Ivan Kardum

EL: MIDTJYLLAND 1:0 SŪDUVA

Taip, piratinės transliacijos yra sudėtingas reikalas. Aišku, tai yra geriau, nei bet kada anksčiau, kai pažiūrėti “Sūduvos” žaidimų užsienyje apskritai nebuvo įmanoma. Tačiau kokią rimtesnę analizę pateikti praktiškai neįmanoma, nes aikštėje lakstančius žmones dažnu atveju tegali nuspėti.

“Sūduvos” startinė sudėtis mažumą nustebino. Tiksliau – net ne sudėtis, o atsarginių sąrašas. Nei vienoje, nei kitoje nematėme trijų padorių saugų – Šoblinsko, Baranovskio ir Chveduko. Kad nebus Radzinevičiaus – jau žinojome. Jam šį kartą ant suolo teko kentėti už raudoną kortelę, kurią gavo dar Akmens amžiuje rungtynėse prieš “FK Horizont Turnovo”.

O va štai kodėl nebuvo kitų trijų žaidėjų – mįslė. Tiesą pasakius, net baisu pagalvot apie tai, kas šiandien būtų aikštėje, jei ne Leimono ir Eligijaus Jankausko atsiradimas komandoje prieš pora savaičių.

 

Pirmas kėlinys

Kaip ir derėjo tikėtis, didžioji kėlinio dalis vyko “Sūduvos” pusėje. Mūsiškiai retokai pereidavo aikštės vidurį. Jei kada ir mėgindavo organizuoti atakas, dažniausiai jos baigdavosi netiksliu perdavimu dar iki aikštės vidurio. Kokias 2-3 atakas “Sūduva” surengė, kokius 4 kartus link vartų spyrė, tačiau tos atakos buvo greičiau simbolinės, nei keliančios rimtą pavojų.

Visa kita – masinės danų atakos.

Tačiau, reikia pripažinti, nors ir turėdami visiškai aikštės ir kamuolio kontrolę, danai niekuo ypatingu pirmame kėlinyje nepasižymėjo.

Akivaizdu, kad tai yra gerokai aukštesnio lygio komanda, kurios žaidėjai – keliom galvom aštresni už mūsiškius. Bet pirmą kėlinį danai atakavo primityvokai, dažnai pasitelkdami balionus į “Sūduvos” baudos aikštelę. Gali būti, kad įtakos turi ir tas faktas, jog “Midtjylland” šiuo metu yra pati sezono pradžia.

“Sūduva” gynėsi masyviai, tačiau pakankamai judriai ir atidžiai. Ko gero galime sakyti, kad “Sūduva” gynėsi panašiai, kaip geriausiomis šio sezono rungtynėmis – intensyviai, drausmingai, vienas kitam pagelbėdami.

Todėl pirmoji rimtesnė proga nutiko tik 43 minutę, kai kažkuris iš “Sūduvos” gynėjų savo baudos aikštelėje nepataikė į kamuolį ir jis, praskrodęs visą “Sūduvos” gynybą, atsidūrė pas Pione Sisto per pora metrų nuo vartų. Į vartus “Midtjylland” saugas nepataikė.

Nebuvo ypatingai pavojingi ir “Midtjylland” standartai – o būtent jų, atrodė, labiausiai ir reikia bijoti.

Taigi, pirmas kėlinys “Sūduvai” buvo sudėtingas, tačiau po jo ir žaidėjai, ir mes turėjome likti patekinti ir vaizdu, ir rezultatu. Iš kitos pusės, buvo akivaizdu, kad iš šios poros “Sūduva” gali išsikapstyti tik stebuklui nutikus.

Paprastesnis uždavinys atrodė nepraleisti įvarčio. Tačiau įmušti patiems – dalykas praktiškai neįmanomas. Vien dėl to, kad surengti bent kiek padoresnės atakos taip ir nepavyko.

 

 

Antras kėlinys

Antras kėlinys prasidėjo šiek tiek nejaukiai – žymiai intensyvesnėmis ir originalesnėmis “Midtjylland” atakomis. Per pirmas kelias minutes kilo keletas pavojų, po vieno labai sudėtingo smūgio pasirodyti galėjo ir Kardumas.

Buvo akivaizdu, jog danų žaidėjai per pertrauką gavo velnių ir ko gero pradėjo žaisti futbolą, kuris šiai komandai yra labiau įprastas.

