Karolis Chvedukas

LFF: TRAKAI 2:0 SŪDUVA

Šį kartą neturiu laiko ilgiems išvedžiojimams. Todėl pasakysiu trumpai drūtai.

Jei “Sūduva” visas savo šių metų rungtynes būtų žaidusi taip, kaip šiandien, turėtų gerokai daugiau nei 8  taškus.

Iš kitos pusės, jei būtent taip toliau žais kiekvienas rungtynes – bėdų A lygoje neturės. O kokiame trečiame rate jau galės ramiai kapotis ne tik su “Stumbru” ar “Lietava”, bet ir su tais pačiais “Trakais”.

Nors “Sūduva” ir pralaimėjo pirmą pusfinalio kėlinį (Andro Švrljugos žodžiais tariant), tačiau “Žalgirio” ir “Stumbro” poros baigtis yra aiškesnė, nei šios. O visos matematikos apie tai, kiek kartų ir kam “Sūduva” yra pralaimėjusi pernai ar užpernai sudilusio skatiko nevertos.

Šiandien buvo sužaistos rungtynės, kurias turėjo laimėti ta komanda, kuri pirmoji įmuš. Taip ir nutiko.

Galima ilgai ginčytis ir skaičiuoti statistiką, mėginant įrodyti, kuri iš komandų atrodė geriau. Pavyzdžiui, skaičiuoti aikštės procentus (čia pirmautų “Trakai”) arba smūgius į vartų plotą (čia ko gero geresnė būtų “Sūduva”). Galima skaičiuoti iš tikro pavojingas progas (aišku, išmetant visas tas nesąmones, kurios vadinasi “vos vos nepasiekė kamuolio”).

Taip pat galima suskaičiuoti atvejus, kai pretendentai į auksą sąmoningai mėgino traumuoti priešininkus, spardydami “į kaulą” (tiesą pasakius, vis dar gaila, kad “Sūduva” taip ir neįvaldė šio puikaus lietuviško futbolo metodo).

 

Vaidas Slavickas

Vaidas Slavickas

 

Mano manymu, “Trakai” šiandien buvo geresni tik pagal vieną parametrą – pagal judesio aikštėje drausmę. Tai – neabejotinai pagrindinė “Trakų” sėkmės pastaraisiais sezonais priežastis.

Gražu pažiūrėti, kaip ši komanda tvarkingai atsitraukia ir uždaro visas zonas. O svarbiausia – tai daro ne fragmentiškai, bet nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Urbonas – tiesmukas treneris, propaguojantis nuobodų futbolą, tačiau jo metodas yra vienas tinkamiausių Lietuvai.

Visi puikiai žinome – svarbiausios yra pergalės. O kokiu būdu jos pasiekiamos – niekam nerūpi.

Didesnę rungtynių dalį “Sūduva” žaidė panašiai. Būtent tai buvo “Sūduvos” pergalės prieš “Atlantą” priežastis. Itin kieta, kibi, intensyvi gynyba nuo aikštės vidurio.

“Trakams” šitas užtvaras taip pat buvo sunku perlipti. Kartais, nematydami jokio atakos tęsinio, “Trakų” žaidėjai mėgino “Sūduvos” gynybą pramušti net banaliais tolimais balionais (matyt, Urbonas labai ilgai pasakojo apie keturis paskutinius “Sūduvos” praleistus įvarčius).

Nesimatė “Trakų” komandoje nei Aršakiano, nei Gurenkos, nei Valskio. “Sūduvos” spaudimas nuolat duodavo rezultatų – vien Pavlovičius per pusę antro kėlinio sugebėjo kokius penkiskart lygioj vietoj kamuolį perimti.

Tačiau būtent drausmingas “Trakų” sugrįžimas praradus kamuolį ir gausios taktinės pražangos neleido “Sūduvai” iš tokių situacijų išpešti daugiau naudos.

