Admir Kecap

13: SŪDUVA 1:0 KAUNO ŽALGIRIS

Puikiai antrą ratą pradėjusi ir į prizininkų trejetą smagiai įsiterpusi “Sūduva” labai greitai sugrįžo į sau įprastą keistų rungtynių kelią ir vėl standartiškai “įsitvirtino” ketvirtoje vietoje. Po pergalių prieš du lyderius atrodė, kad per likusias tris rato rungtynes “Sūduva” galės ramiai įtvirtinti pasiektą rezultatą ir ramiai naujos lyderių serijos trečiojo rato pradžioje.

Deja, “Sūduva” šiandien ir vėl – besivejančių vaidmenyje. Velniškai sudėtinga pozicija, kuri eliminuoja bet kokios klaidos galimybę. Juk kai vejiesi stiprias komandas, kurios laimi praktiškai viską, vienas kluptelėjimas tave gali numesti už nepasiekiamos ribos.

Būtent su tokiomis nuotaikos šiandien neišvengiamai į stadioną išėjo ir “Sūduva”, ir komandos gerbėjai. O juk žaisti reikėjo su komanda, kuri, nepaisant lygos vadovų pastangų, vis tik labai greitai iškeliavo į garantuoto autsaiderio poziciją. Akivaizdu, kad “Kauno Žalgirio” likimas šių metų A lygoje – kovoti su “Uteniu” dėl paskutinės vietos.

Ir jei mes liejame ašaras dėl Radzinevičiaus, Pavlovičiaus ir Švrljugos traumų, tai “Kauno Žalgiris” šiandien į startą du vidurio puolėjus leido ne todėl, kad planavo prieš “Sūduvą” laimėti, o dėl to, kad daugiau leisti apskritai nėra ką. Rungtynių komentatorius žodžiai – visi šiandienos “Kauno Žalgirio” atsarginiai vakar lošė Pirmos lygos rungtynes.

Baimė buvo tikra. Rungtynės ir vėl buvo velniškai sunkios. Tačiau šį kartą “Sūduva” nenuvylė. Gynyboje klaidų nepridarė, įvartį įmušė, tris taškus pasiėmė. Ir jau dabar yra surinkusi vienu daugiau, nei per visą pirmą ratą.

 

Ir vėl vangus startas

Nepaisant įvairių praeitų rungtynių emocijų, šiandien startinėje sudėtyje jokių keistenybių nepamatėme. Laukžemis ir vėl tapo puolėju, o Jablanas – vidurio gynėju. Šį kartą – kartu su Jankausku. Skirtumas nuo praeitų rungtynių – Janušauskas vietoje Baranovskio.

Tiesą pasakius, ir rungtynės prasidėjo labai panašiai – energingomis “Sūduvos” atakomis. Kauno komanda mėgino kontratakuoti, tačiau toli gražu ne taip sėkmingai, kaip tai dar neseniai čia darė “Stumbras”.

Štai maždaug taip vyko pirmo kėlinio pusvalandis. Jo metu “Kauno Žalgiris” dar mėgino mėgino atakuoti, šiek tiek palaikyti kamuolį. Vėliau, pamatę, kad nieko gero priekyje sukurti nepavyksta, visi draugiškai atsitraukė prie savo vartų ir žaidimas sustojo.

Pirmo kėlinio “Sūduvos” spaudimas labai daug nedavė – keletą pusprogių. Ryškiausios jų – Chveduko išėjimas vienas prieš vieną (po priešininko klaidos) ir – galbūt – Laukžemio smūgis iš dešinio baudos aikštelės kampo. Abi šios situacijos buvo atliktos tradicinių Lietuvos futbolui būdu – Chvedukas tiesiog lėkdamas lyg akis išdegęs įsirėžė į vartininką, o Laukžemis kalė labai stipriai, bet tiesiai į vartininką.

