Ernestas Veliulis

10: SŪDUVA 1:0 ŽALGIRIS

Pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Jei pirmame rate sau įprastu tonu konstatavome, kad “Sūduva” užsitikrino sau įprastą ketvirtą vietą, per pora turų ši komanda su trenksmu vėl įsilaužė į kovą dėl medalių. Ir ji jau nebėra klasikinėje besivejančiojo padėtyje, o šansai laimėti kad ir aukso medalius nebeatrodo mokslinės fantastikos istorija.

Antrąjį ratą pastaraisiais metais “Sūduva” visada sužaidžia geriausiai per visą sezoną. Tačiau reikia pabrėžti, kad net ir tokiais atvejais iš čempionato lyderių taškų “Sūduva” atimdavo labai retai. Ką jau kalbėti apie pergales! O va dabar, nors antras ratas tik prasidėjo, “Sūduva” su lyderiais jau yra surinkusi daugiau taškų, nei pavyko per visą pernykštį sezoną.

Aišku, čempionatas yra ilgas. Ko gero nė ketvirtadalis jo nėra sužaista. Visko dar gali nutikti. Spėju, kad ir “Žalgiris” kada nors pradės lošti taip, kaip dera “daugkartiniam” čempionui.

Tačiau šiandien nėra reikalo galvoti apie ateitį. Šiandien neverta galvoti apie ateitį, nes privalom iš peties pasidžiaugti šiandiena.

 

Pirmas kėlinys – gerai atlikta pusė darbo

Pirmo kėlinio pagrindiniu herojumi be abejo tapo stiprus lietus, kuris prasidėjo iškart po startinio švilpuko. Jei būtų žaidžiama pernai ar užpernai, būtume galėję tarti, kad lietus naudingas “Sūduvai”. Tačiau šįmetinė “Žalgirio” forma tokių lengvų išvadų daryti neleidžia.

Tad tiesiog konstatuokime faktą, jog pirmas kartas abiems komandoms ant žolės ir stiprus lietus gerokai sulėtino komandų veiksmus ir įnešė į žaidimą papildomai kraują varinėjantį atsitiktinumo faktorių.

Rungtynės prasidėjo “Sūduvai” įprastu būdu – taip prasidėdavo ko gero visos “Sūduvos” rungtynės su pirmojo ketverto komandomis. Taigi, “Sūduva” žaidimą pradėjo atsargiau, mažumą atsitraukusi ir atidavusi iniciatyvą “Žalgiriui”. Vėliau “Sūduva” po truputį ima žaisti agresyviau ir ima bandyti kontratakuoti.

Reikia pripažinti, kad žaidimo išlyginti “Sūduvai” nepavyko. “Žalgiris” vyravo aikštėje, atakavo agresyviau, o “Sūduvai” organizuoti savo atakas sekėsi gan sunkiai. Reikia pripažinti ir kitą tiesą – nors “Žalgiris” vieną kartą pataikė į skersinį, nors sukūrė daugiau pusprogių nei “Sūduva”, tačiau tai nebuvo tas “Žalgiris”, kurį prisimename iš ankstesnių sezonų. Daug nesusikalbėjimo, daug broko, kuris paprastai yra būdingas žemesnio lygio komandoms.

“Sūduva” gynėsi savo “geruoju” šio sezono gynybos stiliumi – intensyviai, paspausdama “Žalgirį” net ir jo aikštės pusėje. O svarbiausia – labai atidžiai žaisdama savo baudos aikštelėje.

“Žalgiriui” dažnokai pavykdavo prasilaužti arčiau baudos aikštelės, tačiau baudos aikštelėje kamuolius gan neblogai susirinkdavo “Sūduvos” gynyba. Džiugu, kad prie šių darbų tinkamai prisijungdavo ir Kardumas. Taip pat smagu buvo matyti nemažai blokuotų “Žalgirio” smūgių – tai elementas, kurio “Sūduvos” žaidime šiais metais dažnai pritrūkdavo.

