Domantas Antanavičius

LFF TAURĖ: SŪDUVA 4:0 TRAKAI

Štai tokios rungtynės, kurias mažai, kas matė, o tie, kurie matė – galėjo išgyventi nemažai smagių akimirkų. Nuliai per pirmą ir antrą kėlinį. Anot „Sūduvos“ Facebook’o – per pirmą kėlinį „Trakai“ netgi geriau atrodė už „Sūduva“. Pažiūrėjus į kėlinio aprašymą komandos tinklapyje, galėtų pasirodyti, kad pagrindinis „Sūduvos“ žaidėjas per pirmas 45 minutes buvo Ivanas Kardumas.

O tada – krūva „Sūduvos“ įvarčių per pratęsimą. Daugiausiai įmuštų įvarčių šį sezoną. Didžiausia šiemet pergalė. Ir visa tai – žaidžiant prieš „Trakus“, kurie dar neseniai svajojo apie aukso medalius.

Šiose rungtynėse buvo ir daugiau netikėtų įdomybių. Įvartį įkalė vienas prieš vartininką išėjęs Baranovskis. Iš baudos smūgio įvartį pelnė Radzinevičius – Tomas ko gero pirmą kartą šiemet baudos smūgį atliko. O tada pirmą įvartį A lygoje pelnė Antanavičius. Pasak „Sūduvos“ pranešimų – iš 11 m baudinio, kurį pats ir uždirbo.

Štai toks neplanuotai smagus buvo sekmadienio vakaras. Kas matėt rungtynes stadione – papasakokit.

Tags Trakai

Pasidalink su draugais:

82 koment.

Komentuok!
 1. Liudininkas 2016, rugpjūčio 7 | 22:42 Atsakyti

  Pirmas kelinys vienas blogiausiu siemet. Tik Dievai leido nepraleisti. Klaidos, atsikirtimai, vaikiskos vartininko klaidos standartuose. Neiskaitytas ivartis abejotinoj situacijoj. Antras kelinys lygus, Suduva net pereme iniciatyva. Kuo toliau tuo labiau isryskejo Traku fizinis blogas pasiruosimas ir pratesimas jau buvo i vienus vartus. Klausimas ko Trakai sieke vaika leisdami i aikste antro viduryje prie 0:0.

 2. kazkas 2016, rugpjūčio 7 | 22:47 Atsakyti

  viskas taip ir buvo, pirmam keliny suduva atrode silpnai, trakai turejo gal 4-5 progas pelnyti ivarcius, taciau vartininkas zaide puikiai. antram kelini suduva jau atrode siek tiek geriau, o trakai silpniau, na o kai puse ziurovu issiskirste per pratesima prasidejo tikrasis zaidimas. keista kodel suduvos treneris i startine sudeti neleidzia radzes ir baranovskio. smagus pratesimas buvo :)

  • Anonimas 2016, rugpjūčio 8 | 10:23 Atsakyti

   Radzės neleido, nes nėra jauniklis, prieš kelias dienas žaidė visas rungtynes su Kauno Žalgiriu, o trečiadienį laukia Utenis

 3. jotvingis 2016, rugpjūčio 8 | 09:36 Atsakyti

  Jeigu “įsivaizduoji, kaip atrodė“, tai greičiausiai “įsivaizduoji ir kaip varžybos vyko“. Gal gali papasakot? Nebent skirtingas varžybas žiūrėjom. Girdėjau, laimėjo šešiais taškais, nors pirmavom trisdešimt. Tokia baigtis tikrai įtarimų sukelia. Įsivaizduoju, kiek sabas buvo pastatęs.

 4. Marijus 2016, rugpjūčio 8 | 09:59 Atsakyti

  Trakai nuo pat sezono pradžios nepajėgia žaisti pratęsimų. Aišku net 4 įvarčiai kažkiek nustebino, bet kai komanda pavargusi ir gavusi smūgį pakrinka, toks dalykas gali nutikti :)

 5. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 8 | 10:08 Atsakyti

  Jei atvirai – mane mažiausiai domina, kodėl ir kaip Trakai vakar pasikrovė taip, kaip ko gero nebuvo pasikrovę per du paskutinius sezonus. Čia – Trakų problemos. Ar jie žaisti nenori, ar neužtenka jėgų, ar dar kokios priežastys – Sūduvai svarbu yra tai, kad pasiekta antra iš eilės pergalės prieš varžovą, kurio šimtą metų įveikti nesugebėjo.