Šiam futbolui “Sūduva” sugebėjo pasipriešinti maždaug dešimt minučių. Tiesa, reikia pripažinti, kad “Midtjylland” įvartį įmušė ne po kokios nors ypatingai išskirtinės atakos ar šimtaprocentinės progos.

Įvartis krito po eilinio, lyg ir nepavojingo baliono. Galėtume netgi sakyti, kad “Sūduvai” nepasisekė – “Midtjylland” aukštaūgio smūgį Kardumas sugebėjo atmušt, tačiau kamuolys atšoko į virpstą, o tada – į vartus.

Atrodo, praleistas įvartis atpalaidavo ne tiek danų, kiek mūsiškių nervus. Būtent po praleisto įvarčio “Sūduva” tapo danams padoresniu varžovu. “Mitdjylland” ir toliau turėjo persvara, tačiau ir “Sūduva” ėmė lošti futbolą, kuriame ataka yra natūralus elementas.

Įdomu, kaip šios rungtynės būtų susiklostę, jei mūsiškiai būtų taip žaidę nuo pirmų minučių?

Kaip ir galima buvo tikėtis, dažniausiai “Sūduvos” atakos nutikdavo po to, kai prie savo vartų pavykdavo perimti kamuolį ir surengti greitą kontrataką. Net kelias neblogas kontratakas “Sūduva” sukūrė apie 70 minutę.

Pirmosios atveju, vos ne prie savo baudos aikštelės kamuolį perėmęs Kecapas nusivarė jį per visą aikštę.

Antruoju atveju, į neblogą poziciją smūgiui buvo išėjęs, berods, Eligijus Jankauskas. Kad ir kas ten buvo – sakyčiau, mažumą pasimetė. Derėjo arba iškart mušti, arba mėginti veržtis. “Sūduvos” žaidėjas sudelsė ir smūgis buvo blokuotas.

“Sūduva” gavo kampinį ir prie danų vartų dar kurį laiką užsibuvo. Šių rungtynių kontekste buvo net galima sakyti, kad “Sūduva” priešininkus “užspaudė”.

Deja, iškart po to gaisras nutiko prie pačios “Sūduvos” vartų. Itin staigus ir tą staigumą ne kartą šiandien rodęs “Midtjylland” puolėjas Martinas Pusičius iššoko vienas prieš Kardumą, tačiau “Sūduvos” vartininkas labai tiksliai perskaitė situaciją ir ataką gan lengvai užbaigė.

Žaidimas ir vėl persikraustė prie “Sūduvos” vartų. Tačiau danai nustojo žaisti įdomiau, tad dauguma jų masyvių atakų išsivyniodavo į begalinį kamuolio stumdymą aplink baudos aikštelę ir baigdavosi dar vienu nepavojingu balionu.

“Sūduva” gi sugebėjo surengti keletą pusiau pavojingų kontratakų.

Jos taip pat nesibaigdavo proga ir smūgiu, tačiau aštrumo buvo daugiau nei pirmame kėlinyje. Galbūt taip buvo ir dėl to, kad antram kėlinyje puolėju žaidė ne Laukžemis, kurį pakeitė Janušauskas, o Eligijus Jankauskas.

Natūralu – mažas ir greitas Jankauskas tokiam futbolui yra žymiai dėkingesnis.

Vieną kartą netgi galėjome pamatyti, kaip danų gynėjas abiem rankom laikė “Sūduvos” žaidėją, kuris jau buvo pepasprunkąs nuo dviejų paskutinių gynėjų.

 

 

Išvados

Išvados – visai neblogos.

“Sūduva” sužaidė sunkias rungtynes ir pralaimėjo. Tačiau šansų patekti į kitą etapą prieš rungtynes Marijampolėje yra tiek pat, kiek jų buvo ir prieš rungtynes Danijoje. Turint omeny komandų lygio skirtumas – tai yra didžiulis pasiekimas. Pirmąsias rungtynes “Sūduva” lošė svečiuose ir galimybės patekti į kitą etapą neprarado.

Nepaisant tų lygių skirtumų, vienas įvartis yra labai menkas pranašumas. O tai reiškia, kad kitą savaitę galėsim į Marijampolės stadioną eiti labai rimtai nusiteikę. Kad ir kaip bevartytum, tai nebus tik formalumas.

