Nermin Jamak

22: SŪDUVA 0:0 LIETAVA

“Sūduvos” sudėtis rungtynių pradžioje buvo klasikinė – tie, kas dažniausiai rungtynes pradeda buvo aikštėje, o tie, kas pasirodo po keitimo – sėdėjo ant suolo.

Vienintelė įdomesnė išimtis – ant suolo paliktas Činikas, kuris, komandą virtualiai palikus Andro Švrljugai, tapo nuolatiniu startinės sudėties žaidėju. Vietoje jo stojo Paulius Janušauskas, kurį krašto gynėjo vietoje Veselinovičius išbandė tuomet, kai sirgo Slavickas. Išbandė ir, panašu, liko toks patenkintas, kad Janušauskui greičiausiai teks mažumą persikvalifikuoti.

Švrljugos komandoje greičiausiai jau nebepamatysime – gandai sklando, kad jis važinėjasi po peržiūras. Neseniai komandoje pasirodžiusio Gabrieliaus Judicko treneris kol kas dar net ant atsarginių suolo nepasodino.

Pirmos dalies smagumai

“Sūduva” nuo pat rungtynių pradžios turėjo persvarą. “Lietava” gi masyviai gynėsi. Persvarą “Sūduva” turėdavo kone kiekvienose pastarojo meto rungtynėse, kai žaisdavo prieš antrojo ketverto komandas.

Tačiau visi ankstesni varžovai atrodė kiečiau nei “Lietava”. Tik, drįsčiau teigti, šį kartą dėl to kalta buvo ne “Lietava”, o “Sūduva”. “Lietava” gi pirmam kėliny maksimaliau lošti ėmė tik tuomet, kai liko dešimtyje.

“Sūduva” pirmoje kėlinio pusėje atrodė netikėtai įdomiai. O tas įdomumas buvo lemtas išskirtinio “Sūduvos” judrumo. Žaidėjai kaip niekad energingai judėjo be kamuolio – žiūrint filmuotas rungtynes tas judesys ypač gerai matėsi.

Pirmoje kėlinio pusėje net buvo nelengva nustatyti konkrečias atskirų žaidėjų pozicijas – Jankauskas su Veliuliu nuolat lįsdavo į vidurio zonas, Kecapas, Leimonas ir Jamakas taip pat nuolat keisdavosi savo vietomis. Viduryje dažnai matydavome Janušauską.

Toks žaidimas leido organizuoti įvairesnes atakas. Aišku, kadangi priešininkas gynėsi gausiomis pajėgomis ir pernelyg nesiveržė priekin, prasimušti arčiau vartų buvo nelengva ir pavojingesnės situacijos bei smūgiai link “Lietavos” vartų ėmė eiti tik apie 20 minutę.

Matėm gerą Jankausko – Radzinevičiaus jungtį, Leimono smūgį (deja, labai jau netikslų), Kecapo įsiveržimą baudos aikštelėn. Matėm keletą kampinių ir baudos smūgių. Kaip dažnai pastaruoju metu nutinka pirmaisiais kėliniais, pavojingiausi dalykai dėjosi Eligijaus Jankausko krašte.

Būtent jam prasiveržus pro kelis “Lietavos” žaidėjus buvo suorganizuota pavojingiausia kombinacija, kai po idealaus Jankausko perdavimo į vartus galva nepataikė Radzinevičius. Tačiau Tomas buvo toks patekintas jaunojo kolegos žaidimu, kad net keliskart intensyviai pakeltu nykščiu laikino šią situaciją.

Štai tokį “Sūduvai” dėkinga kėlinio scenarijų perlaužė “Lietava”. Kai šios komandos gynyba ėmė lūžinėti ir atrodė tik laiko klausimas, kada “Sūduva” ims kurti iš tikro pavojingas progas, tokią “Sūduvai” padovanojo, berods, Stonkus.

Aišku, visi mes būtume pasirinkę kitokią situacijos pabaigą. Geriau įvartis, nei vartininkas su raudona kortele. Iškart po padoraus Jablano baudos smūgio ir Slavicko įvarčio iš nuošalės, “Lietava” sukūrė geriausią kėlinio progą.

Štai šį momentą, mums ir vėl priminusį, kad “Sūduvos” gynyba šiemet neblizga, galima šimtu procentų įrašyti į Kardumo sąskaitą – tai buvo vienas iš retų atveju, kai būtent vartininkas komandą išgelbėjo nuo labai didelių bėdų.