  • Anonimas 2016, rugpjūčio 8 | 11:03 Atsakyti

   Trakai gan dažnai psichologiškai palūžta pralaimėdami. Pavyzdžiui prieš Atlantą praėjusio sezono pradžioje 5-1, prieš Žalgirį supertaurėje per pratęsimą 4-1, prieš estus irgi 4-1.

   • griezhtas 2016, rugpjūčio 8 | 12:17 Atsakyti

    Manau tokios varžybos dar labiau kirs Trakams per jų ir taip palaužtą psichologija, mums tai kaip ir gerai, bronza jau kaip ir musu, toliau taikinyje sidabras.

 6. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 8 | 10:12 Atsakyti

  Beje, nepamirškite, kad ketvirtfinalyje žais ne tik Sūduva, bet ir Marijampolės ‘Švyturys’ (vienintelė 3 lygos komanda ), o ketvirtfinalio burtų traukimas – jau rytoj.

  Galimi varžovai – Žalgiris, Atlantas, Stumbras, Džiugas, Nevėžis ir Radviliškis.

  • Anonimas 2016, rugpjūčio 8 | 11:12 Atsakyti

   Žinant mūsų fortūnos „šypsenos“ kreivumą, ketvirfinalyje gausim Atlantą, pusfinalyje – Žalgirį. Bet gal ir gerai. Kai sėkmės burtuose nėra, belieka patiems nugalėt (gal kartais su sėkme bent jau aikštelėje)

 7. jotvingis 2016, rugpjūčio 8 | 10:46 Atsakyti

  Nesu aš futbolo analizės ekspertas, bet pirmo kėlinio pradžioje Trakai užspaudę buvo, gal net ranka sūduvių baudos aikštelėj buvo. Keletą kartų Kardumas Sūduvą gelbėjo. O mes prastai atrodėm, net treneris garsiau nei įprastai ant komandos žaidėjų rėkė. Jaunesnysis Jankauskas nuo kojų nusivarė belakstydamas o kiti kaip įprastai… Vėliau ivykę keitimai Sūduvai išėjo į naudą – Radzė, Baranovskis, Antanavičius. Jei ne pirmos 90 minučių, sakyčiau, vienos gražesnių sezono varžybų. Gal kiti parašys daugiau.

  • Ramūnas 2016, rugpjūčio 8 | 12:00 Atsakyti

   Toks jausmas, kad žaidėjams uždrausta džiaugtis įvarčiais bent jau atsisukus į žiūrovus. Nuolat subėga prie tuščių kėdžių…

 8. Favoritas 2016, rugpjūčio 8 | 12:48 Atsakyti

  Nu nežinau nežinau ar čia jau taip galima imti tuos išsvajotus medalius ir žiūrėti toliau tik į sidabrą. Kaip suprantu iš rungtynių aprašymo ir komentarų tai buvo lygios rungtynės… ir greičiausiai iki pirmo įvarčio.
  Valskis kelis kartus išbėgęs vienas prieš vartininką nesugeba įmušt, o štai Baranovskis (!) įkala. Sėkmė? Dėsningumas? Nesvarbu… tačiau, jei Sūduva būtų pirma prasileidus, aš nestatyčiau visų pinigų kad komanda būtų nepalūžus.
  Trakuose keisti dalykai vyksta ir jie įkritę į duobę, bet ar taip liks ir toliau – nebūtinai. Tuo pačiu žiūrint į savo daržą – mes irgi nesam kažkuo ypatingi. Su Kauno Žalgiriu tebuvo 1 smūgis į vartų plotą, neaišku ar ilgam Jamakas iškrito.

 9. del 2016, rugpjūčio 8 | 13:58 Atsakyti

  Atlantas zaidejau jau du menesius negauna algos, taip, kad sidabras imanomas ir tiketinas, bet ne del to, kad geri esame, o vieni is stabiliausiu, ir ne del to, kad treneris geras, treneris sudas, butu tikrai pralaimejes rungtynes jei Urbonas butu iki siol su Trakais likes.

 10. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 8 | 14:23 Atsakyti

  ot tas Lietuvos futbolas… Šemberas išmetė visus lažybininkus, o čia – geriausios komandos buksuoja:) Tikra tiesa – jeigu ir taip aplinkybėms susiklosčius Sūduva paleistų medalius vėjais – tai būtų didelė nesėkmė.

