Andro Švrljuga

29: SŪDUVA 6:1 STUMBRAS

“Sūduva” šiandien visus nustebino. Puikiu žaidimu, krūva įvarčių ir lengva pergale. Tai – užtikrintai geriausios komandos rungtynės šį sezoną. Kol kas. Tikėkimės, kad tai nebuvo paskutinis kartas ir daugiausia, ką “Sūduva” gali.

>>>

Šnekos apie paskutinį šio sezono ratą prasidėjo traumomis. Komanda apie žaidėjų pasirengimą žaisti daug nekalbėjo, o štai gerbėjai minėjo Kecapą, Jamaką, Leimoną, Akulininą ir Radzinevičių. Būtent dėl šių žaidėjų sveikatos buvo daugiausiai dvejonių. Komandai, neturinčiai dublerių, tokio būrio pagrindinės sudėties praradimas būtų labai rimtas.

Tačiau prasidėjus rungtynėms, paaiškėjo, kad reikalai nėra tokie prasti. Leimonas ir Radzinevičius buvo starte, o Jamakas, Kecapas ir Akulininas sėdėjo ant atsarginių suolo. Vadinasi, situacija nėra tokia bloga, kaip galėjo kai kam pasirodyti prieš dieną ar dvi.

 

Audringa pradžia

Rungtynės prasidėjo intensyviu “Sūduvos” spaudimu ir energingomis atakomis. Ryškiausias pirmųjų minučių “Sūduvos” žaidimo elementas – efektyvus žaidėjų judesys aikštėje ir netikėtai tikslus bei kokybiškas kamuolio vedžiojimas. Perdavimai dažniausiai buvo tiklsūs, o neretai – gudrūs ir pavojingi.

 

Predrag Pavlovic

 

Labiausiai pirmomis minutėmis įsiminė du perdavimai. Visų pirma, Leimonas puikiai permetė kamuolį į baudos aikštelę Švrljugai, už kroato nugaros palikdamas “Stumbro” krašto gynėją. Antras perdavimas pasibaigė įvarčiu.

Radzinevičius vienu lietimu įsūdė kamuolį ties 11 m tašku, kur lygiai taip pat nestabdydamas kamuolio, puikų įvartį įkalė Pavlovičius.

Taigi, scenarijus panašus į praeitas rungtynes. Tą kartą “Sūduva” įvartį mušė 8 minutę, šiandien – 12. Ar tai bus naujos tradicijos pradžia? Ankstyvi įvarčiai šioje sezono stadijoje yra nepaprastai svarbūs. Jie atpalaiduoja komandos nervus ir verčia priešininką daugiau jėgų mesti atakon, taip atveriant erdvių prie savų vartų.

Šį kartą taip ir nutiko. Po šešių minučių į kosmosą išskrido Paulius Janušauskas. Kontratakai pakako jo ir Tomo Radzinevičiaus, nors priešininkų buvo keturi ar penki. Daugumą jų paskui save nusitempė Radzinevičius, o Janušauskas, lyg būtų koks jauniklis, prabėgo sprintą per pusę aikštės ir ramiai įmušė penktąjį savo įvartį šiame sezone.

Antras “Sūduvos” įvartis per 20 minučių neišvengiamai mums priminė vienas sudėtingas šių metų rungtynes su tuo pačiu “Stumbru”. Du greiti “Sūduvos” įvarčiai rungtynių pradžioje ir du greiti “Stumbro” įvarčiai pirmo kėlinio pabaigoje.

Tačiau šį kartą “Sūduva” nebuvo nusiteikusi žaisti su ugnimi. Tempas nebuvo nė trupučio sumažintas. “Stumbras” atakuoti mėgino, tačiau žymiai rimtesnių problemų šiandien turėjo ne “Stumbro” saugai ir puolėjai, o vidurio gynėjai.

Galima įtarti, kad “Stumbro” gynėjai žaidė taip, kaip visada. Tačiau šiandieninis “Sūduvos” greitis ir tikslumas reikalavo žaisti  energingiau ir protingiau.

Iš vėžių “Stumbro” gynybą turėjo mušti ir išskirtinis “Sūduvos” žaidėjo manevringumas. Futbolininkai neįtikėtinai daug ir kokybiškai keisdavosi vietomis aikštėje, nesilaikydami sau įprastų zonų.