Futbolas – labai keistas sportas. Nors iki raudonos kortelės atrodė, kad “Lietavai” nedaug trūksta iki subyrėjimo, po raudonos kortelės ši komanda ėmė žaisti žymiai intensyviau. O va “Sūduva”, atrodo, atsipalaidavo.

Štai taip ir gavosi, kad pirmo kėlinio pabaigoje nieko pavojingo prie “Lietavos” vartų nenutiko, o daugiau veiksmo vyko “Sūduvos” pusėje. Beliko tikėtis, kad per pertrauką Veselinovičius sugebės komanda ir vėl nuteikti rimtam žaidimui be jokių kompromisų ir minčių apie tai, kad priešininkas turi vienu žmogumi mažiau.

Antros dalies vargai

Antro kėlinio pradžia buvo panaši į pirmo kėlinio vidurį. “Sūduva” spaudė, “Lietava” šimtu procentų gynėsi ir retkarčiais mėgino laimę kontratakose.

Pirmą progą “Sūduva” turėjo apie 10 minutę, kaip tiesiog tobulas Janušausko perdavimas peršoko visą “Lietavos” gynybą ir išvedė vieną prieš Kvedarą Tomą Radzinevičių. Deja, Tomui ir vėl nepavyko sutvarkyti reikalų.

O tada “Sūduvą” ištiko bėda, kurios vardas – Nerminas Jamakas. Aišku, bėda yra ne Jamakas. Bėdos prasideda tuomet, kai Jamakas sėdi ant atsarginių suolo.

Jamakas garantuotai buvo antro kėlinio pradžioje pakeistas ne dėl to, kad prastai žaidė. Traumų kankintas žaidėjas greičiausiai dar negali ištempti visų rungtynių, juolab, kad ir aikštė šiandien buvo šlapia ir sunki.

Baranovskio pasirodymas džiugino visus, tačiau akivaizdu, kad tai nebuvo “keitimas į poziciją”. Tiesiog įspūdinga, kaip gali pasikeisti “Sūduvos” žaidimas, kai aikštėje nėra Nermino Jamako!

“Sūduva” per akimirką transformavosi į kiemo komandą. Vietoj įdomaus, greito ir vaizdingo kamuolio judėjimo pradėjome matyti lėtą ir nuspėjamą kamuolio stumdymą skersai aikštės, kurį tik retkarčiais nutraukdavo ne mažiau nuspėjami perdavimai į kraštus.

Trumpai tariant, situacija tapo įtempta. Tapo aišku, kad “Sūduvos” likimas pakibo ant plauko. Visos viltys pakibo ant galimo “Lietavos” nuovargio arba ant išskirtinių individualių kai kurių “Sūduvos” žaidėjų veiksmų.

Tad kai traumą gavo Jablanas, Veselinovičius priėmė vienintelį teisingą sprendimą – aikštėn išleido ne Isodą (keitimas į poziciją), o Antanavičių. Panašu į tai, kad šis jaunas žaidėjas pastaruoju metu aikštėje atrodo vis geriau, todėl ir laiko jam derėtų suteikti daugiau, nei pora minučių pačioje rungtynių pabaigoje.

Tačiau nieko įdomesnio šį kartą nebenutiko. “Sūduva”, šiemet neretai panašiose situacijose perlauždavusi rungtynių eigą sau naudinga kryptimi, šiandien to padaryti nebuvo pasirengusi.

Toli gražu. Nuo 80 minutės ko gero daugiau nei pusė likusio laiko buvo sudeginta stebint lėtas “Lietavos” atakas, begalinius kampinius prie “Sūduvos” vartų ir “Sūduvos” žaidėjus, kurie, net ir likus minutei iki rungtynių pabaigos, perdavinėdavo vienas kitam kamuolį išmetimui iš užribio ir vis tiek jį išmesdavo link savo aikštės pusės.

Taigi, šiandien buvo “Sūduvos” diena. Nors rungtynių komentatorius gyrė “Lietavą”, tačiau ji prastai lošė tuomet, kai “Sūduva” padoriai varė ir “gerai”, kai “Sūduva” nežinodavo, ką daryti.

Sakyčiau, šiandien “Sūduvai” nebuvo lemta laimėti. Nors rungtynių pabaigoje galėjo pasirodyti, kad komanda laimėti nelabai nori, tačiau, manau, buvo ne taip. Komanda tiesiog nebežinojo, kaip tai padaryti. Galbūt komanda nebuvo tinkamai paruošta žaisti prieš masyvią gynybą be Nermino Jamako.