 11. nmr 2016, rugpjūčio 8 | 14:51 Atsakyti

  pritariu Favoritui, reikėtų eiti žingsnis po žingsnio – šiandien kad ir su mažiau rungtynių esam ketvirti, todėl pirmiausia reikia būti bent tretiems, tada galvot apie antrą vietą. Bent jau garsiai. Juolab, kad žinom, kaip komanda mėgsta paleisti jau turimą rezultatą (pvz, paskutinės rungtynės pernai). Bet tikiuosi Baranovskio golas bus geru pavyzdžiu, kaip įprasti dalykai gali pasikeist :)

 12. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 8 | 15:03 Atsakyti

  Faktas – artimiausios dvi rungtynės prieš Utenį ir Lietavą bus psichologiškai labai sudėtingos. Komanda jaus spaudimą imti taškus, nes situacija lentelėje nesuteikia jokios galimybės tų taškų prarasti. Belieka viltis, kad chebra tinkamai nusiteiks ir nelauks „pratęsimo’, kad reikalingus įvarčius sumuštų

 13. Sargėnas 2016, rugpjūčio 8 | 18:19 Atsakyti

  Jūs specialistai nevarykit ant trenerio. Tikrai nepadarytumėte nieko geriau. O jei jau tokie gudrūs, paremkite komandą realia suma ir turėsite teisę skirti trenerį. Man atrodo, kad šie „specialistai“ sugeba diskutuoti ir tema „kokie brangūs bilietai“. Žasidėjų pasirinkimas rungtynėms su Trakais buvo padiktuotas objektyvių aplinkybių. Prisiminkime, kad abiejose rungtynese Kaune buvo priverstinai pakeisti trys mūsų žaidėjai Kecapas, Jamakas ir jaunasis Jankauskas. Atbaladojo juos kauniokai. Rungtynės kas trys dienos, kaip nei vienai komandai. Reikėjo pagalvoti ir apie po dviejų dienų būsimas rungtynes su Utena. Žaidėjui atsigauti reikia 3 dienų. Jamakas su Žalgiriu jau lošė be treniruočių ir vėl buvo išjungtas. Manau, kad prieš Trakus jis negalėjo žaisti. Jankauskiukas ir Kecapas šiaip taip išsilaižė. Tačiau vėl jiems gerokai kliuvo ir buvo pakeisti. Kecapas įsipaišo visai normaliai. Aišku jis lėtas, per daug piktnaudžiauja, norėdamas apvesti pulką priešininkų ir perlaiko kamuolį. Jei jis tų trūkumų neturėtų, pas mus NEŽAISTŲ. Kritikai, susimeskit ir nupirkit geresnį. Radzę reikėjo taupyti. Jam išėjus į aikštę daug kas pasikeitė. Negali nepagirti Baranovskio, kuris įnešė vėjo, uždirbo mažiausiai 5 kampinius ir dar įvartį įmušė. Sekančios rungtynės bus sunkios ir todėl, kad negalima barstyti taškų, kad komanda loš trečias rungtynes iš eilės, kad žaidėjai apdaužyti fiziškai. Bet tikėkime komanda. Bus trys akys trečiadienį.

  • del 2016, rugpjūčio 8 | 18:37 Atsakyti

   Bent as apie sudeti trenerio paskirta nieko blogo nesakiau, o tu aisku, kad neismanelis esi kalbedamas pievas. Pinigu jie turi ir turi vieni is daugiausiai Lietuvoje, ir nezinau kodel pagaili treneriui tiek laiko ir bapkiu paieskoti normalesnio o pasiima is rinkos kazkoki vaiku treneri ir kelia tikslus del medaliu, taip sudetis, medalius turetu imti, bet ne sudetis vien zaidzia, treneris siais laikais labai daug itakos turi.

 14. Sargėnas 2016, rugpjūčio 8 | 18:51 Atsakyti

  del
  Tai gal jūs prisidedate prie komandos finansavimo? Dalyvaujate valdyme? Viską jei taip puikiai žinote apie finansus. Jei žmogus ir nežino, jokiu būdu aš jo neišmanėliu nepavadinčiau. Šiame tinklapyje diskutuoja kultūringi sirgaliai. Vienas žino daugiau, kitas mažiau. Ir kiekvieno nuomonė gerbtina, jei jo leksikone nėra Šū**, ar kitokių epitetų. Juk galima kalbėti normalia kalba. O aš pasikartosiu: prisidėkite prie komandos išlaikymo, tada tikrai žinosite finansines galimybes ir galėsite pasamdyti „normalų“ trenerį. Yra ir daugiau problemų komandoje. Bet tai ne viešų diskusijų tema. Daugelis jų valdomos, neišmanėlis šiek tiek žino, kaip tai vyksta. Bet… Daug kas yra ne viešų diskusijų tema.

