Eligijus Jankauskas

19: STUMBRAS 2:3 SŪDUVA

Pirma dalis – nuo geriausio iki blogiausio

“Sūduva” – neįmanoma komanda. Po visiškai beviltiškų rungtynių, ši komanda kitas rungtynes pradeda taip, kad jas jau nori vadinti idealiomis.

Per pirmas 15 minučių “Sūduva” įmušė du puikius įvarčius, surengė galybę padorių atakų, atliko nemažai smūgių ir į vartus, ir šalia jų. Per pirmas 20 minučių Kardumas net progos kamuolį paliesti neturėjo. Net kampiniai – ir tie buvo pavojingi.

Tuo metu atrodė, kad “Sūduva” žaidžia ne prieš “Stumbrą”, o prieš kelių metų senumo “Dainavą”, užpildytą moksleiviais. “Stumbrui” sunkiai sekėsi pereiti aikštės vidurį, o savoje “Sūduvos” žaidėjams nuolat palikdavo didelius ir tuščius plotus.

O tada, per pora minučių, “Stumbras” surengė dvi pusėtinas atakas ir kuo ramiausiai rezultatą išlygino. Nebuvo nei “Stumbro” spaudimo, nei iniciatyvos perėmimo, nei krūvos pavojingų atakų.

Buvo dvi pusatakės, per kurias “Sūduva” atliko daug kartų šiemet matytas klaidas – leido priešininkui laisvai pakelti kamuolį į baudos aikštelę, o joje paliko laisvą ne ką kitą, o Vėževičių. Du smūgiai – ir viską reikia pradėti iš naujo.

Deja, ir “Stumbras” po tų įvarčių atsigavo – nustojo aklai lįsti į priekį ir ėmė drausmingiau gintis. Karštis taip pat neišvengiamai sumažino rungtynių tempą.

Daugiau nieko labai ypatingo per pirmą kėlinį ir nenutiko. Žaidimas tapo lygus ir ženkliai lėtesnis. Lėtesnį pozicinį futbolą “Sūduvai” sekėsi žaisti sunkiau – vietomis žaidimas ėmė net priminti aną savaitę.

Tuo tarpu gynyboje atrodė, kad “Sūduva” nepasimokė po dviejų praleistų įvarčių. Tiek Mačiulis, tiek Russo ir toliau galėjo gan patogiai kilnoti kamuolį į “Sūduvos” baudos aikštelę. Ypatingų pavojų nekilo, tačiau tokia švelni gynyba gadino mūsų nervų ląsteles.

Optimizmo kėlinio pabaigai suteikė tobulas Jamako tolimas perdavimas Radzinevičiui ir pastarojo smūgis į virpstą.

 

Ką “Sūduva” gali geriausio?

Nepaisant šiandienos bangavimo, būtina panagrinėti šių rungtynių pirmas 20 minučių. Vis tik per jas “Sūduva” tai, ką moka geriausio. Tai buvo minutės, per kurias norėjosi atsiprašyti visų anksčiau kritikuotų žaidėjų.

Be abejo, visų pirma reikia pakalbėti apie Eligijų Jankauską. Būtent apie jis neišvengiamai susilauks daugiausiai pagyrų. Jankauskas nuo pat pirmų minučių į “Sūduvos” žaidimą įnešė tai, kas atakuojančiam krašto saugui ir priklauso.

Pirmas įvartis – didžia dalimi jo darbas. Staigiu judesiu atsiplėšė nuo gynėjo ir metė gerą perdavimą į baudos aikštelę. Rezultatyvus perdavimas, be abejo, bus įrašytas taip pat nestandartiškai sužaidusiam Kecapui, tačiau jį būtų laisvai galima padalinti šiems dviems žaidėjams per pusę.

Dėsninga, kad Jankauskas įmušė antrąjį įvartį. Tačiau ne dėl to, kad “nusipelnė”, kaip mėgsta sakyti rungtynių komentatoriai. Todėl, kad laiku atsidūrė ten, kur krašto saugas ir turi būti.

