Admir Kecap

15: LIETAVA 1:1 SŪDUVA

Taip, mažumą buvau atlūžęs nuo lietuviško futbolo. Nors tamstų svarstymai apie tai, kad metraštininkas “užgėrė” – nuoširdžiai pralinksmino. Ne, neužgėriau. Ir braškių nerinkau – paprastai jas perku. Žodžiu, nieko išskirtinio šiame pasaulyje nenutiko – tiesiog buvo tiek mažai laiko, kad teko šį tą aukoti. Reikalai buvo tokie rimti, kad “Sūduva” liko kraštinė. Nemačiau pergalės prieš “Utenį”, o pergalę LFF taurėj prieš „Lietavą“, kaip supratau, matė tik tie, kas stadione buvo.

Tad sugrįžti į A lygą buvo labai smagu. Juolab, kad ir aplinkiniams nusibodo pasakoti, kodėl prasidėjęs Europos čempionatas nesukėlė man euforijos, kuri prisiekusiais futbolo gerbėjais pavertė mažų mažiausiai pusę Lietuvos.  Bet užteks apie niekus – laikas grįžti prie lietuviško futbolo.

 

Pirmas kėlinys

Rungtynės prasidėjo ramiai. To ir buvo galima tikėtis – lauke šilta, o tos pačios komandos prieš pora dienų sužaidė pustrečio kėlinio. Iš pirmo žvilgsnio, “Sūduvos” taktika buvo teisinga. Ramus kamuolio stumdymas aikštės viduryje, verčiant “Lietavos” žaidėjus tuščiai lakstyti.

Visiems aišku, kad “Sūduva” – geriau fiziškai parengta komanda. Todėl ir toks ramus aikštės ir kamuolio valdymas turėjo “Lietavą” nuvarginti tiek, kad anksčiau ar vėliau kristų vienas kitas įvartis. Deja, nepaisant teisingos taktikos, “Sūduvą” ištiko klasikinė šio sezono bėda.

Jos vardas – įvartis lygioj vietoj dėl nedėmesingo žaidimo gynyboje. “Lietavos” žaidėjas atliko puikų perdavimą į priekį, tačiau ten turėjo būti ne prie kamuolio nespėjęs Kecapas, o kas nors iš gynėjų. Štai taip “Lietavos” įvartis privertė pirminę taktiką keisti.

“Sūduva” užmynė ant gazo, o “Lietava” pavargo velniškai greitai. Ir jei kėlinio pradžioje “Sūduva” darė labai daug broko aikštės viduryje, tai vėliau šį darbą perėmė “Lietavos” žaidėjai. O va “Sūduvos” jungtys tapo žymiai kokybiškesnės ir tapo tik laiko klausimas, kada mūsiškiai muš įvartį.

Tiesa, prieš įmušdami, jie sugebėjo padovanoti dar vieną progą “Lietavai”. Tad sakyti, jog žaidimas antroje kėlinio pusėje vyko į vienus vartus nederėtų.  Tačiau “Sūduva” kūrė pusprogę po pusprogės, kol “Lietavos” gynėjai kompensavo “Sūduvos” gynėjų klaidą kėlinio pradžioje.

Veliulio pasas buvo puikus, tačiau įvartį lėmė tai, kad Kecapas galėjo iš poros metrų mušti visiškai laisvas. Po to buvo dar keletas karštų situacijų, neblogas Jablano baudos smūgis ir skersinis. “Lietava” kėlinį pabaigė chaotiškai, o “Sūduva” ėmė žaisti taip, kaip ir derėtų su tokiu varžovu.

 

Antras kėlinys

Antrasis kėlinys prasidėjo bandymu pakartoti “Sūduvos” įvartį – Veliulio perdavimas iš krašto ir Kecapo smūgis. Deja, šį kartą situacija nebuvo tokia palanki, o ir smūgis – per silpnas ir tiesiai į vartininką.

Tačiau pirmo kėlinio pabaigos scenarijus nepasikartojo. Panašiai kaip ir rungtynių pradžioje, “Lietava” žaidė tiek energingai, kad “Sūduvai” teko ne tik atakuoti, bet ir gynybos nepamiršti.

Žodžiu, situacija buvo ir vėl šiam sezonui klasikinė.

“Sūduva” turėjo persvarą. Toji persvara nebuvo milžiniška, tačiau “Sūduvos” atakos buvo pavojingesnės (dar vienas skersinis, šį kartą po Kecapo smūgio), o “Lietavos” – iškentėtos ir dažniausiai pasibaigiančios desperatiškais ir netiksliais smūgiais.  Neretai – tos atakos prasidėdavo po eilinės “Sūduvos” klaidos aikštės viduryje.