“Sūduvos” žaidėjai taip perėmę kamuolį pernelyg ilgai gaišdavo prieš perdavimą, kai vienintelis teisingas būdas buvo tas, kurį puikiai pačioje rungtynių pradžioje atliko Chvedukas ir Radzinevičius – staigus perdavimas daug negalvojant ir Radzinevičius jau lekia vienas prieš vartininką.

 

Valentin Baranovskij

Baranovskį šiandien taip kapojo, kad galim tik džiaugtis, jog pats sugebėjo iš aikštės išeiti

 

“Trakų” persvara ryškesnė tapdavo tik tuomet, kai “Sūduvos” žaidėjai pamiršdavo gintis tiksliai ir drausmingai. Tuomet iškart atsiverdavo tuščios erdvės tarp saugų ir gynėjų, leidusios “Trakams” lengvai įsibėgėti kontratakai.

Taigi, tam, kad “Sūduva” sėkmingai nuvestų rungtynes iki sėkmingos pabaigos – reikia tik papildomos koncentracijos ir komandos sugebėjimo nenutrūkti nuo grandinės, mėginant trūks plyš įmušti įvartį.

Juk neretai futbole yra žymiai svarbiau nepraleisti, nei įmušti pačiam. O pastarosiomis savaitėmis “Sūduva” įvarčius praleisdavo tik “atsipalaidavimo” akimirkomis.

Tie skystai į stadioną susirinkę Lietuvos respublikos gyventojai, galėjo “Sūduvos” žaidime pastebėti naujų gerų ženklų. Komanda pradėjo labai intensyviai bendrauti aikštėje. Net Kardumas balsą parodė.

Ir jei Radzinevičius yra komandos veiksmų vadas priešininko pusėje, tai, panašu, kad prie savo vartų tokiu lyderiu tampa Algis Jankauskas. Buvo gražu pažiūrėt, kaip jis nuo savo vartų šaukė Veliuliui kuo greičiau keltis ir žaisti, kai tas, praradęs kamuolį, nusprendė pora sekundžių atsipūsti ant plastikinės žolės.

Sakyčiau, šiandien geriausias šio sezono rungtynes sužaidė bent du komandos nariai. Ir taip džiugina ne mažiau, nei tai, kad komanda ima aktyviau bendrauti aikštėje. Tomas Radzinevičius buvo puikus ir priminė geriausius savo žaidimo “Sūduvoje” momentus.

 

Ivan Kardum

Atvirukas į Kardumo kolekciją: pirmas atremtas 11 m baudinys Lietuvoje

 

Ivanas Kardumas šiandien taip pat sugrąžino įsiskolinimus, kurių prisidirbo rungtynėse su “Žalgiriu” ir “Stumbru”. Tikiuosi, kad atremtas 11 m baudinys ne tik suteiks pačiam vartininkui daugiau pasitikėjimo, bet ir kilstelės jo reputaciją tarp komandos draugų.

Štai ir viskas.

Dabar bus įdomiausia pamatyti, kad “Sūduva” sugebės tą patį futbolą parodyti šį sekmadienį, ar ir toliau liks, kaip sakė Valskis, komanda, kuri gerai sužaidžia tik prieš stiprius varžovus.

O tie, kas norėsite kritikuoti “Sūduvą” už šias rungtynes, nepamirškite, kad buvo žaista su komanda, kuri šiandien yra realiausia kandidatė laimėti aukso medalius.

Be abejo, šis klausimas priklausys nuo to, kaip iš fundamentalios žanro krizės išlips “Žalgiris”. Mat “Trakai” sugeba ne tik drausmingai žaisti nuo pirmos iki paskutinės minutės, bet ir yra ko gero stabiliausiai sezoną išvežantis klubas.

Vienintelis apverktinas faktas yra tas, kad į aukso medalius realiai pretenduojantis komanda lošia beviltiškai tuščiame stadione.

Pagrindinėje tribūnoje šiandien “Sūduvą” palaikė daugiau žmonių, nei “Trakus” ir, nori nenori, vertė prisiminti laikus, kai šiame stadione, tokiame pat tuščiame, lošė tokios komandos kaip “Vėtra” ar “FC Vilnius”. Belieka viltis, kad „Trakų“ nelaukia toks pats liūdnas likimas.

