Europos lyga

EUROPOS LYGA: FC MIDTJYLLAND

Ką tik buvo ištraukti šio sezono Europos lygos burtai.

Trumpai drūtai – po ilgokos pertraukos į Europą grįžtanti Marijampolės komanda gavo ko gero stipriausią varžovą iš visų galimų – danų „FC Midtjylland„. Panašu į tai, kad pirmąsias rungtynes „Sūduva“ žais svečiuose.

Norintiems iškart patyrinėti varžovą – štai keletas nuorodų: oficialus klubo tinklapis ir puslapis Wikipedia. O vėliau šią komandą bus galima patyrinėti giliau.

Pasidalink su draugais:

16 koment.

Komentuok!
 1. Jonas | SDV 2016, birželio 20 | 15:13 Atsakyti

  na tik tiek, kad internetas pasakoja, jog vėliau vykusias rungtynes su Man United laimėjo pastarieji 5-1 ir iš britų pusės žaidė ne pagrindinė komanda, o dubleriai.

 2. Jonas | SDV 2016, birželio 20 | 16:01 Atsakyti

  Kaip visada – privalumas bus tas, kad pas mus jau beveik pusė sezono praėjo, o jie dar nepradėję. Aišku, čia toks kreivas šleivas privalumas, turint omeny, kad Sūduva per tą pusę sezono taip ir nepradėjo lošti stabilaus futbolo

 3. Favoritas 2016, birželio 20 | 18:27 Atsakyti

  Aš manau taip: norėjom Europos – gavom, valio! Smagu, kad aukšto lygio futbolas atvažiuos į Marijampolę.
  Žiūrint apskritai į Lietuvos futbolo lygį ir į tai, kad barstom taškus su Stumbru ir Lietava, tai net neįsivaizduoju koks varžovas Europoje mums būtų parankus. O ir skirstymas į parankius/neparankius turi mažai racionalumo, juk esam praėję Braną, bet tuo pačiu esam pasikrovę ir nuo makedonų. O šiaip tai nenugalimų nėra, pažiūrėsim kas čia tokie Mančesteriui davė į kaulus :)

Naujas komentaras