Mes puikiai žinome, kad toks scenarijus gali baigtis “Sūduvos” pergale. Tačiau mes tiek pat gerai žinome, kad ji gali baigtis ir dar vienu lygioje vietoje kvailai praleistu įvarčiu ir beprasmiškai iššvaistytais taškais. Šį kartą nenutiko nei vienas, nei kitas.

Kėlinio viduryje “Lietava” vėl sustojo ir pasipylė “Sūduvos” progos. Tačiau, kai “Sūduva” stebuklingai sugebėjo net keliskart neįmušti (kai atrodydavo, kad kamuolys tiesiog bus įneštas į vartus), pakvipo lygiosiomis.

O tuomet sustojo ir “Sūduva”. Aikštę ir toliau valdė, tačiau atakos tapo labai lėtos. Kažin ar įmanoma įmušti masiškai besiginančiai komandai lėtais poros metrų ilgumo perdavimais. Tokiu žaidimu gali tik suteikti priešininkui progų kontratakoms.

Taip ir nutiko – “Sūduva” lėtai atakuodavo, tada prarasdavo kamuolį ir tuomet nutikdavo “Lietavos” kontrataka. Kartais beviltiška, o kartais – pavojinga. Blogiausia buvo tai, kad toks žaidimas degino “Sūduvos” jėgos ir dar labiau lėtino atakas bei naikino taip reikalingas sekundes.

Paskutinė “Sūduvos” ataka buvo simboliška – lėtas kamuolio įžaidimas, tuomet krašte jį gavęs Veliulis nebeturi kur jo dėti ir tiesiog kala į vartus. Smūgis buvo geras, tačiau taip smūgiuoti derėjo žymiai anksčiau.

 

Išvados

“Sūduva” išėjo į kitą LFF taurės etapą, todėl šiandien prarado du taškus. Sakyčiau – visai teisingas prioritetų sudėliojimas.

Čempionatui įsibėgėjus, vis tik komandos pasidalino į du ketvertus. Tad “Sūduvai” nebereikia daug galvoti apie antrojo ketverto komandas. Esminis tikslas – neatsilikti nuo pirmųjų trijų.

O tą geriausia padaryti galima prieš anas komandas laimint. Šiemet kartais gali susidaryti įspūdis, kad pirmo trejeto komandas “Sūduvai” įveikti yra lengviau, nei antrojo ketverto.

Šaunuolis Kecapas – tyliai tyliai ir tapo vienu ryškesnių „Sūduvos“ žaidėjų.

Kitą savaitę į Marijampolę atvažiuoja “Atlantas”. Tačiau dar labiau lauksime kito pirmadienio ir tą dieną vyksiančių UEFA Europos lygos burtų.

Tags Lietava

Pasidalink su draugais:

52 koment.

Komentuok!
 1. nmr 2016, birželio 16 | 21:24 Atsakyti

  Sveiki sugrįžę, Jonai :) Kas dėl rungtynių (tiksliau rezultato, nes jų nemačiau) – paskutinius 3 sezonus iki trečios vietos pritrūksta 2-3 taškų. Ir tie taškai švaistomi tokiose rungtynėse kaip šitos, tokiose kurias reikia ir įmanoma laimėt. Galėsim prisimint sezono pabaigoj.

 2. Anonimas 2016, birželio 16 | 21:48 Atsakyti

  Prasidėjo eilinė vasaros pradžios susidomėjimo lietuvišku futbolu krizė, kuri tęsis bent iki Lietuvos klubų pasirodymo Europoje.

 3. Meistras 2016, birželio 16 | 22:01 Atsakyti

  Sios laimetos varzybos butu priartine ziauriai prie virsuneles, kur kiekvienas kluptelejimas gali iskelti komanda i 2a-3a ar net 1a vietas. Dabar jau gaunasi pakankamai solidus atotrukis beziurint kaip komandos issideste pagal pejeguma , ir dar teks lost su visom stipiausiomis komandomis del 6 tasku. O del tos taures tai as visai nepergyvenciau, dabar likus 8 komandos musu cempionate, tai Europa kaip ir garantuota. Bet is taures varzybu buvo panasu, kad Lietava gerai taktiskai pasiruosusi suzaisti pries Suduva, ir dabar lose taip pat vel gerai. Suduva nepasinaudojo jokiu psichologiniu ar fiziniu pranasumu, kuri turejo.