Marius Činikas

Marius Činikas – svarbiausias „Sūduvos“ ginklas prieš Lukšą

 

Pažymėti dera ir Veselinovičiaus sprendimą sustiprinti tą šoną, kuriame lošia Lukša, šiuo metu geriausias “Žalgirio” žaidėjas. Taip pat galime pažymėti ir keistą “Žalgirio” užsispyrimą atakuoti tik Lukšos kraštu, nors daugelį dvikovų ten Lukša pralaimėdavo ne dėl to, kad lošė prastai, o todėl, kad jį visuomet prižiūrėjo 2-3 “Sūduvos” žaidėjai. Ko gero būtų galima teigti, kad būtent kairiuoju kraštu pirmame kėlinyje vyko 90 proc. “Žalgirio” atakų.

Štai maždaug taip vyko visas pirmas kėlinys. Kėlinys, kurį “Žalgiris” pralaimėjo ne dėl to, kad buvo prastesnė komanda, o todėl, kad “Sūduva” per visą kėlinį surengė vieną šimtaprocentinę ataką ir ją pavertė įvarčiu.

Mus šiuo atveju turėjo džiuginti ne tik pats pirmavimo faktas, bet ir tai, kad pastaruoju metu “Sūduva” puikiai išnaudoja progas. Sukuria jų nedaug, tačiau verčia įvarčiais, nors mes, prisimindami liūdnas praeitų sezonų nesėkmes – tokiai progai nutikus – vis nesąmoningai laukiame, kad proga bus iššvaistyta.

 

Antras kėlinys – neabejotinai geriausias šį sezoną

Pasakykime tiesiai šviesiai – antras kėlinys priklausė “Žalgiriui”. Tiksliau, priklausė ne kėlinys, o aikštė. Deja, nepaisant didžiulio spaudimo, “Žalgirio” atakos aštresnės netapo, o daugelis jų beviltiškai sukosi greičiau anų sezonų “Sūduvai” įprastesniu būdu – keliant vieną po kito balionus į “Sūduvos” baudos aikštelę.

Lukša kažkaip visai pranyko, pirmose rungtynėse žibėjusio Mykoliūno nesimatė, o Atajičius nieko doro nenuveikė nei atakos priekyje, nei tuomet, kai buvo nustumtas į šoną. Kuklys blaškėsi kažkur toli nuo vartų, mieliau balionus patikėdamas Vaitkūnui. Pilibaitis, kaip suprantu, mėgino tuos balionus gaudyti, tačiau, kadangi 99 proc. jų pasiimdavo “Sūduvos” gynėjai, tai nesimatė ir jo. “Žalgirio” keitimai rungtynių stiliaus taip pat visiškai nepakeitė.

O štai “Sūduva” sužaidė velniškai protingai. Čia ir vėl ko gero tektų pagirti Veselinovičių, nes pagaliau atrodė, kad ir “Sūduva” gali turėti taktinių įdomybių.

Kalbu apie tai, kad antro kėlinio pradžia visiškai priklausė “Sūduvai”. O ju kiekvienas būtų pasakęs, kad turėjo būti kaip sykis priešingai. Tokiais atvejais pralaiminti komanda iškart puola didelėmis pajėgomis lyginti rezultato ir esminis klausimas būna apie tai, ar pralaimintieji atsilaikys pirmas 15 min.

Tuo tarpu “Sūduva” taip “Žalgirį” spustelėjo, kad net kamuolio kontrolės procentus beveik išlygino. Ypatingų progų “Sūduva” nesukūrė. Taip, buvo pusprogių, tačiau jos nebuvo kaip nors išskirtinai geresnės nei “Žalgirio” pusprogės.  Tačiau juk ne tame čia esmė.

Esmė, kad “Sūduva” neleido “Žalgiriui” iškart perimti iniciatyvos ir labai anksti užgulti vartus. Sekundės bėgo ir nors įvarčio nemušė nė viena komanda, psichologinę kovą laimėjo “Sūduva”. Šiek tiek nerimo pasėjo Radzinevičiaus pustraumė ir keitimas, tačiau norisi tikėti, kad nieko rimto komandos kapitonui nenutiko.

Po Radzinevičiaus keitimo, vaizdas aikštėje pasikeitė. Ne, ne todėl, kad išėjo Radzinevičius. Tiesiog tokia turėjo būti rungtynių logika. “Žalgiris” vis viena turėjo didinti apsukas, o “Sūduvai” toliau draskytis tiesiog neapsimokėjo. Žymiai prasmingiau buvo užsiimti gynyba ir laukti kontratakos.