 

Valentin Baranovskij

Žaidėjas, kurio labai trūko pirmame kėlinyje

 

Viskas būtų neblogai – jei tik tokių situacijų būtų ne dvi, o bent šešios – turint omeny, prieš kokį varžovą yra žaidžiama.

Keletą neblogų epizodų sulošė Kecapas. Deja, ir čia didžioji bėda buvo ta, kad Kecapas puikiai atlikdavo pradinį situacijos etapą perimdamas kamuolius ar apeidamas varžovus, tačiau perdavimo ar smūgio stadijos taip ir nepasiekdavo.

Tiesą pasakius, per pirmą kėlinį tik Kecapą ir tegalima išskirti. O jei jau visai atvirai – tai gal net drįsčiau pasakyti, kad pastaruoju metu Kecapas apskritai yra ne tik vienas ryškesnių komandos žaidėjų, bet pretenduoja į lyderio poziciją.

Prisiminus praeitas rungtynes, pirmu kėliniu galima net pasidžiaugt – “Sūduva” nepraleido. Tačiau reikia pripažinti, kad “Kauno Žalgiris”, net ir žaisdamas dviem puolėjais, įmušti nelabai norėjo.

O va atakoje mūsiškiams labai trūko klasikinio komplekto – greičio, minties ir personalinės individualių žaidėjų iniciatyvos.

 

Antroji dalis – ar “Sūduva” gali šiuo metu laimėti?

Be abejo, štai toks paprastas buvo antro kėlinio klausimas, nepaisant to, kad į medalius pretenduojanti komanda lošė prieš akivaizdų lygos autsaiderį.

“Sūduva” kėlinį ir vėl pradėjo aktyviai. Kelias pusproges sukūrė per pirmas penkias minutes. Buvo situacija, kai Kecapo smūgį blokavo gynėjai. Buvo Jablano iššvaistytas geras baudos smūgis. Beje, šio baudos smūgio autoriumi iš esmės buvo Laukžemis, kuris laimėjo aukštą dvikovą ir labai tiksliai numetė kamuolį įbėgančiam Chvedukui, kuris ir buvo be ceremonijų nugriautas.

O va kad devintą kėlinio minutę po kampinio sugebėjo neįmušti Velička ko gero reiškia, kad futbolo dievai šiuo metu blankiai lošiančiai “Sūduvai” yra nepaprastai palankūs.

Ir kai kamuolys ėmė vėl pernelyg ilgai užsilaikyti aikštė viduryje, o mums ėmė vaidentis nuobodus pirmo kėlinio scenarijus, situacija pasikeitė iš esmės.

“Kauno Žalgiris” visiškai atsitraukė prie savo vartų ir akivaizdžiai paduso. “Sūduva” užmetė malkų ir sukūrė milijoną progų. Įmušti turėjo/galėjo ir Laukžemis, ir Chvedukas, ir Baranovskis, o Veliulis – bent pora kartų.

Pagaliau pamatėme padorią “Sūduva”, kuri pagaliau sulaukė savo šanso šiose rungtynėse.

 

Nermin Jamak

Šį kartą Jamako sąskaitoje – rezultatyvus perdavimas, sukūręs progą iš tikro rezultatyviam perdavimui

 

Puikus Jamako tolimas perdavimą į kraštą Baranovskiui. Šį Jamako perdavimą norėčiau parėžti, nes šis žaidėjas per rungtynes panašių pasų atlieka daug. Dauguma jų būna ne iki galo tikslūs. Tačiau futbolo tiesa yra ta, kad pakanka vieno sėkmingo karto, kad rungtynių situacija apsiverstų aukštyn kojomis.

Tuomet jau Baranovskis (neseniai pataikęs į virsptą) viską atliko puikiai – geras buvo ir judesys, ir perdavimas. O Kecapas tapo vienu iš nedaugelio šios dienos “Sūduvos” žaidėjų, pataikiusių į vartus.

