnis variantas zaist taip kaip zaidei, tik atidziau gintis…Cia si nuopelna skirciau Veselinoviciui, kuris kazkuriam interviu tai ir paminejo, ir turbut perziurejes savo paties interviu sugalvojo, kad cia yra didele beda :))

  • Anonimas 2016, balandžio 27 | 22:35 Atsakyti

   Turbu is esmes kad nukonkuruoti yra :) Baranovskis prideda aktyvumo, jeigu komanda kontroliuoja tempa, tai jo paslaugu kaip ir neprireikia. reikia pripazint kad Kecapas galingesnis ir techniskesnis zaidejas, galintis laimeti dvikovas. Na o Soblinskas dabar turi laika dalintis su Chveduku, Janusausku, ziurint +- pagal pozicija.

 2. Juozas 2016, balandžio 27 | 21:59 Atsakyti

  Gaila, kad šiem Sūduvos veteranams neatsiranda vietos aikštelėj, bet deja visi žaist negali, ir iš kitos pusės reikia džiaugtis kad tokie žaidėjai ant suolo yra, nes anksčiau ant pakeitimo nieko neturėdavom.

 3. Jonas | SDV 2016, balandžio 27 | 23:04 Atsakyti

  Atsiras tos vietos – juk ir diskvalifikacijų bus, ir traumų neišvengsi. Beje, gan įdomu, kad labiausiai aptalžyti Sūduvos chebra buvo per rungtynes su Trakais ir Atlantu.

  • Meistras 2016, balandžio 27 | 23:42 Atsakyti

   Suduvai reiketu parodyt atletico komandos gynyba ir pasiaukojima, kaip jie vienas uz kita eina… visas varzybas, taip isguldo ir barsas ir bayernus :))

 4. M 2016, balandžio 27 | 23:58 Atsakyti

  Dėl žaidimo didelių priekaištų neturiu. Komanda sužaidė tikrai gerai.
  Bet trenerio keitimų politikos niekaip nesuprantu. Kokio velnio leisti Laukžemį, kai pirmaujama 2-0, ir pastatyti jį krašte? Puikiai pamatėme jo įgūdžius besiginant (ir tai ne jo kaltė, juk jis puolėjas)… Taip, galbūt ten galėtume sakyti, kad nepasisekė, bet jei toje situacijoje būtų buvęs žmogus, kuris labiau įpratęs gintis, manau, būtų buvusi žymiai mažesnė tokios nesėkmės tikimybė.
  Kaip jau minėta, kodėl ant suolo marinamas Baranovskis su Šoblinsku? Kai komandai lyg ir reikėtų daugiau pajėgų gynyboj, o šie žaidėjai labai praverstų tokiu atveju, sugalvojama saugą puolėju pakeisti. Be to, kam laikyti visas rungtynes, ypač esant rezultatui 2-0, Kecapą ir iš dalies Jamaką, jeigu aiškiai matomas jų nuovargis? Ar tikrai Baranovskis ir Šoblinskas tokie prasti, kad net vos kojas pavilkdami anie du už šiuos geresni? Kažkaip nėra logikos, atrodo, kad treneris turi kažkokių idiotiškų principų Baranovskio ir Šoblinsko atžvilgiu, ir geriau priims komandai nenaudingus sprendimus, nei kad juos į aikštę leis.

  • Meistras 2016, balandžio 28 | 00:09 Atsakyti

   Jamakas net ir nuvarges sugeba kontroliuoti kamuoli. Isleidus Soblinska komanda absoliuciai pereina i gynybini plana, kuo tai baigiasi, kai Suduva vien tik ginasi mateme n+1 kartu. Baranovskis gintis nesugeba, taip jis laksto, energijos prideda, bet gintis jis negali del mazo ugio ir lengvo svorio, todel praktiskai visose dvikovose jis yra nustumiamas. Kecapas laimi dvikovas ir gali kamuoli palaikyt. Paziurekime kaip 2am keliny praejo visa Atlanto gynyba, tik jau nepajege padoraus smugio atlikt? O stai Baranovskis, su visa pagarba siam zaidejui, nes as ji megstu taip pat kaip ir kiti Suduvos sirgaliai, net budamas laisvas prie 11m zymos laisvas, nesmugiuoja i vartus, nes tiesiog nemoka. Siuo atveju Veselinovicius tikrai neprasove, kadangi norejo islaikyt toki pat Suduvos zaidima, kaip jie ir zaide beveik visas varzybas, kad neisderintu komandos veiksniu.
   Suduva gali laimet ir palaikyt rezultata tik zaisdama savo zaidima, o ne galvodama kad dabar butinai turime issaugoti ta viena ar du ivarcius, pries stipru varzova, atsitrauke ir lindedami gynyboj. Bukime biedni bet teisingi, Suduva ne tokio braizo komanda, kad uzsispaudus gynyboje 30 minuciu nesugebetu padaryt kokios nesamones.dvieju ar triju….