 4. Jonas | SDV 2016, birželio 16 | 22:54 Atsakyti

  Susidare ispudis, jog tiesiog pritruko jegu, kad pranasumas taptu konkretesnis. O kad Suduva ir siemet nesugeba islaikyt stabilumo daugiau nei trejoms rungtynems – sena ir akivaizdi tiesa. Tai reiskia, kad medaliu planuoti neverta. Medaliai gal ir bus, taciau juos ko gero lems koks nors atsitiktinumas

 5. Trilitris 2016, birželio 16 | 23:21 Atsakyti

  Šiandien teko pabūti Jonavoje varžybas stebėjau netoli Sūduvos fanų 😀 . Komanda nuo viedo iš fanų gavo kritikos ir po varžybų pribėga jei neklystu komandos kapitonas Vaidas Skavickas;):kuris ne tai kad padėkotų vieninteliams ištikimiems fanams , bet dar susinervinę ko ne į galvą siūlydamasklausia: kuris čia tipo ŗėkė ar nepatinka kažkas. Ar čia yra normalu kaip komandos kapitonui ir taip prieš savo ištikimus fanus? Manau yra žema aišku aš ne aktyvus fanas, bet iš šono atrodė baisiai ir net manau nemandagu,

  • kaip kam 2016, birželio 17 | 00:05 Atsakyti

   na del nemandagumo gal ir nemandagu… bet po tokiu varzybu pyktis ima visus… ir cia pasiteisinimu ar pateisinimu nei vienai pusei negali buti… kadangi ir komanda ir aktyvus po tokiu rungtyniu buvo susierzine…. nera lengva visiems nes tikslai kaip ir buvo ivardinti… medaliai ir taure… taure viena jau prasikome laukia sekanti gerai kad yra kur taisytis…

   • Anonimas 2016, birželio 17 | 12:57 Atsakyti

    Koks cia gali buti pateisinimas zaidejui, jeigu jis taip elgiasi su fanu, kuris paskui komanda i kitus miestus vazineja? Matyt Slavickui atrodo, kad stadione ziurovu ir taip per daug susirenka.

 6. Varvalas 2016, birželio 17 | 08:18 Atsakyti

  Slavickas visur spėja nubėgti (net ir po rungtynių), bet niekaip nespėja nubėgti į savo poziciją gynyboje. Jau kelintą kartą, prieš gaunant įvartį, jo vietoje priverstas gintis vargšas Kecapas. Tas pats pasakytina ir apie Švrljugą. Šis treneris jau įrodė, kad nevaldo komandos gynėjų ir toleruoja jų bet kokį ir bet kada jungimąsi į atakas, patikint apleistas pozicijas saugoti tam visai netinkamiems žaidėjams. Lygoje susidarė dvi „chebros“: prizininkų ir nevykėlių. Sūduvos nepriima nė į vieną, nes iki pastarųjų jau greitai nenukris (dar vilčių yra), o apie pirmuosius tik pasvajoti gali (tuoj nesisvajos). Šiuo metu komandos žaidimas yra nė kiek ne geresnis už Lietavos ir Stumbro. Vakar mačiau tik paskutiniąsias 15 minučių, bet tegul Sūduva džiaugiasi, kad išnešė sveiką kailį …

  • Anonimas 2016, birželio 17 | 12:11 Atsakyti

   Kritiskas, bet labai geras komentaras. As tikejausi kad sis treneris ko daugiausiai komandai duos, tai DRAUSMES. Deja drausmes nera, tik isskirtiniais atvejais (pries Zalgiri karta ir karta pries Atlanta), jeigu puola gynejai kartu su saugais, tai turi ir visi gintis kartu tiek saugau tiek gynejai, O gaunasi dazniausiai kad kazkas nesuspeja i savo vietas, nes nera drausmes. Visi zinojo turnyrines lenteles padeti, tai pergale butu nunesus prie Top trejetuko, tad sios varzybos sakyciau buvo svarbesnes nei taure, bet mateme kad taureje neesam pajegus nugalet Lietava, tai jokiu papildomu isvadu taip ir nepadare per tas keleta dienu