Vėliau rungtynių scenarijus nesikeitė – “Sūduva” atakavo, galėjo dar bent tris įvarčius įmušt, o “Kauno Žalgiris” mėgino nuo aikštės vidurio kelt balionus į “Sūduvos” baudos aikštelę.

Sunkiai pradėtas darbas buvo sėkmingai atliktas. Trys taškai yra. O visa kita – nesvarbu.

 

Labai protingos išvados

Nepaisant to, kad rungtynes prieš vieną silpnesnių lygos komandų buvo labai sunkios, “Sūduva” vis tik pasiėmė tris taškus. Pamenate? Pernai buvo labai panašios rungtynės namuose su “Granitu”. Ir tuomet laimėta vienu įvarčiu šiaip ne taip. Tačiau to pakanka, kad kai kuriuos niuansus pamirštume. Štai kokios yra šios dienos išvados:

 1. Pergalė labai svarbi ir dėl to, kad komanda sau įrodė, kad laimėti galima ne tik tuomet, kai aikštėje yra Radzinevičius.
 2. Nepaisant to, kad rungtynės ėjosi sunkiai, “Sūduva” nenutrūko nuo grandinės. Ir treneris, ir žaidėjai ramiai laukė savo progos. Gali sakyt, kad įvartis buvo įmuštas tuomet, kai priešininkas jau buvo visai nusivaręs nuo kojų, tačiau juk tame ir yra “laukimo” prasmė – ramiai lošti ir tikėti, kad nuolat atakuojant priešininkas vis viena suklys.
 3. Štai tokį žaidimą ir vadinu protingu – pirmiausia pasirūpini, kad priešininkas nieko negalėtų nuveikti nei aikštės viduryje, nei prie savo vartų. O tada ramiai sulauki savo šanso. Būtent taip “Sūduva” turėtų lošti tol, kol į komandą negrįš traumuoti žmonės.
 4. Praeitas rungtynes iš tikro derėtų pamiršti ir viltis, kad šitas košmaras daugiau šiemet jau nebepasikartos. Jei nebūtų anų rungtynių – daugelio žaidėjų šiandieninį pasirodymą vertintume kitaip. Net ir to paties Laukžemio, kuriam šiandien tegali priekaištauti dėl to, kad neišnaudojo 2-3 jam sukurtų progų. Tačiau esmė ta, kad tų progų jis turėjo.
 5. Kecapas iš tikro šiuo metu yra vienas ryškesnių komandos žaidėjų. Dėsninga, kad būtent jis ir įmušė. Tačiau Kecapo nederėtų laikyti aikštės krašte. Ten jis – visiškai nematomas. Kol aikštėj nebuvo Baranvoskio, dešinys kraštas buvo visiškai negyvas, o visi ryškesni Kecapo epizodai kildavo arčiau baudos aikštelės vidurio.
 6. Faktas – nors kai kur žaidėjų trūksta, kai kuriose kitose pozicijose “Sūduva” jų turi per daug. Tai – trenerių galvos skausmas.
 7. Todėl ir manau, kad Baranovskis turi tapti starto žaidėju. “Sūduvoje” šiemet nėra žaidėjo, kuris dešiniame krašte sugebėtų lošti taip efektyviai. Per ketverias rungtynes Baranovskis sužaidė 200 minučių ir spėjo atlikti du gerus rezultatyvius perdavimus. O tai – didesnis rezultatyvių perdavimų dažnis, nei Jamako, kuris tokių perdavimų atliko komandoje daugiausiai (4).

O dabar mūsų laukia ilgos savaitės ir labai mažai futbolo. Iki birželio 18 d. „Sūduva“ sužais tik dvi rungtynes. Tikėkimes, kad iki to laiko visi ligoniai pasveiks. O tada prasidės įdomioji sezono dalis – birželio 20 d. bus traukiame Europos lygos burtai.

Pasidalink su draugais:

65 koment.

