Stadionas

Arvi futbolo arena

Naujasis stadionas

„Sūduva“ namų rungtynes lošia naujame stadione, kuris šiuo metu vadinamas „Arvi futbolo arena“. Tai – vienintelis nuo pamatų Lietuvoje pastatytas stadionas per Nepriklausomos metus.

Stadiono statybos prasidėjo 2007 m. pavasarį, o žiūrovus jis pirmą kartą priėmė 2008 m. liepos 6 dieną. Debiutinėse rungtynėse „Sūduva“ žaidė su Kauno „FBK“ klubu. Tuo metu stadionas talpino apie 4500 žiūrovų, tačiau 2009 gegužę kartu su LFF buvo pastatytos dar dvi „lengvosios“ tribūnos, kurios vietų skaičių praplėtė iki 6250.

Debiutinės rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis, tad pirmas įvartis šiame stadione buvo įmuštas po dešimt dienų, liepos 17 d., kai „Sūduva“ UEFA taurės varžybose nugalėjo „TNS“ klubą iš Velso. Įvarčio autorius – ukrainietis Sergiy Kozyuberda.

Dėl rungtynių, kurios į šį stadioną sutraukė daugiausiai žiūrovų, varžosi dvi datos. 2009 m. birželio 9 d. Lietuvos rinktinė čia priėmė Rumunijos komandą. Tą kartą žiūrovų buvo apie 5500 (kitais duomenimis – 5850). Dar daugiau žmonių stadione ko gero pabuvojo jo atidarymo dieną, kai nemokamai labiau stadiono apžiūrėti, nei Sūduvos rungtynių stebėti susirinko apie 6000 žmonių.


 

Marijampolės futbolo maniežas

Dengtas maniežas

Šalia stadiono stovintis dengtas futbolo maniežas pradėtas statyti tuo pačiu metu, tačiau duris atvėrė tik kitų metų žiemą. Jame telpa apie 2500 žiūrovų. Aktyvus maniežo gyvenimas prasideda sausį, kai tiek Sūduva, tiek kitos Lietuvos, Latvijos ar Lenkijos komandos čia ima lošti draugiškas pasirengimo sezonui rungtynes. Dažnai Sūduva manieže pradeda bei pabaigia oficialius sezonus.


 

Marijampolės senasis stadionas

Senasis stadionas

Dar sovietiniais laikais statytas ir keliskart per pastaruosius 20 metų atnaujintas stadionas vis dar stovi. Panašiai kaip ir naujame stadione, čia yra pagrindinė dengta tribūna ir papildoma, suręsta iš lengvų konstrukcijų. Stadione yra apie 4000 kėdžių žiūrovams.

Paskutiniąsias rungtynes „Sūduva“ čia lošė 2008 m. birželio 15 d., kai rezultatu 3:0 įveikė dabar jau išnykusią Vilniaus „Vėtrą“.