Nuo Eligijaus Jankausko pradėti derėjo ir dėl to, kad jis – naujokas, ir dėl to, kad būtent jo žaidimas greitam “Sūduvos” stiliui turėjo didžiulės įtakos. Tiesa, šiam jaunuoliui vakarais derėtų patobulinti smūgį iš toli, nes šiandien kelis kartus jis smogė taip, kad tuos smūgius net sunku įvardinti kaip “smūgiai link vartų”

Tačiau jis nebuvo vienintelis, žaidęs puikiai. Stebino ir likusieji komandos nariai.

Antrasis “Sūduvos” įvartis apskritai buvo tobulas – greiti perdavimai, žaidėjai, aštriai kertantys į laisvus plotus ir paliekantys priešininkus už nugaros. Puiki, žaidybinė proga, dailiu stiliumi nuvesta iki šimtaprocentinio įvarčio.

 

Povilas Leimonas

 

“Sūduva” žaidė greitai. Ne tik greitai bėgo – svarbiausia, kad greitai vedžiojo po aikštę kamuolį. Kiekviena ataka vyniodavosi kitaip nei prieš tai buvusi – kamuoliai ėjo į abu kraštus, žaidimas būdavo aštrinamas ir viduriu. Buvo greitų tolimų perdavimų, pradedančių kontratakas, buvo perdavimų į tuščius plotus, buvo kamuolio pervedimo iš krašto į kraštą.

Situaciją puikiai valdė Jamakas, žaidęs gerokai arčiau priešininko vartų, nei esame įpratę pastaruoju metu matyti. Štai ir vėl pamatėme tikrąjį Jamaką – kuris ne tik gali perdavimą atiduoti, bet ir pora priešininkų apeiti ar aštriai įkirsti į baudos aikštelę.

Jei viename krašte ūžė Jankauskas, tai kitame aktyvus buvo Veliulis. Jo žaidimas gal ir nebuvo toks efektyvus, kaip Jankausko, tačiau buvo gražu pažiūrėti kaip abu krašto saugai ne tik juda palei užribio liniją, tačiau nevengia ir judesio į aikštės vidurį.

Pažymėti norėčiau ir puikų Leimono žaidimą – krūva laimėtų dvikovų aikštės viduryje, krūva perimtų kamuolių – būtent tai, ko lauktum iš patikimo atraminio saugo.

Apibendrindami, galime pasakyti, kad “Sūduva” milžinišką pranašumą per pirmas 20 minučių turėjo dėl trijų esminių priežasčių. Viena, visa komanda puikiai judėjo. Antra, greitai vaikščiojo kamuolys. Trečia, “Sūduvos” žaidime buvo daug įvairių sprendimų, kas, neišvengiamai, yra pirmos ir antros priežasčių logiška išdava.

 

Antro kėlinio reikalai

Antras kėlinys ir vėl prasidėjo “Sūduvos” progomis. Tepraėjus porai minučių, rezultatą persverti turėjo persverti Ernestas Veliulis. Kamuolys tiesiog tobulai atšoko baudos aikštelėje buvusiam Veliuliui. Prieš jį buvo tik vartai, o vartininkas dar kapanojosi ant žolės po Kecapo smūgio.

Ir nors tapo neramu, kai aikštę paliko Jamakas, tačiau būtent jį pakeitęs Janušauskas po kelių minučių atliko tobulą perdavimą Radzinevičiui, kuris parodė, kad ir “Stumbro” žaidėjai mėgsta savo baudos aikštelėje varnas gaudyti.

Atlikusi minimalų darbą antro kėlinio pradžioje, “Sūduva” mažumą pakeitė žaidimo stilių. “Sūduva” nustojo didelėm pajėgom lįsti į priekį, atsitraukė ir vertė “Stumbrą” nelabai sėkmingai organizuoti pozicinį futbolą.

Tad po uraganiško pirmojo kėlinio, antrąjį gavome tokį, koks jis ir turėjo būti, kai temperatūra yra netoli trisdešimties – ramesnį, klampesnį, labiau aplink aikštės vidurį besisukantį ir pilną techninio broko.

 

Tomas Radzinevičius

 

Ir pradžiuginusi, ir nustebinusi, ir nuliūdinusi pirmame kėlinyje, “Sūduva” antrame efektyviai nudirbo likusį darbą – dar kartą persvėrė rezultatą ir ramiai jį išsaugojo, nepaisant 6 papildomų minučių, kurias dovanų pabaigoje gavo “Stumbras”.