Komentuok!
  • Aurimas B. 2016, gegužės 22 | 00:34 Atsakyti

   Ačiū dar kartą už pasitikėjimą, bet futbolas.lt nėra lygu Budraičiui. Galiu pradžiuginti/ nuliūdinti, kad šiandien Budraitis į f.lt apskritai įdėjo tik vieną žinutę (apie futbolą Gruzijoje), o Sūduvos rungtynių net nematė. Dėl to ir atvyko paskaityti čia, kas įdomaus ten darėsi.

 1. Meistras 2016, gegužės 22 | 00:30 Atsakyti

  Neveltui Jamako perdavimas isskirtas, tikrai grazus, puikiai mate kad Baranovskis pradeda spurtuot ir idealiai imete kamuoli, o ir Kecapas graziai sove priekin. Tiesa pasakius didzioji dauguma keike Kecapa, ir nuolat primesdavo jam trenerio nuolankuma. Taciau tai isties darbstus zaidejas, ir jeigu jis taip treniruotese dirba, tiesiog negali jo neleisti i aikste. Tik klausimas kaip su juo elgtis, jis gerai kovoja 2ame aukste, gerai kamuoli valdo, gali apsivaryt ir keleta zaideju, tai kur ji grust? o del Baranovskio, as sakyciau, kad kaip tik yra gerai leisti ji 2ame kelinyje, kuomet priesninkai nusilakste, tuomet Kecapa galima stumti link vidurio, ir kraste igauti didelio greicio, ypac losiant su silpnesnemis komandomis.

  • S 2016, gegužės 22 | 02:16 Atsakyti

   VA VA VA. Ir manau Kecapas yra vienas iš geriausių įvarčius mušiančių iš Sūduvos be Radzinevičiaus, nes grynai nėra kam mušti, kartais veliulis, kartais chvedukas, bet pagrinde radzinevičius. O baranovskis pamenu kiek kartų gerai buvo išėjęs vienas prieš vieną per vienas rungtynes žiūrovai dejavo pamenu, nes tiesiog neįmanoma buvo neįmušti kaip dabar ir Laukžemis, paimk kokį iš stumbro, kauno žalgirio ar dar kokios lievesnės komandos ir tie įmuša tik mūsų kažkokie stebuklingiem reikia 10 šansų, kad 1 įmušti, visados buvo ir bus ta problema, aišku dar anksti sakyti, kad medaliai nuplaukė, bet su tokiu banguotu žaidimu Sūduva toli nenueis, reikia žaisti visados gerai, o ne retkarčiais ar kaip ateina į pabaiga sezonas kaip trenerio pautai ir žaidėjų svyla. Ir tiesa sakant nenoriu, kad Sūduva žaistų europoje šiais metais, nes matosi, kad turi rimtų psichologinių problemų, geriau į alygą susikoncentruoti į medalių kovą, negu europai jėgas švaistytis ir žinant jų galimybes niekados jie geriau nepasirodydavo, net prieš kaimo komandas kaip iš makedonijos gavo malkų per kontraatakas.

 2. Jonas | SDV 2016, gegužės 22 | 08:59 Atsakyti

  Chm, na man pasirodė, kad Baranovskis šiemet lošia kokybiškiau nei ankstesniais sezonais – ypač kalbant apie perdavimus iš kraštų. Sakyčiau, kad dešinys kraštas šiais metais iš tikro pavojingas buvo tik tuomet, kai ten Baranovskis pasirodydavo. O taip yra dėl to, kad jis vienintelis turi greito krašto saugo įgūdžių – visada bando lįst į baudos aikštelę. Kecapui tam trūksta grečio. O Švrljuga, nors ir yra vienas geresnių šiais metais, žaisdamas krašto saugu taip pat dažniau kamuolius atgal atmetinėja, nei arčiau vartų lenda.

