Predrag Pavlovic

25: TRAKAI 2:0 SŪDUVA

Šių rungtynių pamatyti nesugebėjau. Tačiau rezultatas ir žaidimo santrauka rodo, kad ko gero per anksti paskelbėme „Sūduvos“ renesansą. Faktas – komanda negali visko laimėti. Radikalūs pokyčiai neretai atnešą pora išskirtinių rungtynių. O tada – entuziazmas traukiasi į antrą planą ir lieka sezoninė klasika – darbas rengiantis kiekvienoms konkrečioms rungtynėms. Nauji treneriai neišvengiamai atneša naujoviškas treniruotes ir žaidimo korekcijas. Natūrau, kad komandai visada reikia laiko prisitaikyti.

Deja, tiesa yra ta, kad „Sūduva“ šiemet jau nebeturi laiko. Liko pernelyg mažai rungtynių, kad galėtum sau leisti pavėjui taškus.

Iš kitos pusės – gal ir galima atsipalaiduoti. Vienas sezono tikslas jau pasiektas – „Sūduva“ turi vietą kitų metų Europos lygoje. O kiti du – Lietuvos taurė ir medaliai vis dar yra pasiekiami. Gal verta nusispjaut į lygą ir pamėgint laimėt taurę? To visiškai pakaktų, kad sezonui uždėtume riebų pliusą.

Šnekėti mes galim bet ką. Tačiau planuoja Prezidentas ir Treneris. Štai ir pažiūrėsim, koks jų planas bus. Ar standartinis („tiesiog siekiame pergalės kiekvienose rungtynėse“) ar labiau sutelktas į kurį nors iš dviejų likusių trofėjų.

Ketvirtame rate „Sūduvai“ beliko sužaist su antrojo ketverto komandomis. Tai nereiškia, kad liko lengvos rungtynės. Mat ir to ketverto komandos turi dėl ko pasimušti. O mums belieka viltis, kad per likusius žaidimus „Atlantas“ praras daugiau taškų nei „Sūduva“

Tags Trakai

Pasidalink su draugais:

30 koment.

Komentuok!
 1. Jonas | SDV 2016, rugsėjo 15 | 11:22 Atsakyti

  Beje, Čeburino komentaras po vakarykščių rungtynių ko gero puikiai apibendrina ir visą šį sezoną: „Norą turėjome didžiulį, bet kol kas ryšiai komandoje dar nėra sustyguoti. Dirbsime. Viskas yra mūsų jėgose.“

 2. carlos 2016, rugsėjo 15 | 11:57 Atsakyti

  kaip tas nusispjovimas į lygą turėtų atrodyti? išleisti prieš stumbrą kažkokią antrą sudėtį, kurios sūduva nelabai ir turi?

  • Diviriks 2016, rugsėjo 15 | 12:09 Atsakyti

   Spjaut į lygą kol kas neapsimoka, nes iki taurės finalo yra tik vienos rungtynės su Stumbru. Bet pagalvoti apie pasitaupymą su Stumbru, siekiant nunešt nuo vaizdo Žalgirį finale, – kodėl ne?

   • carlos 2016, rugsėjo 15 | 12:21 Atsakyti

    žalgiris gal ir pasitaupys, leidęs mažiau žaidžiantiems pažaisti ir tai čia net nepasitaupymas, nes tų dienų užtektinai pasiruošti, kiek apsidraudimas kad traumų negautų. o aps sūduva nėra ten jokio rezervo, kad kažką ant kažko taupyt…

    • KestasSTPFL 2016, rugsėjo 15 | 15:34 Atsakyti

     Zalgirio nera ko bijot. Trakai demonstruoja zymiai grazesni ir tecniskesni, greitesni futbola. Zalgiris kazkoks apsnudes. Imsim manau ta taure be didelio vargo. O kad Tomui ir keliems legionieriams leistu pailset su Stumbru didesnes itakos rungtynem neturetu.

 3. griezhtas 2016, rugsėjo 15 | 12:31 Atsakyti

  Geriausias pasitaupymas su stumbru bus rezultatas po pirmo kelinio 4-0.
  O šiaip vakar, ypač pirmam kėlinyje, matėsi naujo trenerio ranka ir ta ranka teikia labai daug vilties.

 4. Diviriks 2016, rugsėjo 15 | 12:52 Atsakyti

  Būtent apie tokį pasitaupymą ir kalbėjau: per pirmą kėlinį sukali 4 golus, o antram ramiai užbaigi darbą :)

  Ir man labai patiko Sūduvos žaidimas iki pirmo įvarčio. Buvo gražu žiūrėti.