Nepaisant to, kad “Sūduvos” žaidimas antram kėliny nebuvo toks energingas, kaip rungtynių pradžioje, tam tikrų gerųjų elementų jame vis viena išliko.

Dar kartą norėčiau pažymėti kokybišką gynybinį Leimono žaidimą. Matomas buvo ir Pavlovičius, iš esmės ir vėl užėmęs buvusią Chveduko poziciją. O Baranovskiui eilinį kartą galima ir vėl paplot už tai, kaip jis sugebėjo “iškovoti” pražangą, kovodamas dėl aukšto kamuolio ne tik su savo ūgio krašto gynėju, bet ir su dvigubai aukštesniu Snapkausku.

Svarbiausia, be abejo, buvo tai, kad “Sūduva” antrame kėlinyje žymiai atidžiau gynėsi. “Stumbras” nebegavo nė vienos progos ir net Upstas, visokiausiais būdais prieš pora turų maudęs “Trakų” gynėjus, šiandien nieko padoraus nenuveikė.

Už tai ko gero pliusą galima ir treneriui uždėti. Spėju, kad praktiškas, efektyvus ir iki teigiamo rezultato nuvedęs žaidimas buvo dalykas, kurio treneriui teko išmokyti komandą per pertrauką.

Beje – tyliai tyliai – per du turus trys įvarčius įmušęs Tomas Radzinevičius ir vėl tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju. Su tuo jį ir pasveikinkime. Jei Tomas kaip sykis šiuo metu išeina į kovinį įvarčių kelią – „Sūduvos“ ir mūsų laukia dar daug malonių akimirkų.

 

Tags Stumbras

Pasidalink su draugais:

88 koment.

Komentuok!
  • Anonimas 2016, liepos 27 | 09:01 Atsakyti

   Kėlė ir man daug klausimų ši situacija žiūrint stadione, bet pažiūrėjus įrašą mano išvada priešinga – šįkart jokio 11m. nebuvo

 1. Trilitris 2016, liepos 27 | 08:53 Atsakyti

  Nu va ir Ugge tiesą pasakė apie vadovybę, tikrai geras gynėjas buvo ir įvarčius mušė. Vakar gynyba apgailetina buvo jei per 2-3 min 2 goal ir muša tas pats žaidėjas :D, Veliulis ginasi vietoj slavicko, kaip visada slavickas grybauja

  • Jonas | SDV 2016, liepos 27 | 09:21 Atsakyti

   Pusėtinas buvo Ugge (nors į sezono pabaigą būtent jo kelios klaidos labai daug kainavo), geri ir šiandieniniai vidurio gynėjai. Tiesiog kaip anksčiau Sūduvos gynyboje buvo bardakas, taip ir šiandien yra. Stumbro įvarčiai buvo iš to paties stiliaus, kokius Sūduva pernai lemiamose rungtynėse Atlantui praleido. Tad šneka turi būti ne apie konkrečius žaidėjus, o apie trenerius ir jų gynybinius planus, kurie, kaip matėme vakar, ir toliau visiškai neveikia