Tags Trakai

Pasidalink su draugais:

37 koment.

Komentuok!
 1. Meistras 2016, balandžio 14 | 00:03 Atsakyti

  Galima sekti pasakes, sakmes, kurti apsakymus, bet vistiek nesuprantu kodel taip sirdis virpa , kai priesininku komanda kelia balionus i Suduvos baudos aikstele, ir kodel ten nuolat kyla tokia sumaistis.Bent jau gerai kad privercia pasijausti gyvu zmogumi:))) O jei rimtai, tai vis dar truksta kalbos tarpusavy…nezinau kada ji atsiras, bet kai atsiras , nebus problemu. Pvz: Traku gynejai like 3 ar 4, atrodo vos juda is savo poziciju ir lengva koja, renka kamuolius, nekeldami jokiu abejoniu, vartininkui. O vat musiskiai nuolat pameta savo koju kamuolius.
  Bet siandien zaide lygios komandos, Suduva privalejo pirma pelnyt ivarti, deja…Trakai nesukure progu, pirmasis ivartis meistriskumas ir sekme…ech futbolo dievai ne pas Suduva.
  Tik klausimas iskilo kodel Trakai apskritai yra A lygoj? Mat kazkoks Ponas X uzsinorejo sios komandos ir ji losia A lygoj? Ar bent Traku zmones zino kad tokia komanda egzistuoja??? Visam Lietuvos futbolui gal ir naudinga, kad yra stipri komanda, bet kokie yra tikslai, ambicijos, planas? Vilniaus Zalgiri uzdominuoti cia misija neimanoma, o savam kampely losti negali. Negi i A lyga gali ateiti bet kuri komanda, kuriai tik paskirsi pinigu? Tad koks tikslas zaisti, kai nera kam zaisti? Netgi paciu darbuotoju (futbolininku) ir yra esme pasirodyti arenoje, toje kurioje tu esi svarbus.

 2. Jonas | SDV 2016, balandžio 14 | 00:22 Atsakyti

  Apie Vilniaus ‘Trakų’ filosofinę prasme daug diskutuoti nėra reikalo. O kad šiuolaikinio futbolo sistema leidžia kurti klubus tuščioje vietoje – tiesa.

 3. h 2016, balandžio 14 | 02:57 Atsakyti

  Graziu epitetu apie Suduvos zaidima prirasyta, bet ziurekim rezultata. Is 12 praleistu ivarciu kokie 8 visiskos nesamone praledziami rungtyniu pabaigoj. Ka tai rodo? Demesio ir koncentracijos rungtyniu pabaigoje stoka..

 4. nmr 2016, balandžio 14 | 07:17 Atsakyti

  Na, nežinau, sudėtis kaip žinome orientuota į rezultatą, o rezultato kaip nėra, taip nėra. Nei taurėj, nei čempionate. Progresą, potencialą etc. matėm ir pastaruosius tris sezonus, bet kiek prizinių vietų iškovojom priminti gal nereikia. Kaip rungtynės su „Stumbru“, kad ir kokios nekokybiškos, buvo čia įvardintos kaip geros, nes rezultatas teigiamas (su kuo visiškai sutinku), tai vakarykštis žaidimas irgi gali būti įvertintas per tą prizmę. Čempionatai laimimi ne skaičiuojant progas, kamuolio kontrolę ar mikrodvikovas. Žodžiu – dar vienos blogos rungtynės.

 5. Kazkas 2016, balandžio 14 | 08:01 Atsakyti

  ziurint klipukus is suduvos treniruociu, taip ir norisi rekti i ekrana – treniruokites musti i vartus! kelti kampinius! tiesiog nebijokit musti ivarcius! dabar niekas nenori to daryti, motyvacijos – nulis. zaidzia kaip cepelinu prisivalge, atrodo bijo varzovu vatu.