 7. Audrius 2016, birželio 17 | 09:20 Atsakyti

  Apie lietuvio norus ir galimybes….
  Tūlas lietuvis nori važinėtis vakarietiška “ledine tačke“, ale babkių tai nėr. Tada jis perka išdrožtą kledarą ant keturių ratų, ale gražiu pavadinimu ir dailiu iš išorės. Deja, dažniausiai būna rida suklastota, chirugai mūčinęsi pakol ant ratų pastatę… Popieruose kW daug, a natūroj netraukia, pukši, dūsta… Problemą litvakas sprendžia paprastai dviem būdais: iškastruoja (jai dar ankstesnis savininkas to nepadarė), tada katikrina trauką sykį kitą… Jaigu kledaras neatsibudo- greitai stumia jį durnesniam … Taip ir su tais spirdaliais Sūduvoj: keičia, tikisi, o rezultatas…. Nesmerkit. Ačiū.

 8. Jonas | SDV 2016, birželio 17 | 09:21 Atsakyti

  Dėl sveiko kailio galima ir nesutikti, o kad žaidimas buvo apylygis – tikra tiesa. Kaip ir tiesa (nesiveliant į konkrečių pavardžių minėjimą) yra tai, kad didžiausias Sūduvos „priešas“ šiais metais yra kvailai gauti įvarčiai į savus vartus. Tas lemia, kad Sūduvai gali įmušti bet kuri lygos komanda ir ne po vieną kartą. O prisimenant, kad šiemet komandų pajėgumai yra gerokai apsilyginę – gan nedažnai Sūduvai pavyksta išsikapstyt gavus tokius įvarčius kaip vakar.

  Ir jei kažkam iš komandos kyla keisti klausimai apie tai, „kas nepatinka“, tai tiems ponams derėtų pažiūrėti į turnyrinę lentelę, o tada – Sūduvos žaistų rungtynių santraukas. Sūduva šiemet jau laimėjo daugiau rungtynių prieš pirmo trejeto komandas, nei pernai per visą sezoną, o vis viena beviltiškai sėdi ketvirtoje vietoje.

 9. Meistras 2016, birželio 17 | 18:22 Atsakyti

  Smagu ,tikras marijampolietis, ir tikrai profesionaliai i savo darba ziurintis sportininkas grizo i gimtaja komanda!

  Sveikas sugrizes!

 10. Jonas | SDV 2016, birželio 17 | 18:59 Atsakyti

  Puiki naujiena. Ypač turint omeny kiauroką šio sezoną Sūduvos gynybą. Iš esmės ligi šiol Sūduva lošė praktiškai be normaliai išreikšto atraminio saugo. Aišku, Veselinovičiui teks palaužyti galvą, nes dar vienas žmogus gali tapti atsarginiu.

 11. Trilitris 2016, birželio 18 | 00:02 Atsakyti

  Už Slavicka tikriau geresnis, nes paskutiniu metu per Slavicka ne vienas ivartis praejo. Nesuprantu kodėl dar jį kviečia į rinktinę, jei jo net Jonava nenorėtų, jei savo fanų negerbia.

 12. Trilitris 2016, birželio 18 | 00:10 Atsakyti

  Beje gal pats laikas puolėją dar 1 nusipirkti? O ne kaip visada saugų suolelį visą. Tomas vienas neištrauks :D. Laukžemis tik 2 lygoj Sūduvos2 žaisti 😀

 13. Anonimas 2016, birželio 18 | 07:42 Atsakyti

  Nemanau, kad Leimonas tiek jau sustiprins suduva. Metus laiko antroj lygoj daugiau suola tryne nei zqide.
  Slavickas tikrai geras zaidejas, trenerio kalte, kad nemoka isnaudot savo geru zaideju.
  O del sirgaliu, tai kokie cia sirgaliai? jeigu po varzybu ant savo komandos kuria atvaziavo „palaikyt“ rekia: „varykit namo, geda“

 14. Jonas | SDV 2016, birželio 18 | 09:46 Atsakyti

  čia kažkokia diskusija lygioj vietoj vyksta.

  ir Slavickas, ir Leimonas Lietuvai yra pakankamai geri žaidėjai. O kad gynyba šiais metais Sūduvoje yra didžiausia problema – irgi tiesa. Taip pat yra tiesa, kad ketvirtadienį Sūduva sužaidė labai prastas rungtynes – jei komanda neturi tinkamo požiūrio, reikalingo medaliams laimėti, tai jų ir nelaimės.