Atsitraukti į gynybą – viena. Tačiau tai, kaip antrą kėlinį gynėsi “Sūduva” – visiškai kas kita. Šį kartą nėra priekaištų nė vienam žaidėjui – įskaitant, be abejo, ir Ivaną Kardumą, kuris ko gero ir iš rungtynių komentatorių daugiausiai komplimentų susilaukė.

“Sūduva” gynėsi taip, kaip šiuolaikinė komanda ir privalo gintis. Vienas kitam padėdavo – tas buvo labai svarbu kelis kartus, kai klydo kai kurie žmonės, tačiau juos tuoj pat pakeisdavo kiti. Griuvo, krito, ritosi po kamuoliais – nebuvo nė vienos situacijos, kai “Žalgirio” žaidėjai galėdavo į vartus smūgiuoti laisvai.

Intensyviai ir kietai spaudė “Žalgirį” aikštės viduryje. Čia Chveduko pasirodymas buvo esminis – savo staigiais šuoliais jis net keliskart perėmė kamuolius ties vidurio rutuliu ir ko gero tik tas faktas, jog aikštėje jau nebuvo Radzinevičiaus, neleido “Sūduvai” šių situacijų padoriau išnaudoti.

Algis Jankauskas

Ar Algiui Jankauskui ir vėl teks būti turo rinktinėje?

 

Kitas dalykas – “Sūduvos” priekiniai žaidėjai nuolat vaikėsi “Žalgirio” gynėjus jų aikštės pusėje net ir pačioje rungtynių pabaigoje, kai jėgų, atrodytų, turėjo būti likę labai mažai.

Šie veiksmai iš pirmo žvilgsnio jokios ypatingos naudos neatnešė. Tačiau jie degino sekundes, vertė “Žalgirį” gaišti bereikalingiems perdavimams ir kamuolio grąžinimui vartininkui. Taip pat jie neretai išderindavo “Žalgirio” atakas, kurios neretai po tokių pasivaikymų pasibaigdavo dar vienu beviltišku balionu link “Sūduvos” vartų.

 

Alio – visos išvados buvo pradžioje

“Žalgiris” yra neįtikėtinai blankus. Šiuo metu tai yra komanda, kuri turi jėgos, tačiau neturi minties. Kitas dalykas – “Žalgiriui” velniškai trūksta lyderių. Tokių žmonių, kurių žaidimas bent kiek primintų Lukšos intensyvumą. Kartais susidaro įspūdis, kad šios komandos žaidėjams yra tiesiog nuobodu žaisti.

Akies nedžiugina ir šio sezono komandos naujokų, į kurių žaidimą žiūrėdamas galvoji, kad net jų pavardžių neapsimoka mokytis atmintinai. Vis viena kitame sezone jų garantuotai komandoje neliks.

Na, bet tai jau – kito kiemo bėdos.

Tuo tarpu “Sūduva” šiandien nugalėjo visiškai pelnytai. Tai nebuvo komanda, kuri šiandien valdė aikštę, tačiau ji visiškai valdė žaidimo srautą ir nuolat kreipė sau naudinga linkme.

Net negali sakyti, kad “Sūduvai” – tiesiog pasisekė. Kad “Žalgiris” sukūrė milijoną progą, tačiau stebuklingai jų neišnaudojo, o “Sūduva” įmušė visiškai netyčia, iš lempos, kaip šiemet “Sūduvai” mušė “Spyris”.

Ne, “Sūduva” įmušė surengusi dailiausią šiandienos rungtynių ataką (įskaitant abi komandas). Taip, “Žalgiris” prie “Sūduvos” vartų nesukūrė praktiškai nieko.

Užskaityti galima nebent kamuolį, atsimušusį į Jablano ranką baudos aikštelėje, nors ir toji situacija nebuvo iš tų, po kurių krenta įvartis.

Labiausiai mus, be abejo, džiugina, kad jau antrose rungtynėse iš eilės su rimtais varžovais “Sūduva” sugeba išsaugoti tą minimalią persvarą, kurią pavyksta įgyti. O juk mes jau buvome įpratę – net jei “Sūduva” ir muša pirma, rungtynės vis viena dažniausiai baigiasi nekaip, nes pabaigoje pritrūksta koncentracijos ir atsidavimo. Panašu, kad ir šią problemą komanda ko gero bus išsigydžiusi.