Už tai, be abejo, reikia komandai padėkoti. “Sūduva” nebuvo geresnė už vieną geriausių Danijos klubų. Tai yra natūralu. Tačiau kovojo iš peties ir paliko mums viltį, kad po savaitės pamatysime tokią pat kovą.

Juolab, kad į “Sūduvą” jau sugrįš ir Tomas Radzinevičius, kurio poveikį “Sūduvos” išvaizdai aikštėje mes visi puikiai žinome.

O va išrinkti geriausią šių rungtynių žaidėją būtų labai sunku. Žaidė visa komanda, todėl kiekvienas ir nusipelno padėkos. Nieko nuostabaus – būtent tuomet, kai maksimaliai sulošia visa komanda, šiemet “Sūduva” ir atrodo perspektyviausiai.

Bet jei geriausio žaidėjo prizą vis tik privalėčiau įteikti, atiduočiau jį Ivanui Kardumui. Kai žaidžiama su ryškiai stipresniu varžovu, vartininko žaidimas yra nepaprastai svarbus. Ir nors vieną kartą “Sūduvos” vartininkui nepasisekė, visais kitais atvejais jis žaidė užtikrintai ir protingai.

Taigi, įtampos nemažinam. Laukiam kito ketvirtadienio.

Pasidalink su draugais:

33 koment.

Komentuok!
 1. Jonas | SDV 2016, liepos 1 | 00:21 Atsakyti

  Šaunuoliai – tikra tiesa. O va sužaisti galėjo ir šiek tiek geriau. Nepaisant danų persvaros – įvartis nebuvo iš tų, kurie „bręsta, bręsta ir pribręsta“. Ypatingų progų danai neprikūrė, o ką prikūrė – dažniausiai ne komandiniais, o individualiais veiksmais. Kaip bebūtų – viskas ir toliau lieka tik pačios „Sūduvos“ rankose.

 2. Doozgle 2016, liepos 1 | 00:27 Atsakyti

  tai man dabar jaustis kaltam, kad tau tik 3 streamų nuorodas daviau? :) mažai tu dar patirties turi tarp kreivų streamų rasti padorią kokybę 😉

 3. Jonas | SDV 2016, liepos 1 | 00:35 Atsakyti

  Cha, tiesą sakant, jų net buvo per daug:) kur tik akį užmesdavai – vis kitas adresas puikavosi:) O kadangi rungtynes žiūrėjau toli gražu ne patį sparčiausią internetą pasikinkęs, tai ir teko žiūrėti pirmą pasitaikiusį, kuriame vaizdas matėsi:) aišku, iš kitos pusės, kai viena komanda visą laiką ginasi, o kita – visą laiką iš lėto puldinėja – tai nelabai ką ir analizuoti yra. vieni išvargo pergalę, kitiems – šiek tiek pritrūko, kad rezultatas būtų pozityvus. deja, istorija vėliau tokius niuansus nutyli. ten būna parašyta paprastai – vieni iškrito, kiti – ėjo toliau.

 4. Ceslovas 2016, liepos 1 | 01:29 Atsakyti

  Atsibuskit, ar jus nors matet varzybas? Kaip jums apsivercia liezuvis vadinti juos saunuoliais? Aikstes vidurio pereit nesugebejo. Kas per legionieriai komandoje? 14 numeris uz ka jis komandoje? Murauskai, jei skaitai sita komentara, tai paklausk trenerio, kodel jis zaide visa maca, jei jis ristute bega i gynyba? Ka tokie zaidejai ir uz kokius nuopelnus, atstovauja Suduva? Biski reikia ijung mastyma, kad kazkas negerai, jei pavojingiausias zaidejas komandoje 17 nr., kuris komandoje savaite ir yra 17 metu amziaus. Apgailetina. Ka is viso veikia Leimonas aiksteje, kiek laiko jis komandoje? Kaip gaudavo kamuoli taip praranda ir iskises liezuvy gaudo ne tik ora, bet ir varzovu marskinelius. Plius, turejo but pasalintas is aikstes uz 2 geltonas. Man cia tikrai nesueina galai, del tokiu sprendimu, arba vadovybeje blogai, ar su pinigais, ar vadovavimo/komplektavimo problemos. Kaip gali laikyt toki treneri komandoje, kuris „propoguoja“ atakuojanti futbola, bet per varzybas komanda padaro viena smugi? Isvada: ziaurus nusivylimas, atejau paziuret lietuviskos komandos palaikyt, o pasikroviau tik neigiamu emociju!! Nu darkarta niekaip negaliu suvokt ka veikia nr 14 suduvoje, ar negeriau paimt jauna lietuvaiti kuris gal nors begt gali?! Ir kam toki treneri laikyt, jei kai reikia zaidimo nera? Kiek dar 4 vietu bus Alygoje, ir kiek dar svarbiu varzybu bus pralosta tuo paciu budu? Midtjyllandas sezona baiges pries menesi laiko pakeites 10 zaideju ir pakeites juos jaunais zaidejais is akademijos, kuriu lygis tikrai nera pats auksciausias, apigega puse komandos zaideju.