 5. s 2016, rugsėjo 15 | 14:59 Atsakyti

  Trūksta trūksta Sūduvai juodadarbių gynybinėse funkcijose. Baranovskis vienintelis negaili savęs, kad ir kaip jį bekritikavęs buvau, vienintelis atiduoda labai daug savęs kiekvienose varžybose, nepaisant jo trūkumų. Pamenu buvo Basičius, ot laikai buvo, stiprus, fiziškai pajėgus, juodadarbis, atraminis saugas, nebijodavo prasižengti, o ne kaip dabartiniai mūsiškiai gauna kortelę už kažkokius šūdukus kaip su teisėju konfliktai ir pnš. vietoj to, kad už komandą pasiaukotų, taip pat trūksta stipraus kumščio gynyboje nežaidžiant Jankauskui, norėtūsi kažko daugiau iš Slavicko vis gi kapitonas, bet labai savanaudis žaidėjas, be charakterio, nori save prižiūrėti, apart to, kad kitiem padėtų ir pakoreguotų gynybinę liniją. O Isoda atrodo žaidžia ir spardo kamuoly lyg jis būtų užsiliepsnojęs, bijo jo, visas persikreipęs, negali net jo palaikyti kaip būdavo Jablanas, negali jo įžaisti, iš karto duoda kitam arba spiria kuo toliau į priekį, nesuprantu kas su šiuo pakankamai jaunu žaidėju darosi.. Ir kodėl jis nesusitvarko su savo demonais, nes jo minusas pokolkas tik šis dalykas ir yra, labai patinka jis, nedaro stebuklų, bet toks Jankausko tipo gynėjas, geriau saugiau sužais negu atsiprašinėjant, bet šiek tiek per saugiau kartais 😀

 6. KestasSTPFL 2016, rugsėjo 15 | 15:46 Atsakyti

  Bene pirma maciau beveik visas rungtynes. Suduva zaide neblogai, kartais netgi gerai, bet reikia pripazinti kad Trakai siuo metu visa galva geresni. Geresni netgi us Zalgiri. Tas pralaimejimas estam kazkoks nesusipratimas, nes taip zaisdami negadintu vaizdo ir europos lygos grupese. Trakai puikiai valdo kamuoli, zaidzia vienu lietimu, juda be kamuolio, kamuolys tiksliai atiduodamas I laisva plota. O Suduva per ilgai uzlaiko kamuoli, letina zaidima, jungties tarp saugu iur puoleju praktiskai nera, viskas per „fuksa“ ar juoda darba. Slavickas atrode uzduses jau pirmam kelini, Isoda pasimetes, zodziu darbelio naujam treneriui per akis.

 7. Anonimas 2016, rugsėjo 16 | 06:05 Atsakyti

  Nedekit i kelnes viskas bus gerai. Europa yra, dar ir taure po pendeliu kokiu paimsim. O del trecios vietos tai jau kaip atlantas duos ☺

 8. Jonas | SDV 2016, rugsėjo 16 | 09:31 Atsakyti

  Jo, čia ir esmė, kad, atrodo, Atlantas iš paskutiniųjų stengiasi trečią vietą atiduot. Jei Sūduva sugebės likusias ketvirto rato rungtynes laimėt, tai ko gero gali Atlantą dar iki penkto rato pasivyt

 9. Favoritas 2016, rugsėjo 16 | 09:42 Atsakyti

  Dar pažiūrėsim ar Atlantas labiau stengsis 3 vietą atiduot, ar Sūduva žūtbūt bandys 4 vietą išlaikyt =)

  Atlantas nesugeba įveikt Jonavos su Utena, o Žalgiris tik paskutinėm minutėm vakar laimėjo prieš Utenį, tai kuo mes geresni?

 10. s 2016, rugsėjo 19 | 17:37 Atsakyti

  Sūduvai dar labiau realūs šansai į medalius negu Atlanto, bent aš taip manau. Įveik autsaiderius, o Atlantui pralošti prieš Trakus ir Žalgirį kas labai realu.

  • Anonimas 2016, rugsėjo 20 | 10:15 Atsakyti

   Taip, tačiau nepamirškim dar 2 sąlygų: bus ir penktas ratas (tarp 6 stipriausių). Taip pat, Sūduva turi nepraradinėti taškų prieš „silpnesnius“. O tai taip pat labai sudėtinga. Pradedant šiandieniniu varžovu – Stumbru

 11. next 2016, rugsėjo 20 | 03:48 Atsakyti

  Apie koki futbolo populiarinima ir lygio kelima galima kalbeti jeigu pvz rungtynes Lietava – Zalgiris antradieni 16.30. Idomu kiek tuo metu sirgaliu gali ateiti ziureti rungtynes? Cia eiliniai A lygos organizatoriu bajeriai

 12. Favoritas 2016, rugsėjo 20 | 13:38 Atsakyti

  Jau kuris laikas pastebėjau dėsningumą tarp mūsų diskusijų ir futbolas.lt straipsnių. Gerai, kad gan operatyviai parašo mums aktualius straipsnius.

