Valentin Baranovskij

11: TRAKAI 3:1 SŪDUVA

Ką gi – šiandien “Sūduva” ir vėl beviltiškai pralaimėjo. Tokių rungtynių šiais metais jau buvo. Spėju, jų bus ir daugiau.

Tačiau ypatingai pergyventi ar nusiminti neverta. “Sūduva” ir taip nemažai pastarosiomis savaitėmis nuveikė. Pergalės prieš “Atlantą” ir “Žalgirį” yra žingsnis priekin. Nes pirmame rate buvo nuagalėtas tik “Atlantas”. “Trakus” galima pasilikti trečiam ratui.

Štai dabar galime trumpai apsvarstyti pralaimėjimo priežastis. Kai kurias iš jų galime pakeliui eliminuoti. To turėtų pakakti, kad komanda galėtų susitvarkyti netgi su objektyviomis ir nuo žaidėjų menkai priklausančiomis bėdomis.

 

Pirma priežastis: nuovargis ir traumos

Štai tos objektyvios priežastys. Komandai teko daug žaisti ir mažai ilsėtis. O juk “Sūduvos” pagrindas – toli gražu ne jauniausias lygoje. Buvo prarasti keli svarbūs žaidėjai. O paskutinę savaitę teko šokinėti nuo plastmasės ant žolės ir atgal ant plastmasės.

Ar “Trakai” buvo geresnėje padėtyje? Kažin. Traumuotų svarbių žaidėjų jie turėjo dar daugiau. Tiesa, turėjo vieną papildomą poilsio dieną ir du lengvesnius turus (nepaisant nesėkmių).

Tačiau šį kartą (deja, kol turime pripažinti – kaip ir visus kitus) “Trakai” sužaidė gudriau. O ir gudriau žaisti ši komanda yra žymiai geriau pasirengusi.

 

Andro Švrljuga

Andro Švrljuga – vienas iš tų, kuris nubėgo daugiau nei bet kuris „Trakų“ žaidėjas. Bet kas iš to?

 

 

“Sūduva” šiandien atrodė nuvargusi. Dažnai nespėjo. Situacijose, kai “Trakai” kamuolį perimdavo, “Sūduva” – prarasdavo. Labai retai “Trakų” žaidėjus aplenkdavo.

Tiesa, reikia nepamiršti, kad rungtynių scenarijus “Sūduvai” susiklostė labai netinkamai. Juk praktiškai 88 min komanda turėjo nuolat vaikytis kamuolį, kurį “Trakų” gynėjai stumdė savoje aikštės pusėje.

Būtent šia prasme “Trakai” buvo ženkliai pranašesni – jei “Sūduva” vis mėgindavo kur nors nubėgti, “Trakai” judėjo begale pakankamai tikslių perdavimų.

Tiesa, yra dar viena objektyvi priežastis – antrame kėlinyje šauniai ir subtiliai “Trakų” pusę palaikęs šoninis teisėjas. Bravo!

 

Antra priežastis: netinkamas požiūris

Pripažinkime – net jei teisėjas būtų švilpęs tuomet, kai Baranovskis prašoko Šilėną, o tas elegantiškai jam kirto per koją (buvo gražu klausyti kaip bucas į bucą kaukši), niekas fundamentaliai šiose rungtynėse nebūtų pasikeitę.

Gal net blogiau būtų buvę. Nes po kelių minučių Baranovskis dar kartą negailestingai prašoko Šilėną, atliko puikų perdavimą ir sukūrė vieną geriausių “Sūduvos” atakų. Žurnalistai galės Rapalio be įvarčio praleistą laiką skaičiuoti iš naujo.

“Sūduva” parodė tinkamą požiūrį rungtyniaudama su “Atlantu” ir “Žalgiriu”. Tiesiog idealiai tą požiūrį rodė nuo pirmų iki paskutinių minučių.  O va šiandien – ne.