Tad pasidžiaukime. Negailėkime to sau – pastaraisiais metais tokių stebuklingų akimirkų mes turėdavome mažokai. Džiaukimės mes, nes komanda ilgai džiaugtis neturės kada. Jau šeštadienį “Sūduvos” laukia naujas egzaminas. Tik šį kartą visi žinosime, kokio rezultatą į Vilnių važiuos “Sūduva”.

Tags Žalgiris

Pasidalink su draugais:

46 koment.

Komentuok!
 1. Anonimas 2016, gegužės 4 | 21:21 Atsakyti

  Džiugu, kad pagaliau Veselinovičius nebesilaiko įsikandęs vienodos taktikos prieš visas komandas. Sūduva žaidžia lanksčiau, atiduoda kamuolio kontrolę priešininkams, bet sugeba atlikti kokybiškų kontraatakų. Sveikinimai su ilgai laukta pergale!

 2. Jonas | SDV 2016, gegužės 4 | 22:14 Atsakyti

  Gryna tiesa! Tačiau tiesa ir ta, kad jei treneris nori gauti geriausio antro rato trenerio stiklainį, derėtų laimėti dar ir šeštadienio rungtynes:)

 3. Anonimas 2016, gegužės 4 | 22:24 Atsakyti

  Pasidžiaugėm – užteks. Anksti svaigt apie geriausią rato trenerį, geriausią komandą ar net medalius. Jau čia pat sekančios svarbiausios rato varžybos. Jau nuo dabar jos ir tik jos turi rūpėti kiekvienam komandos staigteliui. Nes geriausiais negimstama. Geriausiais tampama žingsnis po žingsnio. Sekantis toks – Trakai

 4. Jonas | SDV 2016, gegužės 4 | 22:28 Atsakyti

  Na nereikia jau čia taip iš karto pereiti prie rimto tono:) čia komandai reikia galvoti apie šeštadienį, o mes dar mažumėlę galim atsipalaiduoti:)

 5. Anonimas 2016, gegužės 5 | 00:56 Atsakyti

  Protingas zaidimas,pasiaukojanti gynyba,o svarbiausia kad tai buvo KOMANDA. Pilnai veikiantis mechanizmas,ko lig siol nebuvo. Pasitikejimas, nesijaute nerimo ir baimes po keliamu balionu,panasu kad ir komanda nejaute nerimo.
  Jablanas pradeda tvirtinti savo Cv,Jankauskas sugere su chebra ir uzcementavo gynyba tiesiogine ir perkeltine prasme:)) smagu kiek chvedukas energijos inesa,panasu kad tuoj pilnai startine vieta uzsitarnaus. Reikia gerinti dar kai kuriuos aspektus,bet komanda zino.svarbiausia toks pat poziuris kaip siandien,nesvarbu pries ka zaidi

 6. s 2016, gegužės 5 | 01:40 Atsakyti

  Chvedukas nustebino, pasai buvo tokie nuostabus ir jam nebudingi, kad net vercia susimastyti, kad tikriausiai padare jis pazanga po tos traumos ir savo gyvenimu klaidu.

 7. Jonas | SDV 2016, gegužės 5 | 07:42 Atsakyti

  Faktas – vakar laimėjo Sūduvos gynyba. Gal ir nederėtų priekaištauti už vidunišką puolimą, nes įvartis buvo įmuštas, tačiau išėjimus į kontrataką derėtų pagerinti. Po praleisto įvarčio, Žalgiris savo pusėje labai daug erdvių atvėrė. Ir jei pirmi perdavimai neretai būdavo puikūs (visų pirma turiu omeny tuos pasus per visą aikštę Veliuliui), toliau žmogui gavusiam kamuolį pritrūkdavo kolegų paramos ir tos potencialios kontratakos užgęsdavo.

  Iš kitos pusės, reikia pažymėti, kad vis tik Sūduva turėjo ne tik tą vieną progą, po kurios įvartis buvo įmuštas. Tas kartas, kai Radzinevičius į vartus nepataikė ir kai Jablanas su Švrljuga vos vos neįmušė taip pat buvo tokio lygio galimybės kokių Žalgiris nelabai ir sukūrė.