Netikėtai kokybiškai aikštės viduryje sužaidė Povilas Leimonas, dalindamas gerus perdavimus ir nė negalvodamas kvailai prarasti kamuolių. Pavlovičius su Janušausku spėdavo ne tik užpildyti tarpą tarp centro ir “Stumbro” aikštelės, bet ir operatyviai grįžti į gynybą, o krašto gynėjai, ypač Činikas, itin kokybiškai jungėsi į atakas.

Nieko nuostabaus, kad po penkių minučių krito trečias įvartis. Ten puikiai iš toli smūgiavo Janušauskas (ir tai buvo antras tolimas smūgis iš toli į vartų plotą – pirmo autorius – Leimonas). “Stumbro” vartininkas šiaip ne taip kamuolį atmušė, tačiau tuomet gynėjai stovėjo ir žiūrėjo, kaip “Sūduvos” žaidėjai keliais tiksliais veiksmais sudarė puikias sąlygas Pavlovičiui įmušti savo antrąjį įvartį.

Po trečiojo įvarčio kokias 15 minučių aikštėje buvo gana ramu. “Stumbras” masiškai atsitraukė prie savo vartų. Toks šiaip jau piktokai žaidžiančio “Stumbro” elgesys galėjo stebinti, tačiau šiandien Kauno komandai ko gero nelabai ir buvo kitos išeities.

 

Tomas Radzinevičius

 

“Stumbro” puolimas ir toliau buvo nykus. O štai “Sūduva” ėmė improvizuoti ir į kėlinio pabaigą vėl pradėjo rengti pavojingesnes atakas. Ryškiausios jų baigėsi Veliulio smūgiu iš kairio krašto, kuris praėjo netoli virpsto ir puikiu Činiko perdavimu Radzinevičiui, kuris mušė galva iš baudos aikštelės vidurio.

Tačiau greitai buvo padėtas paskutinis kėlinio taškas – Veliulio perdavimas iš krašto ir puikus Švrljugos smūgis galva į tolimą vartų kampą. Lyg ir perdavimas nebuvo labai geras, lyg ir Švrljuga nebuvo labai aukštas kovai su “Stumbro” gynėjais. Net smūgis, ir tas, nebuvo itin stiprus. Tačiau vartininkas jam buvo nepasirengęs.

Panašu į tai, kad “Sūduva” šiandien nusprendė mus nustebinti bei pagerinti savo nelabai gerą įmuštų-praleistų įvarčių santykį.

Išvada? Neabejotinai geriausias “Sūduvos” kėlinys šiame sezone. Nepaisant to, kad teisėjai visas rungtynes švilpė “Stumbro” naudai (gal Slyvos draugai bus?). Identiškose situacijose tik “Sūduvos” žaidėjams būdavo skelbiamos pražangos, o štai “Stumbro” žaidėjai kortelių išvengdavo netgi tuomet, kai iš nugaros atvirai kirsdavo per kojas. Visa laimė, kad šiose rungtynės tokios smulkmenos neturėjo jokios reikšmės.

 

Lengva ir sklandi pabaiga

Antroji rungtynių pusė žadėjo būti labiau įtempta – “Sūduvoje” po pertraukos neliko dviejų svarbių žaidėjų – Tomo Radzinevičiaus ir Povilo Leimono. Nors šie žaidėjai įvarčių nemušė (tik Radzinevičius įsirašė rezultatyvų perdavimą), tačiau jų įtaka “Sūduvos” žaidimui buvo didžiulė.

Keitimus greičiausiai lėmė tai, kad minėti žaidėjai rungtynėms nebuvo pilnai pasirengę. Kitas dalykas – Leimonui bent pora kartų per pirmą kėlinį teko nukentėti nuo “Stumbro” žaidėjų spyrių. Keitimas iš esmės buvo net ne į pozicijas – vietoje Povilo ir Tomo aikštėn ėjo Domantas Antanavičius ir Eligijus Jankauskas.

Kurį laiką taip ir atrodė. “Stumbras” šiek tiek padidino intensyvumą – atakavo daugiau, dažniau mušė į vartus, tačiau ypatingų pavojų prie “Sūduvos” vartų nekildavo. “Sūduva” galbūt nebuvo tokia tokia tiksli, kaip pirmame kėlinyje. Tačiau vieno žaidėjo klaidelę tuoj pat pataisydavo kolegų energija ir žaidimo intensyvumas.