  O va Kecapas – iš tikro darbštus žaidėjas. Krūvas kamuolių perima. Ir į smūgio poziciją moka išlįst. Kecapo bėda – ta atkarpa, kuri vyksta tarp perimto kamuolio ir smūgio. Va čia jis velniškai daug kamuolių praranda – arba perlaiko, arba nusprendžia pusę komandos apsivest.

  Paprastai tariant – Kecapas sulošia geriausiai tuomet, kai iškart po puolėju žaidžia. Deja, toje vietoje Sūduvoje ko gero didžiausia žaidėjų konkurencija. Todėl jis ir stumiamas į kraštą, kur būna nelabai matomas iki tos vietos, kol išleidžiamas žaidėjas, kuris gali Kecapą nuo krašto saugo pareigų išvaduot.

  • s 2016, gegužės 22 | 14:08 Atsakyti

   Jo, drįsčiau sutikti, kad Baranovskis pagerėjo šiais metais, bet tik išvardinau jo viena didelė minusą dėl, kurio jis negali būti metamas nuo pirmų minučių – progų realizacija, jis tikrai geras žaidėjas, panašus į Valskį sukuria komandai tikrai daug progų, bet yra visados bet su Sūduvos žaidėjais, vienoje vietoje stiprūs, o kitoje visiški nulinukai.

 3. M 2016, gegužės 22 | 12:09 Atsakyti

  Manau, kad Kecapas ir krašte galėtų būti naudingas tuo atveju, jei žaistų ne kaip tradicinis krašto saugas, kilnojantis kamuolius į baudos aikštelę, bet dažniau paskutiniam aikštės trečdalyje įkirdinėdamas iš krašto link vidurio. Turint dešiniam krašte Andro, kuris pulti tikrai nevengia, o ir paskersuoti turi sugebėjimų, Kecapas drąsiai galėtų šią funkciją anam perduoti, o pats dažniau įkirtinėtų į centrą, taip ir Andro erdvės atlaisvindamas, ir Radzinevičiui šiek tiek padėdamas, nes vienas papildomas žmogus baudos aikštelėj visada yra didelis pliusas. O šiaip pritarčiau, kad konkurencija po puolėju yra nemaža, ir nesinori sodinti nei Pavlovičiaus, kuomet jis sveikas, nei Kecapo, nei kokio nors Chvedo. O Baranovskis būtų puiki alternatyva tuo atveju, jeigu klasikinis krašto saugas būtų naudingesnis konkrečioms rungtynėms ar konkrečiai rungtynių situacijai.

 4. s 2016, gegužės 22 | 14:11 Atsakyti

  Dar nesuprantu kaip Radzinevičiaus neima į rinktinę, nuo jo visa Sūduva priklauso, norėčiau pamatyti kiek jis įneštų rinktinėje su savo patirtimi ir sugebėjimais kaip priimti kamuolį palaikyti jį, atiduoti pasą. Trūksta net labai tokio tipo puolėjų jis vienas iš labiausiai sukomplektuotų, bet jau aišku metai irgi ne tie, bet vistiek manau, kad Jankauskas daro didelia klaidą neimdamas jo, nes dabar jau parodo kokia Sūduva yra bedantė be jo, tarsi kažko trūktų kaip pamenu praito sezono pradžioje Vaskela iškrito ir vidurys buvo nulis iki tol kol Jamaką gavome, dabar iškilo kita bėda – puolimas. Chvedukas tiesiog wow nustebino, tikrai žaidžia labai labai gerai, panašėja į tą Chveduką kur Lietuvos rinktinėje žaisdavo, net gal patobulėjo, nes pasai labai kokybiški pasidarę nechvedukiški ir manau jis labiausiai tiktų vietą dalintis su Kecapu po puolėjo, jo ne vieta viduryje, jis labiau atakuojantis saugas.

  • Veliulis 2016, gegužės 22 | 14:12 Atsakyti

   Veliulis irgi rodo Veliulio atbudimo ženklų, per praitas rungtynęs kraštą draskė tik gaila, kad tuose rungtynėse neturėjome normalaus puolėjo, Laukžėmis net į tuščius vartus jaučiu neįmuštų, o ypač su galva visiškas nulis.