  • Anonimas 2016, gegužės 5 | 09:32 Atsakyti

   Veliulis ir Laukžemis vis dar neturi to „žudiko instinkto“. Matos akivaizdžiai, kad gavę kamuolį vienas prieš vieną nežino ką daryt. Taip patys praranda auksines sekundes, kol tampa vėlu ką nors ir daryt. Kažkas jiems tai turėtų išaiškint – privalo daryt visada IŠKART. Geriau tegul 10 kart nesigauna, ir vienuoliktą kartą gausis, nei visus 11 kartų nieko nedaryt – t.y. visus 11 kart nieko nesigaus

 8. Meistras 2016, gegužės 5 | 09:38 Atsakyti

  Pagarba komandai, ir ja palaikusiems zmonems. Nepamenu kada taip zmones rungtyniu gale palaikytu Suduva ir ragintu kovoti iki paskutines sekundes. Vienas graziausiu momentu visose varzybose.

 9. Varvalas 2016, gegužės 5 | 10:44 Atsakyti

  Pasidžiaukime pergale! Pagaliau buvo kovota griūvant, stumiant, grumiantis, t.y. vyriškai. Pasirodo, kad pakanka tik darniai gintis, o progų įmušti įvartį vis tiek kaip nors atsiras. Matau tik vieną bėdą – skubiai reikalingas puolėjas, nes Karsokas gal dar per jaunas, o tas anas, kuris išėjo antrajame kėlinyje, galėtų kur nors toliau iš mūsų horizonto išeiti. Bet ir be puolėjų galima laimėti – įvarčius mušančių Sūduvoje visada atsiras. Su Trakais reikia panašiai pasiginti, tai nelabai rūpės ir puolimo reikalai. Kad tai įmanoma įrodė Kauno komandos.

 10. Jonas | SDV 2016, gegužės 5 | 11:19 Atsakyti

  Man susidaro įspūdis kad Laukžemis be kelių kartų starte tais laikais kai visa komanda loše prastai, pastaruoju metu aikštėn eina tuomet, kai reikia ne pultis, o gintis. Todėl ir jo funkcija, pvz vakar, ko gero buvo ne įvartį mušti o padėti saugams vaikytis Žalgirį aikštės vidury. Šitą funkciją jis pakankamai gerai atliko, o būti žmogumi kuris kontratakoj pabėga nuo gynėjų nėra sukurtas nei Laukzemis anei Kardokas. Tam reikia mažo ir greito

  • rolas73 2016, gegužės 5 | 14:33 Atsakyti

   tokio kap Veliulis :) vakar.teoriskai paemus jei baranovskis sedi tai mums ner ko kontratakuoti vistiek visi dideli ir daugiausia leti

 11. rolsroys 2016, gegužės 5 | 11:34 Atsakyti

  Sveikinimai komandai.Norėjau atsiliepti į Varvalo komentarą,retai rašau,daugiau tik paskaitinėju,bet šį kartą noriu prisidėti prie Varvalo:vakar tribūnose,kur sėdėjau, aplink kokiu 5 m spinduliu žiūrovai akivaizdžiai šaipėsi iš balerūniško Laukžemio trepsėjimo,imitacijos paspausti varžovą.Jokio agresyvumo,jokio noro,gavus laiko,pasiplėšyti.Vienas epizodas įsiminė(ne man vienam),kai po eilinio Laukžemio „patrepsėjimo“ Veselinovičius abiem rankom susiėmė už galvos atsisukdamas į tribūnas.Manau,kad treneris vis tiek ras priemonių,kaip šį jaunuolį „užkabinti“rungtynėms,kad kitą kartą žiūrovai nenušvilptų.
  Viskas kita vakar buvo ok.Tik norėtųsi kada nors ir Baranovskį pamatyti aikštėje,vakar buvo tam idealios sąlygos:šlapia žolė,o kadangi jis lengvas ir greitas,būtų buvę sunku jį „gaudyti“.