 

Ernestas Veliulis

 

Ši kiek dviprasmiška situacija netruko nė dešimties minučių. O tada nutiko dar viena tobula “Sūduvos” ataka. Tikslus ir protingas Antanavičiaus perdavimas, Veliulis iššoka vienas prieš vartininką ir įspūdingai išmintingu bei tiksliu smūgiu dailiai kamuolį perkelia per vartininko galvą tiesiai į vartus.

Penktas įvartis ir vėl sugrąžino žaidimą į pirmo kėlinio scenarijų.

O mums tapo beviltiškai sudėtinga išrinkti gražiausią rungtynių įvartį ir nustatyti geriausią “Sūduvos” žaidėją.

“Sūduva” toliau stebino.

Visų pirma, stebino labai ramiu ir tiksliu žaidimu gynyboje. Jokių keistų perdavimų uždengtiems kolegoms, jokių spardymų dievui į langus ir jokio skubėjimo. “Sūduvos” žaidėjai net parodė, kad gali žaisti tikslius kvadratus, kurie šiai komandai niekada nebuvo būdingi (ko nepasakysi, pavyzdžiui, apie “Žalgirį” ar “Trakus”).

Stebino tuo, kaip greitai kamuolys būdavo įvedamas į žaidimą. Kaip staigiai ir nieko nelaukdami žaidėjai iš aikštės vidurio kamuolį permesdavo ne atgal, o į priekį. Kaip kokybiškai organizavo kontratakas, paremtas tiksliais tolimais perdavimais į kraštus ir, tuo pačiu, itin aktyviais bei tiksliais krašto saugų veiksmais. Pastarieji nuolat buvo greitesni už “Stumbro” gynėjus, neretai net ir tuomet, kai abiejų žaidėjų startinė pozicija “Stumbro” gynėjui būdavo palankesnė.

Progų ir toliau “Sūduva” sukurdavo daugiau, nes – ir vėl – “Sūduvos” žaidėjai sugebėdavo sužaisti netikėtai ir nestandartiškai. Pavyzdžiui, kontrataka dešiniu kraštu, kai, berods Švrljuga, vietoje tradicinio pakėlimo į baudos aikštelę, pasirinko kamuolio paridenimą link baudos aikštelės krašto Pavlovičiui, kuris tik per plauką nepasiekė trečiojo savo įvarčio.

Pirmas 20 minučių A lygoje šiandien gavo ir Gabrielius Judickas. Tiesa, įvertinti šio jauno žaidėjo pasirodymo nelabai galiu. Rungtynes žiūrėjau per kompiuterį, o futbolo.tv kompanija jau seniai pamiršo sezono pradžioje duotus pažadus.

Mokamos transliacijos pirkėjai vilioti trijų kamerų vaizdu ir visokiais “siurprizais”. Kamerų nebeliko, o siurprizų taip ir nepamatėme. Kamera viena, ant stogo, todėl įžiūrėti konkrečius žaidėjus aikštėje nebuvo lengva. Jau nekalbant apie svaiginančius kameros “zoomus”, kuriais transliacijos operatorius mus kankino rungtynių pradžioje. Tad belieka paprašyti stadione buvusiųjų įvertinti Gabrieliaus Judicko A lygos debiutą.

Likęs rungtynių likutis ypatingų emocijų nekėlė.

“Sūduva” plėšėsi labiau, “Stumbras” formaliai mėgino atakuoti. Šeštą įvartį “Sūduva” įmušė šios dienos stiliumi – keli geri perdavimai ir smūgis į tuščius vartus. “Stumbras” įvartį įmušė, kai visi jau laukė finalinio švilpuko.

Isoda pražiopsojo “Stumbro” žaidėją, nes, matyt, užsiklausė rungtynių komentatoriaus 10 min trukusio pasakojimo apie rytoj vyksiantį I lygos turą. Faktas – jei rungtynių pabaigoje gali sau leisti kalbėti apie kitus čempionatus – reikalai jau seniai yra aiškūs.

 

Optimistinės išvados

Ši pergalė dar nieko neišsprendė. Tačiau prisiminus blankią ir nuobodžią pergalę prieš “Utenį” praeitą savaitgalį ir komandos sudėties problemas, šiandienos laimėjimu negali nesidžiaugti. Ypač dėl to, kad jis pasiektas išskirtinai kokybišku ir efektyviu žaidimu.

Būtent tikslumas, energija ir futbolo įvairovė šiandien labiausiai ir džiugino. Belieka viltis, kad panašų futbolą “Sūduvos” žaidėjai išsaugos ir likusiose rungtynėse.