 2. Varvalas 2016, liepos 27 | 09:33 Atsakyti

  Pasirodo, kad dar yra komandų, kurios ginasi beviltiškiau ir už Sūduvą. Viena iš tokių – Stumbras. Nežinau, ar įvairus Sūduvos puolimas, ar visiška Stumbro negynyba davė tokį rezultatą. Sūduva parodė, kad gali ir žaisti, gali ir nesiginti. Jei pirmajame kėlinyje marijampoliečiai įvarčius mušė po 3 perdavimų, tai kauniečiams užtekdavo ir vieno; t.y. lyg ir be didesnio vargo. Kas nepatiko? Nesuprantu, kiek galima į startą traukti nulinį Sūduvos kairįjį saugą. Pastangų rodo daug, bet naudos nėra jokios. Pamenu, kad dar neseniai Baranovskis keitėsi kraštais su Grigaravičiumi, tai reiktų ir dabar pirmąjį siųsti į kairįjį flangą. Labiausiai stebina Stumbras: prisipirko bet kokių legionierių (išskyrus vieną saugą, kuris sudomino prancūzus) ir dar svajoja apie aukštą vietą ir taurę. Tokia suprastinta Gvildžio laikų Sūduva … Dėl Ugges – teisūs buvo vadai, kad su juo nepratęsė sutarties, nes irgi prastai gynėsi, kai reikėjo perimti aukštus skersuotus kamuolius. Labai sulėtintai priiminėjo sprendimus. Ūgį išnaudodavo tik puolime pakišant galvą, bet gynėsi tik kojomis, rankomis ir petimis. Didžiausia bėda, kad kokie bebūtų tie gynėjai – individai, iš jų Sūduvoje nesulipdoma kapela. Vietoj prasirūkiusio ir po vakarėlių nemiegojusio, vidutiniškai besiginančio Ugges atėjo kiti du, kurie nesusikalba ir tarpusavy, ir su kitais gynėjais ir saugais. Ta estų komanda praleidžia įvarčių ne ką mažiau už Sūduvą …

 3. Jonas | SDV 2016, liepos 27 | 09:43 Atsakyti

  Į Stumbro vadų šnekas apie medalius dėmesio kreipti neverta.

  Nuo tos dienos, kai šį Kauno klubą perėmė užsienio “investuotojai”, jis, kaip ir buvo galima tikėtis, tapo eksperimentiniu poligonu. Ko gero nebuvo savaitės, kai iš “Stumbro” neateitų žinių apie atleistus ir nusamdytus futbolininkus.

  Ką tai primena? Taip, tai primena visus tuos lietuviškus klubus, kurie ilgesniam ar trumpesniam laikui buvo tapę futbolo verslo įrankiu. Paties primityviausio, elementariausio futbolo verslo mašina – kai kiekvieną mėnesį klube išbandomi būriai niekam nežinomų futbolininkų iš pačių egzotiškiausių šalių.

  Įtariu, ir šiandieninio “Stumbro” tikslai yra panašūs – bandyti žaidėjus, kuriuos vėliau būtų galima kur nors parduoti. Dėl to ir rezultatas vietiniame čempionate klubo savininkams yra tik tiek aktualus, kiek jis turi kokios nors įtakos parduodamų žaidėjų kainai.

  • carlos 2016, liepos 27 | 13:30 Atsakyti

   šiame sezone kreipti aišku nereikia, bet kitame nenustebčiau, kad pagal atlanto scenarijų paimtų ir tą pačią sūduvą apdėtų.

   • Anonimas 2016, liepos 27 | 14:14 Atsakyti

    Apie kitą sezoną Lietuvoje iš vis nėra ką kalbėt. Nėra nei vieno klubo, kuris jau dabar tikslingai planuotų veiklą sekančiam sezonui. Nei vienas klubas negali būt tikras, kad kitam sezone apskritai egzistuos. Tiesą pasakius, daugelis negali 100% garantuot, kad ir šį sezoną pabaigs.
    Arba priešingai – kas žino, atsiras staiga koks nors „stambus investuotojas iš rytų“ kuris įkiš kelis milijonus € į kokį nors „spyrį“ ir pasiims A lygos auksą. Taip kad su šiomis fantazijomis galim nusivažiuot į lankas, todėl siūlyčiau ir nesivelt

    • Ponulis 2016, liepos 27 | 16:42 Atsakyti

     Yra Zalgiris, nes pinigu turi ir sistema kazkokia bando klijuoti. Yra Atlantas, nes turi sistema, kuri veikia, o su pinigais panasiai kaip ir pas kitus. Yra Suduva, kuri turi finansini pastovuma ir tradicijas.
     Del Traku manau galim buti ramus, nes kitais metais viskas dar bus ok. Siais metais ju taip pat nereiketu nurasyti, nes potencialo tikrai turi ir gali isauti tam paciam Zalgiriui ir ko.
     Spyris kaip klubas tikrai isliks, nes tai futbolo mokyklos sistemos dalis. Neaisku ar isliks A lygoj, ar kitais metais i I lyga nusileis.
     Stumbras – pritariu Jonui – kai nusibos kazkam zaisti futbolo verslininkus tai ir komandos neliks. Nes kol kas nera nei sistemos, nei tradicijos, o apie pinigus nzn nieko.
     Lietavos ir Utenio taip pat nzn nieko, tad sunku spresti.
     Norint ilgesniam laikui islikti lietuvisko futbolo virsuneje (A lygoje) reikia:
     1) sistemos
     2) tradicijos (fanai, namu rungtyniu uzpildymas, „ultros“, SDV.LT blogo atitikmuo)
     3) pinigu

     Is pirmos lygos idomu stebeti Dainava, Kazlu Sila ir Panevezi. Ten yra apciuopiama visos trys butinos salygos. Idomu kaip seksis ateityje.