  • griezhtas 2016, gegužės 5 | 11:57 Atsakyti

   Laukžemis tiek tribūnai tiek treneriui užkliuvo, nes toks vaizdas, kad išėjo pusvalandžiui, bet buvo labiau pavarges ir valdiškai atvaikščiojo savo minutes. Vienintelis žaidėjas, kuris vakar malė šūdą.
   Kadangi vakar viskas buvo sustatyta į gynybą tai Baranovskiui nebuvo į kurią vietą eiti, nes Švrliuga vistiek ginasi geriau, nei Baranovskis, nebent į puolėjo poziciją. Į vartus aišku jis nepataikytų, bet gal bent pražangų paprovokuotų.
   Beje tikiuosi, kad varžybose su Trakais Baranovskis bus starte ir užsiims pavargusių Trakų gynėjų provokavimu.

 12. stiklainis 2016, gegužės 5 | 12:04 Atsakyti

  Vakar reikia taip pat padėkoti ir Sūduvos sakalams , tikri šaunuoliai per lietų atlaikė su dainomis :) Norėtūsi, kad Sūduvos tribūna būtų kuo didesnė. Centrinėje yra tikrai fanų atsidavusių Sūduvai, manau galėtų prisijungti prie Sakalų.

 13. rolas73 2016, gegužės 5 | 14:05 Atsakyti

  buvo toks diedukas pavarde turbut Kabaila : aina belgai … siaip zmones snekejo kad Gabrys 10 litu 1 bicui ant vyno duodavo o tas dar chebros atsivesdavo. kokiais 2000 2001 metais zmones tribunose sokdavo

 14. Jonas | SDV 2016, gegužės 5 | 14:15 Atsakyti

  nevarykit dievo į medį – ir taip Marijampolėj žmonių daugiau renkas nei Vilniuj. O jei komanda ir toliau varys taip, kaip dabar, manau, ir be ypatingų pastangų pora tūkstančių per mėnesį pasieksim

  • rolas73 2016, gegužės 5 | 14:50 Atsakyti

   pora tukstanciu rinkosi kai gyventoju buvo 50000 dar oficialiai liko 37500 ir nepamirskit kad isvaziavo jaunimas. 2002 metais kap i a lyga isejo pirmose rungtynese su Kaunu oficialiai atrodo 4000 buvo . plius dar kazlai 1 lygoj gerai varo jiem ner ko pas mus ziuret. nors su zalgiriu maciau kiselevskis ir brokas buvo

 15. griezhtas 2016, gegužės 5 | 14:46 Atsakyti

  Rašo, kad 1100, bet kažkaip užmažintai skamba.
  Ir jeigu bus tribūnose atmosfera kaip vakar tai žiūrovų skaičius natūraliai didės.

  • Meistras 2016, gegužės 5 | 14:57 Atsakyti

   Tikrai mazokai atrodo. Kita vertus gal sirgaliai tokie stiprus, kad rekia kaip nemaziau uz 1500.
   Kuom noreciau pagirti Veselinoviciu, tai butent del bendravimo. Per kiekviena interviu pabrezia koks svarbus ziurovas, ir po varzybu pats eidamas spausti ziurovams ranka parodo pagarba ir svarba, del to jausmo norisi grizti . i stadiona vel ir vel.

 16. Jonas | SDV 2016, gegužės 5 | 14:56 Atsakyti

  Yep, atmosfera turėjo būti gera. Gyvai nemačiau, bet per telika tai gerai ošė. Ypač gerai skambėjo ta vieta, kai buvo belikę kelios minutės, o tribūnos pradėjo triukšmaut. Net Veselinovičius į tai atkreipė dėmesį. Gražu.

  • Meistras 2016, gegužės 6 | 15:02 Atsakyti

   Blogos zinios tada, dabar kaip tik forma atgaudinejo, rezultatyvius dalino ir pats muse, zinant Traku gynyba , bus sunku pramust

 17. Jonas | SDV 2016, gegužės 6 | 15:08 Atsakyti

  Na nėra ko čia rankų nuleist. Traumos – futbolo klasika. Radzinevičius labai svarbus komandos varžtas, tačiau štai ir išmušė valanda Laukžemiui arba parodyti ką gali, arba pradėti ieškoti kitos komandos. Dabar jau trauktis nėra kur – Karolis gaus garantuotą serijų rungtynių, kol Radzinevičius galės normaliai sugrįžti.