 5. Antonimas 2016, balandžio 28 | 08:56 Atsakyti

  Kas džiugina iš trenerio ir Janušausko interviu, kad paminėta kelis kartus, jog rūbinėje po nesėkmingos atkarpos išliko vienybė. Čia tikrai labai svarbu, dar ypač kai sirgaliai labai nori padalint komandą į dvi stovyklas: balkanų žaidėjų ir lietuvių. Visi jie yra „Sūduva“ ir visi nori laimėt.

  Aš labai kategoriškas sezono pradžioje buvau Kecap’o atžvilgiu, bet šis žaidėjas kuo toliau, tuo labiau stebina savo kovingumu ir universalumu.

 6. Ponulis 2016, balandžio 28 | 09:14 Atsakyti

  Mačiau tik nuo antro kėlinio, nes futbolas trečiadieniais labai kertasi su tiesioginiais darbais ir pareigom. Bet ne apie tai čia.
  Iš to ką mačiau, galima daryti išvadas, kad komanda žaidžia priešingą futbolą nei su Trakais. Priežastys neaiškios, bet Jono minėtą terminą – SŪDUVOS DNR būtų galima viską nurašyti ant jo.
  Kecap. Stebina kelias rungtynes iš eilės. Ir stebina maloniai. Bet ar jam reikia žaisti krašte tai nežinau. Čia jau trenerio problema, kad žaidėjas neatsiskleidžia 100% nes žaidžia ne toje pozicijoje. Laikausi prie savo ankstesnės nuomonės, kad Kecap vieta viduryje.
  Radzė. Pagaliau grįžta senasis Tomas, kuris gauna extra varžovų gynėjų dėmesio kiekvienose rungtynėse, kiekvienoje situacijoje. Tai palengvina darbą kitiems.
  Veliulis. Manau geriausios jo rungtynės šiais metais. Ne tik dėl rezultatyvaus perdavimo. Matėt kaip draskėsi? Primena Baranovskio nepertraukiamą lakstymą + protingą ir apgalvotą žaidimą.
  Gynėjai ir Kardumas. Blogo autorius seniau pastebėjo, kad Jankauskas tampa gynybos lyderiu, nes bando organizuoti ir mobilizuoti gynybą. Šiandien jam puikiai talkino Kardumas. Galbūt tai vartininko ir gynėjų susišnekėjimo pradžia – rezultatas. Nežinau, bet būtų pats laikas.
  Treneriai. Pradeda modifikuoti tą DNR. Nieko naujo nematėme, nes esmė turbūt ne taktikoje ir strategijoje, o tam mistiniam SŪDUVOS DNR. Žiūrėsim ką pamatysime artimiausiu metu. Viliuosi, kad viskas bus tik geriau.

 7. Juozas 2016, balandžio 28 | 12:37 Atsakyti

  Bet sarsanija vistiek apgailėtinas:) „Apmaudu pralaimėti, nes manau, kad pagal žaidimą turėjome laimėti. Deja, futbole būna ir taip.“
  Jam kaip ir tai Rusijai, viskas priešingai atrodo.

  • Meistras 2016, balandžio 28 | 14:20 Atsakyti

   Kad tos Atlanto progos daugiau tokios pusproges, kurias isnaudotu tik labai auksto lygio zaidejai, ir Lietuvoje tokio nei vieno nera, arba tiesiog dideles sekmes atveju. Suduvos atveju irgi panasiai gavosi, labiau sekmes reikalas nei 100% progos.