 5. Jonas | SDV 2016, gegužės 22 | 14:28 Atsakyti

  Radzinevicius rinktinej? Nejuokaukit. Eikvot energija beprasmiskam Baltijos turnyre – beprasmiska. O kai ateis atrankos laikas, tai juk visi suprantam kad LT rinktinej puolejo funkcija – grynai dekoratyvine. Tai lai grazuolis Spalvis, ‘del saves losiantis’, savo shukuosenas ir demonstruoja. Tiesa pasakius, likau patenkintas kad dabar ne vieno zmogaus i rinktine nepaeme. Pamatysit kaip Sarsanija ir vel bedos kad is rinktines zmones grizta pavarge ir futbola zaist pamirse.

 6. Jonas | SDV 2016, gegužės 23 | 07:02 Atsakyti

  Visų įmanomų pinigų nesurinksi. Geras žaidimas lygoje ir nuolatinis buvimas prizininkų trejete laisvai pinigus už vieną ar du žaidėjus rinktinėje kompensuos parduotais bilietais. Na o tai, kad Sūduvos žaidėjų rinktinės treneriai niekada nemėgo į komandą kviest, o dar mažiau mėgo – pakvietę į aikštę leist – greičiausiai kalba ne apie žaidėjus, o apie prastą Marijampolės LFF skyriaus darbą. Turint omeny visas pastarųjų dešimties metų kalbas apie rinktinės formavimo principus (kai rinktinę formuoja agentai, o ne treneriai).

 7. Varvalas 2016, gegužės 23 | 10:21 Atsakyti

  T. Radzinevičius buvo vertas žaisti rinktinėjė pernai pirmąjį pusmetį. Tuomet Spalvis dar buvo traumuotas, o tas rumunų – kazachų nabašnykas, pastatytas rinktinėje puolėju, per prastas buvo net Sūduvai. Tik du lietuviai – Kochanauskas ir Radzinevičius – tuo laikotarpiu ir lošė, ir įvarčius mušė.Tačiau pankui rūpėjo kiti dalykai ir jų nekvietė. Šiaip liūdna, kad tokio amžiaus Tomas pastaruosius 2-3 metus yra naudingiausias ir rezultatyviausias puolėjas lietuvis, žaidžiantis čempionate.

     • Juozas 2016, gegužės 26 | 11:46

      carlos, nesikabinėk prie žodžių (matau mėgsti), esmę supratom, nes pridėjus jo rezultatyvius perdavimus jis tikrai yra daugiausiai įvarčių sukuriantis puolėjas 2-3 metus.

     • carlos 2016, gegužės 26 | 13:03

      kadangi alygos puslapis yra praktiškai sunaikintas, tai kas kiek atlikto perdavimų 14 metais nebepažiūrėsi…

     • Anonimas 2016, gegužės 27 | 01:27

      Rase ne tik rezultatyviausias, bet ir naudingiausias, net vos atejus i komanda buvo paskaiciuota radzineviciaus nauda minuciu tikslumu :). Sunkiai minti gaudai.
      O koks Zalgiris tai is esmes visus lavonus lietuvius surenka, apart Sembero, nebuvo ir nera jokio ryskaus, issiskiriancio zaidejo kuris komandoje issilaikytu bent 2 sezonus.