  Aišku, kai kalbam apie Radzinevičių, kalbam ne tik tiesiogines puolėjo funkcijas, bet ir apie labai svarbią jungtį paskutinėse atakos stadijose. Tačiau, iš kitos pusės, komandoje yra pakankamai žmonių, kurie ir šį darbą galėtų atlikt. Tad dabar kaip sykis šansas ir jiems.

  Galėtume netgi pasidžiaugt, kad be Radzinevičiaus žaisti komanda šansą gavo dabar, o ne pvz sezono pabaigoje.

 18. Meistras 2016, gegužės 6 | 15:25 Atsakyti

  Na su Radzinevicium buvo atrasta ramybe puolime, su Jamaku centre, su Jankausku gynyboje. Nosies nenukabinam, dar nezinia kiek Traku zaideju issitraumave ir negales padeti komandai. o siaip reikia ir dabar gerai losti, nes sezono pabaiga gali buti nebesvarbi.

 19. Juozas 2016, gegužės 6 | 15:29 Atsakyti

  Tikrai pats laikas Laukžemiui įrodyt, kad gali žaist Sūduvoj arba per vasaros transferų langą reik atsisveikint su juo ir susirast kitą puolėją.

 20. Meistras 2016, gegužės 6 | 15:34 Atsakyti

  Siaip jis cia gavo kritikos uz varzybas su Zalgiriu, bet net permetus varzybu kartojima, nepasakyciau, kad jis ten nosi krapste, bego ir rungtyniu gale paspaust, kovojo del kamuoliu, tikrai nieko blogiau nepridirbo.

  • Varvalas 2016, gegužės 6 | 22:58 Atsakyti

   Na, jo nieko nepridirbo. Dar tik pridirbti ir trūko. Kai reikia šokti ir galva perimti kamuolį, tai jis … pritupia. Juokingiausia buvo, kai bėgo perimti ilgą perdavimą ir nematė kur kamuolys skrieja. Jis turėjo jau tiek ir tiek laiko įrodinėti ko vertas. Ir įrodė. O ir Veselinovičius nelabai toliaregiškas buvo, kai pernai vasarą, atėjus Laukžemiui, prognozavo, jog komandą papildė vos ne perspektyviausias Lietuvos futbole puolėjas.

 21. Anonimas 2016, gegužės 6 | 15:59 Atsakyti

  vakar išėjo radijo laida, kurioje vedėjas Laukžemį klausinėja apie ARTĖJANČIAS rungtynes su „Žalgiriu“… tik tiek, kad para ar dviem pavėlavo laidą paleisti į eterį :)

 22. Jonas | SDV 2016, gegužės 7 | 13:45 Atsakyti

  Žinia, kad Trakuose nebus pusės starto žaidėjų – labiau neramina, nei džiugina. Viena, tokiu atveju Trakai greičiausiai telksis ties taktika „gynyba-gynyba-ir kartais kontrataka“. Antra, Sūduva taip pat aikštėn gali žengti atsipalaidavusi. Matysim, kaip čia bus – tiesiog Sūduvos istorija liudija, kad ši komanda neretai geriau sužaidžia prieš maksimaliai pasirengusį priešininką, nei prieš nusilpusį, kurį, atrodo, viena koja gali aplošt.

 23. voleur 2016, gegužės 7 | 20:43 Atsakyti

  trakai net pries autsaiderius nemuse ivarciu, zaide ne pagrindine sudetis bet vistiek 3 imuse ir vel laimejo. Rungtyniu nemaciau bet is protokolo tai apgailetinai atrodo…

 24. Diviriks 2016, gegužės 7 | 21:10 Atsakyti

  Mąstykime pozityviai: 1 rate po 4 rungtynių Sūduva buvo surinkus 4 taškus; 2 rate – 9 taškus. Skirtumas didžiulis. Dabar laukia 11 dienų pertrauka, tegul chebra išsilaižo žaizdas, pailsi ir gerai nusiteikia kovoms su Stumbru, Spyriu, Uteniu – čia svarbu nebarstyti taškų. O bomžams iš Stoties rajono (ar Trakų?), tikiu, bus dar atkeršyta.

Naujas komentaras