 6. Varvalas 2016, balandžio 14 | 08:45 Atsakyti

  Sūduvos vakar aikštėje judėjo gerai. Pirmasis kėlinys, matyt, buvo geriausias iš visų šįmet žaistų kėlinių. Česnauskio įvartis – puikus. Lietuvoje yra keletas žaidėjų, kurie iš kokios 30 smūgių, gali vieną tokį įmušti. Ir būtinai į Sūduvos vartus, nes jos saugai ar gynėjai niekada nekris ant tokio kamuolio. Dėl antrojo įvarčio Sūduvą galima kaltinti dėl eilinį kartą paliktos tuščios kairiojo krašto pozicijos, bet įvartis vėl krito daugiau atsitiktinėmis aplinkybėmis. Piktesnį žodį tarčiau Slavickui, kuris kiekviename kėlinyje susuko po vieną „malūną“. Po trijų gerai (lyginant su kitais žaidėjais) sužaistų rungtynių, Kecapo visai nebuvo – net komentatorius, šiaip daręs daug faktinių klaidų, tai pabrėžė. Radzinevičius dar kartą įrodė, kad yra daug geresnis už Laukžemį (aš iki dabar nesuprantu, kam reikėjo Tamulevičių iškeisti į Laukžemį – pirmasis per kelias suteiktas žaidimo minutes mušė du įvarčius). Šiaip jau ima pabosti „inteligentiškas“ Sūduvos žaidimas, t.y. vengimas kontaktų, taktinių baudų, pasiaukojančio kritimo po kamuoliu. Iš kitų „tradicijų“ man nelabai patinka būtinas įvarčio praleidimas per paskutines penkias minutes: jei varžovas nemuša, tai patys įsispiria tiesiogiai ar su rikošeto pagalba. Stebėtinas pastovumas! Tačiau vakar gero, optimistiškiau nuteikiančio žaidimo, vis tik buvo daugiau, negu su stumbrais ir spyriais. Su nerimu laukiu Sūduvos rungtynių savajame stadione – jame kokias trejas pirmąsias rungtynes Sūduva žaidžia kaip labai nematytame stadione. Net Vilniuje ant gumos geriau atrodo. Taigi, prireiks dar vieno turo „įsižaisti“. Ir taip kasmet …

 7. Anonimas 2016, balandžio 14 | 09:06 Atsakyti

  Pirmas kėlinys – vienas geriausių šiemet (tobulu negalima pavadint tik dėl to, kad neįmušėm). Antras kėlinys – vienas blogiausių. Ir ne dėl praleistų (apskritai dėl pirmos bankės kaltint komandos smarkiai negalima – Česnauskis įsuko tiesiog tobulą), o dėl komandos užmigimo. Nežinau kas čia pakeitė, ar du keitimai vienu metu, ar nuovargis, bet sunku buvo atpažint mūsiškius.
  Beje, dėl antros bankės – nors užmušk, negaliu suprast, kodėl tik mūsiškiai sugeba prasileist tokias nesąmones. Turbūt surinkus statistiką galėtume patikslint tikimybių teoriją. Kita vertus tiek susirinkus, kažkada tiesiog privalo tokios pat nesąmonės krist ne į mūsų, o į priešininkų vartus. Labai tikiuosiu kad tas nesąmones su kaupu grąžinsim kitą savaitę atsakomosiose.

 8. Jonas | SDV 2016, balandžio 14 | 09:26 Atsakyti

  Tai kad Sūduva žaidžia žemiau savo galimybių – faktas. Tačiau, nors laukti jau visiems nusibodo, aš manau, kad būtent ši Sūduvos laida turi daugiausiai šansų pavaryti. Žaidėjai – pakankamai kokybiški (nors ir vakar buvo akivaizdu, kad kai kuriose kertinėse pozicijose Trakų žmonės yra kietesni). Trūksta tvarkos ir drausmės – tačiau ir šiuo atveju manau, kad patyrę žaidėjai gali tai pasiekti greičiau, nei jaunimas.