 5. Diletantas 2016, liepos 1 | 05:58 Atsakyti

  Kadangi Šoblinskui kontrakto pabaiga čia pat ir naujo kontrakto nebus (Leimonas jo vietoje),tai jis dabar nebent už antrą komandą dar bus registruojamas.

 6. Jonas | SDV 2016, liepos 1 | 09:33 Atsakyti

  Tamsta Česlovai, susidaro įspūdis kad pirmą kartą lietuviško klubo rungtynes pamatėte:) Lietuvoje nėra nei akademijų, nei pinigų, todėl mūsų klubai ir neturi galimybės rimtai pasipriešinti padoriau valdomiems varžovams. Ka gali padaryt tas pats Murauskas? Na pvz investuot kasmet 10 kartų daugiau pinigų. Tada ir Sūduva pries Midjylland padorų futbolą pažaistų. Kai sutiksi Murauską, pasiūlyk šią idėja:))

  • rolas73 2016, liepos 1 | 14:09 Atsakyti

   sveiki
   tai nereikia tada musiskiu liaupsinti del mazo pralosimo .tuo labiau danams kurie klubu lygy nedaugiau pasieke nei mes. futbolo mokyklos prie kiekvieno klubo yra .akademija ne rodiklis jei lietuvos pirmenybese sugeba pralosti atskiriems klubams.

 7. Anonimas 2016, liepos 1 | 09:45 Atsakyti

  Chvedukas peržiūroje, Soblinskui kontrakto netęs, o Vale man rodos traumuotas. Tai ir trumpėja suolas, o Laimono žaidimas tikrai nudžiugino belieka tikėtis, kad pagerės daugiau treniruojantis

 8. Arve 2016, liepos 1 | 12:28 Atsakyti

  Kardum negali būti blogiausiu, nes rezultatas galėjo būti didesnis. Realūs šansai įmušti Sūduvai labai maži, o į kitą etapą-dar mažesni. Apsigint gal ir gali, bet suorganizuot ką nors iki ivarčio bus taip pat sunku.

 9. Jonas | SDV 2016, liepos 1 | 13:55 Atsakyti

  Praleistas įvartis – kažin ar vartininko bėda. Jei priešininkui leidi iš poros metrų į vartus mušt, tikimybė nepraleist yra mažesnė nei mušant nuo 11 m.

  O vertint žaidimą – sunku. Iš neutralaus taško žvelgiant, vaizdas buvo beviltiskas. Tačiau taip vertindamas tiesiog konstatuosi visiems žinomą faktą, kad LT futbolas yra dešimtmečiu atsilikes.

  Bet kadangi niekam iš LT futbolo biurokratų ir verslininkų tai nerūpi, tai gan beprasmiška keikti žmones kurie LT futbolą lošia. Jie daro ką moka ir gali. Tad prasmingiau yra pasidžiaugt dalykais taip kaip džiaugtumeis savo kiemo komandos rezultatais.

  Ir tai yra prasmingiau nei klausytis kokias nesamones tauzyja pvz Zelkevicius neseniai futbolo.tv sukurtame propagandiniame filme. Tokie filmai – galingas įrodymas to, kad LT futbole nebus nieko gero nei po 5, nei po 10 metų.

  O aš ir toliau teigsiu kad vienintelis šiuolaikiškai mąstantis ir vilties teikiantis klubas čia yra Vilniaus Žalgiris, nors ir ten kasmet 40 proc komplektacinių sprendimų yra šūviai pro šalį. Tačiau tas klubas bent jau tvarkomas taip kad gali tikėtis vieną dieną sulaukt panasaus investuotojo, koks ištraukė Midtjylland, o ne Kruojos, Bangos ar Stumbro lygio spekuliantų.