Tinkamas požiūris reiškia – svarbiausia nepraleisti įvarčio.

Kadangi šiandien įvartis buvo praleistas iškart po startinio švilpuko, tai ir darau išvadą, kad komanda aikštėn išėjo psichologiškai nepasirengusi.

Kiti įvarčiai taip pat buvo praleisti dėl netinkamo požiūrio. Jei “Sūduva” būtų ramiai lošusi toliau savo futbolą, o ne nutrūktgalviškai lėkusi priekin, greičiausiai būtų sugebėjusi per rungtynes tą vieną išlyginamąjį įvartį įmušti.

O kadangi gynyba rūpinosi per mažai – minutėms bėgant vis klimpo giliau ir giliau.

 

Domantas Antanavičius

Domanto Antanavičiaus debiutas šio sezono A lygoje

 

 

Taip, gintis reikia padoriai. Ir to nepamiršti žaidžiant ne tik prieš pirmojo ketverto komandas.

“Sūduva” mušė visiems lyderiams. Deja, per trečias rungtynes praleido triskart daugiau nei per pirmas dvi.

Štai tokia paprasta matematika ir prastų rungtynių priežastis. Kadangi “Trakai” greitai pelnė įvartį – galėjo lengvai “Sūduvai” primesti savo žaidimą

 

Trečia priežastis: Nulinis puolėjas

Tomo Radzinevičiaus – nemaža bėda. Na, nėra tai labai didelė bėda – savo įvartį “Sūduva” įmušė ir šiandien.

Deja, reikia pripažinti, kad Laukžemis šiandien buvo vienas prasčiausių komandos žaidėjų.

Turėjo bent tris puikias progas, tačiau nė karto nesugebėjo tinkamai į vartus mušti. Visą kitą laiką lošė stovėdamas.

Mobilumo trūkumas priešininko baudos aikštelėje šiandien buvo viena iš esminių “Sūduvos” problemų. Koks Baranovskis ar Veliulis kruta krašte, o Laukžemis su Kecapu tiesiog stovi ir laukia. Jokio judesio, jokių įkirtimų, jokios pagalbos kolegoms. Stovi ir laukia baliono.

Kecapui priekaištauti nelabai ir gali – tas bent jau gynyboje atitidirbo ir įvartį įmušė. O va Laukžemis “Trakų” vartams nekėlė jokio pavojaus.

“Sūduva” ir šiandien parodė, kad gali ir moka žaisti judriai, trumpais greitais perdavimais ir būriui žaidėjų dinamiškai judant ir keičiantis vietomis. Buvo keletas tokių atakų pirmam kėlinį, buvo jų ir antrame.

Tačiau didesnę laiko dalį “Sūduva” atakuoja stovėdama.

Didžiausia bėda, jog matosi, kad taip yra ne dėl to, kad žaidėjai tinginiautų. Taip yra dėl to, kad nėra derinių, kad žaidėjai tiesiog nežino, ką daryti.

 

Valentin Baranovskij

Valentin Baranovskij – tuoj bus įvartis

 

 

Baranovskis šiandien buvo vienas geresnių. Tačiau ir jis stovėjo pernelyg daug. Juk į rungtynių pabaigą keliskart parodė, jog labai lengvai gali Šilėną apibėgt.

Deja, visais atvejais jis jį apeidavo. Ir nė karto nepabandė užbėgti anam už nugaros be kamuolio. Dėl panašios daugumos žaidėjų laikysenos dauguma “Sūduvos” atakų atrodė labai statiškos.

Ir keisčiausia būdavo, kai pagaliau chebra imdavo ir sužaisdavo tiesiog tobulai.

Papriekaištavęs puolimui, vis tik norėčiau grįžti prie to, apie ką jau buvo rašyta. Nors atakavo “Sūduva” statiškai, tačiau savo progų normą susikūrė ir netgi įvartį įmušė. Vadinasi, visa bėda yra tame, kad prastai gynėsi ir per daug praleido.