Antrame kėlinyje “Sūduva” sukūrė 2-3 tinkamas progas įvarčiui, bet net ir tuomet į vartus pataikyti niekaip nesisekė.

Išvada? Galime paskelbti jau dabar Nerminą Jamaką geriausiu komandos žaidėju. Įvarčių jis šiemet nemuša, ypatingai daug rezultatyvių perdavimų neatlieka. Net gali sakyt, kad kartais būna nelabai matomas.

Tačiau šiandien galėjome puikiai įsitikinti, kaip atrodo “Sūduva” su Jamaku ir be Jamako.

Ar verta lieti ašaras dėl šiandienos lygiųjų? Aišku, kad ne.

Laiko yra pakankamai, o pagrindiniai varžovai – toli gražu ne tokie galingi, kokie buvo pirmoje sezono pusėje. Nepriklausomai nuo šių rungtynių baigties, “Sūduva” vis viena privalės rinkti taškus rungtynėse prieš “Atlantą”, “Trakus” ir “Žalgirį”, jei šiemet norės laimėti medalius.

Tad viskas yra OK. Važiuojam toliau.

Tags Lietava

Pasidalink su draugais:

31 koment.

Komentuok!
  1. kazkas 2016, rugpjūčio 17 | 22:34 Atsakyti

Kas atsakingas uz vejos bukle? Itikinamai prasau, nubraizykit naujais dazais aikstes ribas, nes per tv nesimato. Nei kur prasideda baudos aikstele, nei kur baigiasi. Aciu :)

2. Ponulis 2016, rugpjūčio 17 | 22:37 Atsakyti

Janusausko statymas i krasta geras sprendimas, Zalgiryje yra ten zaides. Labiausiai nuvyle Leimonas. Radze atrode pervarges, kaip ir jaunasis Jankauskas. Na o Jamakas yra playmakeris ir kito tokio pas mus nera ir visada turesim dar viena problema, kuriu ir taip mums netruksta.

• Bevardis 2016, rugpjūčio 17 | 23:10 Atsakyti

Nezinau kuo tave nuvyle Leimonas. Zmogus nepralaimejes nei vienos mikrodvikovos. O jamakas playmakeris, taip , tiesa, taciau prarades kamuoli galetu ir apie gynyba pradet galvoti. Nu nebent tu esi irgi tas futbolo ekspertas , kuris skanduoja baranovski, tada reiketu kalbeti paprastesniais terminais :)

• Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 17 | 23:34 Atsakyti

Na gal jau laikas baigt Baranovskio klausimą eskaluot:) Tai, kad stadionas vardą skanduoja yra tiesiog graži tradicija ir galim pasidžiaugt, kad tokių smagumų Lietuvoje nutinka.

O va aikštėje Baranovskis atrodo ne prasčiau už daugumą kolegų. Vėl gi – žvelgiant iš laiko perspektyvos, akivaizdu, kad šis žaidėjas tobulėja, kas yra gan įstabu turint omeny jo amžių. Ir nelabai suprantu, kodėl visi mato, kai jam nepavyksta paso atiduot ar priešininko apsivaryt, nors komandoje pilna žmonių, kurie panašių klaidų per rungtynes padaro keliskart daugiau.

Žodžiu, Baranovskis vis dar yra padorus Sūduvos narys, kuris laisvai galėtų lošti pagrindinėje sudėtyje. Ir joje jis nelošia tik dėl to, kad treneris mano, jog pvz Kecapas ar Veliulis yra naudingesni. Gal ir taip, gal ir ne. Diskutuoti galima. Bet treneris vis viena sprendžia, nes jis atsakingas už vaizdą aikštėje ir rezultatą.

• Bevardis 2016, rugpjūčio 18 | 01:15

Tiesos daug. Bet dabar galime pastebeti, kad Kecapui yra rasta vieta ir visai ne aikstes kraste. Tai siuo atveju Baranovskis pranasesnis yra tik uz po traumos neatsigaunanti Veliuli. Jaunelis Jankauskas kraste labai smagiai susiziuri.

• Ponulis 2016, rugpjūčio 18 | 11:38

As savo aukstesniame komentare apie Leimona reiskiausi. Apie Baranovski tik pasakiau, kad neesu jo fanas ir tiek.

3. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 17 | 23:02 Atsakyti

o vis tik bet tačiau – manyčiau, kad jei Jamakas būtų tempęs iki galo, įvartį, bent vieną, komanda būtų įridenusi. Lietava gausiai gynėsi ir prieš tokią gynybą gali laimėti arba gudrumu, arba kai kokia sėkmė netikėta nusišypso. Pvz., kaip vos vos nenutiko pirmo kėlinio pradžioje

4. KestasSTPFL 2016, rugpjūčio 17 | 23:08 Atsakyti

Man visa komanda atrode kazkokia nusivarius nuo koju. Kai po eilinio kamuolio minkymo varzovu baudos aiksteles prieigose, Lietavos zaidejai ganetinai lengvai, keliais tiksliais pasais nusigaudavo iki Suduvos baudos aiksteles, gynejai atrode vos and koju bestovintys. Lietava zaide prastai, praktiskai nezaide, o Suduvos kamuolio minkymas baigdavosi desperatiskais bandymais apsivaryti Lietavos gynejus. Monotoniskas zaidimas, lengvai atspejamas. Siam stiliui Suduva paprasciausiai neturi tinkamu atlikeju. Cia, zaidejui kertanciam i viduri, reiketu tiek greicio, tiek fintu savybiu. Deja ju nera. Pirma kelini maciau periodiskai, bet autoriaus asesmentas atrodo kiek pagrazintas. Nera to zaidimo, ir turbut jau jo nebus. Manau kad si Suduva jau pasieke savo zaidimo epogeju.

5. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 17 | 23:30 Atsakyti

Nebuvo nei geriau, anei blogiau, nei kelias paskutines rungtynes. Skirtumas tik tas, kad Lietavai racionaliau apie gynybą galvojo ir į priekį be galvos nelindo, kaip kiti buvę varžovai. Išeiti į trejetą kontratakų per kėlinį, kai priešininkas visom jėgom puola – šiais laikais net ir Lietuvos klubai moka. Aišku, kad pabaigoje sunkiai Sūduvai gintis sekėsi, nes nelabai kas ten apie gynybą galvojo.

Iš kitos, gerosios pusės, šįmetinis pasiekimas yra vis tik tas, kad net ir stebuklų aikštėje nerodydama, komanda sugeba daugeliu atveju sužaisti racionaliai iki galo ir tris taškus šiaip ne taip pasiimti. Kelis ankstesnius sezonus būtent tokio buko efektyvumo dažnai pritrūkdavo.

At the end of the day, Sūduva šiandien yra pralaimėjusi tik 4 kartus ir šiuo aspektu už Sūduvą yra geresnis tik Žalgiris. Situacija lentelėje – taip pat padori. Trys komandos turi praktiškai po lygiai taškų, kai tuo tarpu ankstesniais metais panašiu metu tekdavo galvoti apie stebuklus, kurie padėtų ištirpdyti taškus, nuo trečios vietos skiriančius.

Žodžiu, padėtis lentelėje nėra tokia prasta, kaip galima būtų padaryti išvadą paskaičius rungtynių komentarus:)

• KestasSTPFL 2016, rugpjūčio 17 | 23:49 Atsakyti

Is esmes su Ponu sutinku. Prastai zaisti ir laimeti yra neabejotinas geros komandos pozymis. Situacija nera bloga, ir tu rungtyniu dar like tiek, kad ir ta pati antra vieta nera nepasiekiama. Galbut as, kaip ir kiti nostalgai, nori to zaidimo kuri Suduva rode per paskutini rata kai Suduvos puolimo dueta sudare Valskis ir Radzinevicius. Deja, atejus Aleksandrui, zaidimo braizas pasikeite ir nebera toks akiai malonus. Bet cia tik man. Aciu uz foruma kur galima isreikst mintis!

6. griezhtas 2016, rugpjūčio 18 | 01:13 Atsakyti

Iki tos raudonos kortelės buvau įsitikinęs, kad taip žaisdama sūduva sutriuškins lietavą, žaidė labai įvairiai pasitikėdami savim ir sakyčiau besimėgaudami žaidimu. Po raudonos korteles visa lietava sulėkė gintis, o sūduvos žaidėjai pasąmonėje šios varžybos buvo jau laimėtos, kai „laimėtose“ varžybose niekaip nepavyko įmušti įvarčio prasidėjo nervai, desperacija, o su tuo ir klaidos lygioje vietoje.
    Jamakas yra sūduvos žaidimo pagrindinė ašis ir nepakeičiamas, aišku žiauriausias vaizdas buvo iki Pavlovičiaus išėjimo kai už kūrybą buvo atsakingas Leimonas, tada buvo visiška tragedija.(Tą vaizdą turėtų užsifiksuoti rėkaujantys – serbus lauk, leiskim lietuvius). Kita vertus pats nesupratau trenerio dėl Janušausko – Janušauskas vienintelis iš sūduvos žaidėjų, bent dalinai galintis pakeisti Jamaką nustumtas į krašto gynėjus, centre kūrybos vakuumas, o tikras krašto gynėjas sėdi ant suolo???

7. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 18 | 09:32 Atsakyti

Chm, protinga mintis apie Janušauską. Ypač prisiminus jo nuostabų pasą Radzinevičiui antro kėlinio pradžioje. Bet, panašu, Sūduvos trenerių štabas ir šiandien sprendžia panašią problemą, kaip ir sezono pradžioje – kur aikštėje sudėti didžiulį būrį saugų?

• griezhtas 2016, rugpjūčio 18 | 12:03 Atsakyti

Pagal tai kaip vakar po traumos judėjo Jablanas, panašu, kad centre saugų vakuumas dar padidės, nes Leimonas keliaus į centro gynėjus, o kas bus atraminiu neįsivaizduoju… Judickas???

8. Varvalas 2016, rugpjūčio 18 | 09:39 Atsakyti

Matyt, tik aš vienas netikiu, kad Sūduva. demonstruodama tokį žaidimą, gali laimėti medalius. Negali. Gražu buvo žiūrėti, kaip atnaujinta Trakų komanda vakar greitai skirstė kamuolius. Nė susižaisti pusės sezono jiems nereikia. O čia visą antrą kėlinį migdo varžovus ir nubunda tik kai į pačių vartus gali kristi kamuolys. Turime daug senukų, todėl netikiu, kad jie pradės greičiau laikstyti su kamuoliu. Kamuolys turi lėkti į poziciją pas gerai judančius žaidėjus, o ne žaidėjas su kamuoliu 30 metrų. Patikimai žaidė Janušauskas, pagal galimybes įsijungė į žaidimą Baranovskis. Tiko ir Jamako veiksmai. Pirmajame kėlinyje jėgų turėjo Jankauskutis. Na, lyg ir visos „gerovės“. Negali prastai, neįvairiai atakuojanti komanda laimėti kiekvienų rungtynių. Ir nelaimės. Nors visai nedaug trūko, kad vakar tokį žaidimą demonstruojanti Sūduva ir vėl būtų laimėjusi – šimtaprocentinių progų būta … Kaip Jonas sako – matyt futbolo dievams nepatiko toks žaidimas ir pergalės neskyrė///

• KestasSTPFL 2016, rugpjūčio 18 | 17:15 Atsakyti

Su tokiu zaidimu nelabai ir verti mes tu medaliu. Zaidimas be ugneles. Gal zaidejai ir stengiasi bet kazkaip to zaidime nesimato. Del to ziurovai ir reiskia simpatijas Baranovskiui. Tas bent isbeges akis isdeges palaksto. O dabartinis Traku zaidimas palaidoja visas nocijas kad Urbonas kaip kazkoks super strategas buvo puikiai paruoses komanda. Sutikit kad Traku legionieriai yra aiskiai aukstesnio meistriskumo nei musu.

9. Marijus 2016, rugpjūčio 18 | 15:06 Atsakyti

Prarasti taškai šitose rungtynėse Sūduvai gali būti labai skausmingi. Sekantys Sūduvos varžovai – Atlantas ir Žalgiris. Abu – išvykoje. Jeigu Sūduva abi rungtynes pralaimės (tikimybė yra didelė), vėl atsiliks nuo konkurentų. Pergalė prieš Lietavą būtų leidusi Sūduvai išlikti greta Atlanto netgi pralaimėjimų sekančiose 2 rungtynėse atveju. 2 ar 4 taškai – yra šioks toks skirtumas IMHO. O po to vėl laukia Žalgiris (namie) ir Trakai (išvykoje). Galima sakyti, kad rato pabaiga bus lengva, bet žinome kaip Sūduva sugeba prarasti taškus žaisdama prieš silpnesnes komandas.

10. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 18 | 15:11 Atsakyti

Tiesa yra abejose pusės – savaime aišku, kad nenaudinga prarast taškus lošiant su silpnesnėm komandom. Tačiau, kaip visi puikiai matom, ir pagrindiniai konkurentai čia taškų pabarsto.