 8. Anonimas 2016, balandžio 28 | 12:50 Atsakyti

  tą patį ir Marijampolėj pralošę kalbėjo, bet nėra ko pykti, tiesiog pafilosofavo, visada gali ir pralošti ir išlošti, nesvarbu kaip beloštum

 9. Favoritas 2016, balandžio 28 | 13:07 Atsakyti

  Iš tiesų pirmam kėliny Atlantas turėjo gerų progų ir jei būtų realizavęs bent vieną, kažin ar Sūduva būtų nepasimetus…
  Be to Atlantas jau berods penktas varžybas nelaimi prieš mus, tai Sarsanijai nėra lengva su tuo susitaikyti

 10. Jonas | SDV 2016, balandžio 28 | 13:12 Atsakyti

  Taip pat nereikia pamiršti elementarios psichologijos – savus visada atidžiau matai ir net ir menkiausioje galimybėje matai neišnaudotą progą. O kad priešininkas į tuščius vartus nepataiko – tai kažkaip pro akis ir praslysta. Vis tik pirmą kėlinį sąžiningiau vertinant, ko gero Veliulio proga paskutinėmis kėlinio minutėmis buvo ryškiausia per tą kėlinį tarp abiejų komandų.

  O kad Atlantas pirmo kėlinio pradžioje turėjo pranašumą – tai tiesa. Tiesa ir tame, kad tas pranašumas kaitaliojosi – tai viena, tai kita komanda sužaisdavo aktyvesnes atkarpas. O mane tai labiausiai stebino, kad kamuolio kontrolės statistika buvo Sūduvos pusėj, nes vizualiai atrodė, kad turi būti priešingai.

 11. Anonimas 2016, balandžio 28 | 14:30 Atsakyti

  Kas nedekinga, tai Suduvos tvarkarastis, kuris eina tiap kad paeiliui reikia mustis su paciomis stipriausiomis komandomis. Dabar bus Zalgiris ir paskui realiai uz 2 dienu Trakai?? Tai kokio velnio taip suspausta cia viskas

  • Anonimas 2016, balandžio 28 | 17:06 Atsakyti

   Nieko čia baisaus kad trys iš lyderių ketverto vienas po kito. Juk yra tik 7 varžovai šiame sezone, tai kažkuriai komandai taip vis tiek bus.
   Blogiau tai, kad didžioji dalis varžybų darbo dienomis. Ir tai, kad viena atkarpa padaryta per 7 dienas 3 varžybos, o po to kelių savaičių pertrauka. Po to vėl nei iš šio, nei iš to intensyvi atkarpa ir t.t… Ir prichologiškai, ir fiziškai visiška nesąmonė

  • Meistras 2016, balandžio 28 | 21:59 Atsakyti

   Kad Trakai kazkuriuo momentu uzdus ir praras taskus pries kazkuria is zemesniu komandu net neabejojau, labiau abejoju ar uzdus pries Suduva artejanciose varzybose Vilniuje. Suduva turi gerinti savo zaidima ir sportine forma, ir zinoma neisibarstyti tasku dabar pries zemiau esancias komandas.
   Na o dabar jau ne taip ir baisu, kalsimes su artimiausiais priesininkais, vos 1 ratas ir atotrukis tarp komandu mikroskopinio dydzio.

 12. Ponulis 2016, balandžio 29 | 09:25 Atsakyti

  Teko žiūrėti Trakų ir Spyrio varžybas. Trakai atrodė pavargę. Tas intensyvus grafikas ne tik mums kiša pagalius. Jei mes neturim lygiaverčio keitimo Jamakui, Jankauskui/Jablan, Radzei, Veliuliui, tai Trakai turi tik kelis lygiaverčius keitimus apskritai.
  Pagal lyderių sudėtis, tik Žalgiris šiai dienai turi pakankamą suolą, bet ir tas dar negroja kol kas.

 13. Jonas | SDV 2016, balandžio 29 | 10:24 Atsakyti

  Yep, čia bus įdomus faktorius. Iš kitos pusės – Trakai turi dublerių komandą pirmoje lygoje, tačiau greičiausiai jos žaidėjai nėra parengti iš esmės pakeisti svarbius pagrindinės komandos žmones.

  Šiuo metu, kaip suprantu, net trys visiški pagrindo žaidėjai Trakuose yra traumuoti arba ne visai pasirengę žaisti – Krukas (ar kaip ten jis, tas vidurio gynėjas, kur su Sūduva lošiant buvo pakeistas), Valskis ir Mamajevas.