 

Keli lašai optimizmo

Taip, Karolis Laukžemis pasirodė prastai. Čia jau teks treneriui spręsti, ką tokioje situacijoje daryti.

Galima Karoliui suteikti daugiau šansų. Juk neretai nutinka, kad žaidėjui įsibėgėti reikia daugiau laiko. Tiesa ir ta, kad, pavyzdžiui, Tamulevičiui pernai net ir tiek galimybių nebuvo suteikta.

Kitas kelias – eksperimentuoti. Puolėju gali žaisti Kecapas. Chvedukas. Pavlovičius. Aišku, Pavlovičius, panašu irgi traumuotas. Gaila, kad komanda vis pamiršta mus informuoti apie kai kurių žaidėjų būklę.

Visi kiti “Sūduvoje” išrodo pakankamai gerai. Tereikia tik geresnių, kokybiškesnių jungčių.

Baranovskis puikiai parodė, kad žaisti yra pasirengęs. Jis iš tikro nusipelno daugiau laiko. Gerai atrodė ir Šoblinskas. Ir vėl – tai yra žaidėjas, kuris lengvai ir tinkamai gali įsilieti į žaidimą.

Labai maloniai nustebino Domantas Antanavičius. Jei pernai šis jaunuolis buvo toks kamuolio bijantis “strakalas-makalas”, tai šiandien jis žaidimo visiškai nepagadino. O juk jo pozicija – aikštės vidurys – yra viena iš sudėtingesnių.

 

Algis Jankauskas

Algis Jankauskas atakuoja

 

 

Patiko ir Jankausko pyktis rungtynių pabaigoje. Kai Laukžemį barė. Ir kai, nusivylęs nepakankamai agresyviais veiksmais puolime, ėmė pats lįsti į priekį.

Tokių situacijų šiaip jau nesinorėtų matyti – kai vidurio gynėjas pozicinės atakos metu lošia atakuojančio krašto saugo vietoje. Tačiau šiandien būtent tokios provokacijos ir reikėjo. Galbūt Jankauskui kantrybė galėjo baigtis anksčiau. Tada galbūt “Sūduva” dar būtų turėjusi kokį šansą.

Taigi, viskas – savo vietose. Laukiam kitų rungtynių.

Tags Trakai

Pasidalink su draugais:

38 koment.

Komentuok!
 1. h 2016, gegužės 8 | 03:33 Atsakyti

  Zaidimo bangavimas kaip juroj. Geros rungynes su Zalgiriu ir visiskas pasivaiksciojimaa su Trakais.. Gal serbai turi susidare lentele su kuo kovoti o su kuo ne kad izimti atitinkama vieta?

 2. arve 2016, gegužės 8 | 10:59 Atsakyti

  Auksas siemet, kito tikslo nera. Ketvirtu jau buvo Traku ivarciai ir su Suduva ir su kitomis tiesiog daug sekmes. Netikiu, kad jie atitruks.

 3. Meistras 2016, gegužės 8 | 12:31 Atsakyti

  Akivaizdziai truko greicio. Bet ne Trakai zaidzia su paciomis stipriausiomis trimis komandomis is eiles. Pergale pries Zalgiri daug jegu pareikalavo, o dar iskrites Tomas ir Pavlovicius daug itakos padare. Trakai buvo ipyke po 2ju nelaimetu varzybu pries autsaiderius,tad buvo tikrai motyvuoti irodyt, kad tai tik atsitiktinumas, pakliuvom ant suzeisto zveries. Juk tai isties gerai zaidzianti komanda, o ir progos isnaudotos sakyciau idealiai.
  Kas siek tiek dziugino, tai kad Suduva vistiek kovesi net ir smarkiai i kaulus gaunant, Jankausko pyktis rodo jau sioki toki Suduvos mentaliteta. Pastebejau kad daug iniciatyvos emesi butent Kecapas, tai zaidejas su mentalitetu, nors daznai ir keisknojamas. Antanavicius isiliejo gerai i zaidima, lose drasiai, aisku matosi jo sudejimas toks, kad baisu kad jo kas nors nesulauzytu, bet is sio vaikio gali kazkas isaugti.