 4. Jonas | SDV 2016, liepos 27 | 12:00 Atsakyti

  Kur jau ten. Manau kita Kauno komanda yra realiausias kandidatas, nes tie kol kas tik atleidinėja žaidėjus, kas greičiausiai rodo, kad su pinigais – ne pyragai.

 5. realiai 2016, liepos 27 | 13:25 Atsakyti

  Žalgiris, Atlantas, Sūduva, Trakai, Stumbras, Lietava, Utenis, Kauno Žalgiris. Esu labai stipriai įsitikinęs tokia galutine rikiuote.

  • s 2016, liepos 27 | 14:41 Atsakyti

   Tikriausiai taip ir bus, bet ne del to, kad mes uzsitarnavome 3 vieta, o del Traku, kurie savotiskoje krizije, jei ne ta krize, butu siais metais tikrai 4 vieta.

 6. griezhtas 2016, liepos 27 | 14:49 Atsakyti

  Tai, kad nuo pirmos vietos atliekam tik 4 taškais, mūsiškiai susikaups, dar tas krepšininkas po keitimų pradės siaust ir bus auksas 😛

 7. Jonas | SDV 2016, liepos 27 | 15:26 Atsakyti

  Šitas požiūris žymiai racionalesnis – jei taikysi į pirmą vietą, trečią – tikrai paimsi. Ir dar būsi nepatenkitas. O koks Trakus ištikusios „krizės“ baisumas galėsim pamatyt jau kitą savaitę, kai LFF taurėj Sūduva su jais sužais

 8. Anonimas 2016, liepos 27 | 16:41 Atsakyti

  Krepšininko jau komandoje nėra. Sugipsuota koja jau sėdi Ukrainoje. Kai kas iš komentatorių tuo džiaugsis, bet realiai tai nėra ko.

 9. s 2016, liepos 27 | 16:59 Atsakyti

  Tai jau buvo nujausto del krepsininko, nes dar kaip zaide su Trakais ta diena tipo atvyko jis, bet nebuvo uzregistruotas ar pranesta, kad toks zmogus is viso egzistuoja Marijampoleje, o po to praejo kelios dienos ir vakar su Stumbru zaide tai manau jau kaip ir visiem aisku, kad krepsininko nebus is viso arba tiktai veliau, nes ant atsarginiu be puolejo sedejome (Kardoko neskaitau puoleju, nes jis jau 17/18 metu vare uz pagrindine, bet nieko neparode, bedantis tiesiog budavo, daugiau blogo negu gero pridarydavo, gal ir tinka dubleriu komandai, bet va tai manau vakar sudetis ir parode, kad Ukrainiecio nebus, o nenustebciau, kad jau kazko kito dairosi, nes jei nesidairys – busime tokioje duobeje kaip Trakai, jei Radzinevicius susitraumuotu – viskas, nebus kam ivarciu musti.

 10. Wayn 2016, liepos 27 | 17:47 Atsakyti

  E. Jankauskas Uteny žaisdavo puolėju 442 schemoj. Gal ir nepirminė pozicija, bet atrodė pusė bėdos. Bet uteniškių ir grajus toks su dviem mažais greitais puolėjais. Gal Sūduvai toks variantas visai netiktų… Aš, tiesą sakant, nelabai suprantu, kokia puolimo mintis sūduviečių, duokdie, kad jūs suprantat.