 15. sargenas 2016, rugpjūčio 8 | 23:22 Atsakyti

  Trilitriui

  Tikrai ne išklubo. Ir niekada nežaidęs futbolo. Bet man labai nepatinka kai laidomos nepasvertos replikos, menkinami futbolininkai, treneriai ir kiti diskutuojantys. Čia vieta, kur galima diskutuoti, argumentuotai reikšti savo nuomonę. Tokie mes čia visi specialistai. Galime sutikti/nesutikti su varžybų vertinimu, gičytis. Tokią galimybę mums suteikia Geb. Jonas. Darykime tai kultūringai. Nesmagu, kai jauni vaikinai prigėrę alaus dedasi didžiais specais ir kalba nepagarbiai. Tragedija Sūduvos oficialus puslapis. Turime šį. Gerbkime jo įkūrėją ir save.

 16. voleur 2016, rugpjūčio 9 | 09:15 Atsakyti

  „Nesmagu, kai jauni vaikinai prigėrę alaus dedasi didžiais specais ir kalba nepagarbiai.“ cia trilitriui ar visiems kam nepatinka treneris ar koks zaidejas?

 17. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 9 | 10:08 Atsakyti

  Pralinksminot – eilinį kartą užsivedė tema „ar galima kritikuoti mūsų mylimą komandą?“ ir ši tema, be abejo, bus amžina.

  Na jei komandos žaidimas ir gyveimas nebūtų analizuojamas, tai ir šitas blogas neegzistuotų. Ar mes turime teisę kritikuoti komandą? Be abejo. Nepamirškime, kad komanda egzistuoja (ar bent jau turėtų egzistuoti) gerbėjų labui. Nėra gerbėjų – ir komanda tampa niekam neįdomius kelių žmonių projektas. Pažiūrėkit į Trakus – komanda gangrenuoja, o niekam tai nerūpi.

  Argumentas „duok komandai pinigų ir ji nusipirks gerų trenerių ir žaidėjų“ nėra korektiškas. Mes pinigų duodam komandai tiek, kiek priklauso – pirkdami bilietus, abonementus ir atributiką. Tai, kad mes neesame komandos savininkai – dar nereiškia, kad negalime kritikuoti.

  Tam, kad galėtum kritikuoti, nebūtina būti komandos viduje ir žinoti visus niuansus. Futbolas – pasaulinis reiškinys ir visi aplink matome gausybę gerų ir blogų pavyzdžių. Jų yra per akis, kad galėtum argumentuotai įvertinti komandos savininkų veiksmus.

  Kai kritikuojam Veselinovičių, iš tikro kritikuojam ne jį, o komandos vadovus. Veselinovičius juk nekaltas, kad gavo pasiūlymą treniruoti vyrų komandą. ar ne? Iš kitos pusės – ir vaikui turėtų būti aišku, kad komandos vadovai, samdydami vyrų komandos netreniravusiį trenerį, drūčiai rizikavo.

  Natūralu, kad tokiam treneriui kelt tikslus iš karto laimėt taures ir medalius yra labai drąsu. Lygiai taip pat ir su žaidėjais – turime juos tokius, kokius įmanoma Lietuvoje turėti. Jie nėra nei smarkiai geresnis, nei ypatingai blogesni už kai kurių komandos konkurentų turimus žaidėjus.

  Tad esminis klausimas yra apie tai, kaip maksimaliai išnaudoti turimų žaidėjų galimybes. Ir va štai čia yra pagrindinis kritikos šaltinis, nes Sūduva jau nemažai metų tą daro prasčiau nei kai kurios kitos komandos. Tam įžvelgti nereikai ypatingo profesionalumo – tereikia pasižiūrėti į kai kurias lygos komandos ir jų rezultatus.

  Tad kritikos buvo, yra ir bus. Tačiau reikia nepamiršti, kad čia kalbame ne apie pasaulio ateitį, valstybės valdymą ar kitus fundamentalius dalykus. Tai – tik futbolo komanda ir jos gyvenimas. Todėl ir patys komandos nariai bei jų gerbėjai turėtų pernelyg nesusireikšminti patys ir nesureikšminti nei kritikos, nei pagyrimų.