 4. KestasSTPFL 2016, gegužės 8 | 16:25 Atsakyti

  Reikia pripazinti jog Trakai demonstruoja graziausia ir kokybiskiausia futbola nuo „legendinio“ Zalgirio laiku. Nei FBK, nei Ekrano, nei Zalgirio, nei Vetros auksiniais laikais kamuolys nejudedavo taip graziai ir tiksliai tarp zaideju ir grandziu. Beveik kiekviena kontraataka baigiasi pavojingu smugiu. Atrodo jog zaidejai skrenda, su polekiu. Grazu ziuret. Suduva nezaide ypatingai blogai, bet viskas per „darba“, viskas sunkiai…Blogiausia tai paskutine stadija, kamuolys atkeliauja iki baudos aiksteles ir…nera kur ji det, jokio puoleju judesio, improvizacijos, niekas nenori smugiuoti is 15-20 metru. Butinai reikia vieno ar net dvieju puoleju. O apie Trakus tai tiek, gaila man sios komandos, negali jos Trakai islaikyti. I namu rungtynes ateina apie 50 zmoniu, apgailetina. Greitai ji taps Vilniaus Trakais. Nelabai suprantu ir Vilnieciu. Miestas su apie puse milijonu gyventoju, bet futbolas, kokybiskas futbolas niekam nerupi. Nereikia buti fanu atsivesti sunu i futbolo stadiona…Eh, nera Vilniuj tos futbolo kulturos.

 5. Jonas | SDV 2016, gegužės 8 | 17:11 Atsakyti

  Matai, vilniečiams reikia apie tą futbolą kažkaip pranešt. O tas kol kas nelabai pavyksta net ir Žalgiriui. Čia tau ne Marijampolė, kur pusė miesto turi kokių nors, kad ir labai senų ryšių su komanda (ar koks kaimynas lošė ar bendradarbiavo sūnus), o ir pačius žaidėjus mieste pamatyt nesunku.

  Iš kitos pusės – vilniečiai tuoj pat suspurda, kai Žalgiris Čempionų lygoj žaidimus pradeda. Vadinasi, potencialo yra. Didžiausia problema – niekinis Žalgirio marketingas. Taip, jie daug ir kokybiško turinio apie komandą pagamina. Tačiau visas tas turinys eina „tikintiesiems“ – žmonėms, kurie ir taip Žalgirį seka. O va apie naujus stadiono lankytojas chebra nė trupučio negalvoja – ką geriausiai įrodo kasmet vis kylantys nesusipratimai su abonementais.

  Trakai apskritai jokio judesio nedaro. Todėl tikėtis, kad jų rungtynių lankomumas išaugs per artimiausią dešimtmetį – jokių šansų. Vilniečiui nėra jokios priežasties į Trakų rungtynes vaikščiot. Net jei komanda lošia dailiausią futbolą lygoje. Juk per telika visada gali ką nors dailesnio pažiūrėt.

 6. Meistras 2016, gegužės 8 | 17:31 Atsakyti

  Vilnius turi savo komanda – ZALGIRI. Trakai taip sakant yra fake Vilniaus komanda. Vilniuje daug zmoniu mylinciu futbola, bet tai nebutinai turi viskas buti aplink Zalgiri ir Trakus. Kaip sake Semberas, gal pirma nuvalykime kedes stadione? Apie Trakus apart zaidimo nelabai ka ir yra kalbet. Manote ta komanda gyvuos 10 metu? As nesuprantu isvis kokiu tikslu ji sukurta, mat milijonierius isigeide paturet zaisliuka, pamete pinigus ir stai komanda, o kas jam is jos? Jis koks Traku miesto bajoras, kuri visi zmones gerbia? Kiek girdejau tai baltarusiu naftos magnatas…
  O i Traku varzybas ir susirenka tik atskiru zaideju gerbeja,seimos nariai, o ne visos Traku komandos. tad tiesa pasakius man nelabai ir skauda kad ji laimetu nors ir cempionata, nes tuom dziaugtis nera kam, o dirbtinai iskeltas stiprus priesininkas naudingas LTu futbolui, dar jeigu i ji pinigu investuos daugiau,nuo to tik bus geriau A lygai.