 11. Jonas | SDV 2016, liepos 27 | 20:59 Atsakyti

  Tačiau kartais nutinka stebuklas, kaip tas pirmas 20 min prieš Stumbrą, kai Sūduvos puolimas ima panašėti į padorios futbolo komandos puolimą, kur kraštai ir vidurys veikia kaip gerai integruota mašina. Gaila, tik kad tokio futbolo Sūduva šiais metais nė 90 minučių nesužaidė. Akivaizdu ir tai, kad būtent tokį futbolą lošiant ir Jankausko privalumai geriau atsiskleidžia, nei tais atvejais, kai tiesiog gauna kamuolį ir turi apeit tris gynėjus, visiems kitiems komandos kolegoms stovint ir laukiant

  • s 2016, liepos 27 | 21:05 Atsakyti

   Jo pritariu, nes oponentai buna pasiruose, kad mes zaisime per krastus ir zino visus musu derinius, taktinius ir kitokius, todel buna sunkiau pasireiksti krasto saugams, kaip jie yra nuolatos sekami ir neturi laisves tiek daug kiek musu vidurys, tai va ten ir turetu trenerio patirtis pasireiksti, pasakytu koki derini per zaidima koduota skaiciu ar dar ka, kad suprastu, kad per ten nezaisti ir per kitur eiti, tada gal butu daugiau tokiu graziu minuciu kaip pirmosios 20 pries stumbra.

 12. Anonimas 2016, liepos 27 | 22:08 Atsakyti

  Nevirkaukit – gal mūsų geriausiasis treneris visus čia migdo. Ne pernelyg atsiliekam dabaro nuo rudens bac, ir visą 4-ą ir 5-ą ratą žaisim per centrą. Visi priešininkai akcentuos gynybą nuo kraštų, ir auksas bus mūsų :)

 13. Anonimas 2016, liepos 27 | 22:23 Atsakyti

  Trenerių rimta diskusija,s kaip krepšinyje pakelia įžaidėjas pirštą ir pradeda derinį ar per vidurį ,ar per kraštą,ar jūs kur taip matę ?

  • griezhtas 2016, liepos 28 | 11:17 Atsakyti

   Nesupratau, kas blogai su ta 21-22 metų „vaikų“ strategija? Netingintys vaikai nuo 18 metų sūduvos pagrindinėje komandoje žaidžia, o, kad tinginių (manau Baranovskio lygį galėjo kiekvienas iš jų pasiekt tiesiog juodu darbu) karjeros pikas yra I lygos autsaideris irgi yra visiškai normalu.

 14. DZHIT 2016, liepos 28 | 21:41 Atsakyti

  Kas blogai su Marijampolės „perspektyviais“ 19-22 jaunuoliais? Ogi tas, kad vien talento neužtenka. Nebe tie laikai, kad talentų aploštum darbą. Dabar tik juodas, sunkus darbas atneš vaisių. Gerai Kurtinaitis nepersenai pasakė, kad šiais laikais sėkmę sportininkui lemia: 10 proc. talentas ir 90 proc. sunkus darbas. Viskas.
  Galim kalbėti apie „nekompetetingus“ trenerius, senas naudojamas metodikas (kas yra tiesa), bet tai dar ne viskas. Skystas tas mūsų šiuolaikinis jaunimas. Ne viskas, bet kaip matome nemaža dalis. Kas nori pasiekia, kas ne, tai ir nepasieks. Deja.

 15. Varvalas 2016, liepos 29 | 09:47 Atsakyti

  Čempionatas įžengė į etapą „Niekas nenorėjo gintis“. Žaidžiančiųjų tikslas vienas – įmušti daugiau įvarčių, negu tau primuš priešininkas. Atrodo, kad vienu metu aikštėje būna keturios komandos: dvi puolančios ir dvi nesiginančios. Ledo ritulininkai ant žolės … Nežinau, ar karščiai išjungė gynybos rekleksus ar tai padarė meistriškumo neturėjimas ir mąstymo lėtumas. Šiaip Sūduvai toks žaidimo stilius yra palankus. Bėda, kad ir Trakams tai yra į naudą, nes jų puolamosios jėgos nė kiek nesusilpnėjo. Dar ir žiūrovams – jei kamuolys neužsiguli jų palaikomos komandos vartuose – tokios rungtynės, panašios į jų santrauką, irgi yra patrauklios. Panašu, kad net ir atvėsus orams „vartininkų sušaudymo metas“ tęsis toliau. Ar dėl tokio žaidimo mes sugriovėme paskutinį kolūkį ir nuvarėmė paskutinę karvę iš ganyklos, buvusios naujojo Marijampolės stadiono vietoje?