 8. Jonas | SDV 2016, gegužės 24 | 12:56 Atsakyti

  aha… o kiti kandidatai pastaraisiais metais irgi labai panašūs – Rimkevičius, Beniušis. Gal dar Šerną su Pilibaičiu prijungt galima – aniedu irgi ne jaunuoliai, o vienas – net ne puolėjas

 9. s 2016, gegužės 24 | 14:48 Atsakyti

  O Jonai siulyciau nebuti savanaudziu ir galvoti tik apie Suduva, reikia galvoti ir apie musu zaidejus, ju karjeras ir panasiai. Taigi rinktine jau rya zingsnis i prieiki, nesvarbu, kad grizta pavarge :)

 10. Algirdas 2016, gegužės 24 | 23:15 Atsakyti

  Gal kas žino, kas per kontingentas už Sūduvos dublerius lošia. Pažiūrėjau II lygos rezultatus, tai Sūduvos B trys rungtynės, trys pralaimėjimai. Ir rezultatai įspūdingi: 3:0, 8:1, 10:2.

 11. Antonimas 2016, gegužės 25 | 15:57 Atsakyti

  Įdomiausia, kad Marijampolėje tikrai labai nemažai vaikų treniruojasi futbolą, o išeina iki Sūduvos lygio tik koks vienas kas trys metai. WTF?

  • s 2016, birželio 8 | 23:25 Atsakyti

   Kaip jonas pasakytu po pralaimejimo nepulkit kritikuoti taip ir as pasakysiu po laimejimo – nepulkit girti. Zaide paprastai taip kaip ir turi buti zaidziama su tokio lygio zaidejais klube, vienas pliusas, kad gerai isnaudojo progas, o buna kartais zaidimu kaip neisnaudoja ir viskas. O nera nieko noreti pries Uteni nukraujavusi smarkiai fredgeimo nera, vaskelos, treneris atsistatydino, dar keliu zaideju nera nepamenu :)

 12. Anonimas 2016, birželio 9 | 09:13 Atsakyti

  Ko gero ankstyva bankė padėjo. Daugeliu atvejų to trūksta, ir jei prieš antro ketverto komandas neįmuša per pusvalanandį, prasideda kažkoks nervas. Jei sausra užsitęsia iki antro kėlinio vidurio – tada jau prasideda panika. O panikuojantis žmogus/komanda visada pasiekia lygiai nulinį rezultatą.

 13. KestasSTPFL 2016, birželio 9 | 16:59 Atsakyti

  Rezultatas dzuiginantis zinant kaip Suduva zaidzia po pertrauku. Pagaliau administracija susiprato ir iterpe draugiskas rungtynes, kad ir su pirmos lygos atstovais. Manau tai dave daug naudos. Sios rungtynes parode jog be jokios abejones Utena bus paskutine. Jokios zaidimo minties, visiskas nulis, atrodo lyg subirus komanda. Kazkoks Granito seselis. Bet kaip sako blogo autorius, „cia ju problemos“, o mes vaziuojam toliau.

 14. Meistras 2016, birželio 9 | 19:39 Atsakyti

  Suduva turi per mazai keitimu. Pavlovicius kada nors gris? labai gaila, pasirode techniskas zaidejas. Su dabartine rotacija nepatrauks tempo. Suduvos zaidejai nejaunikliai.

 15. s 2016, birželio 9 | 23:10 Atsakyti

  Jo atrodo svajoniu scenarijus butu. Dabar praktiskai kaip visi suzaide, 3/4 pergales ir TOP 2 arba netgi pirmoje vietoje suduva galetu buti. Reikia tik nebarstyti tasku pries autsaiderius. Atlanta aplosiame labai palanki komanda siais metais mums jis, kad ir su Trakais pralaimesime ar su Zalgiriu lygiosiomis manau medaliai butu jei tik nebarstytume pries silpnesnias komandas.

  • Anonimas 2016, birželio 13 | 08:38 Atsakyti

   grįžom į akmens amžių… Jokios rungtynių eigos, jokio aprašymo, jokios normalios informacijos… Kas mušė baudinius? Kas įmušė, kas pramušė? Kaip rungtynės klostėsi? Nieko! Atrodo, kad labai svarbi informacija, kas korteles užsidirbo, be kortelių ir Jamako pramušto baudinio – jokių žinių. Svetima gėda apima už tokius darbus.

Naujas komentaras