 7. KestasSTPFL 2016, gegužės 8 | 17:52 Atsakyti

  Sutinku su apibendrinimu. Man, kad ir kaip nenoriu, persasi mintis kad Traku laukia tokia pati pabaiga kaip ir Rudiskiu Vetros. Kai investuotojuj nusibos „zaisliukas“, pasibaigs ir Traku projektas. Lemtis aiski, klausimas tik kada.

  Is salies ziurint, pakilus A lygos futbolo lygiuj, visiskai nepakilo, futbolo kaip sou verslo administravimas. Net ir Zalgirio, kuris biudzetu zenkliai lenkia kitas komandas. Marketingas nulinis, estetinis poziuris taip pat. Juk negali Zalgiris dziaugtis kai i lygos rungtynes ateina 100 o i cempionu lygos 4000 ziurovu. Zalgiris, ir joks kitas lietuvos klubas niekada neisiterps i europos futbolo elita. Lietuvos futbolas turi buti pastatytas ant A lygos peciu. Visi matom kad potencialo yra, zaidimas ir kokybe zenkliai gereja ir be milijoniniu investiciju.

  Is kitos puses, ir lietuvos futbolo gerbejai galetu nusileist is padebesiu. Nebutina komanda aktyviai palaikyti kad ateit i stadiona. Siandien per Zalgirio-Utenio transliacija matau kad oras geras, saulute sviecia, kas gali buti geriau nei praleist pora valandu stadione, net ir tokiame netikusiame kaip vetros.

 8. Anonimas 2016, gegužės 8 | 19:59 Atsakyti

  Manau žiūrovų skaičius priklauso ir nuo lygos įvaizdžio. Pavyzdžiui, Trakai, žaisdami Europos lygos atrankos rungtynes prieš farerų klubą, kuris turbūt kokio Utenio lygio, surinko apie 1500 žiūrovų.

 9. Jonas | SDV 2016, gegužės 8 | 22:06 Atsakyti

  Čia ir sunku, bet ir paprasta. Marketingas eis šuniui ant uodegos, jei neturėsi aiškaus ir konkretaus verslo tikslo. Žiūrint tiek į lietuviškas komandas, tiek ir į lygą ar LFF, jokio verslo tikslo nesimato. Sapalionių apie tai, kad 2020 metais futbolas bus populiariausias sportas Lietuvoje tikslu laikyti nederėtų (gali būti, kad ir šiandien futbolas yra populiariausias).

  Kalbant dar paprasčiau – kol Lietuvos futbolo klubams nerūpės pinigai, kuriuos gali gauti iš bilietų ar atributikos pardavimo, tol tribūnos ir netaps užimtos. Juk jei savo prekės nesiūlai – tai niekas iš tavęs jos ir nenupirks.

 10. Anonimas 2016, gegužės 9 | 00:20 Atsakyti

  Kitas dalykas, kad ties marketingu turi dirbti profesionali sios srities komanda. Zinant Lietuvos futbolo klubus, kurie gaili nusamdyti papildoma specialista savo komandai, kuris naudos inestu daug daugiau , nei isleisti papildomi finansai. Tai apie marketingine puse isvis patyleti galime. Marketingui yra daug galimybiu, jeigu neklystu Mr. POP buvo parases ne viena is ju praeito ar uzpraeito sezono rasinyje, taciau tam reikia zmoniu, ir velgi kazkiek finansu, kurie manau atsipirktu. Marketingas siais laikais neatsiejama verslo dalis, bet dar daugeliui nesuprantamas dalykas.