  Tai – tik žaidimas. Futbolas jis vadinasi.

 18. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 9 | 11:40 Atsakyti

  ir dar – kažkaip buvau praleidęs, kad LFF taurės visos varžybos bus sužaistos šiais metais. Štai tvarkaraštis: Ketvirtfinaliai rugpjūčio 20-21 d., pusfinaliai rugsėjo 10-11 d., finalas rugsėjo 25 d.

 19. Favoritas 2016, rugpjūčio 9 | 12:17 Atsakyti

  Iš tiesų, kadangi treneris imtas 2 sezonams tai dabar kaip tik pats laikas būtų raškyti vaisius =D O gaunasi tai, kad mes taurės šįmet dar nepralošėm! =)

 20. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 9 | 12:27 Atsakyti

  Gaunasi taip, kad visi trenerio ir komandos darbo parametrai bus sudėlioti dar šiemet, nepaliekant jokių galų kitiems metams (iš serijos „nelaimėjom medalių, bet dar galim laimėt taurę“).

  Kol kas du punktai yra nuliniai: 2015 m. taurė nelaimėta, Europs lygoje į antrą etapą nepereita.
  Liko dar du – šių metų taurė ir lygos medaliai.

 21. Trilitris 2016, rugpjūčio 9 | 12:47 Atsakyti

  Sargėnai aš nevartoju alkoholio ir iš vis iš kur tu žinai kam kiek metų ar vartoję ar ne :D. Juokdarys, o šiaip tiesa Popai, komentavom ir komentuosim. Sargėnai galėtum puse algos kas men pravesti Sūduvai tai bent pietum užtektu komandai 😀

 22. Favoritas 2016, rugpjūčio 9 | 16:01 Atsakyti

  Labai geri burtai!
  Šventė Marijampolėj. Bus puiki proga visiems sužinoti apie dar vieną miesto komandą. Kaip Vilniuj „Prelegentai“ nori gauti Žalgirį, taip „Švyturiui“ turėtų būti smagu sužaisti su pagrindine miesto komanda!

 23. s 2016, rugpjūčio 9 | 16:31 Atsakyti

  Sūduva nežinau ko laukia, dabar kaip tik ateinantys keli turai bus labai svarbūs ir pravers kiekviena detalė. Nesuprantu ko neieško žmogaus, kuris galėtų buti dispečeriu vietoj Jamako, nes neduok dieve tas susitraumuos vėl Sūduva kristų į duobę, su tuo Švrjlūga irgi nesąmonė, reikia krašto saugo atsarginio vieno, o ir centro gynėjo norėtųsi. Darius Isoda niekaip nepatobulėje, buvo neblogai žengęs prieš kelis sezonus į priekį, o dabar Jablanas su Jankausku daro klaidų ir nesusigriebia žinodami, kad jie vistiek bus startinėje sudėtyje, jau nėra to gilumo sudėties kaip jis buvo pačioje sezono pradžioje, o kur dar reikėtų paminėti papildomo puolėjo ieškojimą. Nežinau labai su klaustuku viskas vyksta, gavo pinigų iš europos, o prieš tai nebuvo nieko gavę ir surinko prieš tai didesnę komandą, o dabar nežinau kam jie tauposi, tuoj žaisim prieš kokius šienapjūvius Atlantus ar Žalgirius ir iškris vienas svarbus žaidėjas ir tada bus labai blogai.

 24. FK Švyturys 2016, rugpjūčio 9 | 16:51 Atsakyti

  Geresnio varžovo šiame taurės etape nesugalvosi. Suprantama, ne varžybine prasme. Sūduva pusfinalyje, Švyturiui ne kasdienė atrakcija. Komanda savo maximalius tikslus jau pasiekė. Laukiame bendros komandų foto, Sūduvos supratimo, kad gulinčių niekas nemuša ir gero tūso po varžybų :). Beje, sieti Švyturį vien tik su Švedkausku ir eskaluoti jo santykius su M būtų visiškas nonsensas. Klubas daugiau kaip 10 metų sėkmingai gyvuoja visų jo narių dėka ir pastangomis. Visiems linkime gero reginio :)

 25. FK Švyturys 2016, rugpjūčio 9 | 17:12 Atsakyti

  Anonime, iš visos pagarbos, sudėtis paskutinis dalykas kas šiuo atveju turėtų dominti prašalaitį. Visi kažkada už kažką žaidę, tačiau šiandien tai tiesiog hobis. Esame mėgėjai, kuriems futbolas patinka už tai kas būna po futbolo :)