  Pamatysim per artimiausius du turus kaip Trakai su šiomis problemomis tvarkosi – kitame jiems teks lošti prieš sustiprėjusį Stumbrą, o dar kitame – prieš Sūduvą. Tad jei ir po šių turų Trakai vis dar bus pirmoje vietoje – galėsim manyti kad ši komanda iš tikro yra šiuo metu pagrindinis kandidatas laimėti medalius.

  O kad Žalgiris atsigaus – net neabejoju. Smagiausiai būtų pasinaudoti tuo, kol ši komanda dar nepradėjo lošti taip, kaip jai ir derėtų.

 14. arve 2016, balandžio 30 | 14:13 Atsakyti

  Trakai laimi vienu ivarciu ir panasiai, turi kazkoki sekmes sindroma. Beje Suduvai neturetu trukti motyvacijos pries juos. Vilniuj laikas maloniam siurprizui.

 15. Meistras 2016, gegužės 3 | 22:41 Atsakyti

  Wa tep WA. Trakai dar vienos lygiosios ir dar berods pora zaideju traumu prisigaude. Gera pradzia ne puse darbo? ar tik ‘riteriai“ nebus zirgus pabaide?

  • Meistras 2016, gegužės 3 | 23:44 Atsakyti

   Galimybe Suduvai. Numusti du realius A lygos 1-2 vietos prizininkus ir isiverzti i prieki. Kaip kad Veselinovicius sake: – mus per anksti nurase.
   Tikiuosi ir mes per anksti nusirasem ir po sunkesnio starto tapome stipresni. Trakams tikrai bus sunku, dar jeigu susitraumavo gynybos linijos kertiniai zaidejai, zaidimas is esmes issibalansuoja.

 16. Jonas | SDV 2016, gegužės 4 | 08:23 Atsakyti

  Kaip sykis dėl to ir neramu:) Ypač prisiminus ankstesnių sezonų Sūduvos besikartojantį sugebėjimą pralaimėti rimtesniems priešininkams kaip sykis tuomet, kai jie yra objektyviai nusilpę. Tik šį kartą laukti daug neteks – viskas per šią savaitę paaiškės:

 17. griezhtas 2016, gegužės 4 | 10:30 Atsakyti

  Reikia nepamiršt, kad paskutiniais metais sūduvai perėjus ant žolės vaizdas būdavo kaip pirmose sezono varžybose (iš trūksta susižaidimo serijos), bet tradicijas kažkada reikia sulaužyti.

 18. Jonas | SDV 2016, gegužės 4 | 10:38 Atsakyti

  Tiesą pasakius, šiandienos rungtynes racionaliausia būtų žaisti arenoje, nes juk po kelių dienų ir vėl teks lakstyti ant plastmasės. Kiek pamenu, žaidėjai minėjo, kad toks šokinėjimas nuo vienos dangos ant kitos turi didžiulės įtakos krūviams organizmui. Gi nesinorėtų, kad pasipiltų traumos kaip kad Trakuose nutiko

 19. Wayn 2016, gegužės 4 | 14:38 Atsakyti

  Ne į temą pavarysiu.

  Seniai kirba toks klausimas: kodėl licenzijuojant stadionus A lygai yra numatomas toks didelis (keturženklis, jei neklystu) vietų skaičius, jei jis toli gražu nėra užpildomas?

 20. Jonas | SDV 2016, gegužės 4 | 16:09 Atsakyti

  O geras, net nežinojau apie tokius nuostatus:) tik, galvoju, kad Sūduvos namas irgi turėtų būti koks nors ten licenzijuotas. Čia gal labiau Kauno mokyklos stadionui tai galioja, kur žaidėjai ir žiūrovai eina į tą patį tūliką.

 21. voleur 2016, gegužės 4 | 20:06 Atsakyti

  Netikejau kad sugebes komanda atsilaikyt visa kelini pries zalgiri, bet pavyko saunu. Radzinevicius ir toliau rodo kaip reikia zaist

 22. Meistras 2016, gegužės 4 | 20:23 Atsakyti

  VEEEEEE! Matesi kad Zalgiris siandien neastrus, net uzsidare prie savu vartu gynemes taip, kad praktiskai nebuvo nei vienos progos pelnyti ivarti.

 23. Ziurovas 2016, gegužės 4 | 20:49 Atsakyti

  Nuostabiau kaip visada sulose Ivanas paskutinese minutese ir aišku nepakartojamas Tomas, o Zalgirsi kaip niekada buvo pasimetes ir nesuprates ka veikia aiksteje

Naujas komentaras