 11. Ponulis 2016, gegužės 9 | 11:24 Atsakyti

  Vilniuj ir taip yra kas veikti be futbolo. Marijampolėje ir kituose mažesniuose miestuose ir miesteliuose yra atvirkščiai. Spėju, kad Trakai žaisdami Trakuose surinktų daugiau žmonių, nei Vilniuje. Atsimėnat Vėtra, kai žaisdavo ne Vilniuje, o Rūdiškėse?
  Pamenu kai auksiniais FBK laikais, mokykloje gaudavome karts nuo karto bilietų į varžybas for free. Eidavom visada ir visi, kas gavo, o kas negavo prie kompanijos nusipirkdavo. Vėliau patys pirkdavome, nes kažkaip užkabindavo tas futbolas. Arba IKI parduotuvėse perkant už kažkokią tai sumą, gaudavom bilietų.
  Visa tai yra populiarinimas investuojant pinigus ir laiką, bet nereikėtų čia ieškoti sekmės receptų, nes reikia turėti strategiją ir tikslą, kuris būtų išmatuojamas.
  FBK pasirinko tikslinę grupę – vaikus ir paauglius, kurie neturėjo daug pinigų, norėjo juos įpratinti prie stadiono. FBK neliko, o aš važiuoju į Marijampolę, nes pripratau.

  • Juozas 2016, gegužės 9 | 12:19 Atsakyti

   Ponuli, čia gal ne konkrečiai jums, bet tiems kurie mėgsta tą frazę „Vilniuj ir taip yra ką veikti“. Tą patį galima girdėt ir krepšinio lankomumo diskusijoj tarp Kauno Žalgirio ir Vilniaus LR. Vilniečiai mėgsta teisintis mažu savo miesto komandų lankomumu „turėjimu ką veikti“. Nes mažesnis lankomumas nei kitų miestų juos kažkodėl įžeidžia, tai jie ištraukia šitą „kortą“. Atseit jau Kaune tai nėra ką veikti? 😀 Vilnius tiesiog pasaulio pramogų sostinė, ne kitaip! Mažas lankomumas sostinėj yra dėl dviejų priežasčių. Gal tiesiog laikas tokiems ponams susivokti, kad Vilnius nelygu vilniečiai, t.y. kad daugybė, gal pusė gal dar daugiau (galbūt mažiau), statistikos nėra, bet visi tą puikiai suvokia, kad Vilniuj gyvena žmonės suvažiavę iš kitų miestų, kurie nėra tikri vilniečiai, ir jiem gal sunku rasti identitetą su vilniaus komandomis? Dar viena priežastis – Vilniečiams tiesiog sportas neteikia tiek reikšmės ir reikia su tuo susitaikyt, o ne užrietus nosį kartot tą pasakėlę apie turėjimą ką veikti. Nes tie žmonės, kurie tai sako, turbūt per savo gyvenimą 30 km nuo savo miesto nėra nukeliavę.

   P.S. Sakai spėji Trakai žaisdami Trakuose surinktų daugiau žmonių? 😀 Manau net spėti nereikia :)

   • carlos 2016, gegužės 10 | 20:40 Atsakyti

    „daugybė, gal pusė gal dar daugiau “ geras kliedesys bent pats tiki? na taip yra studentai yra kažkokių dar atvykėlių bet pusė? blin 300 stukų? iš kur ? na pvz., bendradarbių pas mane 20 vienas iš jų ne vilnietis…(nebent tu čia laikai atvykėliai tuos, kurių ten tėvai ar seneliai atsikraustė, tokių tai tikrai daug)