  • griezhtas 2016, liepos 2 | 00:38 Atsakyti

   Nesupratau, ką turėjai galvoje apie šiuolaikinį Žalgirio mastymą? Kad nuolat deklaruojamas tikslas Europos lygos grupės, bet komanda kardinaliai pertvarkoma likus dviem savaitėms iki euro varžybų? Kad komplektacijos sprendimai daromi žiūrint ne ilgesnio nei pusės metų laikotarpio? Ar kad nejudinamas ir nekritikuotinas sporto direktorius sėdi ant trenerių suolo? Man tai labiau panašu į buratinizmo auksinius laikus, o ne šiuolaikinį mąstymą…

   • D 2016, liepos 3 | 21:49 Atsakyti

    O ko tamsta tikisi, kai praktiškai visi normalesnio lygio čempionatai vyksta rudens-pavasario sistema?.. Nė vienas lietuvių klubas neturi finansinių resursų išpirkinėti žaidėjų kontraktus, tad padoresnio lygio Europoje žaidžiantys legionieriai tampa prienami nebent vasarą, todėl ir matome papildymus prieš pat Europines varžybas. O kaip lietuviams sekasi atsivežti legionierius iš kitų žemynų matėme ne kartą…

    • griezhtas 2016, liepos 4 | 09:42 Atsakyti

     Jei kalbėti tai apie strategiją, tai galėtų būti, kad ir BATE išbandytas kelias – jauni ne brangesni, nei 100 kUSD žaidėjai , ne trumpesniam, nei 5 m. kontraktui.

     • carlos 2016, liepos 4 | 11:21

      a be bate bent vieną panašų pavyzdį turi? tam reikia kaip minimum, kad normalaus jaunimo daug būtų, su mūsų u-19,21 rezais tai pirkt nepirkęs…

     • griezhtas 2016, liepos 4 | 14:46

      Pvz daug nuo benficos, leiceser iki to pačio MIDTJYLLAND. Niekas nesako užsiimt tik lietuvišku jaunimu yra rusijos, afrikos, balkanų ir t.t.
      Iš žalgirio, kaip finansiški stipriausio klubo, norisi kažkokios ilgailakės komplektavimo strategijos, kad žaidėjai būtų perkami su vizija, kad už 2-3 metų jie pasieks europos grupių lygį.

     • carlos 2016, liepos 4 | 17:46

      na tarkim iš eilės, kokia ta leicter strategija? ir kur mes a) tuos talentinguosius rusus gausim tokius, kurių vietiniai nenorėtų b) dėsim, kai 6 legionierių limitas yra c) išlaikysim, jei kas bent minimalią sumą pasiūlys d) ką veiksim, kai čempionato su tais talentais nelaimėsim…
      gal dv jūs talentų prisirinkit, kai kokie stumbrai su spirdžiais ir paauginkit.

     • D 2016, liepos 4 | 23:13

      Už minimumą jaunų žaidėjų iš užsienio neatsiveši šiais laikais… Pasiskaitykite Paniukovo, Verbicko ar kitų žaidėjų interviu vien kiek Rusijoje jauni žaidėjai gauna už sėdėjimą ant suolo/žaidima už dublerius ar jaunimo komandą ir suprasite, kad Lietuvoje tiek negauna net pačios didžiausios žvaigždės… Tuose pačiuose Balkanuose nors situacija ir yra palankesnė, bet dauguma aukščiausių lygų klubų gali mokėti didesnius pinigus/suteikti geresnes sąlygas tobulėti. Tad realiai sunkiai įsivaizduoju iš kurios Europos šalies būtų įmanoma ištraukti įkandamų perspektyvių jaunuolių, o vežtis iš kitų žemynų tai apskritai mistika(turint lietuviškus resursus), nes jau nekalbant apie visus sunkumus/apribojimus paprastai toks dalykas vyksta per agentus, kurie į Lietuvą nieko gero nesiunčia…