  Taip, galima kritikuoti Veselinovičių. Ne už tai, kad futbolo neišmano ar kaip nors blogai Sūduvos žaidimo filosofiją įsivaizduoja. Už tai, kad nesugeba minėtos tvarkos į žaidimą įsriegti – tokios, kokią Trakai rodo: nuo pirmos iki paskutinės minutės.

  Kol kas Sūduva nesugeba tinkamai net jėgų paskirstyt rungtynių metu – už tai ir gaunasi tokios žvėriškos bangos per 90 minučių: tai varo kaip žvėrys, tai prasileidžia kvailą bankę.

  Tačiau net ir kritikuojant Veselinovičių, nederėtų pamiršti, kad Sūduvos galimybės nusamdyti superinį trenerį yra ribotos. Net Žalgiris, ir tas nustojo aukšto lygio užsieniečių dairytis. O visi kiti – yra visiška loterija. Kai kurie suveikia (pvz., Jankauskas ar Urbonas Trakuose), kiti – ne. Tačiau turėtume suprasti, kad ypatingų alternatyvų tokia komanda kaip Sūduva neturi.

  Štai vakar prieš miegą dar pažiūrėjau gabalą apie tai, kaip Barselona pralošė Atletiko. Juokinga, bet Barselonai galima būtų laisvai perkelti visą kritiiką, kurią po vakarykščių rungtynių išdėliojome apie Sūduva

 9. Ponulis 2016, balandžio 14 | 12:29 Atsakyti

  Viskas čia teisingai parašyta. Kalbant apie inteligentišką Sūduvos žaidimą, tai dar pernai iš trenerio serbo ir serbiško papildymo (šiemet) tikejausi, kad bus priešingai. Baranovskis buvo daužomas, Veliulis su Chvedu irgi daug prasileido, o ar kuris iš Trakų gavo panašios kovos iš mūsiškių? Aišku tai nėra pergalės garantas, bet…

 10. Jonas | SDV 2016, balandžio 14 | 13:47 Atsakyti

  man štai tokia mintis kilo. Baranovskis ir Chvedukas nesužaidė savo geriausių rungtynių (nors jei Radzinevičius būtų tą kartą įmušęs, tai ko gero būtume Chveduką pagarbinę už puikų, nechvedukišką ir nelietuviškai staigų pasą). Tačiau man pasirodė, kad būtent šių žaidėjų unikalus futbolo stilius turėjo įtakos bendram komandos vaizdui pirmame kėlinyje. Kalbu apie maksimalistiškai energingą dalyvavimą kiekvienoje situacijoje, ko dažnai pritrūksta praktiškai visiems kitiems kolegoms (išskyrus gal tik tą patį Radzinevičių). Man pasirodė, kad būtent Chveduko ir Baranovskio energija turėjo didelės įtakos Sūduvos gerai išvaizdai aikštės viduryje.

 11. h 2016, balandžio 14 | 14:51 Atsakyti

  Mes cia neturetume svarstyti kas butu jeigu butu. Sios taures rungtynes vienos svarbiausiu sezone. Deja.. Aiskiai matosi kad komanda sezonui neparuosta. Ir tai trenerio kalte

 12. Meistras 2016, balandžio 14 | 15:22 Atsakyti

  Siuo metu Suduvoj yra 2 zaidejai, kurie zaidzia neinteligentiska futbola: Radzinevicius ir Chvedukas. Tai nuolat lipa ant varzovu, nebijo kontakto, ar uzlipt ant kojos. Kitu atveju netgi gynejai, petis i peti bijo suzaist, atsistoja per 2 metrus nuo zaidejo, ir laukia ka sis darys, gal begs, gal pasuos…Truksta kietumo, tik su Atlantu buvo zaidziama kieciau. O dabar nuolatos esam tiesiogine ta zodzio prasme apstumdomi ir apdauzomi, lyg musu turetu kas gailetis…