 

Fk Sūduva

 

Nemanau, kad “Stumbras” į aikštę išėjo padrikas, kas lyg ir galėjo nulemti tokią lengvą pergalę. Šiemet prieš “Stumbrą” nė karto žaisti nebuvo lengva. Tiesą pasakius, lengvų rungtynių šiais metais praktiškai nebuvo. “Sūduvai” tokių teko kokios dvi ar trys, įskaitant ir šiandienos pergalę.

Šis rungtynių scenarijus buvo naudingas ir dar viena prasme. Visi penki žaidėjai, dėl kurių pasirengimo žaisti buvo daugiausiai abejonių, galėjo pergalės reikaluose sudalyvauti minimaliai. Radzinevičius ir Leimonas tegavo po kėlinį, o Jamakas, Kecapas ir Akulininas galėjo ramiai gydytis ant atsarginių suolo.

Šioje sezono stadijoje yra prašmatnu pusę rungtynių duoti labai retai bepasirodančiam futbolininkui (o gal visai be reikalo?), o pusę kėlinio – žaidėjui, kuris apskritai šiemet aikštėn nebuvo ėjęs.

Kitą savaitgalį lauks rimtesnis išbandymas – “Trakai” Vilniuje. Tačiau kaip nors ypatingai sureikšmintų tų rungtynių nėra reikalo. Kiekvienos jų dabar yra maksimaliai svarbios. Kito savaitgalio žaidimas yra tiek pat svarbus, koks buvo ir šiandienos. Juk niekas nesitikėjo šešių įvarčių ir lengvos pergalės.

Beje, šie pergalė pagaliau padėjo sulyginti “Sūduvos” ir “Atlanto” įvarčių santykį. Pabaigoje kiekvienas statistinis rodyklis gali įgauti lemiamos reikšmės.

Tad belieka padėkoti komandai už šiandienos festivalį ir palinkėti, kad kitam savaitgaliui galinčių žaisti pilna jėga “Sūduvoje” būtų žymiai daugiau.

Tags Stumbras

Pasidalink su draugais:

35 koment.

Komentuok!
 1. N 2016, spalio 22 | 17:52 Atsakyti

  Pataisysiu siek tiek. Kad kazkas kazkur sedejo, tai nieko nesako. Kecap nezais mazu maziausiai puse metu ir kazin ar matysim ji su Suduvos maike. Jamak itrukes raumuo, dar neaisku kiek nezais, Leimonas zaide traumuotas, nes nera kam zaisti.

 2. s 2016, spalio 22 | 17:55 Atsakyti

  Nustebino siuose rungtynese Veliulis ir Pavlovicius ir manau tai ne fuksas, o tiesiog suduvos atakavimas visomis formomis, pvz. visados atakuodavom per krastus ir eidavom iki pacios pabaigos per krastus nors ir nepavykdavo vistiek bandydavome prasilausti, o dabar atejus naujam treneriui su nevaikisku IQ mato tuos dalykus, kuriu vaiku ex suduvos treneris nemate, kad galima per visur atakuoti. Todel siandien taip graziai viskas ir atrode ir per krastus ejome ir per viduri, labai patiko isbegimai visi suderinti tiesiog puiku buvo, o grynai jie buvo manau pasiruose, kad eisim per krastus ir ta iprasta taktika du prie veliulo saugos ir du prie jankausko/kecapo/svjrlugos, bet si karta to neisejo jiems padaryti, nes suteikeme siurprisa ir parodeme, kad mokame zaisti ir per viduri kas labai pagirtina, su tokiu zaidimu tikrai nebaisu butu zaisti pries Zalgiri ar Trakus.

 3. Dėl 2016, spalio 23 | 00:17 Atsakyti

  teisėjų tai nesutikčiau, kad švilpė Stumbro naudai. Plius trečias įvartis tai akivaizdi pražanga prieš vartininką, tad neturėjo įskaityti

  • Jonas | SDV 2016, spalio 23 | 17:28 Atsakyti

   kur jau ten pražanga prieš vartininką – puolėjas bėga, vartininkas guli ir tiesa rankas puolėjui po kojomis. greičiau galima būtų sakyt, kad jei Radzinevičius ten griuvęs, galėjo ir pendelį Stumbrui teisėjas įrašyt