Iš kitos pusės – vis viena viskas spręsis žaidimuose su Trakais, Atlantu ir Žalgiriu. Taip, Sūduva iš tikro turės labai sunkų etapą – Atlantas, dukart Žalgiris ir tada – Trakai.

Tačiau kitaip nei ankstesniais sezonais, šį kartą galime drąsiai sakyti, kad viskas – pačios komandos rankose ir kojose. Pagrindiniai konkurentai turi panašiai taškų, o ne gerokai daugiau, kaip buvo pernai ar užpernai. Tad reikia ne vytis, o tiesiog pralenkti:) Žymiai paprasčiau, ar ne?

Iš kitos pusės, pvz., Atlantas šiemet yra tikrai įveikiamas varžovas. Ką Sūduva šiemet jau du kartus įrodė. Trakai? Trakai irgi įveikiami. Žalgiris? Nu su juo aišku, kad bus sunkiau. Iš kitos pusės net ir pats Žalgiris praleidžia pakankamai daug. Laimi tik įmušdamas dar daugiau.

11. Marijus 2016, rugpjūčio 18 | 15:58 Atsakyti

Manau šiek tiek nuvertinate Trakus ir Atlantą. Trakų situacija panašu kad stabilizavosi. Vakar jie pademonstravo visai gerą žaidimą, žaidybinės jungtys vėl padoriai veikia. O Atlantas vėl turi Sarsaniją, kas yra didelis faktorius šitai komandai + Atlantas daug geriau žaidžia namie. Aišku tik rungtynės atsakys į visus klausimus. Pagrindinis faktorius rungtynėse su Žalgiriu – paties Žalgirio motyvacija ir nusiteikimas. Kaip gerai pasakė Česnauskis, „jei jie nori gintis gerai, jie ginasi gerai“. Didžiausias Žalgirio varžovas yra jie patys. Dabar žalgiriečiai pasąmonėje gali būti šiek tiek atsipalaidavę, tad gali sužaisti prastas rungtynes.

12. Marijus 2016, rugpjūčio 18 | 15:59 Atsakyti

Dar vienas niuansas kalbant apie rato pabaigą – KŽ ir Utenis nagais ir dantimis kabinsis į taškus. Rungtynės su lygos autsaideriais tikrai nebus lengvos.

13. Wayn 2016, rugpjūčio 18 | 19:23 Atsakyti

Abejoju. Tvarkinga komandų rotacija tarp lygų yra viena kertinių naujovių ant kurių laikosi Šembero ir kompanijos vardas.
    Ne sykį jie viešai pažadėjo, kad tokia sistema bus tris sezonus, tai bent jau šį pirmąjį tikrai viskas turėtų būti tvarkingai. Duokdie, aišku, bet smagumo lygai kova dėl išlikimo tikrai prideda, nepaneigsit niex :)

14. Varvalas 2016, rugpjūčio 18 | 19:36 Atsakyti

Jei Stumbras šįmet nelaimės taurės, tai jų kitais metais šioje lygoje, matyt, neliks. Tai jaunų legionierių perpardavimo punktas. Pavasarį teks skubotai ką nors iš žemesnės lygos dirbtinai pompuoti aukštyn.

• Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 19 | 11:52 Atsakyti

Rimti žmonės? rimti vardai? Čia per kurį galą tas rimtumas? Ar klubo prezidentas, kuris suka klubo reikalus ir tuo pat metu teisėjauja klubo konkurentams rungtynėse? Rimtas treneris, kuris kone kas savaitę po keletą naujų žmonių į komandą „integruoja“? Man atrodo, kad Paulius Jakelis yra vienintelis rimtas toje kompanijoje.

15. FK Švyturys 2016, rugpjūčio 19 | 10:29 Atsakyti

Nepykit, šaika, šeštadienį nepavyko suorganizuoti nemokamo varžybų stebėjimo. Ne viskas mūsų valioje :( Bilietai kainuos tiek, kiek į įprastas Sūduvos varžybas, galios ir leidimai.

16. Marijus 2016, rugpjūčio 19 | 12:11 Atsakyti

Perėjimas tarp lygų šiemet vyks kaip numatyta 2016 m. LFF varžybų nuostatuose. Šitų nuostatų niekas nekeis. Taigi kitąmet A lygoje bus 8 komandos. Anksčiausiai komandų skaičius gali keistis 2018 m., jeigu tai būtų numatyta 2017 m. LFF varžybų nuostatuose.