 10. N 2016, liepos 1 | 14:36 Atsakyti

  Del Leimono, tai dziaugiuosi, nes zinau, kad atiduoda visas jegas aiksteje. Kibiai ginasi ir daro juoda darba. Gal ir buvo klaideliu, bet pats sake, kad dar reikia isivaziuoti keleto savaiciu. Tai kas kaltas, kad iskart ji meta i aikste? Matyt geresniu nera.
  Rungtyniu tokiu ir tikejaus, tik su daugiau ivarciu. O dabar geras rezultatas. Namuose, jei susirinks gerai ziurovu, dar gali visko buti. Juk ipirdelins netycia koki ir eis iki PK.
  Kas del ivarcio, tai man nepatiko Vaido gynyba. Paziurekit kas galit video, jis stovejo uz keliu metru nuo zaidejo, kuris pakele kamuoli. Tame ir esme. Stovejo ir ziurejo ka jis daro. Nei bande trukdyti, jei begti link jo. Toks issiblaskymas, vienas kitas nenubegimas ir kainuoja tokias rungtynes, kai zaidziama del 0:0.
  Bet nenuliuskim, vilciu yra.

  • Varvalas 2016, liepos 1 | 15:52 Atsakyti

   man irgi įstrigo šis momentas, kai danai kėlė įvarčiu pasibaigusį kamuolį. Tik neįžiūrėjau, kuris ten mūsiškis stovėjo už 7 metrų ir niekaip nebandė priartėti prie dano. Kadangi, anot tavęs, tai buvo Slavickas, tai dabar niekuo nesistebiu. Jis beveik niekada nekliudo priešininkams kelti kamuolių. Keista, bet va tokie gynėjai tinka rinktinei. O kaltinti vartininką įvarčiu gali tik asilo pusbrolis.

 11. Jonas | SDV 2016, liepos 1 | 15:08 Atsakyti

  Labai tikslus pastebejimas dėl įvarčio. Kartojime puikiai matėsi, kad gynėjas tiesiog stovi. Ir esmė ne konkreciame žmoguje ar tame, kad žaidėjai galvoja, jog mes esam durniai.

  Per pastaruosius 2-3 metus tokios situacijos buvo viena iš dažniausių temų, nes toks žaidimas – viena iš dažniausių įvarčio priežasčių. Komanda varo neblogai, o tada kažkas vieną akimirką nutaria patinginiaut – ir rezultato nėra. Kiek tokių situacijų buvo šiemet ar pernai? Ir šią nuodėme yra atlike 2/3 komandos.

  Juokingiausia yra tai, kad šis elementas neturi nieko bendra su žaidejų lygiu. Tai yra mentaliteto ir požiūrio dalykas. Kad ir kiek per teliką rodytų kaip ginasi kokie nors islandai, pasimokyti niekas nė neketina.

 12. rolas73 2016, liepos 1 | 16:30 Atsakyti

  sveiki
  siaip tai man durnas klausimas yr : jei tokie islandai pries rungtynes haka soka tai kur musu ant kalno murai ar bent jau kepurine?

 13. h 2016, liepos 2 | 11:17 Atsakyti

  Rezultatas po pirmu rungtyniu nuteikia optimistiskai. Niekas dar neprarasta. Tik ar bus tuo pasinaudota? Visi tie serbu treneriu ekspermentai nepasiduoda jokiai logikai.

 14. Anonimas 2016, liepos 3 | 01:28 Atsakyti

  Jei komanda kovoja, visada buna gerbiama. Marijampoles publika teisinga, net jei prasileista bus 5 bankes, bet jei stoves per 10 metu nuo varzovo, ir prasileis po 5 bankes, tada plojimu neverta tiketis. Laimi ta komanda, kuri zaidzia komanda, Suduva siais metais ta jau parode, tik nesuprantu, ar sunku suvokti tai???

 15. margas 2016, liepos 3 | 08:30 Atsakyti

  Ka siemet parode ta komanda su tokia sudetim ? Taures nelaimejo (kaip zadejo), cempionate banguoja kaip Baltijos jura, euro taurese dar turi sansa save reabilituotis

  • Meistras 2016, liepos 3 | 12:48 Atsakyti

   Sudetis niekuom negeresne nei Traku, Atlanto, ar juolab Zalgirio. Kai zaide visa komanda tai laimejo ir pries Zalgiri ir pries Atlanta. Euro taureje iskrito patys stipriausi priesininkai, kurie nebutu ikandami nei vienai lietuviskai komandai. Na o Lietuvos taure ir cempionatas dar toli grazu nebaigti. Esam ten kur esame buti verti siuo metu (bent jau pagal zaidima).

Naujas komentaras