 16. Wayn 2016, liepos 29 | 12:27 Atsakyti

  Apskritai, man keista kaip Lietuvoj visi sutinka, kad paskolintas žaidėjas žaidžia prieš savo motininę komandą.
  Premier lygoj tai neleidžiama, man regis.
  O priežastys akivaizdžios.
  Kažkaip… trūksta profesionalumo, matyt Marijos žemėje.

 17. Meistras 2016, rugpjūčio 1 | 00:06 Atsakyti

  Idomiau kad musu talentai zaidzia http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/gsirgedas-debiutavo-penktoje-vokietijos-lygoje 5oje vokietijos lygoje, ir tai yra geriau nei zaisti Alygoje. Ir tam talentui jau 21 metai.
  Siaip trenerio darbas pabuti ir psichologu, aukleti tuos vaikius ne tik is technines puses, bet ir is psichologines puses, deja musu treneriai nemoka nei vieno nei kito, del to daug „talentu“ pasimeta. Juk ar ne trenerio darbas atskleisti zaideja? Cia atrodo vienintelis Atlantas megina kazkiek zaidejus pamarketinguoti, ir isstumti , kad uzdirbti bent keleta euru, ir tam turi strategija.

 18. Favoritas 2016, rugpjūčio 3 | 06:55 Atsakyti

  Priminkit, o kada paskutinį kartą iš Sūduvos buvo perpirktas dar galiojantis žaidėjo kontraktas? Trakuose šiais metais jau antras toks atvejis.

  • griezhtas 2016, rugpjūčio 3 | 09:46 Atsakyti

   griezhta su varvalu tai nebent tik trakai imtų, turėtų tada net 3 žmones besidominčius trakais (budraitis + tie du), Tik kad trakai budraičiui pinigu vos ištenka, o šitiems už skūros išvertimą reikės gerokai daugiau sumokėt… :)

 19. Favoritas 2016, rugpjūčio 3 | 09:06 Atsakyti

  Apie visos komandos parceliavimą aš nekalbu. Vieną kitą žaidėją per sezoną perleisti pajėgesnei komandai ir iš to uždirbti manau būtų naudinga tiek klubui, tiek ir pačiam žaidėjui. Pvz, daug smagiau būtų mūsų buvusius perspektyvius žaidėjus – Bagdanavičių ar Kiselevskį – matyti žaidžiančius stipresnėje lygoje, o ne Šile.
  O žiūrint, kad ir į Trakus, amerikiečiai perpirko 3 (!) metų kontraktą. Sakyčiau net labai geras dylas. O jei vietoj jo ateis Šernas ir dar pinigų liks, tai kame blogai?

  • griezhtas 2016, rugpjūčio 3 | 09:35 Atsakyti

   Tai brangiai parduosim Jankauskiuką kitą vasarą, tiesiai į kokia bundeslygą…
   Kiselevskio atveju tai šilas sakyčiau visai teisingas sprendimas, nes ten jis lyg ir tobulėja nuolat žaizdamas ir šiaip pasitikintis savim ir atsigavęs atrodo, pernykštis Kiselevskis dar nebuvo užauges, net A lygai, jau nekalbant apie stipresnes lygas.
   Bagdonavičiaus atveju šilas aišku buvo klaida, nes jiems gintis beveik nereikia, o kai darbo nėra tai ir netobulėji, todėl likęs ten tik sūduvinio Bagdanavičiaus šešėlis.

 20. Meistras 2016, rugpjūčio 4 | 02:29 Atsakyti

  Na ka dabar pora geru varzybeliu ir butume savo vietoj, kol Trakai ir Atlantas barsto taskus, pats metas pagaut palanku veja ir per Suvalkijos lygumas su svilpesiu skriet link medalionu!