 13. Juozas 2016, balandžio 14 | 15:46 Atsakyti

  Būtent, antradienį teko žiūrėt čempionų lygos mačą po labai ilgos pertraukos (stebiu tik A lygą ir pasaulio-europos čempionatus). Tai paaiškina mano primiršimą kaip žaidžiamas aukščiausio lygio futbolas. Tai po A lygos buvo tikra atgaiva stebėti, kaip mažai žaidžiama ginantis į kūną ar kapojama per kojas. Suprantama, ten yra daug aukštesnio lygio kamuolio virtuozai puolime, tad ginantis reikia laikytis atstumo. Netgi baudos aikštelėj kai puolėjas su kamuoliu veidu labai lėtai juda, gynėjas nežaidžia į kūną ir nebando išstumti jo iš ten, o saugiu atstumu labai atidžiai ginasi, nes žino, kad puolėjas gali labai staigiai driblingu prasimesti kamuolį. O lietuvoj, niekas neleidžia žaisti su kamuoliu, gynyba prieš žaidėją įsivaizduojama TIK fiziniu kontaktu. Tad mūsų komandai kažkaip sunkiai sekasi prisitaikyti prie to tikrai kieto žaidimo.

  • carlos 2016, balandžio 15 | 18:02 Atsakyti

   kapojama ten per tas kojas ir ne tik per kojas dar ir ženkliai daugiau kai kuriose rungtynėse, saugiu atstumu jei kas gintųsi tai gautų bankę iš 20 metų ir baigtųsi, čia tik pas mus česnauskio įvartis kažkas tokio. o ta jūsų komanda čia tipo kažkuo ypatinga Lietuvos kontekste ar kaip…

 14. nugi 2016, balandžio 17 | 19:01 Atsakyti

  gal galų gale reikėtų realiai įvertinti šiandieninę Sūduvą ir pripažinti, kad tai yra ryškūs A lygos vidutiniokai ir sakyt, kad jei viešpats ir varžovai smarkiai padės, galėtume būti net trečioje vietoje…. o šiaip- 4- 5 būtų pats tas.

 15. Jonas | SDV 2016, balandžio 18 | 00:51 Atsakyti

  Ahoy – SVARBUS PRANEŠIMAS: kadangi šiuo metu esu ne Lietuvoje, rungtynių pamatyti nepavyko, o internetu naudotis galimybės ribotos – šių rungtynių apvžalgos NEBUS. Tad jei kas turite upo – kol kas diskutuokite čia.

 16. voleur 2016, balandžio 18 | 02:16 Atsakyti

  Ka as siandien maciau tai kad suduvos zaidejus utenis stumde ant prazangos ribos o kitais atvejais vaizdas atrodo kad meistriskumas ima virsu, deja apciuopiamos naudos ir rezultato neduoda. Progu gal ir daug, bet reikia must ivarcius rodyt rezultata. Neskaitant pergales pries autsaideri uteni ir stumbra, na as vertinu pries atlanta pergale isimtim tai rezultatas apverktinas. Treneris…na as jau ji buciau palydejes iki oro uosto po traku varzybu a lygoje.(apie treneri man neskieskit, pilypas is kanapiu gali geriau ar koks mokyklos fizerukas). As suduvos zaidima stebiu gan seniai kai stadione prie sporto gatves budavo 2000 semkiu gliaudytoju buvo nepatogu sedeti ant suolu, keikdavom kartais gabri, bet ir spausdavom desine po pergales,dabar suprantu kad tai buvo specialistas kuris is komandos kazka isspausdavo. O dabar su dabartiniais zaidejais salygomis atrodytu prizine vieta turetu buti lenga uzimti deja vis atsiranda komandu be tradiciju sirgaliu net be miesto kurios aplenkia. Tai kas cia per marazmas vyksta?

  • griezhtas 2016, balandžio 18 | 08:59 Atsakyti

   Sūduva iš senojo stadiono galėtų būti dabartines I lygos vidutinioke, gynybos ir tada nebuvo, o palyginus su tų laikų Negreirosais ir Bragom, Kecapas yra labai greitas ir labai darbštus žaidėjas – atliekantis visą juodą jam tenkantį darbą. Vienintelis skirtumas, kad tada sūduvos žiūrovai buvo neišpindėją ir džiaugėsi tuo kas yra.