 4. Jonas | SDV 2016, spalio 24 | 08:50 Atsakyti

  Nu čia lietuviška klasika. A lyga rašo – LFF stadione. Trakai rašo – Sportima. Būčiau linkęs tikėti komanda, nei lygos informatoriais, kurie kartais nesugeba nė lygos lentelės padoriai surašyt

  • Meistras 2016, spalio 24 | 21:59 Atsakyti

   A tai tikrai Marijampole stadionas 6600 sedimu vietu turi? Daugiau nei LFF? Ir pats stadionas nepalyginamai jaukesnis, ir zole vesli,visad zalia :)) Dar pamenu kai jaunimo cempionatas U19 berods vyko, tai per eurosporta komentatoriai gyre Marijampoles stadiona. Turbut tik problema su apgyvendinimu butu? na bet kai cia tokie atstumai iki Vilniaus 150km, tai turbut anglas i darba tokius atstumus kasdiena buna keliauja. Visai butu smagu, ir miestui labai naudinga.

   • s 2016, spalio 25 | 23:28 Atsakyti

    Ne vietos problema, tipo sako, kad ten sumaisyti lengvai VIP ir zurnalistu kazkokias zonas kur viduje irengta, bet tiktai pasiteisinimas, tikra priezastis tikriausiai, kad ta stadiona turi privati imone ir uz ja moka pinigus, kad zaistu net gi ir Suduva.

 5. rolas73 2016, spalio 26 | 21:54 Atsakyti

  paskutinese kazlu rungtynes oficialiai buvo 750 galvu. silas 1 lygos nugaletojai sveikata 2 vieta 2 lygoj suduva-2 3 vieta 2 lygoj . jei medaliu neimsim tai iseina kad suduva prasciausia komanda ant suduvos krasto :)

  • s 2016, spalio 26 | 22:49 Atsakyti

   Prasyciau net nelyginti Silo su Suduva. Visi zaidejai ten neprofesonalai, panasus i Svytury (nieko pries Svytury, geri vyrai zaidzia), bet ten jei ne kiekvienas, bet kas antras sile megsta padalyvauti, pagerti, problemu turi. Parduoda rungtynes (pastaruoju metu neteko nieko rimto girdeti, bet tikrai atejus i alyga parduos bent vienas rungtynes jie, nes ten tokie zmones hamai zaidejai, kad nezinau motinas tikriausiai parduotu uz pinigus), plius investitoriai/remejai ju viena is vietiniu banditu gauju, kurie tikriausiai pareikalaus, kad sufixintu runtynes Silas kaip ateis i alyga, taip, kad prasyciau nelyginti profesionalu ir neprofesionalu megeju, kurie Suduvai neisitvirtino ir buvo istremti i Sila kur jiem ir vieta su savo lakimais ir mastysena.

   • Anonimas 2016, spalio 28 | 12:31 Atsakyti

    1 matau kazkam prastoka su humoro jausmu
    2 is pagiezos galima suprasti kad tamsta is silo uz nelankomuma ismete :)
    3 kaip sake rolandas skaisgirys : meistriskumo nepragersi

    • s 2016, spalio 28 | 18:11 Atsakyti

     Net nesigilinsiu jei gyveni alternatyviojoje realybeje. Visu pirma Silo rungtynese nei karto gyvenime nebuves ir nebusiu. Tam yra daug priezasciu, kurias ivardinau praitame poste, o dar prie ju prideciau ir stadiona. Tvarke/remontavo ta stadiona ten tipo svente baisi bus, reklamavo, o liko toks pat grabas koks ir buvo, nesuprantu kur jie tuos pinigus padejo. O viska ka isvardinau zinau is patikimiausiu saltiniu kokia ten situacija tam Sile ir, kad tai nera rimta komanda, vos tik pateks gal pazais kelias normalis rungtynes ar max koki puse sezono, bet paskui parduos kazkurias rungtynes – paminesi mano zodi. O daugiau net nenoriu aiskintis kazka, dar vieni metai – dar viena nauja komanda, kuri iskris arba bus ismesta del visu savo fokusu. Tik geda Lietuvai daro tokios komandos kaip ji, o geda daro, kurios ir taip yra del musu prasto zaidimo, o dabar ir lazybu seselis. Nesuprantu kaip sveiko proto buti a-lygos/lietuvos futbolo federacijos prezidentui ir ileisti tokia komanda i Sila, kuri net neismete Urbos uz tai ka jis ten tada pridirbo, uz tokius ir dar mazesnius fokusus a-lygos komandos jau butu ismete ta Urba, o dar kiek zinau jie verke, kad oi Urba negali zaisti/padeti komandai, suspendavo ten keliom rungtynem ji, tai manau viska ir pasako apie ta Silo valdzia ir ju ketinimus, gerai tokius durnelius kaip Urba tureti, kurie neturi futbolo dovanos, netike, bet atitinka 1lygos reikalavimus ir gali padeti pralosti rungtynes kaip to reikia :)