  • Anonimas 2016, rugpjūčio 4 | 08:53 Atsakyti

   Tokie momentai, žinoma, suteikia daugiau galimybių. Bet jomis reikia pasinaudot. Vis tik mūsiškiai taip pat mėgsta pernelyg dažnai barstyt taškus, kur jų nereikėtų barstyt. Taip kad vis tiek šiandien reikalingas 100% atsidavimas. Net jei ir sekmadienį laukia svarbus taurės mačas

 21. Ponulis 2016, rugpjūčio 4 | 12:40 Atsakyti

  Baisiai čia kalbat apie pardavimus ir skūrų išvertimus. Baisu baisu. O dėl Kecapo tai siūlau mažiau parintis ir žiūrėti objektyviai – vienas geriausių ir stabiliausių žaidėjų šiais metais pas mus. Tiems kam nepatinka, kad jis lėtas, tai jis greitesnis niekada ir nebuvo. Suprantu, man irgi maloniau matyti Borę tam krašte, bet tai jau neracionalios simpatijos ir pan.

 22. s 2016, rugpjūčio 4 | 13:09 Atsakyti

  Ant Kecapo varo tai tik besmegeniai, vienintelis žaidėjas, kaip Radzė buvo iškritęs trumpam, kuris stabiliai mušdavo įvarčius, kas yra reta surasti žmogų, kuris galėtų žaisti a-lygoje ir realizuoti progas. Aišku turi kaip ir visi savo blogų dienų ir gerų dienų, bet jų pokolkas, kurios geros daugiau. Va geriau varykit ant to pačio Veliulio ar dar ko, Veliulis buvo sužibėjęs, bet tas sužibėjimas nustojo šviesti taip greitai, kad net nespėjome pasidžiaugti, apart jo lemiamo įvarčio į Žalgirio vartus kaip 1 prieš 1 išėjo – daugiau nieko gero nebuvo iš jo, norėtųsi tikėtis, kad suteiks aštrumo, bet žiūrint kaip jį aplošia krašto gynėjai tiesiog beprasmiška darosi žiūrėti, o dar kur Slavickas, abu Lietuvos rinktinės nariai, ir abu tam pačiam krašte, norėtųsi jau to ir susižaidimo iš jų, jau geriau pasirodo Činikas su Kecap bent man, negu jie.

  • griezhtas 2016, rugpjūčio 4 | 13:42 Atsakyti

   Dėl Veliulio, nereikia ant jo taip stumt, tiesiog po savo sužibėjimų jis gauna dvigubai priešo gynėjo priežiūros. Beveik visos varžybose girdisi, kad „saugot veliulį“ ar „prižiūrit nr.7″.

  • s 2016, rugpjūčio 4 | 13:29 Atsakyti

   Baranovskis kažkam patinka? Dar žiauriau. Vieta jam tiktų tik Šile 1 lygoje, pas jį technikos nerasta, nu ir kas, kad begioja kaip dviširdis, bet jis ne a-lygos kalibro :). O jūs toliau rėkite Baranovskį, baranovskį, tik apsinarkašinę/prisigėrę taip gali sugalvoti, kad Baranovskis labai geras žaidėjas, nesuprantu ko jį laiko Sūduvoje, jau gal 4/3 metus čia ir neįsitvirtina niekaip, pamenu kaip bėgdavo ir į tuščius vartus nepataikydavo, gal per vieną matchą pamenu kaip 5 kartus 1 prieš 1 išėjo ir pataikė arba į vartininką arba į šalį 😀 Toks grybas jis, kaip ir tu Varne.

 23. Varnas 2016, rugpjūčio 4 | 14:32 Atsakyti

  Nepamiršk, kad Kecapas dar priedo yra ir legionierius, gaunantis ženkliai didesnį atlyginimą. Ar aikštėje jis yra geresnis už tavo su žemėmis sumaišytą Baranovskį? Niekuo, nei kruopele

  • Antonimas 2016, rugpjūčio 4 | 17:40 Atsakyti

   Tikrai daug geresnis, ypač kai pastatytas viduryje, o ne krašte. nes Kecapui krašte lošti visiškai nelimpa. Čia jau nžn kodėl treneris jį ten bando statyti. O kai žaidžia viduryje, pastoviai atidirba gynyboje, kai visi kiti patingi ir plius puolime puikiai progas išnaudoja. Atmerk akis, Varne.

Naujas komentaras