  Jei iš tikro komandos žaidėjas po rungtynių ėjo prie fanų ir į galvą siūlė – tuomet galime konstatuoti, kad jis kalbasi su dievais. Už tokį elgesį Prezidentas turėtų įraityti žaidėjui baudą. Nes po panašių rungtynių Marijampolėje (o tokių beviltiškų rungtynių ir šiemet jau buvo) dar ne tokių „palinkėjimų“ centrinės tribūnos lankytojai komandai pasiunčia. Ar žaidėjai ketina taip pat aiškintis ir su tais keliais šimtais Marijampolės gyventojų?

  • jotvingis 2016, birželio 18 | 10:40 Atsakyti

   Išpūstas burbulas, niekas nesidžiaugė prarastai taškais, tai ir gavosi situacija Vienas nelabai protingas eilinį kartą surėkė nesąmonę, kitas irgi pasielgė neprotingai, spalvišku akcentu klausdamas – kas čia ką sakė. Štai ir visas konfliktas. Nepūskit burbulo.

  • Meistras 2016, birželio 19 | 02:12 Atsakyti

   Uz kazkoki nederama elgesi su fanais bauda? Dar turbut Lietuvos futbolo istorijoje tokio fenomeno nenutiks 30 metu :)) Siame miestelyje galima viskas, gali zaidejai daryt ka nori, pabaliavoti uz aikstes ribu dvi dienas, paskui aiksteje saudyti varnas. O pries 10 atvaziavusiu fanu gal ir gali kelti balsa ir siulyti i galva, bet kai atvaziuoja bent pora simtu (ka mateme per Zalgirio varzybas su Poznanes Lech atrankoje) tai esi priverstas aiskintis ir galva nuleides atsiprasyt sirgaliu.
   Siuo atveju vel pasireiske kazkoks mistinis nusiteikimas ar nenusiteikimas ir ieskojimas grudo sude. Arba imi varzybas nuo pat pirmu minuciu ir laimi, arba ieskai tyruose zuikio,kurio negali pagauti. Suduva vel irode kad nera kazkuom ypatingai geresne komanda uz Lietava ar Stumbra, dvi zemiau esancias komandas. Tokias komandas tiesiog privalu dusint savo fizine jega, individualiu meistriskumu. Kadangi Suduva yra nuotaikos komanda lyg moteris per PMS, tai gali sau leisti lost ir islost ar tiesiog pralost kada nori ir kaip nori. Siuo atveju Suduva pagal savo nuotaika pralose, ir nera cia kazka teisintis. Jeigu nori medaliu ir kovot del tu triju vietu, kai atotrukis toks mazas, tiesiog privalai tokia komanda uzdusint ir imust ivarti kad ir 90 minute. Suduva to nepadare, ir nepanasu kad ruostusi kazka panasaus daryti.
   Deja esu pasmerktas buti sios komandos fanu, ir dziaugtis kuomet suzais geras varzybas pagal savo „nuotaika“.

 15. Anonimas 2016, birželio 19 | 09:00 Atsakyti

  Suduva turi tikrai gerus zaidejus. Bet neturi gero trenerio, taktikos, strategijos ir tttt. Geru rezultatu nebus jei ir toliau treneris netures jokios taktikos.

 16. DZHIT 2016, birželio 19 | 13:23 Atsakyti

  Pasikartosiu ir pabūsiu banalus, bet kurie labiau nori, tie ir laimi. Šiuo atveju Sūduva norėjo, bet ne tiek, kad laimėtų. Viskas.

 17. s 2016, birželio 19 | 14:56 Atsakyti

  Pasakysiu tik tiek, matėsi jau seniai, kad Sūduvos treneris yra jos silpniausia grandis, kad ir nebūtų puikus taktikas, bet kaip Sarsanija mokėtų komandą užvesti, ir pasakyti rimtesnį žodį, nes pavyzdžiui nežinau, bet Sūduva pamenu kaip žaidė su Žalgiriu tiesiog kosmišku greičiu gynėsi, treneris gerai padarė tada pamenu berods Švrjlūgą ant suolo ir Činiką/Slavicką, kurie yra labiau gynybinio plano žaidėjai, va tada ir apžaidėme taktiškai Žalgirį mes, bet daugiau nuo to karto ar prieš tai nieko neatsimenu. Tiesiog tuščios rungtynės su Trakais, o va kaip žaidė su Lietuva, ir atėjo paskutinės minutės Sūduva jau buvo galima pasakyti, kad pasidavė anksčiau laiko, Žalgiris yra Žalgiris kiek ten ant jo vare visi, bet jie gana dažnai išsigelbėdavo/išsigelbėja prieš komandas paskutinia minute, net kaip padavinėjo kamuolį matėsi Sūduvos nenoras raginti, kad viskas vyktų greičiau, ir nuleido tempą svarbiausiu rungtyniu momentu ir atidavė kontrolę Lietavai norėdama tiktai lygiųjų – va kas yra nepateisinama, faktas buvo ir bus, kad Sūduva žaidžia žemiau savo galimybių ir manau, kad didelė to kaltė yra normalių trenerių nesuradimas, ar būtų sunku pamokėti daugiau tam treneriui? Jugi turim tikrai tų pinigų, jei iš Žalgirio žaidėjus pyzdinam? Buvo praitais metais pletkai, kad Zubas gali treniruoti Sūduvą, bet va buvo jis laisvas ir dabar jau užimtas kitą komandą treniruoja. Murauskas įdomus žmogus, tarsi iš dalies gerai, daro, kad pasitiki savo komanda, bet matosi, kad komanda juo nepasitiki ir žino, kad gana atleidus bus jei užims 4 vietą ir šiais metais.