 12. griezhtas 2016, gegužės 9 | 14:56 Atsakyti

  Pvz. visai nebloga Sūduvos politika, nežinau ar ji taps nuolatinė, buvo įleisti į paskutines varžybas du autobusus kareivių (kaip suprantu šauktinių), tikrai tikiu, kad bent pora iš to būrio pajautę atmosferą užsikabins, plius tai tvarkinga publika, kuri neprišiukšlins ir kitokių nuostolių nepridarys

 13. Anonimas 2016, gegužės 9 | 15:22 Atsakyti

  Grįžtant prie temos – aš asmeniškai labai labai didelį pliusą dėčiau Antanavičiui. Jaunas, atrodo turėtų kojos linkt debiutavus per centrinę aukščiausios lygos turo dvikovą. Bet priešingai – jaunuolis ne tik kad vagos negadino, bet dar ir elgėsi itin drąsiai. Šaunuolis! Puolėjas turi būt nepaisantis jokių autoritetų, elgtis agresyviai ir sprendimus priimti staigiai. Jei visa tai ką šeštadienį matėm aikštėje matysim ir toliau, neabejoju, tik laiko klausimas, kada jis vienas geriausių Lietuvos puolėjų. Svarbu tęst ta linkme

   • Anonimas 2016, gegužės 9 | 15:53 Atsakyti

    Tikrai. Kad šeštadienį lošė po puolėju, tai matėsi. Kažkaip net nepagalvojau, kad toks gan smulkus gali būt centro saugas playmeikeris.
    Esmė ką norėjau pasakyt: patiko tos keliolika minučių kol jį mačiau aikštelėje. Jei taip tęs, ir netingės dirbt – eis toli.

 14. Jonas | SDV 2016, gegužės 9 | 20:11 Atsakyti

  Yep, taip pat nepamirškime, kad šis jaunuolis ko gero kitokio tipo rungtynėse ir nėra žaidęs – kiek pamenu pernai jį taip pat kažkodėl leisdavo tik prieš Žalgirį

  • Anonimas 2016, gegužės 16 | 15:55 Atsakyti

   na šio sezono ne Sūduvos darbai, ne tik video, bet ir niekiniai tekstai ir kiti sprendimai (kurių ir taip mažai), rungtynių aprašymas būna iš penkių epizodų trumpo apibūdinimo ir viskas, jau prieš gerą mėnesį nustojau lankytis svetainėje, nes tiesiog nervas paima pamačius tokius „darbus“

  • s 2016, gegužės 18 | 21:28 Atsakyti

   Tu galvoji, kad ten kažkas geriau? Surinkti atmatos kaip Beniušiai, veteranai, kurie turėtų pagal viską jau seniai pabaigti karjerą/jaunimas, kuris Sūduvoje nieko neparodė ir Sūduvos buvusieji, kurie dar labiau grybo pripjaudavo negu šiandien Isoda.

 15. s 2016, gegužės 18 | 21:27 Atsakyti

  Kuo skiriasi Murauskas ir aš? Muraukas nieko nedarys, aš pasamdyčiau žmogų, kad nušautų serbą ir užsibaigtų už tokius išsipisinėjimus, tai nachui tada Matuzo neišleido jeigu nori galva ir aukšto žmogaus? :DD

 16. s 2016, gegužės 18 | 21:36 Atsakyti

  Turiu taktika kaip atspeti ar Suduva prapis pries autsaiderius, tiesiog paklausykit pries diena varzybu komentaro is zaideju ir jei pasakys, atsipalaidavome, pailsejome, pertrauka buvo i nauda – tai statykit uz tai, kad pralos musu jurgiai

 17. http://shttp.space/hilton.com 2016, rugsėjo 7 | 05:45 Atsakyti

  Ruby Ruby Ruby… Trouble is your middle name! little or big… you know how to find it, cause it, dish it… yes, that would be a huge gap in not including a heaping dish of trouble in their next beach vacation. in fact, perhaps you should um, let them know how you feel? tee hee…

Naujas komentaras