   O dėl vakar tai su puolimu, viskas buvo gerai, su komanda kuri pasistačius 5 nominalius gynėjus ir gynėsi visa komanda, tiek progų padaryt yra tikrai geras rezultatas, aišku su realizacija, nelabai kas, bet vakar tai galima nurašyti nerealiai žaidusiam utenio vartininkui ir sėkmės trūkumui. A vat su gynyba, tiksliau saugų dalyvavimu gynybiniuose veiksmuose buvo nelabai kas. Toks vaizdas, kad įmušę golus saugai nusprendė, kad savo darbą jie padarė ir nuo nemalonių gynybinių pareigų jie jau atleisti, už tokį požiūrį treneris turi imti bizūną

   • rolas73 2016, balandžio 18 | 12:36 Atsakyti

    senam stadione desiniu krastu Giedriukas Slavicku begdavo. iki traumos visus kecapus uzsimerkes su kamuoliu butu apibeges. o juoda darba tai atraminiai saugai dirbti turetu kai tokie kap kecapas i gynyba tingi grizti

 17. Varvalas 2016, balandžio 18 | 11:21 Atsakyti

  Vakar, kaip ir beveik visada per pastaruosius kelerius metus, žaidė dvi Sūduvos: 1.Kuri puola 2.Kuri nesigina. Ta pirmoji žaidė gerai (bet ne labai gerai, nes progų neišnaudojo). Antroji, ta kuri privalo gintis, nelabai turėjo ką veikti, bet kai turėjo, tai neveikė. Ypač įsiminė paskutinės 5 minutės, kuomet Sūduva žaidė tarsi su kokiu Rapidu ar Austria. Taip ir nesupratau, kodėl vartų dešinį kampą gina vartininkas ir dar kokie 4-5 savi žaidėjai jam trukdo, o kairiajame (t.y. Slavicko krašte) nebūna nė vieno. Čia jau kaltas ne vien treneris, kuris nesugeba įvesti drausmės ginantis tam tikrose zonose, bet ir patys žaidėjai. Todėl po pirmojo rato pirmoji Sūduva pagal įmuštus įvarčius dalijasi antra vieta, o antroji Sūduva pagal praleistus įvarčius yra trečia nuo galo. Kai turi tokias dvi „prizines“ vietas, tai niekada neturėsi tos prizinės, už kurias kabina medalius.

  • Meistras 2016, balandžio 18 | 12:58 Atsakyti

   Amen. Puikus komentaras.
   Is esmes Utenis labai sunkiai puola, todel ta gynyba neatrode tokia prasta, nepaisant paskutiniu minuciu maisaties, kuomet kosmini ivarti prasileidom. Kitas dalykas, kodel namuose zaidziant leidziames buti spaudziami? Uteniui kamuolio prisilietimas turejo buti prabanga.
   O va Pavlovicius vakar atrode, taip kaip pries sezoninenese varzybose, greitas, piktas, tiesiog siautejo, nepaisant keletos puikiu neisnaudotu progu, kurias pats ir susikure, bei galu gale perlauze Utenio gynyba.

 18. Anonimas 2016, balandžio 18 | 18:14 Atsakyti

  nežinot ko ir norėti,6 progos-2 įvarčiai,plius4-5 pusprogės,Radzinevičius atsigauna,trys taškai.Silpnų varžovų 2016m.nėra.

 19. A 2016, balandžio 18 | 20:42 Atsakyti

  Kažkaip labai čia negatyviai visi žiūri į tas rungtynes, pažiūrėkit kaip Atlantas prieš Trakus atrodė arba Žalgirio žaidimą paskutinėse keliose rungtynėse, visi kažką pjauna, tai turit 3 taškus ir gerai :)

 20. Meistras 2016, balandžio 20 | 21:36 Atsakyti

  Na va teip turi losti Suduva. Jamakas atrodo kuo tolyn tuo geryn, dar galetu pradet mushti ivarcius. Beje ar tik man pasirode ar Chvedukas po poilsio igavo greicio? 😀

Naujas komentaras