     • Anonimas 2016, spalio 28 | 19:08

      cituoju auksciau parasiusi ale komentatoriu :Net nesigilinsiu jei gyveni alternatyviojoje realybeje. Visu pirma Silo rungtynese nei karto gyvenime nebuves ir nebusiu. tai is kur zinios apie pijokus parduotas rungtynes ir tt? plika akimi matosi juodas pavydas

 6. Jonas | SDV 2016, spalio 27 | 09:56 Atsakyti

  paskutinėse Šilo rungtynėse starto sudėtyje buvo tik trys žmonės, kurie kada nors Sūduvoje nebuvo žaidę. Žodžiu, būrys veteranų. Kad ir kaip jie dailiai pasirodė Pirmoj lygoj, kažin ar galima tikėtis, kad toji komanda ilgiau išsilaikys – jei iš viso į A lygą nuspręs eiti. Kaip supratau iš komentarų – stadionas, nors ir buvo restauruotas, tačiau aikštė netapo bent kiek padoresnė. Taigi, komanda gyvena šiandiena, o apie rytojų niekas ten pernelyg negalvoja. Kitokios išvados ir negali padaryti, kai, laimėjus Pirmą lygą, niekas nežino, ar komanda eis į aukštesnę – „svarstysim, žiūrėsim, klausysim, ką savivaldybė pasakys“. Jo, lygint čia nelabai yra ką.

  • s 2016, spalio 29 | 16:53 Atsakyti

   Vienas is rezultatyviausiu zaideju be Radzineviciaus jis yra, bet jo siaip neuztikrintas aplamai as apie visus Suduvos baudinius 11 m., kazkokia baime yra visados, nes zinai, kad tiek daug kartu pravare, o dabar ir vel…

 7. s 2016, spalio 29 | 16:54 Atsakyti

  Isoda toks grybas negaliu… Atiduoti Silui ir viskas. Kiek jis mums dar gali kainuoti, tokiu nesamoniu pridares, nei poziciskai stiprus, nei nieko. Papasuoja jam kas nors kamuoli tai atrodo, kad ten koks degantis kamuolys butu ir nori juo ko greiciau atsikratyti, jokiu isipareigojimu nenori grynai tik savo vietoje stukso ir stukso, jokio supratimo apie pozicijas nieko.

 8. skirta S 2016, spalio 29 | 19:39 Atsakyti

  Tipiškas lietuviškas pavydas, pagieža ir asmeninės nuoskaudos. Vietoje to, kad pasidžiaugti komanda, kuri surenka žmonių, dirba su žiūrovais, rodo gerą žaidimą ir rezultatus bei visada vykdo visus savo įsipareigojimus, reikia prikurti nebūtų istorijų ir nusišnekėti. Gaila, kad tarp mūsų yra tokių žmonių. Bus įdomu Šilą matyti A lygoje, kur kas įdomesnė komandą už KŽ.

 9. Anonimas 2016, spalio 29 | 20:06 Atsakyti

  Kazin ar jie eis i ta Alyga. cia dar klausimas, nes tam ir pinigu reikia kur kas didesniu, ir kaip mimejo problema del stadiono, nebent Marijampolej zaistu

  • griezhtas 2016, spalio 29 | 21:13 Atsakyti

   Šilo stadionas, sutvarkius drenažą (kuri turi tvarkyti pagal garantinį, sūduvai labai pažįstamas variantas) yra jonavos lietavos lygio (darė lietavai išimti turi padaryti ir šilui). Manau kur kas svarbiau nei stadionas yra sirgalių skaičius, kuris A lygoje bus 2-3 vietoj.
   Dėl pinigų, tai su daugiau drausmes ir fizinio pasirengimo į A lyga gali eiti dabartinė Šilo sudėtis, bus Utenio lygio komanda. Kas reiškia, kad pinigu ne kažin kiek daugiau reikės.

Naujas komentaras