 18. s 2016, birželio 19 | 14:57 Atsakyti

  Ir dar noriu pridėti, kad sakiau, jog spręsis šiais metais kas ims medalius, o kas ne taip kaip kovos Sūduva su apatinės lentelės komandomis, o tai daryti jau dabar galima pasakyti, kad nepasiseks. Įsitikinome, kad Žalgirį galime įveikti, Atlantas lyg irgi paranki komanda, bet va tie Trakai, ne tiek kiek geresni, bet grynai kaip vaikus išdūrina ir apžaidžia taktiškai. Būčiau Murauskas nupyzdinčiau tą Urboną arba Sarsaniją pasiūlydamas didelius pinigus, atsiviliočiau į Marijampolę ir džiaugiausi to vaisiais.

    • Anonimas 2016, birželio 19 | 19:44 Atsakyti

     is klubo kuriame Sarsanija yra visiskas bosas, kuriame jis kraunasi pinigus is transferu, tu nori uz kelis tukstancius euru ji pervilioti i komanda, kurioje jis netures tokios laisves, o paradui vadovauja gana nepastovus ir savitas zmogus murauskas. Tu tikrai izvelgi cia pliusu kazkokiu Sarsanijai?

     • s 2016, birželio 19 | 20:06

      Jei ji paimtume tai tik su salygomis, kad jis tures didelia laisve ir kontroliuos jaunima taip pat. Nes mes kaip ir turime jaunimo, bet jo perejimas i vyru futbola mums visados budavo problema, va su Sarsanija tas issiprestu.

     • Anonimas 2016, birželio 19 | 20:24

      ir is transferu krautis pinigus i jo kisene leisit? be to, tas teiginys del suduvos jaunimo gana diskutuotinas.

 19. :) 2016, birželio 20 | 12:10 Atsakyti

  Group 1

  Seeded: Stabæk (NOR), Hearts (SCO), Linfield (NIR), Ventspils (LVA), Midtjylland (DEN)
  Unseeded: Víkingur (FRO), Sūduva (LTU), Cork City (IRL), Infonet (EST), Connah’s Quay Nomads (WAL)

 20. anonimas 2016, birželio 20 | 12:39 Atsakyti

  nu svetaine zlugus suduvos tai juodai tik su gimtadieniais sveikytis gali,o cia kad keliu metu ivykis tai neidomu net kas ten dirba ar tik ikisti savi del vaizdo?

 21. Favoritas 2016, birželio 20 | 12:46 Atsakyti

  Nu ko tu lieji pyktį? Pataupyk nervų ląsteles :)
  Jau berods 7 metai kai daug daugiau informatyvesnės ir naudingesnės informacijos yra šitam bloge nei oficialioj svetainėj. Man asmeniškai tai yra patogu ir priimtina. Tegul taip lieka ir toliau.
  Kaip ten bebūtų dėkuj už priminimą, kad fksūduva.lt vis dar egzistuoja :)

 22. Juozas 2016, birželio 20 | 13:31 Atsakyti

  Nesinorėtų heartsųgauti jau pirmam etape. Būtų gerai gaut kokį įveikiamą varžovą, o antram jau gali ir madrido realą duoti ☺

 23. Favoritas 2016, birželio 20 | 13:58 Atsakyti

  Geriausia komanda aišku Ventspilis – pigiausios kelionės išlaidos. O žaidimo prasme, nesugebant įveikti Jonavos, joks priešininkas nebus parankus!

Naujas komentaras