  Dar kartą apie rungtynių laiką – „Kol kas dar neturime galutinių skaičių, bet patys klubai yra patenkinti ir neprieštaravo, kad ir kitais metais šiltuoju metų laiku A lygos čempionato rungtynės būtų rengiamos darbo dienomis.“

  • lrn 2016, rugsėjo 20 | 14:14 Atsakyti

   Vasara tai bent jau galima suprasti sprendima zaisti viduryje svaites, bet tai kad ir rudeni rungtynes zaidziamos darbo dienomis, darbo metu yra visiskas absurdas.

  • Favoritas 2016, rugsėjo 20 | 15:16 Atsakyti

   Tik nedarykim tragedijos dėl žaidimo darbo dienomis darbo metu! Tai vos dvi varžybos per sezoną, vienos Utenoj, kitos Jonavoj. Kitame sezone jei sutrumpins tą „šiltąjį sezoną“ ir tų poros rungtynių darbo metu nebeliks.

   • Anonimas 2016, rugsėjo 20 | 16:09 Atsakyti

    Nu nepyk, bet nesutinku. Jei Tamsta esi koks nors valstybės tarnautojas, ir tu gali „nusiplaut“ anksčiau, tai nereiškia, kad likusiam stadionui toks laikas yra geras, ir visi turi sutikt su kažkokio kito biurokrato atradimu – futbolo darbo metu. Man pvz. ir 18:30 yra BLOGAS laikas. Nes tai yra DARBO DIENA! Aš po darbo savam net mieste grįžtu namo vėliau. O kaip į Marę nuvažiuot?! Kaip į išvyką nuvažiuot?
    Apskritai aš net nesuprantu apie ką dar čia kalbėt. Tik Tau vienam ir LFF toks laikas tinkamas. Daugiau tokių negirdėjau

    • lrn 2016, rugsėjo 20 | 17:04 Atsakyti

     Kada Lietuvoje baigiasi darbo diena daugumai zmoniu ? Dazniausiai 17-18 valanda. Tai jei rungtynes vyksta darbo dienomis 18.30 Utenoje ar Jonavoje gal tai ir tinkamas laikas, bet Vilniuje, Kaune ir Klaipedoje ( kur rungtyniauja 5 is 8 A lygos klubu ) net prie didziasiu noru neimanoma speti i rungtynes baigus darba 18 valanda. Tokiam Vilniuje net ir 17 valanda, jei tavo darbas kitame miesto gale, taip kad rungtynes darbo dienomis 18.30 irgi galime laikyti kaip vykstanciais darbo metu.

    • ratenkredit ohne kontoauszüge 2017, vasario 9 | 21:17 Atsakyti

     rezatu sogni, e sono pure incubi.se vuoi renderti utile, inizia ad organizzare la raccolta di sangue per quando gli invasori americani se andranno dall’Iraq, perchè allora ce ne sarà veramente bisogno.scommettiamo?FrancescoPS giusto per ribadire, non è che la cosa mi faccia piacere.

   • Anonimas 2016, rugsėjo 20 | 16:16 Atsakyti

    Tokį teiginį pasakė ne kas kitas o LFF. Ir tas teiginys nepagrįstas jokiais faktais (skaičiais, tyrimu, apklausa ar pan.). Taigi, tai lygiai nulinės reikšmės „teiginys“.
    Kita vertus, o ko daugiau tikėtis iš LFF klerko. Jo darbas – futbolas. Jis tiesiog nenori darbo neštis namo. Todėl ir siūlo visom išgalėm darbo laiką darbo metu… O Tamsa, aš ir visi kiti – kas mes tokie, kad spręstume…

 13. Wayn 2016, rugsėjo 20 | 20:03 Atsakyti

  Na, jei tai tiesa ir klubams toks laikas atrodo tinkamas, tai viskas yra gerai.
  Vienintelė protesto forma šiuo atveju – neatėjimas į stadioną. Protestuoti tokiomis sąlygomis yra visai nesudėtinga :)

 14. to favoritas 2016, rugsėjo 21 | 00:27 Atsakyti

  Keista tada ta klubu politika jeigu daromi tokie tvarkarasciai kad kuo maziau ateitu zmoniu. Ir nereikia cia detis isizeidusiu. Gal prisidedi prie tvarkarasciu darymo?.

Naujas komentaras