  • s 2016, rugpjūčio 9 | 19:30 Atsakyti

   Pasiimkit Chveduka/Broka/Urbsy ir Kalona, jie irgi mėgsta tai kas būna po futbolo :) … Ai jo o jei laimėsit taurę ir europoje teisę žaisti gausite už kokius pinigus važiuosite į europines varžybas? Gal nepralaksit visko bevažiuodami…

 26. Favoritas 2016, rugpjūčio 9 | 17:51 Atsakyti

  FK Švyturys, jūsų internetinis puslapis kaip suprantu pasiėmęs ilgų atostogų nuo praeito rugpjūčio, bet vistiek geresnis nei fksuduva.lt.
  Vien ko verti žaidėjų aprašymai – „…Ilgiausią plauką komandoje turintis bičas. Pastoviai turi problemų su sportine avalyne, dažnai net ir sausoje aikštėje „nepaima“ posūkių. Šiuo metu studijuoja kažkokią mandrą „…logiją“, tačiau aikštėje nemandravoja…“

  Verta pasiskaityt, net jei ir ne visi dabar Švytury =)

  http://fksvyturys.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=1

 27. Jonas | SDV 2016, rugpjūčio 9 | 20:08 Atsakyti

  Kitas dalykas – manyčiau, kad šį kartą galima tikėtis didžiausio lankomumo per visą sezoną. Jei tik, aišku, Sūduva tinkamai šią progą išnaudos žmonėms į stadioną pakviest.

 28. rolas73 2016, rugpjūčio 10 | 03:43 Atsakyti

  sveiki. kiek suprantu pagal taures nuostatus rungtynes vyksta zemesnes lygos komandos aiksteje .tai cia reiks suduvai salia savo stadiono treniruociu aiksteje zaisti?

 29. griezhtas 2016, rugpjūčio 10 | 08:29 Atsakyti

  Vat jeigu taurės varžybos su švyturiu vyktų senajam stadione… Emocija apie sena stadioną likus vos „ne viskas ten geriau ir jaukiau buvo“ tai būtų proga emocijas su realybe palyginti.

 30. Varvalas 2016, rugpjūčio 10 | 11:02 Atsakyti

  Sūduvos oficiali svetainė jau pasiekė Delfi lygį: antraštė apie vieną, o turinys – apie kitą. Straipsnyje „Pagreitį įgavusią „Sūduvą“ sulaikyti mėgins „Utenis“ – virš 20 sakinių. Ir tik du iš jų apie būsimas rungtynes. Kiti – niekiniai sakiniai apie tai kas buvo. Vienu prasmingu sakiniu nurodomas būsimų rungtynių laikas, o kitu pasakoma, kad dėl surinktų geltonų kortelių „kolekcijos“ nerungtyniaus uteniškis R. Freidheimas. Ir nė sakinio apie tai, kaip Utenis mėgins sulaikyti Sūduvą. Nerašoma ir kas iš Sūduvos žaidėjų tą pagreitį aikšėje demonstruos. Ir kam demonstruoti nebus lemta. Jei toks tekstas tenkina Trakus, tai Varvalas su Greizhtu sutinka jiems rašyti nekrologus net neidami į stadionus ir nežiūrėdami rungtynių. Galime ir trafaretus prakalinėti.

  • Varvalas 2016, rugpjūčio 10 | 18:27 Atsakyti

   iš Švyturio pasipirks žaidėjų :) Po derbio turėtų atpigti. Girdėjau kažką garsiai sapnuojant apie šnekintą puolėją „iš miško“. Ne iš Kazlų. Iš Dzūkijos.

  • Favoritas 2016, rugpjūčio 10 | 19:44 Atsakyti

   Kokie dar žaidėjai?! Sūduva rimtai domisi Švyturio treneriu. Va su tokiu treneriu, kuris trečios lygos klubą atvedė iki taurės ketvirtfinalio, tai Sūduvai Europos lygos grupės etapas garantuotas!
   Bėda tik ta, kad tų trenerių Švytury daug, bus sunku išsirinkt tikrąjį =)

 31. Favoritas 2016, rugpjūčio 10 | 19:46 Atsakyti

  O kaip čia yra, kad per futbolo.tv matau varžybas nemokamai ir dar filmuojama keliomis kameromis?
  Lietuviško futbolo transliacijų aukso kasyklos išsisėmė?

Naujas komentaras