Sūduva

LFF TAURĖ: ŠVYTURYS 1:10 SŪDUVA

Tikiuosi nepamiršote, kad šiandien Marijampolėje – istorinės rungtynės. Iš tiesų, oficialiame futbole tokių rungtynių pasitaiko velniškai retai – kai aikštėje susitika ne priešininkai, o draugai, kai visiems aišku, kas turi laimėti ir šventė bus visiems, nepriklausomai nuo rezulato.

Nors paskutinės „Sūduvos“ rungtynės galėjo suteikti vilties „Švyturiui“ (pakanka visa komanda gintis, kad „Sūduvai“ kiltų rimtų problemų), nemanau, kad šiandien pamatysime panašų scenarijų. Juk, spėju, nemažai „Švyturio“ žaidėjų sėdi tribūnose tuomet, kai „Sūduva“ lošia lygos rungtynes.

Deja, padėtis yra tokia, kad aš pats šių istorinių rungtynių negalėsiu pamatyt. Nei gyvai, nei (!!!) per futbolo.tv. Taip, jūs nesuklydote – šis kanalas nerodė „Sūduvos“ pergalės prieš „Trakus“, tačiau šiandienos rungtynės bus filmuojamos.

Tad lauksiu tamstų įspūdžių. Smagaus futbolo.

Pasidalink su draugais:

21 koment.

Komentuok!
 1. N 2016, rugpjūčio 20 | 15:06 Atsakyti

  Man nesuprantama kodel net siandien stovejo Kardumas vartuose. Mano nuomone jis isvis nera vertas ten stoveti ir A lygoje.
  Sudetis kovine. Nu kokiu tikslu?

 2. KestasSTPFL 2016, rugpjūčio 20 | 16:42 Atsakyti

  Tu nesupranti kodel pagrindinis Suduvos vartininkas stovi vartuose? Gal todel kad isleisdama pagrindine sudeti Suduva rodo pagarba savo varzovams?

 3. N 2016, rugpjūčio 20 | 16:55 Atsakyti

  Aha, siuo metu komandai kovojanciai del medaliu, kurios pagrinda sudaro max 14 zaideju, svarbiausia rodyti pagarba alaus(ne futbolo) megeju komandai, nei ilsinti svarbiausius zaidejus.
  Tas pats Varvalas butu pastovejes ant vartu ir rezultatas butu toks pat.

 4. DZHIT 2016, rugpjūčio 20 | 17:09 Atsakyti

  Futbolo šventė pavyko. Rezultatas gal ir žiaurus, bet principe Marijampolės futbolas laimėjo :) Gaila, kad išties mažai miestelėnų pritraukė šios istorinės rungtynės.

  • KestasSTPFL 2016, rugpjūčio 20 | 19:38 Atsakyti

   Gazkaip naujas stadionas neiaugo i miestelenu krauja. Butu idomu padaryti eksperimenta ir vienerias rungtynes, su stipresniu varzovu (Zal, Atl, Trak) perkelti i senaji stadiona. Idomu butu palyginti lankomuma. Asmeniskai, as net neabejoju, kad zmoniu ateitu daugiau.

 5. KestasSTPFL 2016, rugpjūčio 20 | 19:35 Atsakyti

  Galbut patausoti pagrindinius zaidejus ir nebutu pati blogiausia ideja. Suduvos dubleriai veikiausiai taip pat butu iveike Svyturi be didesniu sunkumu. Bet cia buvo nusauti trys zuikiai vienu soviniu: 1. Ziurovai atejo paziureti gera sou ir ta gavo, 2. Pagrindo zaidejai pasismagino, igijo pasitikejimo, bet nepervargo, 3. Antram keliny gavo pasireikst jaunimas ir vaizdo nesugadino. Taip kad visumoj, manau viskas pavyko iki maksimumo.

 6. Anonimas 2016, rugpjūčio 21 | 15:12 Atsakyti

  Kas juokiasi tas juokiadi iš savęs, visi turi savo tikslus. Buvę Suduviečiai į rodė kad Sūduvoje jiem nėra kas veikti.Nuskriaustūjų klubas užsidaro.

 7. Varvalas 2016, rugpjūčio 22 | 09:59 Atsakyti

  Klausimas žinovams: koks Giedriaus Matulevičiaus statusas? Pernai vasarą kai su juo kalbėjausi, tai dar buvo „italas“. Nelabai tikiu, kad jam ‘Švyturys“ šiuo metu geriausia stotelė…

 8. Anonimas 2016, rugpjūčio 22 | 17:29 Atsakyti

  Jeigu Lietuvoj tik i Svyturi tinka, tai nezinau ka jie ten Genujoj veikia. Bet duok Dieve jiem sekmes. Tegul kabinasi vaikiai i savo svajone.

 9. gedas 2016, rugpjūčio 22 | 17:31 Atsakyti

  Gandai ir yra gandai. Šiai minutei abu yra namuose, trenuiruojasi su sporto centro jaunimu ir laukia agento skambučio. Perėjimų langas užsidaro jau po savaitės o po kolkas yra tyla. Esant tokiai situacijai į Italija niekur nevyks, o ieskos alternatyvų

 10. Anonimas 2016, rugpjūčio 22 | 20:42 Atsakyti

  Jo, viena aisku, bus rimta kova. Atlantas zaidzia bukai-bet kietai, o musiskiai bus pakilios nuotaikos po Svyturio pasismaginimo. Trinu delnus is smagumo.

 11. Anonimas 2016, rugpjūčio 24 | 21:02 Atsakyti

  Nuleisti ant zemes….o gaila…visu rungtyniu nemaciau, tik gala….visai neblogai atrode komanda, bet kiek suprantu visa kita rungtyniu laika grybavo…o gaila….

Naujas komentaras